ربات «تفکیک شماره‌های واتساپی از شماره‌های غیر واتساپی»، یکی از ربات‌های پکیج «ارسال پیام انبوه در واتساپ» کاربر مجازی است و به‌عنوان نام آن پیداست، ابزار رباتیکی است که می‌تواند شماره‌هایی را داشته باشد که اکانت واتساپ دارند شماره‌هایی را دارند که اکانت واتساپ ندارند. تفکیک کند و به صورت یک لیست در اختیار شما قرار دهد.

در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم که ربات تفکیک شماره‌های واتساپی از شماره‌های غیر واتساپی به چه کار می‌آید و چگونه عمل می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید…

شما ممکن است به هر دلیلی می توانید از یک مجموعه شماره موبایلی که در اختیار دارید، شماره های واتساپی را از شماره های غیرواتساپی جدا کنید و لیست موبایل هایی را که حساب واتساپ دارند از این مجموعه جدا کنید.

مثلاً ممکن است بانک شماره های داشته باشید و از طریق ارسال پیام تبلیغاتی به چت اختصاصی صاحب این شماره ها در واتساپ به تبلیغات کسب و کار خود بپردازید. ممکن است تعداد زیادی از شماره های موجود در این بانک شماره اصلاً حساب واتساپ نباشد. ارسال پیام به این شماره ها باعث اتلاف وقت و انرژی شما می شود. در چنین شرایطی می‌توانید ابتدا شماره‌های واتساپی موجود در این بانک را جدا کنید و پیام تبلیغاتی خود را فقط به این شماره ارسال کنید تا به کار خود سرعت ببخشید.

برای این که بفهمید یک شماره در واتساپ حساب دارد یا نه باید ابتدا آن شماره را در گوشی موبایل خود ذخیره کنید تا آن را در میان مخاطبین واتساپ شما ببینید می‌شود یا نه. اما آیا شناسایی و تفکیک شماره‌های واتساپی در شناسایی انبوه به راحتی امکان پذیر است؟

فرض کنید که بانک شماره های متشکل از 10500 شماره موبایل را خریداری کنید و می خواهید شماره هایی را از این مجموعه که حساب واتساپ دارند از سایر شماره ها جدا کنید. اگر می خواهید این کار را به صورت دستی انجام دهید، این کار را انجام دهید که این شماره ها را در موبایل خود ذخیره کنید تا بفهمید کدام شماره ها را اکانت واتساپ دارند. بدیهی است که ذخیره این تعداد به صورت دستی چه کار طاقتفرسا و زمانبری است. برای انجام این کار در حمله انبوه به ابزاری مانند «ربات تفکیک شماره‌های واتساپی از شماره‌های غیرواتساپی» نیاز دارید که به صورت خودکار این پروژه را انجام دهید و در یک لیست به شما اعلام کند که کدام شماره اکانت واتساپ دارد و کدام یک ندارد.

در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌سازیم.

در این قسمت قصد استفاده از ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که ربات «تفکیک شماره‌های واتساپی از شماره‌های غیر واتساپی» را اجرا می‌کنید به چه صورت عمل می‌کنید.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم‌افزار نیز در قالب یک فایل ویدئویی در داخل پکیج قرار گرفته است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای راه‌اندازی این ربات باید در پکیجی که از سایت ما خریداری کنید (پکیج ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ) وارد پوشه مربوط به ربات تفکیک شماره‌های واتساپی از شماره‌های غیر واتساپی شوید. تنها کافی است در یک فایل اکسل (این فایل در پوشه مربوط به ربات وجود دارد) شماره‌های مد نظرتان را وارد کنید و ربات را اجرا کنید. از این پس دیگر لازم نیست شما هیچ کاری انجام دهید و همه کارها را به صورت خودکار توسط ربات انجام دهید.

ربات به صورت خودکار مرورگری که در ربات مشخص کرده‌اید (کروم یا فایرفاکس) را باز می‌کند و وارد اکانت واتساپ شما می‌شود و پس از آن به راحتی می‌شود که کدام یک از شماره‌هایی را که در اکسل وارد کرده‌اند واتساپ دارند و کدام یک را ندارند. این گزارش را در فایل‌های اکسلی ذخیره می‌کند، به این صورت که در مقابل شماره‌هایی که واتساپ می‌شوند عبارت «بله» را دارند و در مقابل شماره‌هایی که واتساپ عبارت «نه» درج می‌کند. توجه داشته باشید که این ربات در مقابل شماره‌هایی که اکانت واتساپ دارند اما جزئی از مخاطبین ذخیره شده در گوشی شما می‌باشند، عبارت «نه» را نشان می‌دهد.

نرم افزاری که در مقاله ابتدایی هم عنوان می شود، شماره تفکیک شماره های واتساپی از شماره های غیر واتساپی کاربر مجازی از پکیج ربات ارسال پیام در واتساپ می باشد که دارای ربات های مفید دیگری در زمینه تبلیغات واتساپی می باشد و با خرید این پکیج می توانید از سایر ربات های موجود در آن استفاده کنید. این پکیج بهره‌مند شوید. اگر قصد تبلیغ کسب و کار خود در واتساپ را دارید، مطمئناً پکیج ارسال پیام انبوه در واتساپ کاربر مجازی برای شما یک ابزار بسیار کاربردی خواهد بود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!