در واقع استیم روی شبکه های مختلف مانند کامپیوتر، مک و لینوکس اجرا می شود که کاربران برای دسترسی به آن کافی است که در سایت استیم عضو شده و سپس اقدام به آن کنند. خرید گیفت کارت استیم کنند تا با استفاده از آن به شارژ اکانت بازی بپردازند. گفتنی است که روی اکانت استیم می‌توان به انجام بازی‌های چندنفره نیز پرداخت و این تخت دارای ویژگی‌های دیگری مانند جوایز عالی، امکان ثبت نظر، ضدتقلب بودن و مواردی از این دست است. برای اینکه بتوانید با روش‌های ساده اما کاربردی به خرید کارت هدیه اقدام کنید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله را همراهی کنید.

گیف کارت استیم چیست

کارت گیف یا همان کارت اعتباری است که از جمله قابلیت‌های شرکت استیم است که با استفاده از آن می‌توانید بازی‌های استیم را خریداری کنید. در واقع بکارگیری از این روش، ساده‌ترین راه برای انجام بازی‌های آنلاین است و می‌توانم بگویم که کارت گیفت استیم را به این دلیل بین کاربران و گیمرهای محبوب است چراکه به هیچ عنوان محدودیت مکانی در این سرویس وجود ندارد. به‌طور کلی گیف کارت Steam کمتریم پول برای ولت گیمرها است با این تفاوت که باید در شبکه‌ای از آن استفاده شود که خرید بازی یا هر چیز دیگری را شامل می‌شود. ضمناً با دارا بودن گیف کارتیم، به کاربران این اجازه داده خواهد شد تا از به‌روزرسانی‌های انواع بازی یا حتی نرم‌افزار بهره ببرند.

هدف از استفاده از خرید گیفت کارت استیم

احتمالاً کارت‌های شرکت‌کننده را خریداری کرده‌اند که اکثراً شامل یک کد بوده است که در برنامه‌های مختلف استفاده می‌شود. این گیف کارت استیم نیز به همین منوال است که از آن یک کد فعال ساز برای بازی یا برنامه های مختلف بکارگیری می شود. در واقع این گیف کارت برای بازی‌های شرکت Valve است و با استفاده از این سرویس به‌راحتی می‌توان از بازی‌ها و نرم‌افزارهای شرکت‌هایی که با این شرکت همکاری می‌کنند، اقدام به خرید بازی یا برنامه کرد. برای این منظور به این منظور نیاز به خرید گیف کارت Steam دارید و می توانید این کارت را از سایت های معتبر خریداری کرده و سپس به شارژ اکانت پرداخت کنید تا در نهایت می توانید بازی مدنظرتان را خریداری کنید.

images_1658048673.png

قابلیت های خرید گیفت کارت استیم

استیم دارای قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای است که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– خرید بازیهای دلخواه به صورت کاملاً فوری.

– ذخیره موارد دلخواه روی فضای کلاد (ابری).

– دسترسی به انواع بازی های شرکت Valve و سایر شرکت های بازی های آنلاین و چندمنظوره.

– خرید اضافات بازی ها از استیم ورکشاپ.

– ارتباط با سایر گیمرها با عضویت در شبکه مجازی استیم.

– امکان خرید همه‌ی پک‌های مورد نیاز و حتی خرید DLC.

– تبدیل شدن اکانت استیم به والت استیم و قابلیت پرداخت با آن برای خرید بازی.

– آپدیت فوق‌العاده راحت بازی‌های آنلاین خریداری شده و همچنین برنامه‌ها و نرم‌افزارها.

– دسترسی به دوستانتان و ملحق شدن به آن‌ها برای ادامه بازی.

– قابلیت اضافه کردن دوست به اکانت.

– اجرای راحت بازی‌ها با استفاده از شبکه LAN تنها با خرید گیفت کارت استیم.

– استفاده از کلیه‌ی امکانات شبکه استیم.

– اجرای اکانت در هر دستگاهی که از برنامه استیم پشتیبانی می کند.

نحوه ایجاد اکانت استیم

برای اینکه بتوانید از خرید کارت Steam گیفت از آن استفاده کنید، باید به یک اکانت دسترسی داشته باشید که برای این منظور با استفاده از سایت استیم اقدام به افتتاح حساب کنید. به همین منظور ما در ادامه روش ایجاد اکانت استیم را شرح می‌دهیم:

– در اولین مرحله فیلترشکن را روشن کنید تا آی پی اینترنتتان با آی پی اکانت استیم یکی شود. در صورت فیلترشکن، نمی‌توانید به سایت استیم دسترسی داشته باشید.

– حال پس از مهیا شدن شرایط، به آدرس سایت استیم رفته و روی گزینه Join Steam کلیک کنید. اگر قبل از اکانت ایجاد شده، باید از گزینه وارد شوید استفاده کنید.

– حال که خرید کارت گیفت استیم شما را مجاب به ثبت نام در سایت استیم کرده است، در قسمت روی ایجاد نام اکانت، یوزرنیم یا همان نام کاربری‌تان را وارد کنید.

