ربات «ارسال پیام به شماره‌های ناشناس در واتساپ»، یکی از ربات‌های پکیج «ارسال پیام انبوه در واتساپ» کاربر مجازی است و احتمالاً از نام آن ابزارهای رباتیکی پیدا می‌کند که می‌توان پیام‌های شما را به شماره‌های ناشناس در واتساپ ارسال کرد.

بد نیست بدانید که برای ارسال پیام به چت ویژه در واتساپ، افراد به دو دسته تقسیم می‌شوند.

1. افراد آشنا: افرادی که شماره شما را سیو دارند یا یکبار با شما چت داشته اند.

2. افراد ناشناس (غریبه): افرادی که تا به حال با شما نمی شوند و غریبه می شوند.
واتساپ با این دو دسته از افراد به روش متفاوتی برخورد می‌کند (بویژه) درباره ارتباط پیام خصوصی در آنها که در این مورد توضیح داد.

در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم که ارسال پیام به شماره‌های ناشناس به چه کار می‌آید و چگونه عمل می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید…

اطلاعاتی که خودتان می‌دانید یکی از راه‌های می‌دانید برای تبلیغات در واتساپ، ارسال پیام‌های ویژه به افراد مختلف است، زیرا با ارسال پیام به افراد خاص، این مطمئن است که پیام شما حتماً می‌شود. از آنجایی که افراد کنجکاوی در چت ویژه پیام دریافت می کنند، نمی توانند کسی را در واتساپ دریافت کنند، اما آن را باز نکند و نخواند کند. واضح است که اگر موفق به ارسال انبوه پیام تبلیغاتی به چت خصوصی افراد غریبه در واتساپ شوید، تبلیغات پربازدهی را می‌بینید.

اما آیا این کار به راحتی امکان پذیر است؟ آیa memی‌tunaیm یک پی پی پی پی ata behemana یک خط خط خط خط و atatsaپ خwd thahdahdahdhahdی زیdhdhdhdhdhdhdhdharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesh

برای پاسخگویی به این سوالات باید ابتدا با محدودیت‌های واتساپ در این زمینه آشنا شوید. با ما همراه باشید…

موضوعی است که ارسال انبوه پیام به چت خصوصی افراد ناشناس در تلگرام به راحتی امکان پذیر نیست. یعنی شما نمی‌توانید با همان یک اکانت واتساپ خود، هر تعداد پیامی که می‌خواهید به افراد مختلف در واتساپ ارسال کنید، زیرا واتساپ سعی می‌کند تا با اعمال قوانین محدودکننده، تبلیغات در این فضا را در انحصار خود نگه دارد. از مهم‌ترین این محدودیت‌ها که مانع از ارسال آزادانه و نامحدود پیام خصوصی به افراد غریبه می‌شوند عبارتند از:

  1. عدم امکان ارسال پیام گروهی در اپلیکیشن واتساپ
  2. وجود سقف روزانه در تعداد پیام های ارسالی

در ادامه توضیح می‌دهیم که این محدودیت‌ها چگونه مانع تبلیغات آزادانه در واتساپ می‌شوند.

برای اینکه بخواهیم در واتساپ به شماره یک فرد غریبه پیام ارسال کنیم، ابتدا باید شماره او را در واتساپمان ذخیره کنیم، سپس وارد صفحه چت شخصی او شویم و پیام خود را برای بفرستیم. اگر بخواهیم به لیست انبوهی از تعدادی افراد مختلف در واتساپ پیام بدهیم، چاره‌ای نداریم جز این که این شماره‌ها را در واتساپ خود ذخیره کنیم، صفحه چت را وارد کنیم، پیام خود را در این صفحه وارد کنیم و آن را راضی کنیم. برای هر یک از این افراد به صورت جداگانه ارسال کنید زیرا متأسفانه واتساپ هیچ امکانی برای ارسال گروهی و همزمان پیام به افراد ناشناس در اپلیکیشن خود تعبیه نشده است. پیام بدیهی است که تبلیغات در واتساپ از طریق ارسال انبوه پیام است. حال چاره چیست؟

نکته
امکان پخش که در واتساپ برای ارسال پیام گروهی وجود دارد فقط برای افراد آشنا کاربرد دارد و برای افراد غریبه قابل استفاده نیست.

مواردی که در ابتدای این مطلب ذکر شد، واتساپ افراد را به 2 دسته آشنا و ناشناس تقسیم می‌کند.

ما برای ارسال پیام به افراد آشنا با ارتباطی روبرو نیستیم. یAnی memی‌nthnیm ded hyr rhruز ba hymane خط خط خط خط خط خط خط خط athd hher hher pher phr athahahیme beخhahیme ب آش آشnahdhdhdhadhdhahdhahdhahdhahdhahdhahn مواردی که حدس می‌زنید ارسال پیام تبلیغاتی به این دسته از افراد تأثیر می‌گذارند تبلیغاتی بیش از حد این افراد از قبل با کسب و کار ما آشنا هستند و مشتری را برای ما نمی‌خواهند.

