ربات «استخراج شماره از گروه‌های واتساپ»، یکی از ربات‌های پکیج « ارسال پیام انبوه در واتساپ» سایت کاربر مجازی است و از نام آن پیداست، ابزار رباتیکی است که می‌تواند شماره موبایل همه اعضا را از گروه‌های و اتساپی‌ها نظرتان کند.
اگر برایتان سوال مطرح می‌شود، این است که شماره‌های استخراج شده از گروه‌های واتساپی به چه کار می‌آیند و چگونه کار استخراج شماره از گروه‌ها را انجام می‌دهند تا این مقاله را با ما همراه باشید.

کاربرد مهم شماره گروه‌های واتساپی در «تهیه بانک شماره برای انجام امور تبلیغاتی» مانند تبلیغات تلفنی، ارسال پیامک تبلیغاتی، ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ و تلگرام و … است.

شما می‌توانید به صورت مداوم و بدون نیاز به پرداخت هزینه برای خرید بانک شماره مخاطبین، از بی‌شمار گروه‌های موجود در واتساپ، شماره اعضای این گروه‌ها را انتخاب کرده و بانک شماره‌هایی از افراد مختلف را برای خود تهیه کنید و این شماره‌ها را هدف تبلیغات خود قرار دهید. بگو یعنی شما می‌توانید به طرق مختلف (ارسال پیام یا تلفنی)، صاحب این شماره‌ها را از وجود محصولات و خدماتی که می‌خواهید بخرید و سعی کنید به این ترتیب، برای خود خرید کنید.

مزیت بسیار جذاب شماره از گروه های واتساپی

مزیت مهم شماره از گروه‌ها در تساپ، تهیه بانک شماره‌هایی است که در حوزه کاری شما مرتبط هستند. شما با بررسی از گروه‌های واتساپی که موضوعشان به حوزه کاری شما نزدیک است در نهایت لیستی از شماره تلفن همراه افراد را می‌داند که مطمئن باشید در زمینه کاری مرتبط هستند، به محصولات و خدمات شما نیاز دارند یا به این حوزه علاقه دارند. . با هدف قرار دادن این افراد شانس بیشتری دارید که آنها را به مشتری تبدیل کنید و فروش خود را افزایش دهید.

به عنوان مثال اگر کارتان مشاوره تحصیلی است، مخاطب هدف شما دانش‌آموزان هستید. شما می‌توانید با این شماره از گروه‌های واتساپی دانش‌آموزی و ارسال تبلیغات برای این دسته از افراد، بازده تبلیغاتی خود را افزایش دهند.

اما می توان به راحتی تعداد زیادی از گروه های واتساپی را کرد؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم…

این چیزی است که شماره از گروه خیلی شدنی است اما آن را به صورت دستی هم ساده نیست.

برای شماره های موبایل اعضای گروه واتساپی ابتدا باید در واتساپ وارد موردنظر شوید و اعضا را باز کنید. در این قسمت، لیست اعضا را می‌بینید، شما باید پروفایل یک هر از اعضا را وارد کنید، از شماره تلفن همراه یا هر جایی که می‌خواهید پیست کنید (چسباندن) تا در نهایت لیستی از شماره اعضای موبایل را برای خود تهیه کنید.

از آنجایی که همیشه بیشتر می شود، تعداد بیشتری از آنها را انجام دهید. اما اگر بخواهید به صورت دستی، شماره‌های زیادی را از گروه‌های واتساپی بگیرید و این کار را هر روز انجام دهید، این است که وقت و انرژی زیادی از شما می‌گیرد. طی این پروسه آن قدر تکراری، خسته کننده و زمانبر می‌شود که احتمالاً از خیر آن می‌گذرد!

اینجاست که نیاز به ابزارهای خودکارسازی مانند ربات استخراج شماره از واتساپ را حس می‌کنید؛ همان رباتی که در ابتدای این مطلب به شما معرفی کردیم. این ربات می‌تواند به صورت خودکار و با سرعت بالایی شماره موبایل اعضا را از گروه‌های واتساپی موردنظر شما در یک فایل اکسل کپی کرده و در نهایت آن فایل اکسل را به عنوان خروجی کار به شما تحویل دهد.

در ادامه به این می‌پردازیم که ربات استخراج شماره از گروه واتساپ چگونه کار می‌کند و فهرستی از اعضای گروه را به صورت خودکار در اختیار می‌دهد. با ما همراه باشید…

در این قسمت قصد نداریم که از این کار استفاده کنیم. روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش استفاده از این نرم افزار به صورت یک فایل پی دیاف در داخل پکیج قرار گرفته است که می توانید به آن مراجعه کنید.

برای راه‌اندازی این ربات کافیست در پکیجی که از سایت ما بخرید می‌کنید (پکیج ربات ارسال انبوه پیام در واتساپ) وارد پوشه مربوط به ربات تعداد اعضای گروه‌ها شوید. کنترل را در فایل‌های اکسل ربات انجام داده و ربات را اجرا می‌کنید. همین! از این پس دیگر لازم نیست شما هیچ کاری انجام دهید و همه کارها را به صورت خودکار توسط ربات انجام دهید.

ربات به صورت خودکار مرورگری که در ربات مشخص کرده‌اید (کروم یا فایرفاکس) را باز می‌کند و وارد اکانت واتساپ شما می‌شود. اگر اولین باری است که وارد اکانت خود می‌شوید باید واتساپ وب را برای مرورگر خود فعال کرده و وارد آن شوید اما برای دفعات بعدی نیازی به این کار نیست. پس از وارد شدن به اکانت واتساپ، شما پیام «لطفا گروه مور نظر خود را برای انتخاب کنید» را مشاهده کنید. در اینجا گروهی که ربات باید شماره اعضای آن را برای شما باید از بین مخاطبین خود انتخاب کنید. سپس ربات به صورت خودکار، اعضای گروه را بالا می‌آورد و شماره‌های افراد ناشناس حاضر در این گروه را ساخته و در فایل‌های اکسل «شماره‌های استخراج‌شده» ذخیره می‌کند و در دسترس شما قرار می‌دهد.

ربات های استخراج شماره اعضای گروه‌های واتساپ کاربر مجازی یک محصول تجاری بوده است، رایگان نیست و نمی‌تواند در ابتدای مقاله گفتیم جزئی از پکیج ربات ارسال پیام گروهی در واتساپ می‌باشد. اگر این ربات برای توسعه تجارت و کارتان مفید است و قصد دارید آن را تهیه کنید، باید پکیج ربات ارسال پیام انبوه در واتساپ را خریداری کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!