خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

با توجه به محدودیت‌هایی که در مقابل کاربران ایرانی از سوی پلتفرم‌های مختف خارجی (به دلیل تحریم‌ها یا موارد دیگر) اعمال می‌شود باعث می‌شود تا تعداد زیادی از کاربران ایرانی برای فعالیت در عرصه تجارت بین‌المللی و تجارت در بازار رمزارزها یا حتی برای جلوگیری از آن از بین ببرند. خدمات خدماتی که توسط فروشگاه آمازون و پلتفرم مشابه آن ارائه می‌شود، از شماره مجازی برای دور زدن تحریم‌ها استفاده شود. چراکه چنین سایتهایی برای کاربران ایرانی‌هایی در نظر گرفته شده و عملا دسترسی ایرانیان را به چنین خدماتی قطع کرده‌اند. با توجه به اهمیت روز افزون استفاده از شماره مجازی معتبر برای کاربران، ما در این مطلب قصد داریم تا به بررسی خدمات معتبرترین مجموعه ایرانی فروش شماره مجازی به آدرس virtual-number.ir بپردازیم. اگر شما هم در ارتباط باشید با خرید شماره مجازی با بهترین شرایط و قیمت، کنجکاو تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مروری اجمالی بر ماهیت شماره‌های مجازی

مروری اجمالی بر ماهیت شماره‌های مجازی

پسوند مجازی در عبارت «شماره مجازی» گویای همه چیز است. شماره مجازی در واقع وجود ندارد و شما به هنگام استفاده از چنین شماره‌هایی باید حتماً به اینترنت متصل باشید و عمل کنید بدون اتصال به اینترنت، امکان ایجاد ارتباط با این شماره وجود ندارد. ناگفته نماند که این موضوع به این معنا نیست که چنین شماره‌هایی دارای محدودیت‌هایی هستند و نمی‌توان با آن یک شماره واقعی برخورد کرد! بلکه برعکس، این شماره کاربرانی فراتر از یک شماره واقعی دارد. مثلاً برای داشتن یک شماره نیازی به ارائه مدارک هویتی نخواهید داشت و عملی برای رد و بدل کردن پیام‌ها به سیمکارت واقعی نیازی پیدا نمی‌کنید. چراکه همه این پیامک‌ها و تماس‌ها در بستر اینترنت اتفاق می‌افتد. این سیمکارت به دلیل وجود ندارد. به عنوان مثال که شما دارای یک سیمکارت واقعاً قادر خواهید بود از چنین سیم کارتی در یک دستگاه استفاده کنید و این در حالی است که شماره‌های مجازی به دلیل نداشتن ماهیت امکان استفاده از آن در دستگاه‌های مختلف را برای شما فراهم می‌کند.

دلیل استفاده از شماره مجازی

وجود منطقی وجود دارد تا تعداد زیادی از کاربران ایرانی به خرید شماره مجازی از روی بیاورند. یکی از مهم ترین خریدهای شماره مجازی، توسعه کسب و کار و به دست آوردن درآمد دلاری است. مطمئنا اگر با کار فریلنسری آشنا باشید، می‌دانید که عامل مکان، شما را در نظر کارفرما از دست داده است! به همین دلیل ممکن است شما ساکن ایران باشید. اما پروژه‌ای در کشور آمریکا یا یکی از کشورهای اروپایی را قبول کنید. مقدمه چنین فعالیت هایی، داشتن یک حساب بین المللی است تا بتوان از کار خود را به کمک آن دریافت کرد. یکی از پلتفرم‌های معتبر و شناخته شده در زمینه پرداخت‌های مالی، پی‌پال نامی دارد که کاربران در کشور ایران در لیست تحریم‌های این پلتفرم قرار گرفته و خدمات را به ایرانی ارائه نمی‌دهند. طبیعتا برای ایجاد حساب در چنین پلتفرمی یک شماره مجازی معتبر خارجی نیاز به پیدا کردن دارد.

این موضوع در زمینه ترید رمزها و افتتاح حساب در صرافی‌های معتبر مانند بایننس نیز وجود دارد و توجه به سود کلانی است که تریدرهای حرفه‌ای بازار رمزارز از چنین کسب‌وکارهایی می‌گیرند، عدم حضور کاربران ایرانی در چنین بازارهایی بی‌عدالتی است که تا حدودی است این ناعدالتی را تا حدودی می سازد.

