خدمات شرکت طراحی گرافیک چیست؟ یک شرکت طراحی گرافیک 360 درجه چه خدمات و چه کارهایی انجام می دهد؟ خدمات طراحی گرافیک یک شرکت حرفه ای چیست؟

شرکت خدمات طراحی گرافیک چیست؟ شرکت‌های عرضه‌کننده در حوزه گرافیکی کار می‌کنند که خدمات هرکدام را ارائه می‌دهند. استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، تیم سلام گرافیک، شرکت اینپک و مجموعه لوگوداک با آثار هنری متنوعی کار می کنند. هرکدام از این طرح‌ها به‌صورت خلاقانه در حوزه خود مشغول به کار هستند و فعالیت‌های خود را ثابت کرده‌اند. خانم سارا دستمالچیان کارشناس ارشد تصویرسازی و جناب آقای محمدکاظم معینی ازغدی کارشناس ارشد طراحی کاراکتر مجموعه سلام گرافیک هستند که دیده‌های درخشان در این حوزه هستند. جناب آقای مجتبی ملاکی و خانم آزاده مؤمنی کارشناس ارشد مجموعه لوگو داک و اینپک هستند. همچنین خانم سمیرا خادم به عنوان کارشناس طراحی بسته‌بندی در مجموعه اینپک مشغول فعالیت هستند.

خدمات طراحی تصویرسازی

تصویر سازی از جذاب‌ترین هنرهایی است که می‌توانم در تبلیغات، کتاب و مجلات استفاده کنم. سلام گرافیک، ارائه خدمات متنوع در تصویرسازی است که کارشناس حرفه ای در این زمینه دارد. سرکار خانم سارا دستمالچیان، تصویرساز بسابقه شرکت طراحی تصویرسازی سلام گرافیک است که فوقالعاده در این حوزه فعالیت می کند. سفارش تصویرسازی توسط کارشناس ارشد سلام گرافیک (سارا دستمالچیان) پیاده سازی می شود.

تصویرسازی با روش‌های کاربردی صورت می‌گیرد که شامل تصویرسازی دیجیتال و تصویرسازی سنتی است. تصویرسازی دیجیتال با استفاده از تبلت گرافیکی و قلم نوری انجام می شود. تصویرسازی سنتی به دلخواه شما، با استفاده از اکریلیک، مداد، آبرنگ و… پیاده‌سازی می‌شود. تعرفه طراحی تصویرسازی به نسبت طرح و کیفیت کار متفاوت است اما به طور معمول از ۵۰۰ هزار تومان شروع می شود.

طرح‌هایی که در تصویرسازی می‌توانم پیاده‌سازی کنم خلاقیت بالاست که کارشناس تصویرسازی سلام گرافیک، خانم سارا دستمالچیان باسابقه بالایی که در زمینه نقاشی و تصویرسازی دارند، به هنر و خلاقیت واقف‌اند. تصویر سازی برای هر رده سنی توسط سارا دستمالچیان انجام می شود.

تصویرسازی شامل انواع مختلفی است که می‌توان به آن نیاز داشت یکی از این موارد را انتخاب کنید.

  • تصویرسازی تبلیغاتی: کمپین‌های تبلیغاتی نیازمند تصویرسازی حرفه‌ای و جذاب هستند تا مخاطبان را درگیر کنند.
  • تصویرسازی بسته‌بندی: افراد برای جذب مشتری نیازمند بسته‌بندی شکیل هستند که توسط یک تصویرساز باید به زیبایی پیاده‌سازی شود.
  • مجله تصویرسازی به جز محتوایی که در مجله مهم است، مجله تصویرسازی بسیار مهم است و به انتقال راحت‌تر مفاهیم کمک می‌کند.
  • تصویرسازی کتاب: تصویرسازی کتاب شامل تصویرسازی کتاب کودکان، تصویرسازی کتاب نوجوانان و تصویرسازی کتاب بزرگان می‌شود. تصویر سازی هرکدام از این کتاب ها به نسبت رده سنی خود طراحی می شود.
  • تصویرسازی مد: تقریباً می‌توانم بگویم که تصویرسازی مد از زیرمجموعه‌های تصویرسازی تبلیغاتی به‌حساب می‌آید اما کمی در پیاده‌سازی آن آماده‌سازی بیشتر لازم است.
  • تصویرسازی سه‌بعدی: تصویرسازی سه بعدی از تصویرسازی‌های پیشرفته و امروزی است که خواستار زیادی پیدا کرده است. این تصویر سازی بیشتر مناسب تبلیغات است.
  • تصویرسازی دو بعدی: زمانی که تصویرسازی دیجیتال رواج پیدا کرد، عملاً تصویرسازی دو بعدی پیاده سازی می شود. ساخت تصویر دوبعدی در نرم افزارهای مختلف گرافیکی و با استفاده از قلم نوری و تبلت طراحی می شود.

