کارهایی که این روزها را می بینید کارهای بسیار جالب و جذابی انجام می دهند و بسیاری از کارها را می توانند به آنها کمک کنند. ما امروز میخواهیم ربات هایی را معرفی کنیم که به کمک آن می توانید آهنگ یک ویدیو را جدا کرده و به یک فایل صوتی تبدیل کنید.

بیشتر از ویدیوها متن ها و آهنگ های ارزشمندی دارند و تصاویر آنها خیلی مهم نیستند. در این حالت باید بتوانیم تصویر را از موسیقی و صداها جدا کنیم.

شما می‌توانید به برنامه‌های بسیار حرفه‌ای کمک کنید که این کار را انجام دهید، اما اگر توانایی کار را نداشته باشید، نمی‌توانید موفق شوید. زیرا کار با این نرم افزارها پیچیده است. اما می با روشی ساده تر و به کمک تلگرام این کار را انجام داد.

درست است که اپلیکیشن های زیادی برای این کار وجود دارند و می توانند به آنها کمک کنند همچنین کار تبدیل شدن به آنها را انجام داد اما ما به این دلیل ربات ها را پیشنهاد می کنیم که فضای جدایی برای نصب نصب نمی کنند و می توانند در کمترین زمان ویدیوهای خود را به فایل mp3 کنند. تبدیل کنید. پس حتما با مقاله ربات تبدیل فیلم به اهنگ همراه باشید تا بهترین ربات ها را به شما عزیزان معرفی کنیم.

در ابتدا بگویم که این ربات یک ربات دانلود ویدیو است و بعد از اینکه ویدیوهای مورد نظر را دانلود کنید می توانید آن را به یک فایل صوتی تبدیل کنید. از آنجایی که خیلی از ویدیوهای مفید و مهم در یوتیوب بارگذاری می شوند و افراد به عنوان سایت مرجع از آن کمک میگیرند ما رباتی را معرفی می کنند که به کمک آنها می توانید ویدیوهای یوتیوب را دانلود کنید و از آنها استفاده کنید. پس با آموزش کار با این ربات همراه باشید.

در ابتدا کلمه @utubebot را در بخش جست و جوی تلگرام تایپ کرده و سپس ربات را باز کنید و روی استارت ضربه بزنید. اکنون درخواست می شود تا لینک ویدیوی یوتیوب را وارد کنید. برای این کار وارد اکانت یوتیوب خود شوید، ویدیوی مورد نظر را بیابید، سپس از بالای صفحه آدرس آن را کپی کرده و وارد ربات شوید. حال آدرس را پیست کنید.

اکنون می توانید ویدیو را با حجم های مختلف و سپس به فرمت های مختلف دانلود کنید که در داخل ربات وجود دارد تبدیل می شود. به همین سادگی یک ویدیو را با فرمت نظر تبدیل کنید و ببینید چقدر کار با ربات ساده و سرگرم کننده است.

این ربات یکی از ربات های قدرتمند، مفید و پرطرفدار تلگرام است که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. شما به کمک این ربات می توانید فایل های mp4 را به mp3 تبدیل کنید. برای کار با این عبارت @EditFileBot را جست و جو کرده و وارد ربات شوید. اکنون روی استارت ضربه بزنید و ضربه بزنید و وارد شوید به دیگر پسوندها را بزنید.

بعد از انتخاب پسوند مورد نظر فایل ویدیویی خود را آپلود کنید. اگر فایل های شما سنگین و پرحجم است یا حجم آن را کم کرده و یا به قسمت های مختلف تقسیم کنید

اکنون فرمت مورد نظر را انتخاب کرده و فایل صوتی خود را استخراج کنید. کار به همین زود به پایان رسید. برای استفاده از این ربات هیچ محدودیتی مانند استفاده از ویدیوهای یک سایت خاص و… وجود ندارد و می توانید هر نوع ویدیویی را تبدیل کنید.

ربات های دیگری نیز هستند که این کار را انجام می دهند و شما می توانید از آنها نیز استفاده کنید. اما بهترین ربات ها همین هستند که معرفی می کنند.

پیشنهاد می شود برای اطلاعات بیشتر در مورد اینستاگرام و پیشرفت در این شبکه مجازی مقالات مربوط به اینستاگرام در سایت فالووران را دنبال کنید.

حال اگر فایل صوتی خود را دانلود کنید و خواستید آن را به یک ویس تبدیل کنید و در گروه ها و کانال های خود به اشتراک بگذارید می توانید از ربات Mp3Toolsbot کمک بگیرید. این ربات قدرتمند به شما کمک می کند فایل ها را در قالب ویس ارائه دهید. کار با این ربات نیز بسیار ساده است و فقط باید فایل صوتی خود را به ربات ارسال کرده و گزینه Voice Converter را انتخاب کنید. سپس دید که در کمترین زمان ممکن است یک فایل به صورت ویس به شما تحویل خواهد داد. می توانید آن را به گروه های خود فروارد کرده و یا ذخیره کنید.

حال اگر می خواهید کار با این ربات و ربات های مشابه را به طور کامل بیاموزید حتما به لینک ابتدایی مقاله مراجعه کنید تا توضیحات کامل تری را به صورت تصویری مشاهده کنید.

سخن پایانی و نتیجه گیری

ربات های دیگر مانند @gif4u_bot نیز وجود دارند که علاوه بر تبدیل ویدیو به فایل های صوتی کاهش حجم فیلم ها، تبدیل فیلم به افزودن لوگو به فیلم تبدیل فیلم به گیف و… را نیز انجام می دهند اما از آنجایی که بسیار زیاد است. ربات ها به طور کامل پاسخگو هستند و یا شاید حرفه ای عمل نمی کنند ما موارد را آموزش دادیم که توسط کاربران و تیم ما تست شده و معتبر هستند. اما شما می توانید دیگر را امتحان کنید و عملکرد آنها را مورد بررسی قرار دهید زیرا از ربات های قوی هستند که هنوز به مرحله تبدیل شدن نرسیده اند.

حال که این مقاله به پایان رسید باید آخرین نکته را معرفی کنیم. شما می توانید به کمک ربات های مختلف در تلگرام از کارها را سریعتر انجام دهید و بدون نیاز به داشتن ویژگی های نرم افزاری را مشاهده کنید به کمک ربات ها همه کارها را بسیار ساده انجام دهید. به همین خاطر ما ربات هایی را معرفی می کنیم که در زمینه تبدیل ویدیوها می توانند به شما کمک کنند. این کار به بسیاری از افراد کمک می کند تا خیلی ساده مطالب مفید و آموزنده را به انتقال دهنده های دیگر. اکنون امیدوار هستیم که شما نیز بهترین بهره را از این ربات ها ببرید و بتوانید فایل های بسیاری را تبدیل کنید. فراموش نکنید که هرچقدر حجم فایل ها کمتر باشد افراد ساده تر آنها را دانلود کرده و گوش می دهند.

منبع اطلاعات: سایت فالوران

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!