ربات «اد کردن اعضاء به گروه های تلگرام» یکی از ربات‌های پکیج «ارسال پیام انبوه در تلگرام» سایت کاربر مجازی است و از نام آن نرم‌افزاری می‌شود که برای اضافه کردن خودکار افراد به گروه‌های تلگرام استفاده می‌شود. به عبارت دیگر شما می‌توانید با استفاده از این نرم‌افزار خودکار یک لیست اینترنتی از آیدی‌های تلگرامی را در گروه خود تبلیغ کنید.

حال اگر برایتان این سوال مطرح است که این ربات به چه کار می‌آید یا چگونه کار می‌کند در این مطلب با ما همراه باشید…

یکی از مهمترین راهها برای تبلیغات و کارها در تلگرام، ایجاد گروه تلگرامی و معرفی محصولات و خدمات در آن می باشد. بدین طریق می‌توان با تولید جذاب و کاربردی در زمینه کاری خود، افراد مرتبط یا علاقه مند به آن حوزه را در یک گروه دور هم آورد. این افراد به دلیل ارتباط، علاقه مندی یا نیازی هستند که به نوعی خدمات یا کالای شما از بالقوه بیزینس شما هستند و شما می توانید در کنار تولید محتوا برای اعضای گروه تلگرامی به معرفی محصول یا خدمات خود بپردازید. بدیهی است که هر چه تعداد اعضای گروهتان بیشتر با کالا و خدمات آشنا شوید و به این ترتیب، شانس فروشتان افزایش می‌یابد. طبیعی است که به دنبال راهی برای جذب افراد زیادی در گروه خود باشید.

بنابراین، برای اینکه تبلیغات متمرکز باید بیشتر را هدف تبلیغات خود قرار دهیم و اعضای بیشتری را به گروهمان بدهیم، اما باید در اینجا تصمیم بگیریم که این اعضا را از کجا پیدا کنیم؟
شما می توانید از 2 راه اعضای گروه خود را افزایش دهید:

  1. خرید عضوروش اول خرید عضو یا ممبر برای گروهتان است؛ البته ما این روش را اصلاً توصیه نمی‌کنیم زیرا درصد زیادی از اعضایی که از این طریق به گروه شما اضافه می‌شوند هستند (حتی اگر سایت ادعا می‌کند که اعضای واقعاً را عضو گروه شما می‌کند).
  2. گروه به گروه راه دوم که ما آن را به شما توصیه می کنیم این است که گروه های مرتبط به حوزه کاری خودتان را در تلگرام پیدا کنید و اعضای این گروه ها را به گروهتان اضافه کنید. این کار که اصطلاحاً به آن روش می‌گویند، روشی است که در ابتدا اعضای گروه‌های مرتبط با حوزه کاری خودتان را کرده‌اند و سپس آن‌ها را به گروه‌های خود می‌کنید. همه این اعضا واقعی هستند و در درجه دوم این اطمینان دارند که همه کسانی که از این عضو گروهتان می‌شوند مرتبط با حوزه کاری شما هستند و خطر ریپورت شدن گروه خود را به طریق می‌دهید.

شما می‌توانید برای اعضای گروه‌های تلگرامی از ربات کشف آیدی از گروه‌های تلگرامی استفاده کنید. این ربات لیستی از آیدی همه اعضای واقعی گروه‌های تلگرامی رای‌نظرتان را در یک فایل اکسل در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید پیدای‌های تولید شده را به گروه خودتان اد کنید و این تعداد اعضای گروه تلگرامی خود را افزایش دهید.
برای آشنایی با طرز کار این ربات به مقاله هایی که در این زمینه تهیه کرده اید مراجعه کنید.

اما افراد به گروه در تلگرام به همین راحتی‌ها امکان پذیر نیستند زیرا تلگرام‌هایی برای افراد به گروه‌ها در نظر گرفته شده‌اند. اهمیت مهم در این زمینه است که روزانه با هر خط فقط می‌توان ۵۰ نفر را به یک گروه اَد کرد. عاملی که شما هم حدس می‌زنید این تعداد آنقدر اندک است که چه تاثیری روی فروش شما نخواهد داشت. بنابرین نیاز به خطوط (اکانت‌های تلگرامی) بیشتر دارید تا با استفاده از آنها تعداد مخاطبین را به گروه‌های تلگرامی خود اَد کنید. مثلاً اگر 10 خط تهیه کنید می‌توانید روزانه تا 500 نفر را گروهتان کنید.

