ربات کشف آیدی‌ها از اینباکس اینستاگرام جزئی از پکیج ربات ارسال دایرکت انبوه کاربران مجازی است که از نام آن کاملاً مشخص است، نرم افزار رباتیکی است که می‌تواند لیستی از آیدی‌های کاربرانی که در صفحه این با پیج شما حضور دارند، می‌شوند. به صورت یک لیست در اختیار شما قرار دهد.

در ادامه این مقاله به بررسی بیشتر کاربردهای ربات از اینباکس می‌پردازیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که این ربات چه کمکی به شما در فعالیت‌های اینستاگرامی شما می‌کند.

فرض کنید که شما در اینستاگرام یک پیج بیسی می کنید که تعداد زیادی از مردم و افراد علاقه مند به محصولات به این پیج شما در اینستاگرام در پیام های دایرکت می دهند و سوالاتی در مورد قیمت محصولات و خدمات شما، نحوه ارائه این خدمات، هزینه های ارسال و مواردی را ارائه می دهند. دست از شما می‌پرسند. بنابراین در این باکس این پیج اینستاگرام شما، افرادی هستند که مشتریان شما هستند و یا به دلیل نیاز و علاقه مندی هایی که به محصولات و خدمات دارند، یعنی خرید شما بسیار زیاد است.

به همین دلیل، داشتن لیست مخاطبین حاضر در این باکسان می تواند به افزایش میزان فروش شما کمک کند اما چگونه؟

شما می‌توانید با ارسال دایرکت به آن‌ها، محصولات و خدمات جدیدتان را به این دسته از افراد برسانید، زیرا به شما پیام‌های ویژه داده‌اند، احتمالاً برخی از فالوورهای شما حاوی پست‌ها و استوری‌های شما هستند که اصلاً نمی‌بینند. ارسال دایرکت به این افراد می‌شود توجه آنها را مجدداً به پیج شما جلب می‌کند و از خرید آنها ترغیب می‌شود، یا در مواردی که فالوور شما مانند، سری به پیجتان بزنند و شما را فالو نکنید.

علاوه بر این، دایرکت دادن به افرادی که از قبل با هم در ارتباط بودند، در مقایسه با ارسال ایرکت به افراد مختلف به صورت جداگانه، وجود دارد. زیرا این افراد، چرا که پیشتر هم اشاره می‌کنند، به دلایلی که در حوزه کاری شما هستند، پیام‌های تبلیغاتی از جانب شما آزرده خاطره نمی‌شوند و شما را می‌دهند. بلوک و یا ریپورت نمی‌کنند. این در حالی است که سایر افراد (که آشنایی با پیج شما نمی توانند) امکان دریافت پیام خصوصی از جانب شما را فراهم کنند و پیام شما را بلاک و ریپورت نکنند.

با توجه به گفته شده در بالا، داشتن لیست آیدی‌های افراد حاضر در صفحه اینباکس پیجتان، می‌تواند در فعالیت‌های تبلیغاتی شما بسیار ارزشمند باشد. برای اینکه افراد را از اینباکس خود استخراج کنید، باید صفحه اینباکس اینستاگرام خود را باز کنید و بر روی پروفایل هر یک از مخاطبین خود کلیک کنید و آنها را ذخیره کنید.

اما هر روز افراد بیشماری به شما در اینستاگرام پیام می‌دهند و از شما در مورد محصولات سوالاتی می‌پرسند، به همین دلیل از این باکس پیجتان به صورت دستی، کار سخت و طاقت فرسایی است. برای انجام این کار به ابزاری نیاز دارید که به صورت خودکار، آیدی‌ها را از اینباکس اینستاگرام شما ساخته و در قالب یک فایل اول (مثلاً در قالب فایل اکسل) به شما ارائه دهد.

ربات کشف آیدی‌ها از اینباکس اینستاگرام که در ابتدای این مطلب را به شما معرفی کنید، می‌توانید این پروسه را به صورت خودکار انجام دهید. یعنی کار تولید آیدی‌ها را به صورت خودکار در کوتاه‌ترین زمان انجام دهد و همه آنها را در یک لیست اکسل در اختیارتان قرار دهد.

در ادامه باهم عملکرد این ربات را باهم بررسی می کنیم، با ما همراه باشید…

در این قسمت، ما قصد داریم تا روش راه‌اندازی این ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم شرح دهید که این ربات را از اجرا در سیستم شما چگونه می‌کند.

اما این نکته را هم می‌گوییم که روش راه‌اندازی این ربات را در پکیج ارسال می‌کند که از وب‌سایت ما خرید می‌کنید هم به صورت پی‌دی‌اف و هم به صورت ویدئویی کامل و مرحله به مرحله نشان داده شده است.

برای راه‌اندازی این ربات، در پکیج ارسال دایرکت انبوه کاربر مجازی پوشه مربوط به ربات‌های استخراج آیدی‌ها را از اینباکس ‌شوید و تنظیمات مورد نیاز را طبق دستورالعمل‌های موجود در پی‌دی‌اف و ویدئوی آموزشی، اعمال کرده و ربات را اجرا می‌کند.

از اینجا به بعد دیگر نیازی نیست شما انجام دهید بقیه کارها را به صورت خودکار توسط خود ربات انجام دهید. پس از اجرا، بر اساس اطلاعاتی که در فایل اکسل وارد کردید، ربات، صفحه اینستاگرام وب را باز می‌کند. سپس وارد پیج شما شده و اینباکس پیجتان را باز می کند و از ابتدای این صفحه شروع به پیدا کردن آیدی می کند. یعنی آیدی افراد حاضر در صفحه اینباکس پیج را یک به یک از ابتدا تا انتهای صفحه اینباکس در فایل اکسلی به نام فهرست استخراج شده‌ها ذخیره می‌کند. اما شما می‌توانید تعداد آیدی‌هایی را که می‌خواهید از صفحه اینباکس انتخاب کنید نیز خودتان را از ربات مشخص کنید.

ویدئوی زیر، نحوه کار ربات استخراج آیدی از اینباکس اینستاگرام را به شما نشان می دهد.

مفاهیمی که در مقاله ابتدایی به آن اشاره می کنند، ربات پیدا آیدی از اینباکس جزئی از پکیج ربات اینستاگرام کاربر مجازی است و برای تهیه آن باید پکیج ربات ارسال دایرکت انبوه کاربر را خریداری کنید.

این پکیج شامل ربات‌های کاربردی دیگر نیز هست که می‌توانید از آنها برای فعالیت‌های تبلیغاتی و تبلیغاتی خود در اینستاگرام از آنها استفاده کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!