در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با درآمد و حقوق تدریس خصوصی زبان انگلیسی ارائه می شود. اگر می توانید در زمینه ارائه خصوصی زبان انگلیسی فعالیت داشته باشید و در رابطه با درآمد خصوصی زبان فعالیت این مقاله را بخوانید.

عوامل بر درآمد ارائه خصوصی زبان انگلیسی

عوامل زیادی بر درآمد مدرسین خصوصی زبان اثر می گذارد. به عنوان مثال شهر محل تدریس بر درآمد مدرس اثر می گذارد. اساتیدی که در شهرهای بزرگ به تدریس معمولاً می پردازند پول بیشتر از این کار بدست می آید. اساتید سایر شهرستانها هم در حال حاضر با انجام تدریس خصوصی آنلاین می شود به درآمدهای خوبی برسند. عامل دیگری که بر میزان درآمد مدرسین زبان اثر می‌گذرد مقطع تحصیلی است. اساتیدی که زبان دانشگاهی را به نسبت اساتیدی که زبان متوسطه درسی می دهند، می دهند، باید بیشتر دریافت کنند. مدرسین زبان کنکور اگر شناخته شوند و خوب کار کنند درآمدهای خیلی خواهند داشت. بنابراین اگر می خواهید از کار آموزش زبان به خصوصی پول بیشتری کسب کنید و آن را در زمینه تدریس زبان کنکور انجام دهید. اساتیدی که آیلتس و تا درس می دهند هم خوب می گیرند و هم بالا هستند.سابقه تدریس استاد، رتبه ای که استاد برای کلاس های خاص می کند و روش هایی که برای جذب شاگرد استفاده می کنند، باور هر مدرس به میزان درآمدی است که می تواند کسب کند. آورد و …. هم می تواند عوامل دیگری باشد.

حقوق مدرسین زبان در آموزشگاه های زبان

به وضوح باید گفته شود که اگر در جستجوی درآمدهای بالا فکر کنید با آموزشگاه ها باید از سرتان بیرون بیایید. البته اگر می توانید تجربه کسب کنید نمائید و تازه کار خوب است که با آموزشگاه ها همکاری داشته باشید اما در هر صورت علمی که درآمدهای خیلی بالا دارند شاگردهای سرمایه را از روش های دیگری جذب می کنند. آموزشگاه ها برای این رقابت معمولاً باید باشد نرخ هر ساعت تدریس زبان را زیاد اعلام نمی کند و هم درصدی از حق التدریس را بر می دارد و در نتیجه برای مقدار زیادی باقی نمی ماند. البته اگر در حال حاضر با آموزشگاه ها همکاری می کنید می توانید به جای مشارکت با موسسه، روش های دیگران را هم برای جذب شاگرد امتحان کنید. مثلا در همین سایت ایران مدرس ثبت نام کنید و تبلیغ خود را ثبت کنید تا به صورت مستقیم و بدون واسطه با ارائه تدریس خصوصی زبان در ارتباط باشید. در ایران مدرس تا سال 99 بیش از 20000 مدرس ثبت نام کرده اند. می توانید از شبکه های اجتماعی هم برای جذب شاگرد و رسیدن به درآمدهای بالا استفاده کنید.

اگر معلم زبان هستید و قصد دارید در زمینه تدریس زبان انگلیسی در تهران، کرج و یا هر جای ایران فعالیت داشته باشید به سایت ایران مدرس www.IranModares.com مراجعه به نمائید. معلم های خصوصی زبان انگلیسی ثبت نام در ایران مدرس بارها و بارها تبلیغ تجاری را تمدید کرده اند. با جستجوی عباراتی مانند معلم زبان انگلیسی در ایران، تدریس خصوصی زبان انگلیسی، معلم خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و… و. در گوگل، یکی از سایت هایی که در صدر نتایج جستجو به شما پیشنهاد می دهد ایران مدرس است. به این ترتیب با درج تبلیغ در ایران مدرس می توانید به راحتی توسط کلاس زبان ساکن تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، کرمانشاه، همدان، یزد، ساری، رشت، سنندج، اهواز و کل ایران شوید. و شاگرد جذب نمائید. آنچه گفته شد، بازار کار تدریس زبان انگلیسی در تهران و کل ایران بسیار داغ است و با عضویت و درج تبلیغ در سایت های معتبر مانند ایران مدرس هم می توانید به خوبی دیده شوید و در نتیجه به درامدهای بالا رسید. بنابراین، حتما در اینترنت و سایت های معتبر و همچنین در شبکه های اجتماعی حضور قوی و پر رنگی داشته باشید. اگر باید خودتان هم قوی کار کنید، تبلیغات پیشنهادی را عالی بنویسید و رزومه بسیار خوبی را ارائه دهید.

