آیا قصد تحصیل در خارج از کشور را دارید؟ موسسات دانشگاهی این کشور ورزشی سابقه تحصیل و علم‌آموزی دارند و شهرهای آن را به خاطر صحنه‌های فرهنگی جنب و جوش خود مشهور هستند. در این مطلب روند درخواست در مقطع کارشناسی بریتانیا را بررسی کرد و به مدارک کلیدی که باید تکمیل شود نگاهی انداخت.

برای مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی، دانشگاه یا سفارت کشور مقصد مدارکی را از شما درخواست می‌کنید که ملزم به ترجمه و ارائه آنها می‌باشید. بنابراین کیفیت ترجمه و انتخاب دارالترجمه معتبر در فرآیند اخذ ویزا از ویژه‌ای است. وب‌سایت رسمی آنلاین با هدف بهبود روند ترجمه امکانات رسمی ارائه شده است تا به راحتی در هر زمان و مکان با شهر و زبان مد خود بهترین و معتبرترین دارالترجمه‌های رسمی را بیابید. به این ترتیب برای به انگلستان و ترجمه مدارک رسمی به زبان انگلیسی به وب‌سایت رسمی آنلاین مراجعه کنید و بهترین و معتبرترین دارالترجمه رسمی مهاجرت انگلیسی شهر خود را بیابید و سفارش ترجمه خود را با آن دارالترجمه هماهنگ کنید. برای مطالعه توضیحات تکمیلی در این زمینه تا انتها با ما همراه باشید.

تحقیقات خود را در خارج از کشور ۲۴ ماه قبل از شروع دوره خود شروع کنید. پروسه‌ها دارای مراحل زیادی هستند که برخی از آنها زمان طولانی می‌برند. تا 20 ماه دیگر، به تحقیق ادامه دهید، برای واجد شرایط بودن در برنامه تحصیلی مورد نظر باید امتیاز را در آزمون مهارت زبان انگلیسی کسب کنید یا از آن فراتر بروید.

نکته مهم: دوره خود را بررسی کنید تا ببینید چه نمرات آزمون مهارتی نیاز دارید! از مؤسسات به نمره کل دانش‌آموز نگاه می‌کنند و برخی دیگر را برای نمرات در هر یک از دسته‌های مهارت‌های ارتباط‌هایی دارند.

رایج ترین آزمون های پذیرفته شده در بریتانیا عبارتند از: سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS)، آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL)، Pearson PTE Academic (PTE) و Cambridge English Language Assessment – ​​C1 Advanced (CAE).

بسیاری از دانشجویان فراموش می کنند که آزمون خود را به درخواست خود اضافه کنند. این می‌تواند به رد درخواست شود.

۱۲ تا ۱۳ ماه مانده به پاسخ درخواست تنظیم برنامه های خود را شروع کنید. در ادامه برخی از مهم ترین کارها آورده شده است:

· برای پذیرش در دوره های کارشناسی، تکمیل سطح یک یا مدارک مقدار مورد نیاز است. با دانشگاه نظر خود تماس بگیرید تا بدانید چه مدارکی از کشور خود مورد نیاز است.

· برای دریافت مجوز از ریز نمرات تحصیلی، با دبیرستان خود تماس بگیرید. اگر رونوشت شما به زبان انگلیسی نیست، برای ترجمه آن اقدام کنید.

· به خودتان زمان بدهید تا روی بیانیه هدفتان کار کنید. از این جهت برای تعیین روش تحصیلی شما برای این دوره و دلیل انتخاب آن استفاده کنید.

· در نظر بگیرید که از معلمان یا کارفرمایان گذشته خود نامه‌هایی درخواست کنید. کسی که یک مرجع خاص و مثبت از نظر دانشگاهی یا حرفه ای ارائه می دهد ایده آل است.

· اگر برای برنامه‌های درخواستی می‌کنید که به نمونه‌کار نیاز دارند، شروع به جمع‌آوری نمونه می‌کنند. برنامه هایی از جمله طراحی، هنر، مهندسی نرم افزار و معماری نمونه کارها را درخواست می کنند.

· اگر از تحصیل خود مرخصی گرفته شود، ممکن است از اسناد تحصیلی خارج شود. این می‌تواند شامل یک نامه از کارفرما فیش حقوقی باشد.

