ربات کامنت انبوه اینستاگرام جزئی از پکیج ربات ارسال دایرکت انبوه در اینستاگرام کاربر مجازی است که از نام آن هم مشخص است، نرم‌افزار رباتیکی است که می‌توانید کامنت‌های شما را به صورت خودکار و در کشف آنبوه در پست‌های زیرنظر درج کنید.

در ادامه، به این سوال پاسخ می‌دهیم که کامنت را در اینستاگرام چه فایده‌ای دارد و چگونه عمل می‌کند، ثبت کند. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید…

همان طور که می‌دانید هدف اصلی از کامنت (کامنت) گذاشتن در اینستاگرام، ثبت نظر در این فضا است. اما شاید ندانید که کامنت گذاشت، اگر به درستی و به صورت هدفمند انجام شود، می‌توان دید بیشتر و سریع‌تر در این شبکه اجتماعی کمک کند. روش های ساده و ساده برای پیشرفت پیج اینستاگرامتان که قرار است در این مطلب به شما آموزش دهید!

برای رشد پیجتان در اینستاگرام از طریق کامنت گذاشتن، می‌توانید 2 عمل کنید:

  1. کامنت گذاشتن زیر پست های سایرین
  2. کامنت گذاشتن زیر پست های خود

در ادامه بررسی می‌کنیم که هر یک از دو روش بالا چه تاثیری در افزایش بازدیدها از پیج شما و پیشرفت کسب و کار شما خواهد داشت.

وقتی شما زیر پست شخص دیگری کامنت می‌گذارید، توجه شخص صاحب پست را به کامنت جلب می‌کنید و اگر شما شخص غریبه‌ای را در کنار خود داشته باشید، آن فرد کنجکاو می‌توانید بفهمید که چه کسی زیر پست او کامنت گذاشته است، پس برای فهمیدن این موضوع ممکن است پیج شما دیدن کند این کار می‌شود که در درجه اول بازدیدهای پیج شما افزایش می‌یابد و در مرحله بعد افزایش می‌یابد، اگر شما محصولات و محصولات جذابی را در پیجتان ارائه می‌دهد ممکن است آن فرد باشد، جذب پیج شما شود و شما را فالو کند.

همچنین کامنت‌های شما در زیر پست‌های افراد دیگر، باعث می‌شود تا سایر بازدیدکنندگان از آن پیج یا فالوورهای آن پیج نیز کامنت کنید شما را می‌بینید و به آنها توجه می‌کنید که می‌توانید جلب کنید و ممکن است این افراد نیز در نهایت شما را فالو کنید.

در نتیجه با درج کامنت زیر پست‌های دیگران، احتمال می‌رود که پیجتان را بالا برده و فالوورهای برای پیجتان جذب کند.

طبق الگوریتم‌های جدید اینستاگرام، پست شما در ساعات اولیه انتشار، بازخوردهای زیادی را دریافت می‌کند. یعنی کاربران بیشتر پست شما را لایک کنند یا برای آن کامنت بگذارند، باعث می‌شود اینستاگرام، پست شما را محبوب تشخیص داده و آن را در اکسپلور به سایر کاربران علاقه مند به موضوع، نشان دهد. بدین ترتیب افراد غریبه هستند یعنی کسانی که پیج شما را فالو نکرده اند نیز پست شما را مشاهده کنند. همین امر، کمک فوق‌العاده‌ای به رشد سریع و انفجاری پیج شما و در نتیجه افزایش درآمد شما از پیج اینستاگرامتان می‌کند.

شاید با خود فکر کنید برای بهره‌مندی از فعالیت‌ها در زیر کام‌نت‌گذاری پست‌های خود را از دست خود برنمی‌آید و فقط به فالوورهایتان یا سایر کاربران اینستاگرام وابسته است. اما اینگونه نیست!

شما می‌توانید با یک ترفند جذاب از طریق دریافت کامنت‌های متعدد در زیر پست خود، آن پست را راه اکسپلور کنید و به رشد سریع آن کمک کنید اما این ترفند جالب و کاربردی چیست؟

یکی از راه‌هایی که می‌توان به آن کمک کرد، تعداد کامنت‌ها در پست‌های خود را در زیر افزایش دهید، این است که اینستاگرام را اکانت فرعی بسازید تا با هرکدام از این اکانت‌ها در زیر پست خود کامنت کنید و به این طریق اینستاگرام را تغییر دهید که پست‌های شما را از آن بسازید. محبوبیت لازم برای قرار گرفتن در صفحه اکسپلور اینستاگرام است.

