ربات تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام جزئی از پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی است و از نامش پیداست ابزار رباتیکی است که به شما کمک می کند تشخیص دهید چه تعداد از فالوورهای شما فیک یا فالوور روح هستند. در واقع، لیست آیدی فالوورهای شما را می‌گیرید و پروفایل تک تک آنها را بررسی می‌کنید و اطلاعاتی از پروفایل آنها در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که این پروفایل، متعلق به یک کاربر فیک است یا واقعاً می‌توانید نسبت به آن اقدام کنید. حذف فالوورهای فیک پیجتان اقدام می کنید.

اگر می‌خواهید این ربات را به چه کار می‌کنید و چگونه عمل می‌کنید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید…

کاربردهای ربات تشخیص فالوورهای فیک در اینستاگرام

پیش از این که به ربات تشخیص فالوور فیک بپردازیم، بد نیست مروری بر روی دیگر استفاده از فالو فیک روی پیج داشته باشیم.

تشخیص فالوورهای فیک چه کمکی به رشد پیج ما می کند؟

از نظر اینستاگرام، ارزش و اعتبار یک پیج مدت‌هاست که به تعداد فالوور وابسته است، به میزان تعداد کاربران با پیج شما (مشاهده پست و استوری، لایک زدن، گذاشتن، ذخیره کردن و…) بستگی دارد. در واقع از اینستاگرام، پیجی که نسبت به کاربران جذابیت بیشتری دارد و کاربران محبوب تر است. در نتیجه شانس آن پیج برای ورود به اکسپلور و یا پیشنهاد فالو شدن به سایرین افزایش می‌یابد.

به عنوان مثال

در حالت اول فرض کنید شما 1000 فالوور دارید و پست‌تان را به طور متوسط ​​400 لایک می‌گیرند.

در حالت دوم فرض کنید که شما همان 1000 فالوور را دارید اما پست‌هایتان را به طور متوسط ​​100 لایک می‌گیرند.

بدیهی است که در حالت اول، پیج شما شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور اینستاگرام دارد و بیشتر دیده می شود و سریعتر می شود در حالی که پیج شما در حالت دوم چنین شانسی نخواهد بود زیرا در حالت دوم برداشت اینستاگرام این است که پیج شما جذابیت بسیار زیادی دارد. مخاطبان چنان نیست که حتی فالوورهای خود را نیز رغبتی به لایک کردن یا واکنش نشان دادن به پست‌هایتان ندارند. این بدیهی است که داشتن فالوور فیک به دنبال شما ضربه می‌زند زیرا فقط برای فالوور شما می‌افزاید اما هیچ گونه فعالیتی (اعم از لایک گذاشتن، کامنتن، ذخیره کردن، پیام دادن یا حتی مشاهده پست) در پیج شما وجودش در میان فالوورهایتان وجود ندارد. ایجاد می‌شود اینستاگرام شما را جذاب می‌کند که از فالوورها لذت نمی‌برد و این به ضرر شما تمام می‌شود!

تا اینجا با تشخیص فالوور فیک آشنا شدیم، اما آیا این کار به بهترین شکل ممکن است؟

فالوورهای فیک پیج اینستاگرام

چگونه می‌توانیم فالوورهای فیک پیج خود را تشخیص دهیم؟

شما برای شناسایی فالوورهای فیک پیجتان چاره‌ای جز اینکه تک تک فالوورهایتان را مورد بررسی قرار دهید و آن‌ها را بر اساس برخی ویژگی‌ها که از نشانه‌های پیج فیک بسنجید زیرا پیج فیک معمولاً تصویر پروفایل، بایو و نام کاربری معناداری ندارد و تعداد فالوره صفر یا تعداد فالوره‌ها صفر است. بسیار کم و تعداد فالوئینگ‌های زیاد است و همچنین هیچ چیز بسیار خاصی ندارد یا در نهایت یکی از دو پست در پیجش دیده می‌شود. در نتیجه برای تشخیص فالوورهای فیکتان شما باید وارد بخش فالوورهایتان شوید و از میان آنها روی افرادی که مشکوک هستند کلیک کنید و وارد پروفایلشان شوید و سپس این را بررسی کنید که تعداد فالوورهایشان چقدر است، پستی دارند یا خیر. و مواردی از این دست! اما این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اینستاگرام به شما اجازه نمی‌دهد در هر ساعت بیش از 100 پروفایل وارد شوید و آنها را بررسی کنید.

