خرید اکانت پلی استیشن پلاس پلی استیشن پلاس که این پلاس پلی استیشن ps4 ps5 بصورت قانونی بوده و تحویل آن فوری و آنی است.

فروشگاه های دیگر این سرویس اشتراکی نیست و فقط به شما تحویل داده می شود و تنها صاحب اکانت شما هستید و اجازه تغییر اطلاعات اکانت را دارید و می توانید از دو ظرفیت آن کاملاً قانونی روی تمام ریجن ها استفاده کنید.

خرید پلاس پلی استیشن
خرید پلاس پلی استیشن

پلی‌استیشن پلاس اشتراک مجازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن است که امکاناتی مانند تجربه‌های آنلاین بازی‌ها، خرید بازی از بازی‌های استیشن با تخفیف، دانلود رایگان بازی در هر ماه و امکان ذخیره اطلاعات بازی در فضای ابری را برای خرید مشترک فروشگاه‌های پلی‌ساز.

بزرگ‌ترین اشتراک PS Plus امکان تجربه بخش آنلاین یا مولتی پلیر بازی‌ها است. اگر می توانید وقتتان را با بازی های آنلاین بگذرانید این اشتراک را در اولویت خود قرار دهید؛ چون بدون این اشتراک، این اجازه را به تجربه بازی‌ها به صورت آنلاین بپردازید. در کنار تجربه‌های آنلاین بازی‌ها، با خرید این اشتراک، سونی 100 فضای فضای ابری را ذخیره می‌کند. کاربران می‌توانند این گزینه را با رفتن به تنظیمات>Application Saved Data Management>Save Data in Online Storage فعال کنند.

اما اگر علاقه‌ای به بازی آنلاین پیدا کنید و می‌دهید بازی‌ها را به صورت آفلاین بازی کنید، این اشتراک را بخرید، گزینه خوبی برای شما خواهد بود. از آنجایی‌‌ که هرماه کمتر 2 بازی با کیفیت را می‌توانید به‌صورت رایگان دانلود کنید، واقعاً گزینه‌های خوبی است. اگر به بازی‌های آفلاین علاقه‌مند شوید، می‌توانید آن را ببندید.

به احتمال زیاد نام پلی استیشن پلاس (هکی) یا پلاس با بازی شانسی به گوشتان خورده باشد. از این روش چند کاربر می‌تواند از یک پلی‌استیشن استفاده کند. اما یقیناً این کار غیرقانونی می‌شود و در صورت پیگیری سونی، ضررهای غیرقابل جبرانی را همراه خواهد داشت. اگر سونی متوجه شما از پلاس کرک شده یا هکی استفاده میکنید، در قدم اول اکانت PSN شخصی خود شما را برای همیشه منع می کند و در ادامه حتی امکان بن شدن خود را حفظ می کند. مسدود شدن یا Suspensions، بن شدن هیچ راه حلی ندارد و اگر کنسول شما بشود تا زمانی که از آن استفاده کنید، اجازه استفاده از PSN و پلی‌استیشن پلاس را نمی‌خواهید داشته باشید.

زمانی که شما اشتراک پلاس را تهیه و خریداری کنید پلی‌استیشن هر ماه دو بازی پرطرفدار پولی را به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. بازی های بزرگی که به تازگی عرضه می شوند شامل این عناوین رایگان نمی شوند. اما بعد از گذشت مدتی، به احتمال قوی رایگان می‌شوند.

 • در این محصول شما اکانت جدید PSN ریجن ترکیه که فروشگاه ما آن را در داخل خرید کرده است برای شما ارسال می کند و آن را خریداری می کند موجود است.
 • این اشتراک نیاز به ساخت و یا ارسال ایمیل از جانب شما ندارد و توسط اکسل بر روی اختصاصی ایمیل با دسترسی کامل فعال و تحویل شما داده می شود، این ایمیل، توسط فروشگاه اَکسِل اختصاصی برای شما ایجاد شده و اشتراک پلاس در آن، کاملاً قانونی و پرداخت شده است. پس از خرید به راحتی می توانید ایمیل و پسوورد ارسالی را بر روی کنسول ps4 و یا ps5 فعال بفرمایید.
 • اکانت تحویل داده شده روی تمام ریجن ها اکتیو می شود.
 • این محصول ردیم کد و کارت گیفت نمی شود.
 • اکانت پلاس برای PS5 و هم برای PS4 است.
 • اکانت ظرفیتی نمی باشد و شما می توانید تمام اطلاعات آن را تغییر دهید.
 • می توان دیگر اکانت را با دوستان خود استفاده کرد.
 • شما در این اشتراک می توانید خریداری شده را بر روی اکانت اصلی خود و تمام اکانت های موجود در کنسول خود فعال سازی و اکتیو کنید.
 • این محصول کاملا قانونی از طرف فروشگاه ایران گت خریداری شده و سایر فروشگاه های دیگر به هیچ وجه کرکی یا هکی یا اشتراکی از فرد دیگری نبوده و صاحب اصلی اکانت شما هستید.
 • اشتراک پلاس ( اکانت ) که از طرف ما فروخته شده به هیچ وجه ریست پسورد یا از اکانت خارج نمی شود و کاملا قانونی مشترک خریداری شده است.
 • بهتر است این اکانت را فقط در یک کنسول وارد کنید.
 • این سرویس قابل تمدید است است.
 • این محصول تا آخرین لحظه دارای ضمانت و گارانتی سلامت می باشد.
 • ارسال و فعال سازی ممکن است 1 الی 24 ساعت زمان ببرد.
 • خرید و ثبت سفارش این محصول به منظور قبول داشتن تمام قوانین است.

روشی که فروشگاه ایران گت پلاس هارا به فروش میرساند بسیار مرقون به صرفه و کاملا قانونی است.

 1. وارد setting اکانت پلاسی که برای شما ارسال شده است
 2. روی گزینه مدیریت حساب را بزنید.
 3. وارد گزینه فعال به عنوان شما اصلی شوید.
 4. و در مرحله آخر فعال باشید.
 5. حالا پلاس روی اکانت شخصی شما فعال شده و می توانید از آن در اکانت خود استفاده کنید.

توجه: اکانت های قبلی را از حالت فعال به حالت غیرفعال در بیاورید و فقظ اکانت پلاسی که برای ارسال شما اکتیو پرایمری کنید.

 1. ابتدا اکانتی که برای شما ارسال کنید و بر روی کنسول وارد شوید.
 2. توجه کنید اکانت را مهمان لاگین نکنید.
 3. حالا وارد صفحه (Settings) شده و به بخش Users and Accounts مراجعه کنید.
 4. از لیست سمت چپ، وارد بخش Other شوید.
 5. حالا از بین سه گزینه موجود، گزینه Console Sharing و Offline Play را انتخاب کنید.
 6. در این بخش، اگر قصد دارید اکانت را روی کنسول اکتیو کنید، گزینه Enable را انتخاب کنید.
 7. اگر گزینه Enable وجود ندارد یعنی اکانت روی کنسول اکتیو است و نیاز به کاری ندارد.
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!