خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

طرفداران بازیهای اکشن این روزها بیش از پیش به سمت دو بازی مهیج پابجی موبایل و کالای دیوتی جذب میشوند و دلیل این امر ویژگیهای منحصربهفرد این دو بازی است. شاید به جرئت گفت که در میان گیمرها نمی‌توانم فردی را پیدا کنم که تا به حال اسم این دو بازی را نشنیده باشد! با توجه به رشد صنعت بازی‌های ویدئویی، بازی‌های جالبی برای طراحی موبایل و اجرا می‌شود که بازی‌های پابجی موبایل و کالاف دیوتی نیز از این دست بازی‌های مهیج استراتژیکی است و میلیون‌ها بار توسط گیمرهای مختلف در سرتاسر جهان دانلود شده و دارای طرفداران زیادی هستند. اما همان طور که می‌دانید و برای هیچ یک از عاشقان بازی‌های آنلاین موبایلی پوشیده نیست، که یکی از بهترین راه‌ها برای پیشرفت و رشد سریع در چنین بازی‌هایی است که خرید این بازی‌ها است و سوالی که در این زمینه ممکن است به ذهن شما خطور کند. که آیا امکان خرید و فروش اکانت این دو بازی در ایران وجود دارد؟! با توجه به جذابیت این موضوع در این مطلب به بررسی پاسخ این سوال می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل در سایت ایرانی

آشنایی با دو بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل

مجموعه بازی‌های کالاف دیوتی (Call of Duty) یکی از نمونه‌های بازی‌های بارز و موفق بازی‌های ویدئویی است که شهرت جهانی را به دست آورد و همین اتفاق در نسخه موبایلی این بازی رخ داده و کالاف دیوتی موبایلی را که با دو کمپانی بزرگ Activision و Tencent همکاری می‌کنند، اتفاق می‌افتد. Games است، بهترین رکورد موبایل پردانلود بازی را بزند و با نصب فعال در بیش از صد میلیون دستگاه، در دسته بازی‌های موبایلی محبوب قرار بگیرد. در کنار بازی کالاف دیوتی موبایل، پابجی نیز در دسته محبوب‌ترین بازی‌های با سبک اکشن بتل رویال جای می‌گیرند. به طوری که در سال 2017 نسخه‌ای در مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش 30 میلیون و 3 میلیون بازی آنلاین دست پیدا می‌کند که در نوع خود آمار ویژه‌به‌فردی است.

این دو بازی راه‌های محبوب را به معنای بالا بردن سرعت‌های کاربران در نظر گرفته‌اند و شما با کمک خرید سیپی یا یوسی پابجی که به عنوان پول‌های درون برنامه‌های خود می‌شوند، می‌توان شخصیت و تجهیزات خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش داد و سرعت کسب امتیازات را افزایش داد. البته ناگفته نماند که هر کدام از این برنامه‌های پولی دارای ویژگی‌هایی هستند که در اختیار گیمره‌ها قرار می‌دهند. مثلاً امکان خرید بتل پس با سی پی کالاف دیوتی موبایل امکان پذیر است و شما با خرید آن در هر سیزن، اسکین و گان های مختلف و هدایی را می کنید. نکته قابل توجه در این بین این است که با وجود بالا رفتن کمک های درون بازی (با چنین پول هایی در درون برنامه ها)، باز هم زمان قابل توجهی لازم است تا شما از لول مبتدی به لول حرفه ای منتقل شوید و دقیقاً به همین دلیل است. که بازار خرید و فروش حساب‌های کاربری این دو بازی در سال‌های اخیر نتیجه یافته است.

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل

همان طور که در مطالب بالا اشاره شد، خرید اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین راه‌ها برای پیشرفت سریع در چنین بازی‌هایی است و شما در یک چشم برهم زدن از لول مبتدی به سطح حرفه‌ای منتقل می‌شوید. البته ناگفته نماند که این روش در مقایسه با روش پیشرفت به کمک خرید یوسی و سی پی، مقرون به صرفه‌تر بوده و می‌توان با کمک فروشگاه‌های خدمات رسان گیمینگ مانند گیم استور، اقدام به خرید کرد. خرید اکانت کالاف دیوتی موبایل و سایر بازی‌ها و در بین اکانت‌های متنوع موجود در چنین مجموعه‌ها، اکانتی با بودجه خود را انتخاب و خریداری کنید.

