ربات های فالویینگ پیج هدف در اینستاگرام جزئی از پکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی است و همانگونه است که از نامش پیداست ابزارهای رباتیکی است که می توانید تمام فالویینگ های یک پیج اینستاگرامی را ساخته و در قالب فایل اکسل به شما تحویل دهد دهد (احتمالاً می‌دانید) که منظور از فالووینگ‌ها همان دنبال‌شوندگان هستند؛ مثلاً فالووینگ‌های شما، همان افرادی هستند که شما را در اینستاگرام فالوو کرده‌اید).

در ادامه این مقاله به این سوال پاسخ می‌دهیم که ربات فالویینگ‌های پیج را در چه مواردی به کارتان می‌آید و چگونه کار می‌کند. با ما همراه باشید…

شاید بخواهید از طریق تبلیغات در اینستاگرام، مخاطبین را بیشتر جذب کنید و برای این کار به لیستی از افراد اینستاگرامی نیاز داشته باشید تا آنها را هدف امور تبلیغاتی و تبلیغاتی خود قرار دهید (اموری مانند ارسال دایرکت و…) قرار دهید .

برای تهیه لیست آیدی مخاطبین هدف وجود راه وجود دارد: استخراج فالوورهای پیج هدف، نتیجه لایک‌های پست هدف، ایجاد کامنتگذاران هدف و هدف فالوئینگهای پیج هدف.

در این مطلب به معرفی روش «استخراج فالویینگ‌پیج هدف» می‌پردازیم. شرایطی که می‌دانید افراد در اینستاگرام پیج‌های دارند را فالو می‌کنند. پیج اقوام و دوستان، پیج‌های مورد علاقه‌شان و نیز پیج‌های مرتبط با حوزه کاریشان. در نتیجه در فالوئینگ‌های پیج‌های مختلف افراد از قشرهای موجود دارند و همه آنها به حوزه کاری شما مرتبط هستند اما با این حال، گاهی اوقات لیست فالوئینگ‌ها نیز به کارتان می‌آید.

مثلاً فرض کنید پیج شما مربوط به معرفی و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی است و پیجی را می‌شناسید که اکثر فالوئینگ‌هایش خانم هستند. در این حالت با استفاده از فالوئینگ‌های پیج، لیستی از آن‌ها را می‌بینید که مخاطب هدفی برای تبلیغات شما هستند.

فالویینگ های یک پیج اینستاگرامی به صورت دستی، کاری قابل انجام است اما ارائه آن اصلاً آسان نیست. برای اینکه این کار را وارد پیج موردنظر خود کنید و بخش های زیر را باز کنید، سپس تک آیدی های موجود در این صفحه را در جایی دیگر (مثلاً یک فایل اکسل) وارد کنید تا در نهایت یک لیست از آیدی های کشف شده را وارد کنید. . بدیهی است که اگر بخواهیم این کار را به صورت دستی انجام دهیم کار سخت و طاقتفرسایی است. در واقع برای تولید آیدی فالویینگ‌ها به ابزاری نیاز داریم که به صورت خودکار این کار را انجام دهد. اینجاست که ربات استخراج فالوی‌های پیج هدفی که در ابتدای این مطلب به شما معرفی می‌شود به کارتان خواهد آمد. این ربات، فالوئینگ‌های پیج هدف را می‌دهد و در یک فایل اکسل به شما تحویل می‌دهد.

پس تا به اینجا متوجه شوید که پیدا کردن آیدی فالویینگ‌های یک پیج چه فایده‌ای و به این نتیجه رسیدیم که ربات فالویینگ‌های پیج هدف می‌تواند ابزار کاربردی باشد و سودمندی در این زمینه باشد. در ادامه باهم عملکرد این ربات را باهم بررسی می کنیم. با ما همراه باشید…

در این قسمت قصد نداریم تا طریقه‌های راه‌اندازی و کار با این ربات را به شما آموزش دهید که می‌خواهم به شما نشان دهید که این ربات را از طریق سیستم شما چگونه عمل می‌کنید.
اما این نکته را هم می‌گوییم که روش راه‌اندازی این ربات در پکیجی است که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید کامل و مرحله به مرحله در قالب متن و ویدئو موجود است.

برای راه‌اندازی این ربات، کافیست در اینستاگرام کاربران مجازی وارد شوند. تنظیمات مورد نیاز را طبق دستورالعمل‌هایی که در پی‌دی‌اف و ویدئوی آموزشی آورده‌شده، اعمال و ربات را اجرا کنید.

از اینجا به بعد دیگر نیازی نیست شما انجام دهید بقیه کارها را به صورت خودکار توسط خود ربات انجام دهید. ربات، صفحه اینستاگرام وب را باز می‌کند و بر اساس اطلاعات موجود در فایل‌های اکسل فالویینگ‌ها، وارد پیج هدف می‌شود، لیست فالویینگ‌های آن پیج را باز می‌کند و آیدی فالویینگ‌های آن پیج را یک به یک در فایل‌های اکسلی به نام فهرست فالویینگ‌های ذخیره شده ذخیره می‌کند. کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

مفاهیمی که در مقاله ابتدایی به آن اشاره می‌کنند، ربات استخراج فالویینگ‌های پیج هدف جزئی ازپکیج ربات افزایش فالوور اینستاگرام کاربر مجازی است و برای تهیه آن ابتدا پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی را خریداری می‌کند.

این پکیج شامل ربات‌های کاربردی دیگر نیز است که با استفاده از آنها می‌توان فعالیت‌های تجاری و تبلیغاتی هدفمندتری را در اینستاگرام داشته باشید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!