w.pcsadra.com
w.pcsadra.com
  1. لپ تاپ استوک چیست؟
  2. لپ تاپ استوک خوب است یا نه؟
  3. لپ تاپ استوک ارزش خرید دارد؟
  4. مزیت های لپ تاپ استوک
  5. معایب لپ تاپ استوک
  6. انواع لپ تاپ های استوک
www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

استوک به زبان لاتین به معنای کالای ذخیره شده است که فقط به انتخابی استوک شده اند. واژه استوک برای انواع کالاهای دیجیتال، الکترونیکی و یا سایر کالاها که دیگر آکبند استفاده می شود. لپ تاپ یکی از این کالاهای دیجیتالی است که استوک آن به فراوانی یافت می شود.(بهترین لپ تاپ استوک شیراز)

لپ تاپ استوک به لپ تاپ ها یی گفته می شود که به دلیل باز شدن بسته بندی، کالای آکبند دیگر به انبار منتقل می شوند. این لپ تاپ ها از نظر سخت افزار یا باطری مشکلی ندارند و سلامت کامل دارند.بیشتر افراد به دلیل اینکه تحقیقات کافی انجام دهد نمی دهد یا از استایل و کارایی لپ تاپ اطلاعاتی بعد از خرید لپ تاپ آکبند آن را مرجوع می کنند.

در ایران لپ تاپ های استوک به دلیل قیمت پایین تر و کیفیت بالا تر تا بیشتر می شود.وقتی اسم لپ تاپ استوک می آید همه می اندیشند که این لپ تاپ مشکل دارد و به حرف هایی که اطلاعات کافی در مورد لپ تاپ های استوک دارد. ندارند توجه می کنند. در صورتی که اینگونه نیست و در این مقاله تلاش می کنم تا درباره لپ تاپ استوک آگاهی شما را افزایش دهم.

www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

به نظر نگارنده با توجه به شرایط گرانی، لپ تاپ استوک خوب است. شما می توانید لپ تاپ مورد نظرتان را با هزینه کمتری تهیه کنید. لپ تاپ های استوک از اروپا و آمریکا وارد دبی شده و سپس به ایران می آیند بنابراین کیفیت بالاتری دارند. از نظر قیمت هم بصرفه و اقتصادی هستند.

لپ تاپ های استوک دارای دسته بندی ها یا درجه هایی هستند. این درجه ها نشان دهنده کیفیت لپ تاپ ها می باشد. مثلا دارای درجه بندی A , A+, A++,Bmi باشد و قیمت آنها به نسبت این درجه بندی تعیین شود.

درجه A++: این لپ تاپ بسیار تمیز و بدون خط و خش هستند و کارکرد آن کمتر از 6 ماه است.

درجه A+: قیمت این لپ تاپ ها آنچنان با درجه A+ ندارد و سخت افزار آن کاملاً سالم است ولی در آن از آن خط و خش وجود دارد.

بنابراین لپ تاپ های که از درجه ++A با قیمت مناسب باشد ارزش خرید بالاتر دارد.(بهترین لپ تاپ استوک شیراز)

www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

مهم مزیت لپ تاپ استوک، پایین بودن قیمت آن است. در برخی موارد لپ تاپ استوک قیمش کمتر از نصف قیمت نو هست. مزیت دیگری که بالاترین کیفیت قاطعات دارد. به دلیل اینکه عمده لپ تاپ های استوک مربوط به اروپا و آمریکا هستند، بنابراین کیفیت بالاتری دارند.

با توجه به اینکه لپ تاپ های استوک از نظر سال ساخت مربوط به گذشته، ممکن است مشکلاتی را ایجاد کنند. به عنوان مثال ممکن است باتری لپ تاپ دچار ایراداتی باشد. یا ممکن است که خود لپ تاپ دارای ضربه و خط و خش باشد.

www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

گروه لپ تاپ نو، لپ تاپ استوک هم در گروه های دسته بندی می شود. این گروه می تواند بر اساس تولید کننده باشد، می تواند بر اساس ن.ع کاربردی یا کلاس کاری که تولید می شود. لپ تاپ های استوک که در بازار موجود است، بیشتر از برندهایی مانند: Dell، Hp و Lenovo است. همچنین این لپ تاپ ها در گروه های: گیم، تجاری، دانشجویی و تقسیم بندی داخلی می شوند.

بسیاری از مهندسان هم به جای استفاده از لپ های عادی به دلیل کارایی بالاتر و قیمت مقرون به صرفه تر از لپ تاپ های استوک گیمینگ استفاده می کنند.سری های Legion در برند لنوو و Pavilion در برند HP جزو بهترین لپ تاپ های گیمینگ استوک می شوند.گیمرها علاقه زیادی به بازی با کامپیوتر دارند ولی یک آن ها برای مکان های دیگر هم بازی لپ تاپ های گیمینگ را برای انتخاب می کنند.لپ تاپ ها برای بازی کردن نیاز به کارت گرافیک قوی دارند. و پر قدرت دارند که لپ تاپ های گیمینگ این ویژگی را دارند و کار را برای گیمر ها راحت می سازند.

www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

لپ تاپ استوک لنوو به دلیل کیفیت، طول عمر بالا و قیمت مناسب، از محبوبیت بالایی که دارند هستند. از مهمترین لپ تاپ های لنوو، سری تیکنپد است که به عنوان استوک در بازار به فروش می رسد. نویسی و … بسیار کاربردی و قوی هستند.

یکی از بهترین لپ تاپ های این شرکت از مدل های Thinkpad است که استفاده از آن را دارد و مدل های قدیمی به دلیل قدرت بالاتر می تواند باشد.

لپ تاپ استوک HP در بازار ایران بسیار پر طرفدار است. زیرا هم طراحی خوب و هم کیفیت خوبی دارد. بیشتر راهنمایی ها از نحوه عملکرد لپ تاپ راضی هستند. در گروه HP لپ تاپ های Zbook یکی از قویترین و پرطرفدارترین این لپ تاپ ها می باشد. همچنین لپ تاپ هایی در مدل های بسیار متنوع برای سلیقه های مختلف وجود دارد

www.pcsadra.com
www.pcsadra.com

لپ تاپ استوک dell هم از نظر کیفیت و هم قیمت کاملا مناسب برای پیشنهاد می باشد. عمده لپ تاپ های دل صنعتی اما واقعا خوش قیمت هستند. از معروفترین این لپ تاپ ها سری latitude می باشد که در گروه لپ تاپ های صنعتی است. ممکن است ظاهر خیلی زیبایی نباشد، اما از نظر جنس بدنه و کیفیت در سطح بالایی هستند.

در گروه دل با طراحی لپ تاپ استوک زیبا و لپ تاپ گیم هم وجود دارد. که با قیمت بسیار عالی می توانید خرید کنید.

برای مشاوره و خرید لپ تاپ های نو و استوک با من تماس بگیرید 09173069044

وب سایت فروش : www.pcsadra.com

اینستاگرام: [email protected]

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!