خرید اکانت PS5 ظرفیت کامل و انجام بازی ها به صورت قانونی همیشه یکی از دغدغه های ایرانی است. اگر به دنبال یک فروشگاه مطمئن برای خرید اکانت ظرفیت کامل و بازی های PS5 هستید ما در ایران گت می روی بازی های مورد نظر شما را با پایین ترین قیمت در ایران اکانت اختصاصی خرید نماییم.

خرید اکانت PS5 ظرفیت کامل
خرید اکانت PS5 ظرفیت کامل

برای خرید و سفارش بازی مورد نظر کافیست اسم بازی را برای ما در واتساپ یا تلگرام ارسال می کنید تا از بررسی و اعلام قیمت مراحل سفارش برای ارسال شما ارسال شود.

خرید بازی های PS5 در ریجن ترکیه انجام می شود. زیرا قیمت بازی ها در ترکیه ارزانتر از ریجن های دیگر است و بازی ها تفاوتی با دیگر ریجن ها ندارند. از آنجایی که بازی ها روی اکانت اختصاصی پی اس 5 با ظرفیت کامل خرید می شود مدیریت اکانت ها بر درمان شماست. می توان 3 را با دوست خود به اشتراک گذاشت تا خرید بین شما تقسیم شود.

به عنوان مثال اگر قیمت یک بازی 700 لیر باشد قیمت نهایی برابر است با 700 * 1.25 * قیمت روز لیر

در فروشگاه ایران گت اکانت های PS5 و پلاس پلی استیشن با قیمت پایین و کاملا قانونی عرضه می شود. اگر دوست دارید به بیش از 400 بازی رایگان در PS5 دسترسی داشته باشید می توانید با خرید اکانت پلاس اکسترا و دلوکس این بازی ها را دانلود کنید و به صورت آنلاین بازی کنید.

اکانت های پلاس پلی استیشن نیز به صورت کامل و کاملا قانونی عرضه می شود.

فروش اکانت های قانونی play station چگونه است؟ چگونه می توانم اکانت پلی استیشن 5 و 4 را خریداری کنم؟ منظور از اکانت ظرفیتی چیست؟ استفاده از اکانت هکی PS5 چیست؟ با ما تا پایان این مطلب همراه باشید تا این مسائل را با هم بررسی کنیم.

زمانی که صحبت خرید اکانت محصولات دیجیتالی مشابه PS5 در میان است اولین چیزی که قانونی بودن پرداخت ها و مطمئن بودن برای فروشنده است. شما باید مطمئن باشید که فروشنده بازی ها و سرویس مورد نظر شما را از طریق قانونی انجام می دهد و برای انجام دادن کارت های کارتی استفاده نمی شود. استفاده از کارتیت کارت هک شده تبعات زیادی از جمله قفل شدن اکانت و کنسول شما دارد و از طرفی وجه پرداختی شما قابل بازگشت نیست.

ما در ایران تمام پرداخت های اینترنتی را توسط کارت های اختصاصی و قانونی خودمان در خارج از کشور انجام می دهیم و هیچ مشکلی بابت انجام پرداخت وجود ندارد.

پرداخت های قانونی انجام شده در ایران گت
پرداخت های قانونی انجام شده در ایران گت

با خرید اکانت قانونی PS5 از ایران گت صاحب اصلی اکانت هستید و می توانید آن را مدیریت کنید، ایمیل و رمز آن را تغییر دهید و یا آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای خرید اکانت پلاس پلی استیشن قانونی به سایت فروشگاه مراجعه کنید. برای انجام سفارش بازی های دلخواه با ما از طریق واتساپ یا تلگرام در تماس باشید.

اکانت های ظرفیتی پلاس از امکان اشتراک گذاری بازی های پلی استیشن ۴ و ۵ شبکه میگیرند. این اکانت‌ها غیر قانونی مرتبط، البته به جز ظرفیت ۱ که به نوعی دور زدن قوانین سونی است. برای اینکه بهتر متوجه این ساختارها و تفاوت بین آن‌ها شوید، ابتدا باید ببینید که داستان به اشتراک‌گذاری بازی‌ها روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۵ چیست و چه شرایطی دارد.

در خانواده‌ها و دوستان نزدیک به خصوصی‌ها در خارج از کشور بسیار پیش می‌آید که هر کسی که برای خودش شیرینی دارد را داشته باشد. برای مثال برادر و خواهری را تصور کنید که هر دو در اتاق‌هایشان کنسول پلی استیشنی برای گذراندن اوقات فراغت دارند. برای چنین افرادی و حتی دوستان نزدیک شاید منطقی نباشند که یک بازی مشخص را دو بار بخرند و اگر هر دو بخواهند بازی کنند، امکان اشتراک گذاری دیسک بازی هم وجود ندارد. اما از طریق بازیهای دیجیتالی چنین چیزی امکان پذیر است.

از طرفی دیگر مواردی که می‌دانید امکان استفاده از یک اکانت روی چند پلی استیشن ۴ و ۵ نیز وجود دارد. اما میتوانم یک کنسول را به عنوان کنسول اصلی اکانت مورد نظر مشخص کرد. حالا این دو موضوع چه ارتباطی با هم دارند؟ سونی اجازه می‌دهد به همین طریق یک بازی دیجیتال را دو نفر مشابه تجربه کنند. یک مثال کافی است تا به راحتی متوجه مکانیزم این کار شوید. (ادامه مطلب …)

اگر کنسول خود را دوست دارید و نمی توانید با یک حرکت اشتباه یعنی خرید و فعال سازی اکانت هکی PS5 کنسول خود را از دست هیچ وقت به سراغ پلاس و اکانت های کرک شده PS نروید! سونی قوانین بسیار سختگیرانه ای در خصوص استفاده ی غیر مجاز از اکانت های اشتراکی دارد و یک اشتباه کافیست تا کنسول شما بن شود.

اگر سونی متوجه شما می شود از اکانت کرک شده یا هکی PS5 می توانید استفاده کنید، در قدم اول اکانت PSN شخصی خود شما را برای همیشه بن می کند و در ادامه حتی امکان بن شدن خود کنسول نیز وجود دارد. مسدود شدن یا Suspensions، بن شدن هیچ راه حلی ندارد و اگر کنسول شما بشود تا زمانی که از آن استفاده کنید، اجازه استفاده از PSN و پلی‌استیشن پلاس را نمی‌خواهید داشته باشید.

با خرید اکانت پلاس اکسترا قانونی از ایران گت با خیال راحت بازی کنید و لذت ببرید. اشتراک پلاس در دو سطح دیگر یعنی اسنشال و پرمیوم دلوکس نیز عرضه می شود. در این مطلب از وبلاگ ایران گت می توانید تمام اشتراک های پلاس جدید را مقایسه کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!