ربات «ارسال پیام به آیدی در تلگرام»، یکی از ربات‌های پکیج «ارسال پیام انبوه در تلگرام». در تلگرام ارسال کنید.

در ادامه می‌خواهیم بررسی کنیم که ارسال پیام به آیدی تلگرام به چه کار می‌آید و چگونه عمل می‌کند. در این مطلب با ما همراه باشید…

برنامه‌ای که خودتان یکی از راه‌های می‌دانید برای تبلیغات در تلگرام، ارسال پیام‌های ویژه به افراد مختلف است، زیرا با ارسال پیام به افراد خاص، این مطمئن است که پیام شما حتماً خوانده می‌شود. از آنجایی که افراد کنجکاوی در چت ویژه پیام دریافت می کنند، نمی توانند کسی را در تلگرام دریافت کنند، اما آن را باز نکند و نخواند. واضح است که اگر موفق به ارسال انبوه پیام تبلیغاتی به چت خصوصی افراد غریبه در تلگرام شوید، تبلیغات پربازدهی را مشاهده کردید.

اما آیا این کار به راحتی امکان پذیر است؟ آیa memی‌tunaیm یک پی پی پی ame tebelیغathی ب یک خط telگeraram خwd thahdhadahdhadی زیdhareshreshresharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharesharese

برای پاسخگویی به این سوالات ابتدا با محدودیت‌های تلگرام در این زمینه آشنا شوید. با ما همراه باشید…

موضوع این است که ارسال انبوه پیام به چت خصوصی آیدی در تلگرام به آسانی امکان پذیر نیست. یعنی شما نمی‌توانید با همان یک اکانت تلگرام خود، هر تعداد پیامی که می‌خواهید به افراد مختلف در تلگرام ارسال کنید زیرا تلگرام سعی می‌کند تا با اعمال قوانین محدودکننده، تبلیغات در این فضا را در انحصار خود نگه دارد.

بد نیست بدانید که برای ارسال پیام به چت خصوصی در تلگرام، افراد به 2 دسته تقسیم می‌شوند.

  1. افراد آشنا: که شماره شما را ذخیره کرده یا حداقل یک بار با شما در تلگرام چت کرده‌اند
  2. افراد ناشناس (غریبه): افرادی که با شما مشکل دارند و شماره شما را ذخیره نمی‌کنند از نظر تلگرام، غریبه می‌شوند.

تلگرام با این دو دسته از افراد به روش متفاوتی برخورد می‌کند.

از مهم‌ترین این محدودیت‌ها که مانع از ارسال آزادانه و نامحدود پیام خصوصی به افراد غریبه در تلگرام می‌شوند عبارتند از:

  1. عدم امکان ارسال پیام گروهی در اپلیکیشن تلگرام
  2. وجود سقف روزانه در تعداد مجاز برای ارسال پیام در تلگرام

در ادامه توضیح می‌دهیم که این محدودیت‌ها چگونه مانع تبلیغات آزادانه در تلگرام می‌شوند.

برای اینکه بخواهیم در تلگرام به آیدی یک فرد غریبه پیام ارسال کنیم، باید ابتدا آیدی او را در تلگرام جستجو کنیم، سپس وارد صفحه چت شخصی او شویم و پیام خود را برای او بفرستیم. حال اگر بخواهیم به لیست انبوهی از آیدی افراد مختلف در تلگرام پیام بدهیم، هیچ راهی جز این نیست که اگر این آیدی‌ها را در تلگرام سرچ کنیم، صفحه چت را وارد کنیم، پیام خود را در این صفحه وارد کنیم و آن را وارد کنیم. برای هر یک از این افراد به صورت جداگانه ارسال نمی شود زیرا متأسفانه تلگرام امکان دارد برای ارسال گروهی و همزمان پیام به افراد ناشناس در اپلیکیشن خود در نظر نگرفته است. پیام بدیهی است که تبلیغات در تلگرام از طریق ارسال انبوه پیام اگر بخواهد به صورت دستی انجام شود کاری طاقتفرسا، زمانبر و خسته کننده است و معمولاً می توان گفت این کار اصلاً عملی نیست.

در ابتدای این مطلب ذکر شد، تلگرام افراد را به 2 دسته آشنا و ناشناس تقسیم می‌کند.
ما برای ارسال پیام به افراد آشنا در تلگرام با موقعیت روبرو نیستیم. یعنی ما قادر هستیم در هر روز با همان یک خط تلگرام خود هر تعداد که بخواهیم به افراد آشنا پیام بدهیم بدون اینکه حسابمان مسدود شود. مواردی که حدس می‌زنید پیام تبلیغاتی را به این دسته از افراد مبتلا به تبلیغاتی ارسال می‌کنند، زیرا این افراد از قبل با کسب و کار ما آشنا هستند و مشتری را برای ما نمی‌خواهند و ارسال پیام به این افراد، تأثیری در فروش و درآمد ما نخواهند داشت. داشت.

در نتیجه تبلیغات در تلگرام تنها از طریق ارسال پیام به افراد ناشناس امکان پذیر است و می‌شود. اما برای ارسال پیام به افراد ناشناس دستمان بیشتر نیست زیرا تلگرام به هر خط اجازه می‌دهد روزانه به تعداد 50 نفر ناشناس پیام ارسال کند. زیرا تلگرام به هر خط می‌دهد روزانه به حداکثر 50 نفر ناشناس پیام ارسال کند.

