آیا به عنوان دانشجوی بین المللی در مقطع لیسانس قصد تحصیل در آمریکا را دارید؟ پس از شما به بزرگترین جمعیت دانشجویی بین المللی در جهان پیوست. در سال ۲۰۲۰، بیش از یک میلیون دانشجوی بین المللی برای تحصیلات تکمیلی به آمریکا سفر کردند. در این مطلب گام‌های اصلی در روند درخواست در مقطع کارشناسی آمریکا را بررسی کرد. یکی از گام های اصلی برای اخذ پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی کشور آمریکا آماده سازی و ترجمه مدارک رسمی به زبان انگلیسی می باشد. برای اطلاع از انتخاب و جستجوی دارالترجمه رسمی انگلیسی معتبر تا انتها با ما همراه باشید.

تحقیقات خود را ۲۴ ماه قبل از شروع برنامه خود در نظر بگیرید. اینها همچنین به شما زمان می‌دهند تا در صورت نیاز، کلاس‌های پیش نیاز خود را تکمیل کنید. به علاوه، ممکن است برخی از اسناد نیاز به پستی داشته باشند که در این مدت می‌توانید برای این موضوع اقدام کنید.

مدارک ورودی متفاوت است، اما اگر از کشوری که انگلیسی در آن زبان رسمی نیست، باید در آزمون مهارت زبان انگلیسی امتیاز کسب کنید. فراموش کردن درج نمره آزمون مهارت زبان انگلیسی در درخواست شما عواقب جدی حتی ممکن است درخواست شما رد شود.

شناخته شده ترین آزمون ها در آمریکا، آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) و سیستم بین المللی زبان انگلیسی (IELTS) است. با دانشگاه مورد نظر خود هماهنگ کنید که آیا آزمون‌های مهارت‌های مشابه آزمون انگلیسی پیرسون (PTE) یا آزمون انگلیسیDuolingo پذیرفته شده است یا خیر.

بهترین دانشجوی کارشناسی ارشد به یکی از موارد زیر نیاز دارند:

· امتیاز آیلتز بین ۶ تا ۷.۵ است.

· تافل نمره کلی بین ۶۰ تا ۱۰۰ است.

۱۲ تا ۱۳ ماه به رسیدن به زمان پاسخ درخواست، آماده سازی برنامه های خود را شروع کنید. در ادامه اسناد مهم وجود دارد که باید داشته باشند:

· برای به دست آوردن کپی‌های تأیید شده از ریز نمرات تحصیلی، با دبیرستان خود تماس بگیرید. به یاد داشته باشید اگر رونوشت شما به زبان انگلیسی نیست، به خودتان زمان بدهید تا آن را ترجمه کنید.

· اگر نیاز به نوشتن آزمون ورودی دارید، تاریخ نگارش و ارسال آن را پیدا کنید.

· اگر دانشگاهی درخواست شما را تایید کرد، به خود زمان بدهید تا روی مقاله شخصی خود کار کنید.

· اگر به نامه‌ها و تاییدیه‌های معتبر نیاز دارید، معلمان یا کارفرمایان پیشکسوت افراد خوبی هستند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. مطمئن شوید که آنها می‌توانند یک مرجع قوی و ارائه دهنده خاص باشند، زیرا یک مرجع عمومی ضعیف می‌تواند به شانس شما آسیب برساند.

· در صورت نیاز، نمونه کارهای خود را جمع آوری کنید. برنامه های طراحی، هنر، مهندسی نرم افزار و معماری ممکن است نمونه کارها را درخواست کنند.

· فراموش نکنید که اطلاعاتی مانند کپی از صفحه اول پاسپورت خود، اطلاعات تماس اضطراری را درج کنید.

· اگر برای کار یا مراقبت از خانواده خود مرخصی گرفته شود، ممکن است از اسناد فاصله تحصیلی خواسته شود. این ممکن است شامل یک معرفی نامه از کارفرما یا فیش حقوقی باشد.

