در بحث حواله یوان به چین نوع حواله می تواند داشته باشیم اولی حواله یوان شخصی و دومی حواله یوان شرکتی . هر سال بیش از 500 میلیارد دلار ارزش از طریق حواله های شخصی به خارج از مرزها منتقل می شود. در بیشتر موارد، حواله ها انتقال پول از کار خارجی به خانواده خانواده در کشورشان است که به صورت ماهانه ارسال می شود. کارمزد های بالا برای استفاده از اپراتورهای سنتی انتقال پول (MTO) برخی از افراد پرداخت می شوند که کمترین هزینه را دارند – 1.7 میلیون نفر بدون بانک در جهان. و این هزینه‌ ها نه تنها بر فرستنده و گیرنده تأثیر می‌ گذارد، بلکه بر کسب‌ و کارهایی که می‌ خواهند خدمات حواله‌ ای سریع و مقرون به صرفه را به این جمعیت‌ هایی که کمتر از آنها ارائه می‌ کنند، تأثیر بگذارد. انتقال پول آنلاین هرگز آسان تر، سریع تر و ایمن تر نبوده است. تنها با چند کلیک ماوس – یا ضربه زدن به انگشت خود – می توانید پول را به افراد دیگر، شرکت ها، بانک ها، بازرگانان و غیره در سطح محلی و چه در سطح بین المللی انتقال دهید.

انتقال پول آنلاین به دلیل راحتی آن به طور فزاینده ای محبوب تر می شود. در حالی که مردم برای انتقال پول نیاز به مراجعه به بانک دارند، تنها چیزی که نیاز به استفاده از رایانه یا تلفن هوشمند دارید. در حالی که فناوری های پیچیده شامل پشت انتقال پول آنلاین وجود دارد، فرض این است: به جای انتقال پول کاغذی، در حال انتقال داده ها هستند. سپس داده ها به پولی تبدیل می شوند که از حساب شما خارج می شوند و به حساب گیرنده وارد می شوند. با این، از آنجایی که شما در حال انتقال هستید و نه پول کاغذی، انتقال پول آنلاین پول آنلاین آنی است. و در بسیاری از موارد، تنها چیزی که برای تکمیل انتقال نیاز دارید، شماره تلفن یا آدرس ایمیل گیرنده است. داده‌های نظرسنجی مصرف‌کننده جهانی Statista نشان می‌دهد که Alipay و WeChat Pay محبوب‌ترین پلت‌های پرداخت دیجیتال در میان فرم‌های چینی هستند، به طوری که کاربر از هر 10 پرداخت آنلاین چینی 9 از این دو اپلیکیشن در 12 ماه گذشته استفاده کرده است. اند. در ادامه روش هایی برای حواله یوان شخصی مطرح می کنیم.

حواله یوان به علیپی یکی از روش های ارسال پول به چین می باشد. که از روش های حواله یوان شخصی به چین است . که در ادامه به بررسی این روش می پردازیم.

Alipay بخشی از گروه Alibaba است و بزرگترین پلتفرم پرداخت موبایلی در جهان است که تقریباً 900 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. برنامه Alipay به کاربران خود اجازه می دهد تا پول را در حساب خود ذخیره کنند و از تلفن همراه خود نقل و انتقالات انجام دهند. WorldRemit با Alipay همکاری کرده است تا Alipay را به عنوان روش دریافت ارائه دهد، بنابراین شما می توانید راحت و با خیال راحت برای دوستان و خانواده در چین پول ارسال کنید.

چین را به عنوان کشوری که می توانید به آن ارسال کنید در لیست انتخاب کنید. وقتی از شما می پرسد که چگونه می توانید ارسال کنید، Alipay را انتخاب کنید. مبلغی را که می‌توانید ارسال کنید – هزینه‌های پایین و نرخ ارز به نشان دادن نشان داده می‌شود. در مرحله بعد، به صفحه دیگری هدایت می شوید تا: یک حساب کاربری ایجاد کنید. گیرندگان خود را وارد کنید – در اینجا، می‌توانید از فهرست افرادی که قبلاً برایشان پول فرستاده‌شده انتخاب کنید، با وارد کردن اطلاعات فرد فرد را اضافه کنید: نام، و آدرس Alipay (این شماره تلفن است که شما را دریافت می‌کند). Alipay ثبت کرده است ) نحوه پرداخت را انتخاب کنید – حساب بانکی، کارت بدهی/اعتباری، Klarna، INTERAC، POLI یا iDEAL ( وب ) – سپس مبلغ را پرداخت کنید. ( روش های پرداخت به هرکشور متفاوت است ).