بهتر می‌دانید که تبلیغات برای انتخاب نتیجه واقعی می‌شود، در حالی که تلگرام به هر اکانت، اجازه ارسال آنبوه را نمی‌دهد. به نظر می‌رسد تنها راه چاره این است که چند خط (مجازی یا واقعی) درست کنیم، با آنها اکانت تلگرام ایجاد نماییم و با این اکانت‌ها به ارسال پیام تبلیغاتی بپردازیم. اما مدیریت ارسال تعداد انبوهی پیام با استفاده از چندین اکانت تلگرام نیز بسیار سخت و خسته کننده است.

با توجه به محدودیت‌هایی که در این قسمت توضیح دادیم، چگونه می‌توان از طریق ارسال پیام به افراد غریبه به تبلیغات در تلگرام پرداخت؟ چاره کار چیست؟

با توجه به وجود محدودیت‌هایی که پیش از آن برای ارسال تبلیغات بی دردسر در تلگرام حتماً به آن اشاره شده است نرمافزاری نیاز به ارسال دارد که کل پروژه انبوه پیام به آیدی افراد را به صورت خودکار انجام دهد. یعنی افرادی که مخاطبین هدف را به صورت خودکار در تلگرام جستجو می‌کنند، وارد صفحه چت می‌شوند و پیام موردنظر را به صورت جداگانه برای تک تک آنها ارسال می‌کنند. همچنین این نرم‌افزار باید با استفاده از خط تلگرام کار کند تا در صورت نزدیک شدن به سقف ارسال‌های روزانه یک خط، آن را ببندد و کار ارسال را به صورت خودکار با خط دوم (خط بعدی) که شما به نرم‌افزار معرفی کرده‌اید ادامه دهد.

اینجاست که ربات پیام به آیدی تلگرام را ارسال می کند که در ابتدای این مطلب را به شما معرفی کنید تا کارتان می شود و به شما کمک می کند زیرا دارای تمام امکاناتی است که در اینجا مطرح می شود و حتی امکانات بیشتری نیز برای ارسال تبلیغات بی دردسر در تلگرام را در اختیار شما قرار می دهد. اختیارتان قرار می دهد.
در ادامه شما را با طرز کار این ربات آشنا می‌سازیم.

در این قسمت قصد استفاده از ربات را به شما آموزش دهید فقط می‌خواهیم به شما نشان دهید زمانیکه ربات «سال پیام به آیدی در تلگرام» را اجرا می‌کنید به چه عمل می‌کند.

روش راه‌اندازی ربات بسیار آسان بوده و نیاز به توضیحی ندارد. آموزش روش نصب و استفاده از نرم‌افزار نیز در قالب یک فایل ویدئویی در داخل پکیج قرار گرفته است که می‌توانید به آن مراجعه کنید. برای استفاده از این ربات، کافیست در پکیج ربات ارسال انبوه تلگرام که از سایت ما خریداری کنید می‌توانید پوشه ربات را وارد کنید «ارسال پیام به آیدی در تلگرام» شوید. کنترل را در فایل‌های اکسل ربات وارد و ربات را اجرا می‌کنید. به همین سادگی!

از این پس دیگر لازم نیست شما هیچ کاری انجام دهید و همه کارها را به صورت خودکار توسط ربات انجام دهید. پس از این که اکانت تلگرام را وارد کنید، از آیدی اول موجود در لیست اکسل شروع می‌شود و صفحه چت خصوصی را وارد می‌کند و پیام نظرتان را برای ارسال می‌کنید و سپس به آیدی دوم موجود در لیست اکسل می‌رود بروید. پس از ارسال تعداد مشخص پیام (همان که خودتان به ربات دستور داده بودید) خط اول شما را می‌بندد و به سراغ خط بعدی می‌رود و ادامه پروسه ارسال پیام به آیدی‌ها را با خط بعدی ادامه می‌دهد. این پروسه تا انتهای لیست آیدی‌ها و با کلیه خطوطی که در اختیار شما قرار می‌گیرد به همین صورت ادامه پیدا خواهد کرد.

بد نیست بدانید که اگر از آیدی‌هایی که در لیست وارد کرده‌اید، اکانت تلگرام نباشند و یا اکانت تلگرام خود را حذف کنند هیچ خللی در کار ربات ایجاد نمی‌شود و کار خود را با ارسال پیام به سایر آیدی‌های موجود در لیست ادامه می‌دهید. می دهد.

شاید برایتان این سوال ایجاد شده است که چگونه می‌توانید لیست آیدی تلگرام مخاطبین هدف خود را تهیه کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای تهیه این لیست آیدی، پیدا کردن اعضای گروه‌های تلگرام است. البته ما برای این کار نیز رباتی کرده‌ایم که می‌توان از اعضای گروه‌های تلگرامی موردنظر شما را به سرعت ساخت و در یک فایل اکسل در اختیار شما قرار داد. ما در مقاله های استخراجی از گروه تلگرامی، توضیحات کامل و جامعی درباره این ربات ارائه می شود که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

ربات ارسال به آیدی تلگرام کاربران پیام مجازی که در ابتدای مقاله هم می توانند جزئی باشند از پکیج ربات ارسال انبوه در تلگرام می باشد و برای تهیه آن ابتدا پکیج ربات ارسال انبوه در تلگرام را می توانید بخرید. می توانید با سفارش این پکیج از سایر ربات های موجود در آن نیز بهره مند شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!