اگر شما کاربر اینستاگرام باشید این را می‌بینید که تبلیغاتی که در اینستاگرام نمایش داده می‌شود بسیار حوصله سر است و بسیاری از ما دوست نداریم این تبلیغات را مشاهده کنید.

از آنجایی که اینستاگرام حدود 1 کاربر فعال دارد یکی از بزرگترین منابع تبلیغاتی به شما میرود و به دلیل اینکه اینستاگرام از این طریق کسب درآمد تبلیغات را قطع نمی کند.

به همین خاطر با آموزش حذف تبلیغات اینستاگرام در خدمت شما عزیزان هستیم. دلیل انتخاب این موضوع است که بیشتر از تبلیغات به صورت ویدیوهای پر حجم هستند و علاوه بر این که حوصله سر بر تعداد زیادی از اینترنت شما را می‌توان می‌سازد.

تبلیغات اینستاگرام به چه معناست؟
تبلیغات اینستاگرام به چه معناست؟

هر پستی جزء تبلیغات اینستاگرام نمیشود. پست های تبلیغاتی با کلمه تبلیغات نمایش داده می شوند و به این صورت هستند که نیاز به اجازه دادن به کاربران دارند و یا فالو کردن پیج خاصیت ندارند و تنها خود را در اینستاگرام می توانند مدیریت کنند.

شما می توانید به اینستاگرام گزارش دهید که تبلیغاتی که مناسب شما نیست و تبلیغاتی با توجه به نیاز شما نمایش داده شود. پس در واقع می توانم تبلیغات اینستاگرام را حذف می کنم و مطابق با نیاز شما آن را تغییر می دهد.

به دلیل اینکه شبکه اجتماعی اینستاگرام بسیار پر بازدید و محبوب است بسیار هزینه های بالایی دارد و باید از طریق کسب درآمد به همین دلیل تصمیم گیری از طریق تبلیغات کسب درآمد کسب شود.

برای هدف قرار دادن اینستاگرام از هوش مصنوعی استفاده می کند تا برای تبلیغات مختلف و مرتبط با آن، نمایش داده شود. این هوش مصنوعی عملکرد کاربران را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد و توسط کاربران تبلیغات مرتبط را به نمایش می گذارند.

اما سعی می کند این کار را کاملا هوشمندانه انجام دهد تا کاربران تبلیغات بسیار زیادی را انجام دهند. زیرا میخواهد کاربران خود را حفظ کند.

روش حذف تبلیغات اینستاگرام
روش حذف تبلیغات اینستاگرام

شما نمی توانید به طور کامل پست های تبلیغاتی را حذف کنید به این دلیل که اینستاگرام اجازه نمی دهد راه کسب درآمد آن را مسدود کند. اما می توانید تا حدی آنها را محدود کنید.

برای این کار زیر را دنبال کنید.

پستی را که نوشته Sponsored یا ads در زیر پیج آنها وجود دارد را یافته و روی آیکن سه نقطه یک پست آن کلیک می کند. حال پنهان کردن آگهی را انتخاب کنید. اکنون باید دلیل حذف تبلیغات را بیان کنید.

گزینه اول که با عبارت its not relevant مشخص شده است نشان دهنده این است که تبلیغات نامرتبط است.

گزینه دوم که عبارتی با عنوان i see it too often نشان دهنده این است که این تبلیغ به طور مداوم برای من به نمایش در می آید.

و گزینه سوم با عنوان its inappropriate نشان دهنده این است که تبلیغات نامناسبی دارد.

با انتخاب هرکدام از گزینه هایی که توضیح داده شد، پیام تشکر اینستاگرام نمایش خواهد داد. (بهتر است از گزینه دوم و سوم استفاده کنید زیرا سریع تر پیگیری می شود و تبلیغات را مشاهده می کنید)

اگر این کار را روزانه برای 3 تا 4 پست انجام دهید در دوره زمانی کوتاهی تا 70% برای کاهش پیدا می کنید.

  • نکته: در کنار Hide Ad گزینه های دیگری نیز وجود دارند. گزینه زیرین این گزینه گزارش نام آگهی دارد و شما می توانید با مخرب را به اینستاگرام بدهید. و همچنین با انتخاب گزینه About Instagram Ads با قوانین و نحوه کارکرد تبلیغات اینستاگرام آشنا شوید.

بیشتر ما در هنگام اینستاگرام گردی هستیم که با تبلیغات آشکار می‌شویم که اصلاً خوشایند هستند و برخی از آنها مدام تکرار می‌شوند. به همین خاطر ما تصمیمی را پیشنهاد دادیم که به کمک آن می توانید این تبلیغات را تا حد زیادی محدود کنید.

اگر قصد دارید اینستاگرام خود را وارد مراحل رشد کنید و به راحتی پست های خود را به اکسپلور بفرستید، از سرویس های اختصاصی و معتبر سایت فالووران و بیست فالو استفاده کنید.

روش دیگری نیز برای محدود کردن تبلیغات وجود دارد که به آن نیز میپردازیم. این قابلیت به همین تازگی به اینستاگرام اضافه می شود اما این روش نیز به طور کامل تبلیغات را حذف نمی کند اما اجازه تبلیغات را به ما می دهد.

برای انجام این کار وارد اکانت اینستاگرام شده و روی آیکن سه نقطه ضربه بزنید. حالا به اینجا بروید و روی تبلیغات کلیک کنید. اکنون باید گزینه ترجیحات موضوع آگهی را انتخاب کنید. اکنون سه گزینه پیش رو را انتخاب کنید و ذخیره کنید.

کار به پایان رسید و تبلیغات بسیار زیاد برای شما نمایش داده نمی شود. شما می توانید انجام هرکدام از این روش را به صورت کامل و تصویری از طریق لینک ابتدایی صفحه مشاهده کنید.

برنامه هایی که گفته می شود شبکه های اجتماعی برای پرداخت هزینه های خود از راه هایی مانند گرفتن تبلیغات استفاده می کنند زیرا برنامه ها با هدف کسب درآمد طراحی و تولید می شوند و برای مسائلی مانند هاستینگ و… هزینه های زیادی لازم است.

به همین خاطر اینستاگرام تبلیغات را قبول می کند و اجازه نمی دهد به طور کامل تبلیغات را محدود کند زیرا سازمانی دوست ندارد راه های درآمد خود را مسدود کند.

اما به کاربران اجازه می دهند که به طور آزادانه ای در فعالیت های اینستاگرامی داشته باشند و کمتر تبلیغات را مشاهده کنند. شما با کمک روش های بالا می توانید محدودیت ها را اعمال کنید.

اکنون این مقاله به پایان خود رسید و امیدواریم شما کارهای مختلف خود را انجام دهید. این را نیز فراموش نکنید که با پیوند پست ها با کمک روش های بالا استوری تبلیغاتی نیز محدود خواهد شد.

منبع اطلاعات: سایت فالوران

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!