اگر رمز عبور اکانت اینستاگرام خود را فراموش کنید و با یک دکمه «خروج» را فشار دهید، می‌توانید تمام عکس‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، نظرات و اساساً همه موارد را در حساب خود از دست بدهید.

اما در این شرایط و مسدود شدن صفحه اینستاگرام چگونه اکانت اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

دانستن ترفندهای بازیابی اکانت اینستاگرام برای مدیریت اینستاگرام بسیار مهم است. سپس، می دانم چگونه حساب کاربری اینستاگرام را دوباره فعال کنیم؟
چگونه اکانت اینستاگرام را ریست کنیم؟
به اپلیکیشن اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. برای فعال کردن پروفایل غیرفعال موقت خود، ابتدا باید به نام کاربری خود در شبکه دسترسی اجتماعی داشته باشید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که اگر تصمیم به غیرفعال کردن موقت اکانت خود داشته باشید، اینستاگرام تنها به مدت یک هفته آن را غیرفعال می کند.
نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر این گواهی با موفقیت حساب غیرفعال شما را بازیابی کند، دوباره حساب خود را فعال کرد!

اما اگر اینستاگرام حتی به شما اجازه بازیابی اکانت غیرفعال شده را نمی دهد، می توانید روش دوم را امتحان کنید و رمز عبور خود را بازنشانی کنید. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، روی “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” کلیک کنید. اینجا کلیک کنید

بیشتر بدانید: پیج اینستاگرامی + داشتن سایت = برنده شدن در دنیای دیجیتا مارکتینگ

با افزودن آدرس ایمیلی که با آن اکانت اینستاگرام خود را ایجاد کرده اید، می توانید مراحل بعدی را برای بازیابی رمز عبور خود را بیابید.
اگر با موفقیت وارد حساب کاربری خود شوید، رمز عبور خود را برای مدیریت اکانت اینستاگرام خود تغییر دهید. برای این کار باید از پروفایل کاربری خود به تنظیمات دسترسی داشته باشید. روی سه نقطه (یا سه خط موازی) که در سمت راست بالای صفحه نمایش داده می شود، سپس گزینه ای را برای تغییر رمز عبور مشاهده کنید.
اما اگر نام کاربری یا ایمیل خود را فراموش کردید، می توانید گزینه های دیگری را انتخاب کنید که برای بازیابی اکانت اینستاگرام خود را امتحان کنید.
نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام بدون ایمیل از اکانت فیسبوک
این گزینه فقط برنامه های جدید اینستاگرام در نسخه قابل دسترسی است. بنابراین، ابتدا باید برنامه را در تلفن همراه خود به روز کنید. اما چگونه می توان اکانت اینستاگرام را بدون ایمیل یا فیس بوک بازیابی کرد؟
در این شرایط تنها کاری که می توانید انجام دهید بازیابی اکانت اینستاگرام با کمک شماره تلفنتان است. پس از شارژ مجدد گوشی، پیامکی با لینک بازنشانی رمز عبور دریافت می کند. اما این روش تنها در صورت امکان پذیرش است که یک شماره تلفن واقعی را اضافه کنید که ایجاد پروفایل اینستاگرام در آن دسترسی داشته باشید.
موارد مختلف مسدود کردن حساب اینستاگرام و نحوه بازیابی آن
اگر رمز عبور خود را با استفاده از هر یک از این روش ها بازیابی نکنید، ممکن است خود را غیرفعال نکنید.

بر، ممکن است حساب شما را به دلیل رعایت نکردن برخی از قوانین اینستاگرام به حالت تعلیق درآید.
لغو یا مسدود شدن حساب ممکن است به دلیل نظرات اینستاگرام یا در نتیجه شکایت سایر کاربران اینستاگرام باشد. در هر دو مورد، حتی اگر بازیابی اکانت شما مشکل به نظر می رسد، باید صبور باشید و منتظر بمانید تا حساب کاربری شما مطابق با تمام قوانین اینستاگرام معلق شود.
به طور کلی، اگر غیرفعال شدن از حساب خود جلوگیری کنید، باید قوانین این شبکه اجتماعی را زیر پا بگذارید. برخی از قوانین مهم آن به شرح زیر است:
مطالب عکس و فیلم:
شما نمی توانید تصاویری را که حاوی صحنه های خشونت آمیز، تبعیض آمیز، غیرقانونی، ناخوشایند یا ناپسند هستند پست کنید.
انتقال حساب و هویت:
طبق قوانین اینستاگرام، ایجاد اکانت برای افراد دیگری غیر از شما ممنوع است.