نحوه کسب درآمد بیشتر از ارائه تخصصی زبان

برای این که از ذکر زبان درآمد بیشتر کسب کنید باید تسلط خود را افزایش دهید. اگر بتوان در زمینه تدریس زبان کنکور و یا آیلتس و تافل فعالیت ها درآمد بسیار خوبی داشت. روش های روز را برای جذب شاگرد امتحان کنید تا تعداد شاگردهای بیشتر داشته باشید. اگر همین شاگردهایی که می خواهید به موفقیت برسانید پله های موفقیت را به سرعت انجام دهید. وقتی شاگردهای شما راضی باشند شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و حتی با هزینه های بیشتر هم حاضر خواهند بود با شما کلاس داشته باشند. در همین سایت ایران مدرس نمونه فیلم ارائه خود را ثبت کنید. بر روی عبارت نمونه فیلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی تا ویدیوهای ثبت شده توسط اساتید در همین سایت ایران مدرس را ببینید.

تخمین درآمد یک معلم و مدرس خصوصی زبان انگلیسی

فرض کنید یک استاد و معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای هر جلسه تدریس خصوصی زبان مبلغ 120 هزار تومان را دریافت کنید. اگر این استاد به صورت متوسط ​​4 جلسه کلاس در روز برگزار می شود ماهانه آنها از تدریس خصوصی زبان 14400000 تومان خواهد بود. اگر متوسط ​​در روز 3 جلسه کلاس برگزار شود درامد ایشان حدود 11 میلیون تومان در ماه خواهد بود. حقوق مدرسین زبان آموزشگاه ها به این عددها شاید نرسد. اساتید اساتید زبان برای زبان به صورت جلسه ای ممکن است ارزیابی های متفاوتی را برای کلاس دریافت کنند. اگر یک معلم زبان برای هر جلسه تدریس 50 هزار تومان دریافت کنید و 4 جلسه در روز داشته باشید حقوق ایشان 6 میلیون تومان در ماه خواهد بود. اساتیدی که در زمینه ارائه خصوصی آیلتس و تافل فعالیت دارند برای هر جلسه ممکن است 250 هزار تومان و بیشتر هم دریافت کنند. این استاد اگر 4 جلسه در روز برگزار شود درامد ماهیانه ای معادل 30 میلیون تومان خواهد داشت. مدرسین زبان کنکور که برند و شناخته شده است برای هر جلسه ممکن است نرخ 500 تومان هم دریافت کند و با همان 4 جلسه در روز حقوق آنها به 60 میلیون تومان در ماه و بیشتر می رسد. هدف از ارائه این تخمین ها این بود که شما در زمینه درامد یک معلم زبان اطلاعاتی را به صورت تخمینی بدست آورید. برای برگزاری این تعداد جلسات کلاس خصوصی باید به اندازه کافی شاگرد داشته باشید و روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان کنید و به صورت حضوری و آنلاین تدریس کنید.
مزیت های فعالیت در زمینه آموزش تخصصی زبان

فعالیت در زمینه ارائه خصوصی و آموزش زبان مزیت های زیادی دارد. اگر به زبان انگلیسی علاقه دارید و دارید و تسلط دارید هم دارید بهترین زمینه برای ارائه تخصصی همین زبان انگلیسی است. زبان انگلیسی مانند درس های دیگر نیست که فقط در ایام امتحانات امتحان داشته باشد و در ایام تعطیلات اتفاقاً آن را بیشتر کند. زبان انگلیسی بسیار مورد نیاز است و افراد برای استفاده از زبان فقط به دوران مدرسه و دانشگاه محدوده. افراد مختلف با این هدف متفاوت، زبان یاد بگیرند و فرصت بسیار خوبی برای کسب درآمد بالا از زبان انگلیسی است. اساتیدی که به صورت مداوم روی کار می‌کنند و تسلط می‌آورند را افزایش می‌دهند به سرعت پله‌های ترقی را طی کرده‌اند و پول بسیار از فعالیت‌ها در زمینه ارائه زبان انگلیسی خوبی می‌آیند.

برای اینکه از ارائه خصوصی زبان بیشتر کسب کنید تسلط شما را افزایش دهید. اگر بتوان در زمینه تدریس زبان کنکور و یا آیلتس و تافل داشته باشید درآمد بسیار خوبی دارد. روش های روز را برای جذب شاگرد امتحان کنید تا تعداد شاگردهای بیشتر داشته باشید. اگر همین شاگردهایی که می خواهید به موفقیت برسانید پله های موفقیت را به سرعت انجام دهید. وقتی شاگردهای شما راضی باشند شما را به دیگران معرفی خواهند کرد و حتی با هزینه های بیشتر هم حاضر خواهند بود با شما کلاس داشته باشند.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!