سلام به همه

چند هفته‌ای هست که زیر بمباران پیامک‌های تبلیغاتی ثبت‌نام‌پولی در دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل هستم و تصمیم می‌گیرم این مطلب را برای برخی از دوستان یادداشت کنم که واقعاً این دوره چیست و چرا رایگان باید پول پرداخت شود! ممنونم که با من حامد خداوردی همراه هستید.

دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل
دوره دیجیتال مارکتینگ گوگل

دوره بازاریابی دیجیتال گوگل دوره‌های با کیفیت هست که من کاملاً رایگان در آن شرکت کردم و قرار دارم به شما تجربه خودم رو با شما به اشتراک بگذارید.

پس نیازی نیست که بابت شرکت در دوره و آزمون مبلغی رو پرداخت کنید. ۰ تا ۱۰۰ دوره رایگان هست و هر کسی با کمترین دانش از پس این دوره بر میاد.

به دوستانی این دوره از 500000 تا 1.200.000 میلیون تومان به فروش می‌رساند.

به نظر من اگر اعتماد به نفس کمی هم می توانید خودتان را به تنهایی و رایگان این دوره را با موفقیت انجام دهید و مدرک خودتون رو دانلود کنید و در صفحه لینکدین یا رزومه کاری خودتون درج کنید.

باید بدونید که با کمترین سطح دانش زبان انگلیسی هم می توانید با ترجمه رایگان گوگل (Google Translate) متن ترجمه آموزشی و ویدئویی را رایگان انجام دهید و مرحله به مرحله بعد از هر ویدئو در آزمون های ساده آن شرکت کنید.

خبر خوب اینه که رو پاسخ دادن به سوالات بسیار جالب و با هدف مخاطب طراحی شده. به این صورت که نمره منفی برای شما ندارد. اگر سوالی رو اشتباه جواب بدید!

اگر پاسخ سوالی رو نمیدونستید یا فراموش کردید گوگل به شما نکته‌هایی رو کامل و ساده بیان می‌کند که درون این توضیحات جواب صحیح وجود دارد و خیلی راحت دوباره می‌تونید آزمون‌ها رو با موفقیت و با اطلاعات درست پشت سر بگذرونید.

در دوره رایگان دیجیتال مارکتینگ گوگل که توسط (IAB Europe) Interactive Advertising Bureau Europe (انجمنی در سطح اروپا برای اکوسیستم مارکتینگ دیجیتال و تبلیغات است) و دانشگاه The Open University (دانشگاهی با بیش از 50 سال سابقه که در حال حاضر در زمینه آموزش است) از راه دور بصورت تخصصی می‌کند) تایید شده است.

این دوره به شما کمک می کند تا به اصول بازاریابی دیجیتال با ذکر مثال های واقعی و کاربردی کاملاً تسلط پیدا کنید.

مکانی که شما را با سرعت سریع تر، هوشمندتر و با دانش و حلیل فنی برای رسیدن به نتایج بهتر برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ یاد می گیرد.

شما با ابزارهای مفید و مفید گوگل آشنا می‌شوید، در فضای آنلاین را تحلیل می‌کنید، پیشنهادهای دیجیتالی ارائه می‌شود و می‌توانید بر اساس تصمیم‌گیری‌های درستی انجام دهید، در نهایت در کنار دریافت اعتبار معتبر مارکتینگ دیجیتال از گوگل، می‌توانید عملکرد بهتری را در سازمان‌ها و شرکت‌ها و یا انجام دهید. به مشتریان خود ارائه دهید.

شامل ۷ بخش اصلی، ۲۶ فصل و ۱۰۶ درس در تمام مباحث دیجیتال مارکتینگ است که این دوره توسط مربیان Google طراحی و ایجاد می‌شود که مملو از تمرین‌های رایگان و استفاده از نمونه‌های واقعی برای و تبدیل به عمل کمک است.

برای دیدن بهتر که آیا این دوره مناسب شما هست یا نه، خود گوگل به شما پاسخ می دهد هم در مرحله پیش ثبت نام و هم در ویدئوی معرفی و در طول دروس به این ترتیب است که به چند سناریوی فرضی اشاره می کند که در آن، صاحب یک است. کسب و کار محلی کوچک در پی قدم گذاشتن به دنیای دیجیتال و پیدا کردن راه برای ورود و موفقیت بیشتر به دنیای دیجیتال است و در این مسیر با ابزارها و آشنایان آشنا می شود که می تواند به آن کمک کند می تواند کسب کند و کار خود را با دیجیتالی کند. و را پیدا کند و با ابزارهای موجود به تحلیل و افزایش فروش صاحب کسب و کار کمک کند.

در اصل در این دوره شما مبانی دیجیتال مارکتینگ در دنیای دیجیتال را فرا می‌گیرید.

اگر شما به موارد زیر اشرف هستید جواب سوال خیر است. و نیازی به ثبت نام نیست.

  • مارکت از طریق موتورهای جستجو چیست و عملکرد آن چگونه است.
  • بازاریابی چیست و چگونه آن را انجام دهد
  • بهینه سازی برای موتورهای جستجو چیست؟
  • تفاوت سئوی رایگان و پولی SEM چیست، تبلیغات نمایشی و بازاریابی موتورهای جستجو چگونه انجام می شود؟
  • تفاوت نتایج ارگانیک (سئو طبیعی) و نتایج پولی SEM گوگل ادز چیست و چرا مهم است.
  • چرا ویدیو مارکتینگ مهم است و عملکرد آن در سرچ کنسول گوگل؟
  • مفهوم ریتارگتینگ چیست و چه کاری باید انجام داد؟
  • طراحی ریسپانسیو چیست و چرا مهم است؟

https://learndigital.withgoogle.com/digitalgarage/course/digital-marketing

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!