خدمات طراحی کاراکتر

پیاده سازی و طراحی کاراکتر از هنرهایی است که توسط هنرمند باید خلق شود. طراحی کاراکتر می‌تواند شامل پیاده‌سازی یک شخص شناخته شده باشد یا کاراکتری کاملاً جدید طراحی شود. طراح کاراکتر مجموعه سلام گرافیک، آقای محمدکاظم معینی ازغدی از حرفه‌ای‌ترین چشم‌ها در این زمینه هستند که سال‌های متوالی به این حرفه می‌پردازند. نمونه کارهای طراحی کاراکتر محمد معینی بسیار عالی و متنوع است که در صورت لزوم می‌توان بررسی کرد.

قیمت و تعرفه طراحی کاراکتر از ۱ میلیون تومان آغاز می‌شود و نسبت به طرح خلق تغییرپذیر است. طراحی کاراکتر توسط شرکت سلام گرافیک به صورت دستی و دیجیتال امکان پذیر است و برای هر رده سنی طراحی انجام خواهد شد. نرم افزارهای طراحی کاراکترهای مختلف است. کارشناس طراح کاراکتر سلام گرافیک (محمدکاظم معینی ازغدی) با استفاده از نرم افزار فتوشاپ پیاده سازی کاراکترها را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

خدمات طراحی لوگو

طراحی لوگو بخشی مهم از برندینگ یک کسب‌وکار است. برای شناخته شدن باید لوگویی حرفه ای داشته باشید. در نتیجه باید باکیفیت بالا پیاده سازی شود. شرکت طراحی لوگو سلام گرافیک بسابقه پیشینه خود، در این زمینه بسیار حرفه ای عمل کرده و دارای نمونه کارهای متعدد است. کارشناسان ارشد شرکت لوگو داک خانم آزاده مؤمنی و آقای مجتبی ملکی به صورت حرفه ای سفارش طراحی لوگو می پذیرند. قیمت طراحی لوگو در مجموعه لوگو داک از ۳ میلیون تومان شروع شده و نسبت به طرح لوگو تغییر می کند. آزاده مؤمنی و مجتبی ملاکی مجموعه طراحان لوگوی چندین سال است که در این زمینه حرفه ای کار می کنند و مهارت بالایی دارند. در مجموعه گرافیکی لوگو داک، طراحی لوگو با نرم افزار تصویرگر انجام می شود. درصورتیکه کارفرما درخواست نرم افزار دیگری برای پیاده سازی لوگو داشته باشد، امکان پذیر است.

طراحی لوگو فروشگاه آلتون نتورک

خدمات طراحی شده

طراحی بسته بندی تکنیکی است که برای تحویل یک پروژه حرفه ای، باید اصول طراحی‌بندی در آن پیاده سازی شود. طراحی بسته‌بندی جذاب به فروش بهتر کمک می‌کند و به محبوبیت کالا کمک می‌کند. تعرفه های طراحی بسته بندی در شرکت اینپک به نسبت کیفیت کار متفاوت است اما رنج قیمت بسته‌شده از ۳ میلیون تومان طراحی می‌شود. طراحی طراحی شده اینپک به‌صورت حرفه‌ای در این زمینه کار می‌کنند و دارای نمونه‌های متفاوتی هستند. خانم آزاده مؤمنی، آقای مجتبی ملاکی و خانم سمیرا خادم از کارشناس های خبر و حرفه ای شرکت اینپک هستند. شرکت طراحی بسته بندی این پک سعی کرده است تا با خلاقیت زیاد طرح هارا تحویل دهد. نتیجه و دقت بالای اینپک، مدیران راضی مجموعه هستند که تعداد تقریباً بالایی دارند. مجموعه طراحان اینپک (مجتبی ملکی، آزاده مؤمنی و سمیرا خادم) از سال ۱۳۹۵ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تصمیم می گیرد به صورت حرفه ای پروژه های متعدد را پیاده سازی می کنند. برای اطلاع از قیمت طراحی بسته بندی با ما تماس بگیرید.

شرکت طراحی بسته بندی این پک

خدمات طراحی گرافیک

استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر، سال است که به صورت حرفه ای در حوزه گرافیک خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. طراحی گرافیک شامل خدمات مختلف و متنوع است که در ادامه برخی از آنها اشاره کرده‌ایم.