بنابراین، شما نباید یک حساب کاربری با هویت جعلی ایجاد کنید. یکی دیگر از مسدود کردن اکانت اینستاگرام احتمال دزدیده شدن هویت و اطلاعات شماست.

برای جلوگیری از این امر و افزایش امنیت صفحه اینستاگرام خود باید یک ادمین اینستاگرام قوی داشته باشید.

تهدید و توهین:
شما نمی توانید از قسمت نظرات پست های دیگران برای تهدید، توهین یا آذر سایر کاربران استفاده کنید.
استفاده غیرمجاز از اینستاگرام:
سرویس‌های اینستاگرام برای مقاصد غیرقانونی یا غیرمجاز که قوانین این شبکه اجتماعی را نمی‌توانند استفاده کنند.
ایجاد هرزنامه:
تحت هیچ شرایطی نباید از حساب خود برای ارسال لایک ها، درخواست ها، نظرات و سایر اشکالات ارتباط تجاری که باعث آزار سایر کاربران اینستاگرام می شود (“اسپم”) استفاده کنید. در این صورت اینستاگرام اکانت شما را مسدود خواهد کرد.
اگر پس از انجام مراحل زیر، نمی توانید حساب خود را بازیابی کنید، چه؟
اگر بعد از تمام این مراحل باز هم نمی توانید حساب خود را انجام دهید، بهتر است مستقیماً با اینستاگرام تماس بگیرید تا دلیل مسدود شدن حساب خود را بدانید.

برای ارتباط با اینستاگرام می توانید یکی از روش های زیر را امتحان کنید.
آنچه قبلاً اشاره کرد، اینستاگرام ایمیلی نیست که بتوانید مستقیماً مشکل خود را ارسال کنید، اما راه دیگری برای شکایت وجود دارد.
ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و سعی کنید با اطلاعات صحیح وارد شوید. اگر پیام زیر را مشاهده کردید: «اکانت شما به حالت تعلیق درآمده است» (یا چیزی مشابه)، به این معنی است که اینستاگرام حساب شما را به دلیل وجود برخی شرایط معلق کرده است. با این حال، اگر فقط یک پیام (مانند «نام کاربری یا رمز اشتباه است») را مشاهده کردید، حساب شما غیرفعال نمی شود.

نحوه بازیابی اکانت اینستاگرام:
در کادر متنی “نام کامل” در بالای صفحه، نام و نام خانوادگی خود را نشان می دهد که در حساب اینستاگرام شما ظاهر می شود وارد کنید.
اکنون نام کاربری خود را در کادر متنی “Your Instagram Username” وارد کنید.
آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را به ترتیب در جعبه متن “ایمیل خود” و “شماره تلفن همراه” وارد کنید.
در آخرین کادر صفحه، یک پیام کوتاه بنویسید که چرا فکر می کنم حسابتان غیرفعال است. هنگام نوشتن درخواست نظر، دستورالعمل های زیر را در نظر داشته باشید:
-توضیح دهید که حساب شما لغو شده است و فکر می کنید که لغو اشتباه بوده است.

– از عذرخواهی بپرهیزید. در غیر این صورت در صورت مسدود شدن اکانت می توان تقصیر شما تلقی شد.
– با لحن دلنشین بنویسید و از الفاظ توهین آمیز استفاده نکنید.
تماس شما با “متشکرم!” کامل
روی Submit (دکمه آبی) در پایین صفحه کلیک کنید تا درخواست شما به اینستاگرام ارسال شود اگر تصمیم به فعال سازی مجدد حساب شما گرفته شود، می توانید وارد شوید. می توانید روند درخواست را چندین بار در روز تکرار کنید تا تصمیم بگیرید.
همچنین به یاد داشته باشید:
اگر به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کرده اید اما بیش از ۷ روز لاگین نکرده اید، باید بدانید که طبق سیاست شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام می توانید برای همیشه اکانت خود را از دست بدهید. رمز عبور و نام کاربری شما حذف خواهد شد. بنابراین، اگر به هر دلیلی نیاز به غیرفعال کردن اکانت خود داشتید، باید از حدود 7 روز برای بازیابی وارد شوید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!