اما اگر بخواهید به صورت دستی با استفاده از چند اکانت تلگرام، تعداد زیادی از افراد را روزانه به گروهتان انجام دهید، در پیش دارید. شما باید تک مخاطبین هدفتان را در تلگرام بیابید و آنها را به گروه اد کنید. در نتیجه برای اد انبوه افراد به گروه تلگرام نیاز به یک ابزار دارند که این پروسه را به صورت خودکار انجام دهد تا زمانی که انرژی شما صرف امور مهم تر شود.

برنامه‌هایی که در ابتدای این مطلب اشاره می‌کنند به گروه‌های تلگرامی، ابزارهایی هستند که به صورت خودکار انبوهی از افراد را به گروه شما می‌کند.

در ادامه می‌خواهیم به بررسی فرآیندی بپردازیم که ربات طی می‌کند تا مخاطبین هدف را به گروه‌ تلگرام مورد نظر شما اضافه کنید.

در این قسمت می‌خواهیم به شما نشان دهید که اعضای گروه‌های تلگرام چگونه عمل می‌کنند و قصد آموزش نحوه کار با این ربات را نداریم. اما این نکته را هم می‌گوییم که روش راه‌اندازی و کار با این ربات بسیار ساده است و نیاز به توضیح بیشتر ندارد. برای راه‌اندازی این ربات کافیست در پکیجی که از سایت ما خریداری کنید (پکیج ربات ارسال پیام انبوه در پیام‌رسان‌ها) وارد کردن پوشه مربوط به ماکروی به گروه شوید. فایل اکسل سیستم آنرا را تکمیل کرده و ربات را اجرا کنید. همین! دلایلی که گفتیم قصد توضیح نحوه استفاده از ربات را نداریم. روش استفاده از این نرم‌افزار، هم به صورت ویدئویی است و هم به صورت یک فایل پی‌دی‌اف در داخل پکیجی که اختیار شما قرار می‌گیرد که با مشاهده آنها می‌توانید آنرا تنظیم و اجرا کنید.

به هر صورت پس از اجرای نرم افزار، برنامه تلگرام را بالا می‌آورد و اکانت تلگرام مربوط به خط اول شما را می‌کند. ربات ابتدا لینک گروهی را که در فایل اکسل مشخص کرده‌اید را باز می‌کند و سپس آیدی‌های مدنظر شما را از فایل‌های اکسل می‌گیرند و آنها را در تلگرام جستجو می‌کنند و آنها را به آن گروه اضافه می‌کنند. پس از این که 50 نفر اول را به گروه پایانی پیدا کنید، به سراغ خط دوم بروید و همین کار را با شما تکرار کنید.

نکته قابل ذکر اینست که اگر یکی از آیدی‌هایی که در فایل‌های اکسل وارد کرده‌اید، اکانت تلگرام خود را حذف کرده باشد یا آیدی‌های اشتباه وارد شده باشد، خللی در اجرای ربات ایجاد نمی‌شود و به کار خود ادامه می‌دهد. در انتها نیز در فایل اکسل موجود در پوشه ماکروی به گروه، به شما گزارش می دهد که این آیدی پیدا نشده است.

برنامه‌هایی که در مقاله ابتدایی هم‌چنین گروه‌هایی را به عنوان ربات اضافه می‌کنند در گروه‌های تلگرام کاربر مجازی جزئی از ارسال پیام در تلگرام می‌باشد و با سفارش این پکیج می‌توانید از ربات‌های موجود در این پکیج بهره‌مند شوید. اگر قصد تبلیغ و کار خود را در تلگرام دارید، مطمئناً پکیج ارسال پیام انبوه در تلگرام کاربر مجازی برای شما یک ابزار بسیار سودمند و کاربردی خواهد بود.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!