– در دو بخش پسورد و تکرار پسورد نیز یک کلمه عبور مناسب انتخاب کنید.

– در قسمت بعدی وارد کردن یک ایمیل از خودتان شده و به طور کامل آن را درج کنید. گفتنی است که درج ایمیل نیز در بخش بعدی الزامی است.

– در مرحله بعدی کد کپچا را وارد کرده و سپس گزینه دیگری را انتخاب کنید که نشان می دهد سنتان پایین از 13 نیست را کلیک کنید و در آن ها نیز برای ایجاد اکانت روی Create my account لمس کنید.

گفتنی است پس از طی مراحل انجام شده، اکانت مدنظرتان به طور کامل ایجاد می‌شود که با استفاده از صفحه ورود می‌توانید به منطقه کاربری وارد شوید و از امکانات آن بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنید.

نحوه استفاده از کارت هدیه خریداری شده است

که دارای یک اکانت استیم، حتماً می‌خواهید از بازی‌های آنلاین پرطرفداری که در این شبکه وجود دارد، استفاده کنید که برای این موضوع حتماً از قبل خرید گیفت کارت استفاده کنید. کارت هدیه خریداری شده را باید دریافت کنید (ردیم) کنید که اگر از نحوه استفاده از آن بی اطلاع هستید، توصیه می‌کنیم کماکان با ما همراه باشید. در واقع برای این منظور کافی است که مراحل زیر را در نظر بگیرید:

– در ابتدا وارد سایت شده و سپس با استفاده از بخش لاگین به ناحیه شخصی‌تان وارد شوید.

– سپس با استفاده از منوهای ظاهر شده روی Games کلیک کنید و سپس به بخش Redeem a Steam Wallet Code مراجعه کنید.

– کد درج شده روی گیف کارت که در زمان خرید کارت گیفت است برایتان در نظر گرفته شده است را در قسمت Stea Wallet Code وارد کرده و مراحل دیگری را که باید در حال انجام ادامه دهید را طی کنید.

– پر واضح است که با نهایی شدن کار، ریدم شدن گیفت کارتان به پایان رسیده است.

بررسی خرید ارزان‌ترین استیم والت

همان‌طورکه حتماً متوجه شده‌اید، استیم والت‌ها همان کارت‌های هدیه شرکتی هستند که دارای ریجن‌های مختلف بوده‌اند که هر کاربر بنا به نیاز خود می‌تواند از نوع دلخواه ریجن باشد و از آن بهره ببرد. در این میان خرید استیم والت ترکیه به قیمت دلیل ارزان تر و کیفیت بهتر بیشتر می شود. جز ریجن‌های دیگر است و باید وجود داشته باشد که از جمله ویژگی‌هایی است که می‌توان آن را خرید. استیم والت آرژانتین اشاره کرد. ضمناً با توجه به اینکه ایرانی‌ها از شرکت تحریم شده‌اند، پس از خرید کارت گیفت با دردسرهایی همراه خواهند بود، که در این صورت از کارت‌های گیفت کارتیم ترکیه یا آرژانتین مسیر فوق‌العاده راحت‌تری را برای در نظر گرفتن این کارت گیفت دراختیار ایرانیان قرار می‌دهد. . از انواع کارت های هدیه ترکیه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– استیم والت ترکیه 10TL.

– استیم والت ترکیه 20TL.

– استیم والت ترکیه 30TL.

– استیم والت ترکیه 40TL.

– استیم والت ترکیه 50TL.

– و کلیه‌های استیم‌ والت‌های ترکیه از 60TL تا 300TL.

واضح است که خرید کارت گیفت با هر مقدار با قیمت‌های انجام خواهد شد که برای این منظور حتماً باید از سایت‌های معتبر استفاده کنید. البته ناگفته نماند که گیمرها با گیفت کارت آرژانتین نمی‌توانند ریجن‌های دیگر را شارژ کنند چراکه در اطلاعیه‌ای تبدیل نرخ از حذف می‌شود. همچنین در نظر داشته باشید که مطابق با بهترین ریجنی که بکار گیمرهای ایرانی می‌آید، ریجن‌های آرژانتین، روسیه و ترکیه است. اما اگر هدفتان سه ریجن ابتدایی باشد، بهتر است از آمریکا و اروپا استفاده کنید. بنابراین از خرید گیفت کارت حتماً به ریجنی که قصد دارید آن را استفاده کنید، دقت کنید.

از کجا گیفت کارت استیم بخریم

طبیعتاً اگر از گیمرهای حرفه‌ای باشید، حتماً به خرید کارت گیفت استیم اقدام می‌کنید که در این صورت باید تمام جوان را در نظر بگیرید. حال ما در ادامه به مهم ترین مواردی که باید قبل از خرید کارت Steam در نظر گرفته شود، اشاره می کنیم:

– پشتیبانی همان‌طورکه گفتیم، بسترهای زیادی برای خرید کارت هدیه وجود دارد که باید سایتی را برای این منظور استفاده کرد که بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. در واقع ممکن است کاربران در خرید کارت گیفت دچار مشکل شوند یا حتی پس از خرید گیفت کارت Steam کد مربوط به کارت نمایش داده شده است که برای این منظور حتماً نیاز به یک پشتیبان فعال است. پس این مورد را برای خرید گیفت کارت استیم در نظر داشته باشید.

