توسعه فناوری در این زمینه وظیفه خود را به‌خوبی انجام داده است. به‌قدری خوب که می‌توانم به امور روزمره‌ام سریع‌تر رسیدگی کنیم. بااین‌حال، این تمام ماجرا نیست؛ چراکه تکنولوژی و شرکتهای پیشرو در ارائه این خدمات خدماتی را برایمان فراهم می کند تا علاوه بر سرعت و سه، هزینه انجام خدمات روزمره برایمان ارزان تر شود.

استعلام آنلاین خلافی با یکسوم هزینه استعلام حضوری

استعلام خلافی همیشه برای مالکان خودروی مهم بوده و هست. خلافی خودرو چقدر است و چه میزان با سقف مجاز اگر توفیق فاصله دارد، می‌شود تا مالکان هر ماه یک یا چند مرتبه برای آن. استعلام خلافی خودرو اقدام کنند. استعلام و پرداخت خلافی ازطریق دفاتر پلیس +10‌ترین روش موجود است که هنوز طرفداران زیادی دارند.

هزینه استعلام خلافی از دفاتر پلیس +‌۱۰ برابر با ۱۷,۵۰۰ تومان تا ۳ صفحه است. اگر مجموع پرینت خلافی شما از ۳ صفحه بیشتر باشد، باید به هر صفحه بین ۲۰۰ تا ۱۰۰۰۰ تومان مازاد پرداخت کنید. آیا همه این هزینه‌ها در کنار شماست، آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که برای مراجعه و استعلام خلافی از پلیس پلیس +10 چقدر زمان صرف می‌کنید؟

اگر بخواهیم خوشبینانه به این موضوع نگاه کنیم، زمان رفت وبرگشت در کنار معطلی در این دفاتر اگر سیستم قطع نشود، در حدود ۳۰ دقیقه خواهد بود. یعنی شما با مراجعه به حضوری علاوه بر پرداخت هزینه بیشتر، زمان بیشتری را نیز صرف کردید. بهترین راه حل چیست؟

تاپ

استعلام آنلاین خلافی

برای استعلام خلافی به‌صورت آنلاین، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های زیادی وجود دارد که توصیه می‌کنیم به شما اعتماد کنید به اپلیکیشن‌های با خدمات ارائه خدمات معتبر. تا چندی پیش، استعلام و پرداخت آنلاین خلافی با مشکلات بسیاری همراه بود که مهم آن‌ها بود، آنی‌نبودن تسویه خلافی در سیستم راهور ناجا بود که در زمان ترخیص خودرو، مالکان را با مشکلات زیادی همراه می‌کرد.

پرداخت خلافی پلیس+10 به این صورت بود که باید به‌صورت یکجا همه مبلغ آن را پرداخت کند و همین موضوع باعث می‌شود که خلافی را تا فروش یا توقیف خودرو پشت گوش انداخته شود. مشکل روشهای آنلاین این جا خودش را نشان میداد! زمانی که به دنبال تسویه آنی خلافی بودید تا بتوانید خودرو خود را بفروشید یا از پارکینگ ترخیص کنید. اما غافل از اینکه تسویه‌حساب شما ۲ هفته بعد در سامانه ناجا ثبت می‌شود.

موضوع اختلاف ۲ هفته‌ای تا ثبت در سامانه راهور ناجا در تمامی ارائه‌دهندگان خدمات خلافی وجود داشت و دلیل آن را وارد کرد و به صورت دستی در پلیس راهور بود. در سال گذشته، این فرآیند کاملاً به‌روزرسانی شده است تا در تمامی اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های معتبر آنلاین و به‌صورت آنلاین انجام شود.