طراحی هویت بصری

هویت بصری بخش‌های مختلف المان‌های یک شرکت را در برمی‌گیرند. از جمله لوگو، کارت ویزیت، رنگ سازمان، بسته بندی، لباس کار، پوستر و… . همان طور که تا الان متوجه شده اید، هویت بصری به صورت کلی تمام بخش های گرافیکی سازمان را پوشش می دهد. در نتیجه رنج قیمت و تعرفه هویت بصری بسیار متفاوت و پیچیده است.

طراحی کارت ویزیت

مهم نیست در چه حوزه کسب و کاری فعالیت می کنید. برای خرید بهتر کسب و کار خود، به کارت ویزیت نیاز دارید. استودیو میانبر پروژه های مختلف طراحی کارت ویزیت فوق‌العاده‌ای را در این زمینه تجربه کرده‌ام.

طراحی پوستر

همان طور که می‌دانید پوستر در دیوارهای عمومی نصب می‌شود، زیرا در معرض دید قرار می‌گیرند. در نتیجه طراحی پوستر بسیار مهم است و باید توسط تیم حرفه ای طراحی شود. طراحی پوستر بیشتر برای اطلاع رسانی به کار میرود.

طراحی ست اداری

یک سازمانی که پرستیژ کاری برای آنها مهم باشد، به دنبال طراحی ست اداری حرفه ای است. ست اداری شامل بخش های می شود. از جمله کارت ویزیت، پاکت نامه، کارت پرسنلی، کاور، فاکتور و … تمام این موارد قابل تغییر هستند و ممکن است اضافه یا کم شوند. طراحی ست اداری توسط تیم حرفه ای سلام گرافیک هم انجام می شود.

طراحی تراکت

تراکت به افزایش مخاطب و فروش بیشتر کمک می‌کند. تفاوتی نمی‌کند که کسب و کار شما در چه حوزه‌ای باشد. طراحی یک تراکت حرفه ای به افزایش حجم شما کمک خواهید کرد.

طراحی قالب اینستاگرام

کسب‌وکارهای زیادی در فعالیت‌های اینستاگرام می‌کنند. یکی از مهم ترین مسائلی که برای جذب بیشتر مخاطب کمک می کند، طراحی خلاق قالب اینستاگرام است. ساخت لی‌اوت اینستاگرام توسط یک فرد حرفه‌ای می‌توان جذابیت پیج شمارا در نگاه اول کاربر، بیشتر کند.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ از مهم‌ترین بخش‌های یک سازمان با محصول و خدمات مختلف است. جذابیت بصری در کاتالوگ باعث می شود محصول یا خدمت به درستی انجام شود. طراحی کاتالوگ توسط تیم سلام گرافیک به دو شیوه کاتالوگ صنعتی و کاتالوگ تبلیغاتی ارائه می شود.

طراحی تبلیغات

اگر برای تبلیغات نیازمند به طراح هستید، تیم سلام گرافیک با خلاقیت خود، طراحی تبلیغات را برعهده میگیرند. طراحی تبلیغات شامل رسانه های محیطی متنوعی می شود.

طراحی پرچم

برخی از کسب و کارها به پرچمی سازمانی نیاز دارند. برخی دیگر هم در مراسم و مراسم های خاص از پرچم خود برای برندسازی استفاده می‌کنند. طراحی پرچم یکی دیگر از خدمات گرافیکی است که توسط استودیو دیجیتال مارکتینگ میانبر انجام می شود.

طراحی لیبل

لیبل یا برچسب تنها شامل کاغذی است که پشت آن چسب دارد. در برخی از بسته‌بندی‌ها برای معرفی کالا و افزایش رضایت از آن استفاده می‌شود. طراحی لیبل و برچسب از تخصص های تیم سلام گرافیک است.

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک از سری مباحث گرافیکی است که قابل ترند است. طراحی اینفوگرافیک با استفاده از تکنیک‌های پیاده‌سازی می‌شود تا محتوا را به آسان‌ترین روش ممکن به کاربران منتقل کند. با استفاده از طراحی اینفوگرافیک، سریعتر به‌وسیله تصویر می‌شود.

طراحی پیکتوگرام

پیکتوگرام به صورت بسیار ساده و مختصر، مفاهیم را به کاربر منتقل می‌کند. طراحی پیکتوگرام کمک می کند تا هر فرد از هر ملیتی متوجه معنی تصویر شود. از نمونه های پیکتوگرام می توانم علائم راهنمای نقشه یا راهنمایی رانندگی اشاره کرد.

طراحی تقویم و سررسید

طراحی تقویم و سررسید باکیفیت بالا توسط تیم سلام گرافیک انجام می شود که طرح های متنوعی هم دارد.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!