در نتیجه تبلیغات در واتساپ تنها از طریق ارسال پیام به افراد ناشناس است که به معنای می‌یابد و مثمرثمر واقع می‌شود. اما برای ارسال پیام به افراد ناشناس دستمان خیلی باز نیست زیرا واتساپ به هر اکانت اجازه می‌دهد به پرونده اکانت (عمر، فعالیت و میزان فعالیت‌های اکانت) در هر روز تعداد پیام به افراد ناشناس ارسال کند و اگر از این حد فراتر برود آن را ارسال کند. خط را مسدود می‌کند. به عنوان برای حساب‌های واتساپی که ایجاد می‌شود و این محدودیت‌ها بیشتر است (مثلا روزانه کمتر از 100 پیام) ولی برای حساب‌های واتساپ با قدمت و خیلی این محدودیت‌ها کمتر است.

بهتر می‌دانید که تبلیغات برای انتخاب نتیجه واقعی می‌شود، در حالی که به هر اکانت واتساپ می‌شود، اجازه ارسال آنبوه را نمی‌دهد. به نظر می‌رسد تنها راه چاره این است که چندین خط (مجازی یا واقعی) درست کنیم، با آنها اکانت واتساپ ایجاد نماییم و با این اکانت‌ها به ارسال پیام تبلیغاتی بپردازیم. اما مدیریت ارسال تعداد انبوهی پیام با استفاده از چندین مورد بسیار بد و خسته کننده است. پس چاره کار چیست؟

با توجه به وجود محدودیت‌هایی که پیش‌تر باید برای ارسال تبلیغات بی دردسر در واتساپ حتماً به نرم‌افزاری نیاز داشته باشد که کل پروژه ارسال انبوه پیام به افراد غریبه را به صورت خودکار طی کند. یعنی همه شماره‌های مخاطبین هدف را به صورت خودکار در واتساپ ما ذخیره می‌کند، وارد صفحه چت می‌شود و پیام موردنظر را به صورت ویژه برای تک تک آنها ارسال می‌کنند. همچنین این نرم افزار باید با استفاده از خط واتساپ کار کند تا در صورت نزدیک شدن به سقف ارسال های روزانه یک خط، آنرا ببند و کار ارسال را با خط دوم (خط بعدی) که شما به نرم افزار معرفی کرده اید ادامه دهد.

اینجاست که ربات پیام به شماره ناشناس در واتساپ ارسال می کند که در این مطلب ابتدایی به شما کمک می کند تا کارتان را انجام دهید و به شما کمک کنید زیرا همه امکانات لازم است که در اینجا مطرح شده است را در خود داشته باشید و حتی امکانات بیشتری برای ارسال بی درد داشته باشید. سر در واتساپ را در اختیار قرار می دهد.

در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌سازیم.

در این قسمت قصد نداریم از ربات استفاده کنیم به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید که ربات «ارسال پیام به شماره‌های ناشناس» را اجرا می‌کنید به چه عمل می‌کند.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم‌افزار نیز در قالب یک فایل ویدئویی در داخل پکیج قرار گرفته است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات، انبوه واتساپ را ارسال کنید که از سایت ما خرید می‌کنید، پوشه ربات را وارد کنید «ارسال پیام به شماره‌های ناشناس» شوید؛ کنترل را در فایل‌های اکسل ربات وارد و ربات را اجرا می‌کنید. به همین سادگی!

از این پس دیگر لازم نیست شما هیچ کاری انجام دهید و همه کارها را به صورت خودکار توسط ربات انجام دهید.

ربات به صورت خودکار مرورگر کروم را باز می کند و وارد اکانت واتساپ شما می شود. البته اگر اولین بار باشد که از ربات استفاده می کنید باید به کمک گوشی خود، یکبار، بارکد واتساپ را اسکن کنید تا واتساپ شما به ربات معرفی در دفعات بعدی دیگر نیاز به این خط نیست.

شما می‌توانید برای آشنایی با مراحل نصب واتساپ به مقاله‌هایی که در این زمینه تهیه کرده‌ایم مراجعه کنید.

📷لینک مقاله نصب واتساپ نصب-واتساپ/www.v-user.com

پس از این که ربات اکانت شما می‌شود، از شماره اول موجود در لیست اکسل شروع می‌شود و صفحه چت خصوصی این شماره را وارد می‌کند و پیام نظرتان را ارسال می‌کند و سپس به شماره موبایل دوم موجود در لیست آکسل می‌رود. پس از ارسال تعداد مشخص پیام (همان که شما به ربات دستور داده بودید) خط اول شما را می‌بندد و به سراغ خط بعدی می‌رود و ادامه پروژه ارسال پیام به شماره‌ها را با خط بعدی ادامه می‌دهد. این پروسه تا انتهای لیست شماره‌ها و با کلیه خطوطی که در اختیار قرار دادن قرار می‌گیرند به همین صورت ادامه پیدا خواهند کرد.

ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که اگر هیچ شماره‌هایی که در لیست وارد کرده‌اید، اکانت واتساپ نباشند و یا اکانت واتساپ خود را حذف کنند خللی در کار ربات ایجاد نمی‌شوند و ربات دارند، کار خود را با ارسال پیام به دیگران انجام می‌دهند. شماره های موجود در لیست ادامه می دهد.

ارسال پیام به شماره‌های ناشناس در واتساپ کاربر مجازی که در ابتدای مقاله هم از پکیج ربات ارسال انبوه در واتساپ می و برای تهیه آن باید پکیج ربات ارسال انبوه در واتساپ را خریداری کنید. می توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات های موجود در آن نیز بهره مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!