تاپ

قانون استعلام خلافی به‌صورت آنلاین

مبلغ استعلام خلافی به صورت آنلاین ۵,۲۰۰ تومان است؛ یعنی تقریباً یک‌سوم هزینه‌هایی که برای استعلام خلافی ازطریق پلیس +10 باید پرداخت می‌کنند. با این تفاوت که دیگر خبری از هزینه مازاد به‌ازای هر صفحه نیست. شما با پرداخت 5,200 تومان بدون مراجعه به دفاتر پلیس +10 و معطلی در صف‌های طولانی، می‌توانید خلافی خود را دریافت کنید.

همان طور که گفتیم، در روش استعلام و پرداخت خلافی به‌صورت آنلاین تمامی فرآیند تسویه‌حساب به‌صورت آنی انجام می‌شود. در واقع، پلیس راهور با ایجاد این مزایا و اعمال قیمت ارزان‌تر درمقایسه‌با مراجعه به کاربران حضوری را به انجام امور به‌صورت آنلاین انجام و هدایت می‌کند. به‌تازگی علاوه بر دفاتر پلیس +‌10، بسیاری از خدمات مرتبط با امور خودرویی در اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های معتبر دردسترس است.

خلافی و ۷۳ سرویس کاربردی دیگر در اپلیکیشن تاپ

با توجه‌های آنلاین خدماتی مانند استعلام و پرداخت خدمات خلاف، اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های بسیاری این خدمات را ارائه می‌دهند که توصیه ما به ارائه ده‌ها به‌عنوان معتبر است. اپلیکیشن تاپ است. اپلیکیشن تاپ یکی از زیرمجموعه های بانک پارسیان است که ۱۲ میلیون کاربر ریجستر شده است. خدمات تاپ تماما تحت‌نظارت بانک مرکزی و پلیس فتا دراختیار کاربران قرار می‌گیرند.

استعلام و پرداخت خلافی یکی از خدمات محبوب خودرویی تاپ به‌شمار می‌رود. ویژگی های این خدمت عبارتند از:

  • تسویه‌حساب به‌صورت آنی در سیستم ناجا ثبت می‌شود.
  • همه جزئیات مانند تصویر، زمان و مکان به شما نشان داده می‌شود.
  • امکان تسویه یکجا و سوء استفاده برای کاربران فراهم شده است.
  • آخرین استعلام شما در تاپ ذخیره می‌شود و ۲۴ ساعت معتبر است.
  • استعلام و پرداخت خلافی در تاپ مشمول شانس در قرعه کشی می‌شود.

تاپ؛ سوپراپلیکیشنی کاربردی در تلفن‌همراه شما

استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی، بیمه بدنه تک‌سفره آزادراهی، طرح ترافیک و کاهش هوا، پارک حاشیه‌ای، استعلام پلاک‌های فعال، گواهینامه نمره مثبت، گواهینامه گواهینامه و مجله خودروهای خودرویی خدمات خودرویی سوپراپلیکیشن تاپ هستند که شما به پلیس مراجعه می‌کنید. +10 بی‌نیاز می‌کنند.

خدمات خودرویی یکی از 5 دسته خدمات تاپ به شمار می‌روند. کارت‌به‌کارت، موجودی، خرید شارژ و بسته، پرداخت قبوض، احراز هویت سجام، چک صیادی و همراه بانک پارسیان ازجمله خدمات کاربردی تاپ به‌حساب می‌آیند که می‌توانید به بانک و سایر شرکت‌های اداری بی‌نیاز مراجعه کنید.

جدا از خدمات، با تاپ می‌توانید به همه نیازهای سفر خود پاسخ دهید و بلیت هواپیما و اتوبوس و قطار را از تاپ بخرید یا هتل رزرو کنید یا تورهای داخلی و خارجی را با کیفیت و قیمت مناسب بخرید. با توجه به همه‌گیری‌های مجدد، دانلود و نصب سوپراپلیکیشن‌های کاربردی مانند تاپ که به طور گسترده‌ای از نیازهای شما پاسخ می‌دهد، یکی از کارهای مهم است. برای دانلود تاپ می‌توانید به وب‌سایت تاپ به نشانی TOP.IR و اپ‌استورهای معتبر مراجعه کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!