پس چاره کار چیست؟ چگونه می‌توانیم فالوورهای فیک پیجمان را از میان انبوه فالوورهایی که شناسایی کنیم؟

در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم…

چرا برای تشخیص فالوورهای فیک پیجمان به یک ابزار خودکار نیاز داریم؟

بدیهی است که ورود به پیج تک فالوورها و بررسی صفحه پروفایل هر یک از آنها به صورت دستی کار مشکلی است و با توجه به اینستاگرامی (بررسی تعداد 100 پروفایل در ساعت) تعداد زیادی را از شما می‌گیرند، به خصوص تعداد اگر فالوورهای بالا باشند. بهتر است با استفاده از ابزارهای خودکار به شما کمک کند که به صورت خودکار پیج های مورد نظر شما را بررسی کنید و اطلاعات لازم را در اختیار داشته باشید تا به سرعت و به راحتی بتوانید تصمیم بگیرید که هر پیج متعلق به یک کاربر است یا یک کاربر. واقعی اینجاست که ربات تشخیص فالوور فیک اینستاگرام به کارتان می‌آید.

برای استفاده از این ربات، کافیست لیست آیدی فالوورهای خود را در اختیار ربات قرار دهید. ربات تشخیص فالوور فیک وارد پیج تک تک آیدی‌های موجود در لیست می‌شود و آن‌ها را در فهرست‌های این فهرست (وجود عکس پروفایل، تعداد فالوور و فالویینگ، تعداد پست و …) بررسی می‌کند و اطلاعات مربوط به آن را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با داشتن این اطلاعات، خودتان را به راحتی می‌توانید فالوورهای فیک یا فالوورهای روح پیج خود را ببینید.

شما می‌توانید برای تهیه لیست آیدی فالوورهای خود از ربات استخراج فالوور کاربر مجازی که در پکیج افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی استفاده می‌شود.

علاوه بر این، شما می‌توانید یک درخواست به اینستاگرام ارسال کنید تا ظرف 48 ساعت لیست کامل آیدی فالوورهای پیج شما برایتان ایمیل شود. نحوه ارسال درخواست به اینستاگرام را قبلاً در بکاپ گرفتن از اینستاگرام شرح داده‌ایم. شما می‌توانید برای انجام مراحل انجام این کار به این مقاله مراجعه کنید.

در ادامه عملکرد این ربات را باهم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید…

ربات تشخیص فالوور فیک چگونه کار می کند؟

در این قسمت، ما می‌خواهیم راه‌اندازی و کار با این ربات را به شما آموزش دهید، بلکه می‌خواهیم به شما نشان دهید که این ربات را در سیستم شما چگونه عمل می‌کنید.

اما این نکته را هم می‌گوییم که روش راه‌اندازی این ربات در پکیجی است که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید هم به صورت پی‌دی‌اف و هم به صورت ویدئویی کامل و مرحله به مرحله نشان داده شده است.

برای راه‌اندازی این ربات، در پکیج اینستاگرام کاربر مجازی وارد پوشه مربوط به ربات‌های استخراج کننده می‌شوید و از آنجا فولدر ربات تشخیص فالوور فیک را باز می‌کنید. تنظیمات مورد نیاز را طبق قوانینی که در پی‌دیاف و ویدئوی آموزشی آورده شده، اعمال می‌کنند و ربات را اجرا می‌کنند.

اگر این دیگر نیازی نیست شما انجام دهید و مابقی امور را به صورت خودکار توسط خود ربات انجام دهید. پس از اجرا، بر اساس اطلاعاتی که در فایل اکسل وارد کردید، ربات صفحه اینستاگرام وب را باز می کند. سپس به ترتیب هر یک از آیدی‌هایی را که در لیست ایسل وارد کرده‌اید جستجو می‌کند، بر روی پروفایل آنها کلیک می‌کند، پروفایل هر یک از آنها می‌شود و اطلاعات را در فایل فهرست لیست آیدی‌ها ذخیره می‌کند. ربات، گزارش کاملی از پیج مورد نظر شما از تعداد پست، تعداد فالوور، تعداد فالووینگ، صفحه شخصی، عکس پروفایل (اینکه آیا پیج مورد نظر عکس پروفایل دارد یا خیر؟) و بایو آن پیج را اطلاعات ساخته و در یک فایل اکسل به شما ارائه می دهد.

به این ترتیب، شما با دستیابی به اطلاعات کامل از پیج مورد نظر می‌توانید به راحتی تشخیص دهید که کدام یک از موارد مورد نظر شما هستند.

چگونه می توانم تشخیص فالوورهای فیک را انجام دهم؟

برنامه ای که در ابتدای مقاله به آن اشاره می کند، تشخیص فالوور فیک جزئی از پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی برای تهیه این ربات باید کل پکیج را خریداری کنید. این پکیج شامل ربات‌های سودمند متعددی است که با استفاده از آنها می‌توانید فعالیت‌های هدفمندتری را در اینستاگرام داشته باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!