شخصی که برایش پول ارسال می کند باید برنامه Alipay خود را برای دریافت حواله فعال کرده باشد، و مبلغی را که شما ارسال کرده اید در عرض چند دقیقه دریافت کنید. در مواردی که هنوز برنامه Alipay را برای حواله خود فعال نمی کند، ممکن است تا ۷۲ ساعت طول بکشد تا آن را دریافت کنید. باید حساب خود را فعال کنند تا انتقال دریافت کنند . زمانی که انتقال کامل شد، شما و دریافت می کنید هر دو از طریق پیامک و ایمیل مشخص می شود.

ما با Alipay با هم همکاری کردیم تا برنامه Alipay را به عنوان یک روش دریافت جدید در چین ارائه دهید. با تقریباً 900 میلیون کاربر، حساب Alipay راهی مناسب برای نگهداری پول در یک پلت فرم پرداخت آنلاین ایمن می دهد و پرداخت از طریق Alipay توسط هزاران فروشگاه و شرکت در سراسر جهان پذیرفته می شود.

اکنون می‌یابی یا با استفاده از وب سایت برنامه ما، به سرعت و ایمان برای دوستان و خانواده در چین پول ارسال کنید. ایجاد یک حساب کاربری با ما در سایت آسان تجارت کمتر از دو دقیقه طول می کشد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ما در مورد حواله یوان به علیپی مراجعه کنید.

Wechat یک برنامه رسانه اجتماعی در چین است – Facebook of China. این زندگی روزمره همه ساکنان چین است. با پلتفرم‌ها و گروه‌های پیام‌رسان قدرتمند ارائه می‌شود. با WeChat، شما هرگز نمی توانید در چین منزوی شوید زیرا پیدا کردن دوستان جدید ساده تر است.

Wechat یک راه حل پرداخت دارد که در برنامه رسانه اجتماعی خود یکپارچه شده است. بنابراین نه تنها برای چت کردن می شود، بلکه پرداخت ها و انتقال وجه به دوستان را به راحتی انجام می دهد. درست مانند Alipay، WeChat می تواند برای تسویه قبوض آب و برق، پرداخت برای خواربار، خرید بلیط و خرید آنلاین استفاده شود. مهمتر از همه، می توانید کیف پول را با بانکی خود شارژ کنید یا بدون هیچ محدودیتی به حساب بانکی خود پول انتقال دهید. این برنامه به هر دو زبان انگلیسی، چینی و سایر زبان های بین المللی کار می کند. که می توان از آن برای حواله یوان شخصی نیز استفاده کرد.

آسانی استفاده از این برنامه های پرداخت در چین با هیچ تجربه ای قابل مقایسه نیست. مهم نیست که چقدر کوچک است، آنها این راه حل های پرداخت را برای پشتیبانی از تسویه خدمات خود دارند. فروشگاه کوچک در گوشه فروشگاه کوچکی که در پایین نودل می‌فروشد، همه این برنامه‌ها را برای پرداخت در دسترس هستند. تنها چیزی که نیاز به این دارید که یک کد QR ساده را روی دیوار اسکن کنید.

آنها اکوسیستم اپلیکیشن خود را برای تناسب با زندگی شما بهبود بخشیده اند. سرویس‌هایی که اقلامی را در رسانه‌های اجتماعی می‌فروشند نیز می‌توانند به این برنامه‌ها متصل شوند و زندگی را برای همه آسان‌تر کنند. امنیت از این برنامه های پرداخت اطمینان استفاده می شود. ویژگی های همیشه برای پشتیبانی از امنیت پول شما وجود دارد. اگر به هر دلیلی خود را در چینید، جستجوی این برنامه های پرداخت را فراموش نکنید.

WeChat به عنوان یک برنامه شبکه اجتماعی شروع شد و اکنون برای پوششی که دوباره تعریف شده است. اکنون به عنوان یک برنامه تجارت الکترونیک اجتماعی، یک برنامه پرداخت، یک برنامه خرید و بسیاری موارد دیگر مشخص شده است. با توجه به ویژگی های فوق العاده، Wechat بسیار محبوب شد. اکنون بخشی از زندگی روزمره ما در چین است. شما اساساً نمی توانید سبک زندگی خود را از WeChat جدا کنید!

منبع: https://asantrading.com/personal-yuan-remittance/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!