– کارمزد پایین. توجه داشته باشید که خرید کارت گیفت Steam با پرداخت کارمزد همراه است که این مورد در سایت عرضه‌های کارت گیفت ممکن است متفاوت باشد. در واقع توصیه می‌کنیم که از فروشگاه‌هایی برای این منظور استفاده کنید که کمتری دریافت کنید.

– قیمت مناسب. برای خرید گیفت کارت بهتر است که از بسترهایی استفاده شود که از قیمت‌های بهینه‌تر نسبت به رقبا استفاده می‌شود. این مورد می‌تواند در کنار کارمزد معقول، اکثر گیمرهای حرفه‌ای را در سایت هدف سوق دهد. بنابراین در نظر گرفتن قیمت ایده‌آل برای فروش انواع کارت‌های گیفت استیم فوق‌العاده دارای اهمیت است که البته فقط بوسیله‌ای از فروشگاه‌های معتبر در نظر گرفته می‌شود.

– تنوع در گیفت کارت استیم. یکی دیگر از ویژگی‌های سایت‌هایی که به ارائه انواع کارت‌های گیف می‌پردازند، انواع کارت‌های کارت‌هاست. در واقع گیمرها ممکن است به اندازه‌ی نیازشان از گی کارت استیم بهره ببرند، این امکان را فراهم می‌کند که انواع مختلف گیمرها را با قیمت‌های مختلف می‌توان در این زمینه کمک کرد. گفتنی است که برای این موضوع نیز اکثرا باید با سایت های معتبر همکاری کنید.

– موجود بودن ریجن‌های مختلف. همان‌طور که در میانه‌های این مقاله عنوان شد، پرکاربردترین ریجن برای ایرانی‌ها، مربوط به کشور ترکیه، آرژانتین و… است. بنابراین اگر سایتی که قرار است از آن به خرید گیفت کارت استیم تبدیل مناسبی برای انتخاب ریجن گیفت کارت داشته باشد، شانس بیشتری برای فروش خواهد داشت.

images_1658048750.png

موارد مهمی که باید از گیفت کارت استیم بدانید

تا اینجای کار به خوبی‌ها گرفته شود که کارت گیفت استیم به چه کاری می‌آید و چگونه می‌توانم آن را بخرم و چگونه از آن استفاده کنم از گیفت کارت به چه صورت خواهد بود. حال در این بخش قصد داریم اطلاعات خوبی را در خصوص خرید گیفت کارت به شما عزیزان ارائه دهید:

– در نظر داشته باشید که کارتهای هدیه دارای تاریخ انقضا و تا هر زمانی که می خواهید، می توانید از آن استفاده نکنید.

– اگر قصد ردیم کردن کارت هدیه خریداری شده را دارید، حتماً آی پی سیستم‌تان را به کشوری غیر از ایران تغییر دهید تا بتوانید از سایت استیم به‌طور کامل بهره ببرید.

– گفتنی است که اعتبار اکانت شما در استیم بنا به ارز کشور که اکانت را بر اساس آن ایجاد کرده است، تغییر خواهد کرد و همان ارز را به نمایش خواهد گذاشت.

به‌طور کلی خرید کارت گیفت استیم برای کاربران و گیم‌های حرفه‌ای فوق‌العاده مهم است که افراد باید در انتخاب یک تخت مناسب برای استفاده از چنین خدمات وسواس‌هایی به خرج تا در شرایط یک شرایط ایده‌آل برای خرید انواع کارت‌های گیفت استیم بپردازند.

سخن آخر

بازی‌های آنلاین به نسبت دیگر بازی‌ها طرفداران بیشتر دارد. اگر یک گیمر حرفه‌ای باشید، حتماً ادعای ما را می‌کنید و موضوع مهم‌تر اینجاست که بازی‌های آنلاینی که برای رقابت با افراد در جهان مطرح می‌شود، بسیار هیجان‌انگیز بوده و گیمرها را ناچار به استفاده از شبکه ارتباطی استیم می‌کند. به همین دلیل این روزها خرید کارت گیفت استیم از گذشته شده است چراکه کاربران بیشتر علاقه مندی های شدیدی به انجام بازی های آنلاین دارند.

اما در این میان خرید کارت گیفت Steam باید از مراکز معتبر انجام شود تا برای گیمرها دردسر خاصیت ایجاد نکند. در واقع انتظار کاربران پس از خرید، ارسال کارت گیفت فوری است که فقط از طرف سایت های معتبر انجام می شود. بنابراین، اگر می‌خواهید یک بازی آنلاین را با دوستانتان تجربه کنید، توصیه می‌کنید که حتماً به خرید کارت هدیه اقدام کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!