به عنوان مثال شماره مجازی آمازون ساده ترین راه برای جلوگیری از تحریم های این فروشگاه علیه کاربران ایرانی است یا شما با خرید شماره مجازی نت فلیکس به راحتی می توانید محدودیت های موجود در این پلتفرم را که برای آن مانند ایران، امارات، عمان و غیره در نظر گرفته شده است. را دور بزنید. ناگفته نماند تمامی مواردی که خرید مجازی به تحریم‌ها و مشکلات خارجی محدود می‌شود، نمی‌تواند و مواردی مانند مشکل در سرور اپراتورهای داخلی باشد، رابط‌های دوکارته گوشی نیز از دیگر مواردی هستند که کاربران را به شماره خرید مجازی سوق داده است.

ممکن است ساده‌تر برای خرید شماره مجازی داشته باشید! اگر قصد عضویت در یک شبکه اجتماعی را دارید، ولی محدودیت‌های شغلی چنین اجازه‌هایی را به شما نمی‌دهد که می‌توانید با شماره واقعی خود در چنین شبکه‌ای حضور داشته باشید. در چنین شرایطی نیز شماره به شما می‌آید تا به راحتی بتوانید با مخفی کردن هویت اصلی خود از چنین شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، تلگرام و غیره لذت ببرید.

خرید شماره مجازی و مسائل قانونی

خرید شماره مجازی از کشور های مختلف

شاید در اثنای مطالعه ماهیت شماره شماره مجازی و استفاده از آن، این سوال به ذهن شما خطور کرده است که آیا خرید و استفاده از شماره مجازی جرم است و در پی دارد؟! قانونگذار ایران در ارتباط با خرید شماره مجازی بصورت مستقل اقدام به تصویب قانون نکرده و در این زمینه با خلا قانونی هستیم! این قانون‌های مهم ایران را می‌توان با سیاست‌های جهانی دانست. چراکه با توسعه تفکر حمایت از محیط زیست، از بسیاری از موارد خارجی در پی حذف سیم‌کارت‌های جایگزین و جایگزینی شماره‌های مجازی به جای آن هستند که گوشی‌هایی با eSim گواه چنین ادعایی تولید می‌کنند. بنابراین در حال حاضر خرید شماره مجازی و استفاده از آن در زمینه مشروع و قانونی، جرم نمی‌شود و مجازاتی نیز در پی نخواهد داشت. البته ناگفته نماند که برای خرید شماره مجازی معتبر باید حتما به دنبال یک فروشگاه معتبری مثل وبسایت شماره مجازی به آدرس virtual-number.ir باشید تا در دام کلاهبردارانی که در این عرصه فعال هستند نیفتید.

خرید شماره مجازی از virtual-number

همانطور که در مطالب بالا نیز به آن اشاره شده است، فروشگاه شماره مجازی یکی از معتبرترین فروشگاه های موجود در زمینه فروش انواع شماره های مجازی است و تمامی فعالیت های این مجموعه به صورت کاملا قانونی صورت می گیرد. هدف شماره کمک به کاربران ایرانی در زمینه رفع محدودیت‌های ناشی از تحریم‌های موجود در ایران است و به همین دلیل تمامی شماره‌های مجازی موجود در این مجموعه با کمترین و بهترین کیفیت در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌گیرند.

علاوه بر قیمت بسیار مناسب شماره‌های مجازی، این مجموعه برای همه شماره‌های مربوط به تخفیف تابستانه در نظر گرفته شده است و شما با کمترین قیمت موجود در بازار می‌توانید یک کاملا امن و معتبر داشته باشید. مزیت دیگر این مجموعه، تنوع موجود در این فروشگاه است. اگر به دنبال شماره کشور خاص می‌گردید، فروشگاه شماره مجازی بهترین انتخاب برای شماست؛ چراکه از طریق این مجموعه می‌توانید به همه شماره‌های دسترسی مختلف داشته باشید. ناگفته نماند که این مجموعه دارای تیم بسیار قوی است و در صورت بروز مشکل می‌توانید با مراجعه به بخش پشتیبانی این مجموعه، خود را حل کنید.

بهترین روش خرید شماره مجازی در ایران

با توجه به محبوبیت رو به رشد شماره‌های مجازی در عرصه بین‌المللی، کاربران ایرانی نیز به سمت خرید شماره مجازی ارسال شده‌اند. مهم ترین استفاده از شماره برای کاربران ایرانی بیش از کاربران مجازی مجازی است و علت این امر برخی از موضوعات مربوط به دنیای بین المللی در کشور ایران و کاربران ایرانی است. مهم است. یکی از بهترین فروشگاه‌های فعال در این زمینه فروشگاه مجازی شماره مجازی به آدرس virtual-number.ir است که دارای تنوع بسیار زیادی در زمینه فروش شماره مجازی است و اگر قصد خرید شماره مجازی معتبر و امن را دارید حتما به این مجموعه سر بزنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!