ربات «ارسال پیام به افرادی که به شما پیام داده‌اند»، یکی از ربات‌های پکیج «ارسال پیام انبوه در تلگرام» مجازی است و ابزار رباتیکی است که می‌توانید پیام شما را (به عکس همراه و یا ویدئو) به مخاطبینی که قبلاً به شما نشان می‌دهد. در تلگرام پیام داده اند، ارسال کند.

اگر برای این سوال مطرح شده است که «ارسال پیام به شما می دهد» چه کاربردی دارد و چگونه در مطلبی با ما همراه باشید…

احتمالاً اطلاع دارید که برای ارسال پیام خصوصی به افراد غریبه در تلگرام با محدودیت‌هایی روبرو هستید.

افراد غریبه از نظر تلگرام کسانی هستند که شماره شما را در بین مخاطبینشان ذخیره کرده اند یا تا به حال در تلگرام با شما چت نکرده اند. مطابق با قوانین تلگرام، شما نمی‌توانید با یک اکانت در هر روز به بیش از 50 نفر غریبه در تلگرام پیام دهید اما این افراد برای افراد آشنا وجود ندارد. افراد آشنا به افراد اطلاق می شوند که قبلاً به شما در تلگرام پیام داده اند. شما می‌توانید هر تعداد پیام را که دلتان بخواهد به این افراد ارسال کنید بدون اینکه تلگرام شامل حالتان شود.

در نتیجه اگر شما یک خط تلگرام دارید که افراد زیادی را به آن پیام می‌دهند (مثلاً پشتیبانی یا خطوط ارتباطی با مشتریان)، ارسال پیام به افرادی که با شما چت کرده‌اند بسیار به کارتان می‌آیند زیرا به این خط در تلگرام پیام می‌رسند. داده‌ها و احتمالاً از مشتریان شما هستند و می‌توانند دوباره از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. شما می‌توانید با ارسال پیام تبلیغاتی یااطلاع‌رسانی به این افراد، بیشتر افراد را جذب کنید. مزیت ارسال پیام به این افراد در این است که شامل تلگرام نمی‌شود زیرا این افراد قبلاً به شما پیام داده‌اند و از نظر تلگرام آشنا می‌شوند.

فرض کنید که شما می توانید به 1000 نفر از مشتریانی که قبلاً با هم در تلگرام پیام ارسال کنید. چاره کار چیست؟ اگر به صورت دستی وارد صفحه چت شوید، این 1000 نفر را ارسال کنید و کار بسیار زمانبر و پیامی را ارسال کنید که احتمالاً خیر آن می‌گذرد. پس چاره کار چیست؟

برای ارسال پیام مستمر به این دسته از افراد که از یک ابزار خودکارساز استفاده می‌کنند، پیام دلخواه را به صورت خودکار در تمامی چت‌های موجود در حساب تلگرام ارسال می‌کنید.

اینجاست «ارسال پیامی که به شما پیام داده است» که در مقاله ابتدایی به شما معرفی می‌کنید به کارتان می‌آید. این ربات، کل پروژه ارسال پیام به این افراد را به صورت خودکار و در مدت زمان بسیار کوتاهی برای شما انجام می‌دهد، بعلاوه شما مطمئن هستید که پیام خود را به همه شما می‌رساند و هر کسی را از قلم نیانده‌اید.

با استفاده از این ربات، شما می‌توانید به راحتی و به تعداد دلخواهتان به مشتریان خود در تلگرام پیام دهید و آنها را از محصولات جدید خود، در قیمت‌ها و مواردی که از این دست آگاه کنید، تغییر می‌کند.
در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌کنیم.

در این قسمت قصد استفاده از ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید زمانیکه ربات «ارسال پیام به افرادی که قبلاً به شما پیام داده‌اند» را اجرا می‌کنید به چه صورت عمل می‌کنید.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم‌افزار نیز به صورت پی‌دی‌اف و هم به صورت ویدئویی در داخل پکیج قرار گرفته است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات ارسال انبوه تلگرام که از سایت ما خرید کنید می‌توانید پوشه ربات را وارد کنید «ارسال پیام به افرادی که قبلاً به شما پیام داده‌اند» شوید. کنترل را در فایل‌های اکسل ربات وارد و ربات را اجرا می‌کنید. به همین سادگی!

پس از اینکه برنامه‌ها را اجرا کردید، ابتدا از شما می‌پرسد که «به چند نفر پیام ارسال شود؟» و اینکه «تعداد مخاطبین خود را انتخاب کنید» و «آیا هیچ کدام از چت‌های خود را آرشیو کرده‌اید؟» شما پاسخ‌های مد نظرتان را در باکس‌های مربوطه وارد می‌کنید. از این پس دیگر لازم نیست شما انجام دهید. ربات، اکانت تلگرام شما را باز کرده و چت اختصاصی مخاطبین شما را به نوبت بالا می‌آورد و پیام شما را به اولین چت موجود در تلگرام ارسال می‌کند و سپس به چت دوم موجود در لیست می‌رود و این پروسه تا آخرین فرد که تعداد آن‌ها را می‌دهد، بروید. مشخص شده به همین صورت ادامه خواهد یافت.

ربات ارسال پیام به افراد که به شما پیام‌آور محصولی از وب‌سایت کاربر مجازی را می‌دهد و در ابتدایی‌ترین مقاله هم می‌توانید از پکیج ربات ارسال انبوه در تلگرام می‌کنید و برای تهیه آن باید پکیج ربات ارسال انبوه در تلگرام را خریداری کنید. می توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات های موجود در آن نیز بهره مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!