· به یاد داشته باشید که اطلاعاتی مانند کپی صفحه اول گذرنامه و اطلاعات تماس اضطراری خود را درج کنید.

آیا می‌دانید درخواست نظر شما چه زمانی پاسخ می‌دهد؟ بسیاری از دوره‌ها فقط در ماه سپتامبر دانشجویان جدید را می‌پذیرند، اما برخی از آنها برای دوره‌های بهار در ژانویه یا تابستان در ماه مه دانشجو می‌پذیرند.

به طور کلی، ارسال درخواست‌ها در اسرع وقت بهترین کار است، زیرا بسیاری از پذیرش‌ها به صورت چرخشی هستند. این معناست که مؤسسات در هنگام دریافت درخواست‌ها در مورد تصمیم‌گیری می‌گیرند، بنابراین دوره‌های پرطرفدار قبل از پایان مهلت تکمیل می‌شوند.

مهلت‌های عمومی پذیرش در مقطع کارشناسی برای پذیرش در سپتامبر (پاییز):

· اوسط اکتبر: اکثر دوره های دندانپزشکی، پزشکی یا دامپزشکی.

· اواسط ژانویه: اکثر دوره های کارشناسی.

· ژوئن: آخرین مهلت توصیه شده برای دانشجویان بین المللی.

موسسات دانشگاهی ممکن است به شما یک پیشنهاد مشروط (پیش پیشنهاد نامه) یا یک پیشنهاد پذیرش بدون قید و شرط (نامه پذیرش پذیرش) بدهند.

اگر نامه پذیرش نهایی کردید، دانشگاه شما را پذیرفته و به هیچ شرایط دیگری نیاز دارد. اکنون می‌توانید فرم پذیرش برای تحصیل (CAS) خود را درخواست کنید و درخواست ویزای دانشجویی خود را شروع کنید.

اگر نامه پیش از دریافت پیشنهاد کردید، باید قبل از پذیرش رسمی، در دوره ای که درخواست داده اید یا برای ویزا درخواست داده اید، شرایط ذکر شده در نامه را داشته باشید.

شرایط رایج عبارتند از:

· نمره بهتری در زبان انگلیسی به دست آورید

· یک مصاحبه را هماهنگ کنید

· واریز شهریه را واریز کنید

· نمونه کار را ارسال کنید

· دوره های خاص را بگذرانید

هرچه تمام شرایط ذکر شده را انجام دهید، وضعیت شما به “پیشنهاد بدون قید و شرط پذیرفته شده” تغییر می‌کند.

پس از مطالعه و توضیحات بالا همان طور که موارد ذکر شده برای اخذ ویزای تحصیلی باید مدارکی باشد که مرکز آموزشی مربوطه و یا سفر کشور مقصد از شما درخواست می‌کند را آماده کنید، به صورت رسمی ترجمه کنید و ارائه دهید. بنابراین منظور اکنون می‌توانید به وب‌سایت رسمی آنلاین مراجعه کنید و پس از انتخاب شهر و زبان ترجمه نظر، لیستی از معتبرترین دارالترجمه‌های رسمی شهر خود را مشاهده کنید و پس از بررسی خدمات و امکانات هر دارالترجمه و علاوه بر آن امتیازها و نظرات سایر مشتریان بهترین‌ها را ببینید. را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه تماس از طریق تلفن و یا ارسال پیام در واتساپ سفارش ترجمه خود را با آن دارالترجمه هماهنگ کرده و همچنین در صورت امکان می‌توانید از طریق کلیک بر روی دکمه سفارش آنلاین، سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. کرده و هزینه آن را مشاهده کنید. توجه داشته باشید، ترجمه مدارک رسمی تنظیم و ارزیابی آن توسط اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی قوه قضاییه می‌شود. برای اطلاع و بررسی هزینه ترجمه مدارک رسمی بر اساس ارزیابی نامه به صفحه تعرفه ترجمه مدارک رسمی ما مراجعه کنید. به این ترتیب با صرفه جوئی در وقت و هزینه در هر زمان و مکان می‌توان از امکانات دارالترجمه رسمی مطلوب خود استفاده کرد.

سایت رسمی آنلاین: www.rasmionline.com

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!