گیفت کارت پلی استیشن چیست؟ چه مزایایی دارد؟ چگونه گیفت کارت پلی استیشن ارزان را پیدا کنیم؟ چرا از گامالوپ گیفت کارت پلی استیشن ارزان بخریم؟

کارت گیفت در واقع یک کارت شارژی و دیجیتالی است که با وارد کردن آن به حساب کاربری شما اضافه می‌شود. برنامه خرید گیفت کارت پلی استیشن به یکی از خریدهای رایج و متداول در بین گیمرها است. گیفت کارت‌ها در میام عامه مردم نیز یک کادو مناسب و لذت‌بخش می‌شود. اما به راستی گیفت کارت پلی استیشن چیست؟ چه مزایایی دارد؟ چگونه گیفت کارت پلی استیشن ارزان را پیدا کنیم؟ چرا از گامالوپ گیفت کارت پلی استیشن ارزان بخریم؟ با گامالوپ همراه باشید تا سوالات شما در این زمینه را پاسخ دهید.

گیفت کارت پلی استیشن چیست؟ لذت خرید خدمات و بازی‌ها را تجربه کنید!

گیفت کارت پلی استیشن یک کارت هدیه است که از سوی شرکت سونی برای کاربران و بازی‌کنان استور سونی ارائه شده است. گیفت کارت پلی استیشن تاریخ انقضا ندارد و یک هدیه مناسب و کاربردی برای گیمرها است. گیمرها برای خرید بازی‌ها، موزیک، استفاده از تخفیف‌ها و در حالت کلی بهره‌مندی از خدمات شرکت سونی باید بازی و خدمات را از فروشگاه سونی خریداری و بر روی دستگاه‌های خود اجرا کنند.

از آنجایی که ما در دوران تحریم به سر میبریم امکان خرید مستقیم خدمات بازی و فروشگاهی شرکت سونی را از طریق کارتهای اعتباری مانند مستر کارت و ویزا کارت نداریم. در همین راستا شرکت سونی برای راحتی کاربران خود کارت های گیفت را برای خرید بازی های و خدمات پلی 4 تولید و توسط نمایندگان و فروشگاه های معتبر مانند گامالوپ به بازار عرضه می کند.

خرید گیفت کارت پلی استیشن ps4; با کارشناسان گامالوپ مشورت کنید!

از جمله کاربران خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • امکان استفاده از تخفیف های شرکت سونی که در مناسبت های خاص برای کاربران خود می دهند.
 • خرید آنلاین جدیدترین موضوعات
 • خرید بازی های جدید، جذاب و هیجان انگیز پلی استیشن
 • پیش خرید یا پیش خرید بازیهای پلی استیشن
 • خرید موزیک های مورد علاقه از شرکت بزرگ سونی
 • و در اجرای کامل بازیهای متعدد به صورت آنلاین

خرید گیفت کارت پلی استیشن معتبر از طریق فروشگاه های معتبر امکان پذیر است. شما می‌توانید از طریق شماره تماس 06152370253 و 09302227675 با بررسی گامالوپ ارتباط بگیرید و در رابطه با خرید کارت گیفت پلی استیشن ارزان و معتبر توصیه کنید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن

ارزان ترین گیفت کارت برای کدام کشور است؟ ارزان ترین را از گامالوپ می خواهید!

شاید بتوان گفت که پرسش کارت کدام کشور ارزان‌تر است؟ درست نباشد. چرا که گران بودن کارت گیفت پلی استیشن 4 دلیل دیگری به غیر از کشور صادرکننده گیفت کارت دارد.

بازی‌های رایانه‌های هر روزه طرفداران بسیاری پیدا می‌کند. به گونه‌ای که نوجوانان و جوانان تعداد بیشتری از مسابقات را در سراسر کشور تشکیل می‌دهند. بنا به همین استقبال، برخی از فروشگاه‌ها کارت‌های گیفت پلی استیشن و سایر محصولات شرکت سونی را با قیمت بیشتر عرضه می‌کنند. در نتیجه گران بودن کارت پلی استیشن بیشتر به فروشنده و فروشگاهی است که از آن خرید می‌کنید.