هرگاه تصمیم بگیرید برای کدام برنامه‌ها درخواست می‌دهید، هر برنامه را با شرایط خاص بررسی کنید.

مهلت‌های درخواستی بسته به برنامه درخواستی متفاوت است. اکثر دانشجویان در آمریکا کلاس‌ها را در ماه سپتامبر شروع می‌کنند. این تاریخی است که شروع رسمی سال تحصیلی در نظر گرفته شده است. برخی از برنامه‌ها ممکن است در ژانویه یا ماه آغاز شوند. برنامه‌هایی که از بالاترین تعداد ضرب‌الاجل‌های سریع‌تری دارند، در حالی که برخی دیگر تا زمانی که کامل می‌شوند باز می‌شوند.

موسات دانشگاهی آمریکا یکی از گزینه‌های زیر را برای دانشجویان در هنگام درخواست ارائه می‌دهند:

· تصمیم تنظیم(RD): ایده آل برای دانش آموزانی که مطمئن باشند کجا می‌خواهند درخواست دهند. RD در واقع به دانش جویان اجازه می‌دهد تا زمان بیشتری را برای تکمیل درخواست خود یا بازیابیACT یاSAT خود اختصاص دهنده ارائه دهد. اکثر دانشجویانی که درخواست خود را از طریق RD ارسال می کنند در ژانویه این کار را انجام می دهند.

· اقدام زودهنگام(EA): برای دانش آموزانی که در مورد حضور در یک دانشگاه خاص مطمئن مفید است. دانشجویان می‌توانند از طریق شروع به یک دانشگاه درخواست کنند. مهلت درخواست در اوایل نوامبر است.

· تصمیم زودهنگام(ED): برای دانشجویانی است که دقیقاً می‌دانند کجا می‌خواهند درس بخوانند، و بهترین گزینه برای آنهاست. خروج از ED امکان پذیر است، زیرا برنامه یک قرارداد الزامی است. آخرین مهلت درخواست اوایل نوامبر است.

· پذیرش دوره ای(RA): گزینه خوبی برای دانشجویانی است که از طریق EA برای یک دانشگاه درخواست می دهند، سپس تصمیم می گیرند که در دانشگاه دیگری شرکت کنند. در صورتی که دانشجویان درخواست‌های خود را زودتر انجام دهند، این گزینه نیز در دسترس است. مهلت‌های RA مقاومت پذیر هستند. دانشجویان می‌توانند درخواست‌های خود را از پاییز تا بهار سال تحصیلی خود ارسال کنند.

پس از بررسی و مطالعه مطالعه مورد نیاز در فرآیند اپلای و پس از آماده شدن مدارک مورد نیاز، نوبت به انتخاب دارالترجمه رسمی و ترجمه مدارکتان توسط مترجم رسمی قوه قضاییه می‌رسد. دانلود به دلیل مشغله زیاد افراد و عدم دسترسی به دارالترجمه رسمی معتبر به شما پیشنهاد می کنم، در وقت و هزینه خود صرفه جوئی کرده و با مراجعه به وبسایت رسمی آنلاین بهترین و معتبرترین دارالترجمه را بدون نیاز به مراجعه حضوری انتخاب کنید. در وب سایت رسمی آنلاین شما می‌توانید با انتخاب شهر و زبان مورد نظر خود اطلاعات کاملی از معتبرترین دارالترجمه‌های رسمی شهر خود را به زبانی که ترجمه مورد نیاز شما را دارا می‌باشند، مشاهده کنید و با توجه به امکانات هر دارالترجمه، بهترین انتخاب را داشته باشید و سفارش دهید. ترجمه خود را از طریق تلفنی، ارسال پیام در واتساپ و یا در صورت امکان از طریق ثبت سفارش اینترنی با دارالترجمه هماهنگ تنظیم و مدارک ترجمه شده خود را در اسرع وقت تحویل بگیرید.

سایت رسمی آنلاین: www.rasmionline.com