ناگفته نماند که خرید یک حرفه‌ای برای شما اکبر نیست، بلکه برعکس سود خوبی را عاید شما می‌کند. تعداد زیادی از کاربرانی که به فروش اکانت بازی های مختلف به عنوان یک شغل پاره نگاه می کنند، با خرید حساب کاربری کالاف دیوتی موبایل، کلش رویال، پابجی موبایل و غیره با قیمت مناسب و همچنین استفاده از کمی وقت برای ارتقاء بیشتر، این کار را انجام می دهد. قیمت بسیار بالاتر به فروش می‌رسانند و از این طریق سود خوبی به جیب می‌زنند. البته به هنگام خرید و فروش اکانت‌های خود باید به دنبال مجموعه‌های امین باشید تا در دام کلاهبردارن بگیرید. در سال‌های اخیر فروشگاه‌های خدمات مجازی ایرانی، به کمک بازی‌های ایرانی ارائه‌شده‌اند که یکی از ویژگی‌های جالب توجه برخی از آن‌ها ارائه شده در بازار برای خرید و فروش حساب‌های کاربری بازی‌های مختلف است. یکی از این مجموعه های معتبر، گیم استور است که در ادامه با آن بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل در سایت ایرانی

آشنایی بیشتر با مجموعه گیم استور

این مجموعه که در سال 1399 افتتاح شد، در این روزهای سخت تحریمی که دامنه آثار آن به دنیای بازی‌ها نیز سرایت کرده، کمک حال خوبی برای بازی‌های ایرانی بوده است. فروشگاه گیم استور با ارائه خدمات مختلف بازی‌ها در همین مدت زمان کوتاه فعالیت خود، به محبوبیت خوبی دست پیدا کرده و یکی از مهم‌ترین عوامل دستیابی به چنین حسن شهری، مدیر مدارک این مجموعه است. شما به کمک این فروشگاه می‌توانید با هر بودجه‌ای اکانت مناسبی را انتخاب و خرید کنید و از بابت فیشینگ و کلاهبرداری خارج شوید. که این مجموعه از شروع فعالیت های اولیه خود، تمامی خدمات خود را به صورت کاملا قانونی ارائه کرده و به همین دلیل نماد اعتماد الکترونیک را از وزارت صمت دریافت می کند.

گیم استور همیشه در فکر ارتقای سطح خدمات ارائه شده خود بوده است و خدمات روزانه بازی‌های شما را به مجموعه خود اضافه می‌کند. خدمات این مجموعه فقط به مرحله خرید نمی‌شود و حتی اگر به دنبال فروش اکانت خود باشید و نمی‌توانید از حساب کاربری خود استفاده کنید، باز هم می‌توانید از گیم استور کمک بگیرید. این مجموعه بخشی را برای ثبت رایگان آگهی فروش در نظر گرفته و شما با وارد کردن اطلاعات خود، آگهی فروش را ثبت می‌کنید و اکانت شما در مدت زمان بسیار کوتاهی به فروش می‌رسد.

این مجموعه جامع ایرانی، علاوه بر ارائه چنین خدماتی، همیشه در بالاترین سطح اطلاعات بازی‌ها بوده است و به همین دلیل روزانه می‌توانید مقالات مفیدی را در ارتباط با بازی‌های مختلف در بخش وبلاگ این مجموعه مطالعه کنید. اگر به سوال یا اشکالی برخورد کردید، تیم پشتیبانی این مجموعه به صورت 24 ساعته، آماده پاسخگویی به شما هستند.

خرید و فروش اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل در سایت ایرانی

مهم ترین نکته در خرید اکانت پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل

با توجه به محبوبیت دو بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل، روزانه بر تعداد کاربران این دو بازی می‌شود و چنین کاربران مبتدی به دنبال روشی برای پیشرفت سریع در این دو بازی هستند و همان طور که قبلاً به آن اشاره می‌شود، خرید حساب کاربری می‌شود. استفاده از پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل بهترین راه برای پیشرفت سریع در این دو بازی است و دقیقا همین امر باعث می شود تا افراد کلاهبردار و سودجو به سمت بازار خرید و فروش اکانت این دو بازی جذب شوند. بنابراین هنگام خرید و فروش اکانت‌ها حتما باید به عواملی چون نماد اعتماد الکترونیکی، خدماتی از ضمانت ارائه شده، تیم پشتیبانی قوی و مواردی از این دست توجه کنید. مجموعه گیم استور همه این فاکتورها را با نمره عالی پشت سر گذاشته است و اگر قصد خرید یا فروش اکانت پابجی و کالاف دیوتی موبایل را دارید حتما به این مجموعه سری بزنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!