در واقع کارت هر کشوری بر اساس پول رایج همان کشور به بازار عرضه می‌شود. بهتر است به جای اینکه به دنبال ارزان‌ترین کشور باشیم دو فاکتور مهم را در خرید گیفت کارت پلی استیشن در نظر داشته باشیم:

 1. جستجو کنیم که بدانیم کارت ps4 کدام کشور به راحتی در ایران قابل استفاده است.
 2. دوم مناسب از کدام فروشگاه می‌توانیم کارت گیفت پلی استیشن معتبر با قیمت ارزان و بخریم.

بر اساس دو فاکتور اعتبار فروشگاه می‌کنیم و راحت ریجن می‌شود کارت با حساب کاربری را که ما فروشگاه گامالوپ را به شما پیشنهاد دهید.

هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن باید به چه مواردی توجه کرد؟

هنگام خرید گیفت کارت پلی استیشن به چند نکته و مهم توجه داشته باشید:

 • قبل از هر چیزی از فروشگاهی معتبر که از آن خرید می‌کنید مطمئن شوید
 • به یاد داشته باشید که به اندازه اعتبار کارت گیفت، حساب کاربری شما شارژ می‌شود
 • پشتیبانی و همراهی فروشگاهی که از آن کارت گیفت پلی استیشن را می‌خرید مهم است
 • حواستان باشد که کارت هکی را خریداری کنید.
 • اگر اطلاعات کافی در مورد گیفت کارت پلی استیشن یا امکانات آن خاص حتما قبل از خرید از کارت های گامالوپ راهنمایی بخواهید.
 • اگر نحوه خرید یا استفاده از گیفت کارت پلی استیشن را نمی‌دانید از ابزار گامالوپ شما را در این زمینه همراهی کنید. از نظر شما می توانید راهنمای خرید گیفت کارت پلی استیشن از وب سایت گامالوپ را به شما ارائه دهنده ارائه دهید.

برخی از فروشگاه‌ها با عنوان گیفت کارت ارزان، اقدام به فروش گیفت کارت‌های هکی در بازار می‌کنند. مراقب باشید که در تله قیمت قرار نگیرید. قیمت تنها یکی از ملاک های لازم برای خرید کیفت کارت پلی است.

کارت گیفت ps4

خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان را با گامالوپ تجربه کنید!

در این مقاله خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان از گامالوپ را مورد بررسی قرار دادیم. گیفت کارت یک کارت شارژی معتبر و دیجیتالی برای گیمرها است که می‌توان از طریق آن برای خرید بازی‌ها، خرید آنلاین، اجرای بازی‌های آنلاین، خرید موزیک از شرکت سونی و غیره اقدام کنند. خرید گیفت کارت یکی از راه‌های دسترسی به خدمات و بازی‌های فروشگاه شرکت سونی است و بهتر است که از فروشگاه معتبر آن را خریداری کنید. در همین راستا گامالوپ را به عنوان مرجع اصلی خرید کارت پلی استیشن معرفی کردیم.

گامالوپ از سال 1394 همراه با تیمی متخصص در حوزه فروش محصولات شرکت سونی اعم از پلی استیشن 4 و 5، فروش گیفت کارت پلی استیشن 4 و 5، فروش پلی استیشن پلاس، فروش اکانت قانونی ps4 و غیره فعالیت می‌کند. مجموعه محصولات گامالوپ قانونی بوده و مطابق با شرایط شرکت سونی است.

با خرید از گامالوپ می‌توانید از پشتیبانی در 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته بهره مند شوید. همچنین می‌توانید کارت گیفت پلی استیشن ارزان و به‌صرفه را با گامالوپ تجربه کنید. در صورت نیاز به راهنمایی یا دریافت اطلاعات لازم در زمینه خرید گیفت کارت استیشن می‌توان با مجموعه‌ای از مجموعه‌های گام‌وپ ارتباط بگیرید و مشاوره را دریافت کنید. سپس با خیالی آسوده و با اطلاعات کافی اقدام به خرید گیفت کارت پلی استیشن ارزان کنید. همراه با گامالوپ از تجربه بازی‌های خود نهایت لذت را ببرید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!