برای این کار با هر کدام از این اکانتهای فرعی باید وارد اینستاگرام شوید، زیر پست مدنظرتان کامنت گذاشته، سپس از آن اکانت خارج شوید و با اکانت دیگر خود لاگین کرده و همین کار را با آن اکانت تکرار کنید. در واقع باید این پروسه را با همه اکانتهای فرعی که در اختیار دارید تکرار کنید. اما آیا این مراحل به صورت دستی برای تک پست‌هایی که منتشر می‌شوند امکان پذیر است؟
در بخش بعدی به این سوال پاسخ داده‌ایم…

کامنت در پست‌هایی که خود شما منتشر کرده‌اید، در رشد پیج قرار خواهد گرفت که در زیر انبوه و به تعداد زیاد انجام شود. تنها در این صورت است که اینستاگرام متقاعد می‌شود پست شما دارای جذابیت برای سایر کاربران است. بنابراین برای اینکه پست شما را به صفحه اکسپلور اینستاگرام راه اندازی کنید نیاز دارید تا اکانت های متعددی را در اینستاگرام داشته باشید و با هرکدام از این پست هایی که در صفحه اصلی خود منتشر کرده اید، کامنت بگذارید.

در نظر بگیرید که شما در حال حاضر در چند هفته پست منتشر می‌کنید و می‌خواهید با همه اکانت‌های فرعی‌تان برای آنها کامنت بگذارید. مواردی که احتمالاً خودتان متوجه شده‌اید، مدیریت اقتباس از اکانت برای ثبت کامنت به صورت دستی و بدون استفاده از ابزار، بسیار خسته‌کننده و طفرسا خواهد بود.

اینجاست که شما به ابزاری نیاز دارید که این امور را به طور خودکار انجام دهید. ربات کامنت انبوه اینستاگرام که در ابتدای این مطلب را به شما معرفی کنید می‌توانید این فرآیند را به صورت خودکار به جای شما انجام دهید. یعنی کافیست شما یک سری اکانت اینستاگرام در اختیار ربات قرار دهید تا ربات با هر یک از آنها کامنت دلخواهتان را در زیر پست موردنظر شما درج کنید. یعنی با اکانت اول شما به اینستاگرام لاگین کند، کامنت دلخواهتان را در زیر پست مدنظرتان درج کند، از این اکانت خارج شود و سپس به صورت خودکار به اکانت بعدی سوئیچ کند و همین کار را با سایر اکانت های شما نیز تکرار کنید.

شما می‌توانید هر تعداد اکانت را که می‌توانید به ربات معرفی کنید تا با استفاده از آنها به صورت خودکار برای هر تعداد دلخواه از پست‌های شما کامنت بگذارید.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با طرز کار این ربات آشنا کنیم…

در این قسمت، ما قصد نداریم تا راه‌اندازی و کار با این ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که این ربات را از اجرا در سیستم شما چگونه می‌کند.

اما این نکته را هم بگوییم روش راه‌اندازی این ربات در پکیجی است که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید، در قالب یک فایل PDF کامل و مرحله به مرحله نشان داده شده است.

برای راه‌اندازی این ربات، پوشه مربوط به ربات کامنت است، آنبوه را باز می‌کنید و سطح ابتدایی را در یک فایل اکسل که در پوشه ربات موجود است، اعمال می‌کنید. کافیست اطلاعات مربوط به اکانت‌هایی را که می‌خواهید با آنها کامنت قرار دهید، لینک پست مورد نظر و کامنت دلخواهتان را در فایل‌های اکسل ربات وارد کنید. پس از تنظیم و اجرا، شروع به کار می کند؛ یعنی به صورت خودکار مرورگر سیستم را بالا می‌آورد، صفحه اینستاگرام وب را باز می‌کند، سپس لینک پست مورد نظر شما را سرچ می‌کند، به اکانت اول شما لاگین می‌کند (که قبلاً اطلاعات آن را در فایل‌های ربات وارد کرده بودید) و کامنت مورد نظر شما نظر شما را در زیر آن درج کرده و مرورگر شما را می‌بندد. سپس همین فرآیند را برای اکانت دومی که اطلاعات آن را در فایل اکسل کنترل ربات وارد کرده بود تکرار می‌کند. ربات، این روند را تا آخرین اکانت و آخرین پستی که در نقطه مشخصی مشخص می‌کند ادامه می‌دهد.

مفاهیمی که در مقاله ابتدایی به آن اشاره می کنند، ربات کامنت انبوه اینستاگرام جزئی از پکیج دایرکت انبوه مجازی کاربر است و برای تهیه آن باید پکیج ربات دایرکت انبوه اینستاگرام کاربر مجازی را خریداری کنید.

این پکیج شامل ربات‌های کاربردی دیگری نیز می‌شود که با استفاده از آنها می‌توان فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی خود را در اینستاگرام را به صورت هدفمند دنبال کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!