لاستیک ولو های پروانه ای یا همان لاینرهای لاستیکی آب بند های استانداردی هستند که تحت فشار از ورود و نشت سیال جلوگیری می کنند. لاستیک ولو دریچه ای که با وصل، قطع و انحراف مجرای عبوری، جریان سیالات گوناگون را کنترل می کند.

https://royanlastic.com/%d9%84%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%b4%db%8c%d8%b1-%d9%be %d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%a7%db%8c/
لاستیک شیرپروانه ای رویان صنعت
لاستیک شیرپروانه ای رویان صنعت

در رابطه با گزینش ولو باید دقت کرد زیرا که توان مقاومت در برابر خوردگی، ساییدگی و سایر موارد احتمالی را باید داشته باشد. لاستیک شیر پروانه ای یا لاینر شیر پروانه ای که مجموعه‌ای از زیر مجموعه‌های لاستیک ولوها، یک لاینر و غشاء لاستیکی است که با توجه به شرایط کاری مختلف، از انواع متفاوتی از الاستومرها در لاستیک سازی رویان صنعت طراحی و تولید می‌شود.

بنابراین چون در یک شیرپروانه ای باز، سیال از فشار بالاتر به سمت فشار پایین تر در یک جهت، حرکت می کند، پس ولوها در جاهایی که اختلاف فشار برای سیالات وجود دارد، کاربرد دارند.

لاینر شیرپروانه ای
لاینر شیرپروانه ای

لاینر، برای آب بندی و محافظت در برابر خوردگی و سایش استفاده می شود که یک روکش کاربرد دارد که در انواع سیستم ها، در قسمت های داخلی یا بیرونی، جهت مقاومت در برابر اسیدها، مواد شیمیایی و قلیایی ها، و در برابر سایش و. خوردگی، مقاوم است. لاستیک شیر پروانه ای یا لاینر شیر پروانه ای که در طبقه، لاستیک ولوها، طبقه بندی می شود، یک لاینر و غشاء لاستیکی است که بسته به شرایط کاری و محل قرارگیری مختلف، از الاستومرها در لاستیک سازی رویان صنعت ساخته می شود.

لاستیک ولو
لاستیک ولو

1- استفاده از این قطعه باعث افزایش طول عمر شیرهای پروانه ای می شود. 2- قابلیت تنظیم و تعویض به اسودگی و همچنین نصب. 3-عملکردی خوب در برابر موادشیمیایی، اسیدها و قلیایی… . 4-قابلیت استفاده هر دو جهت. 5-محافظت از قسمت های داخلی و خارجی شیر در برابر احتمالات…

لاینرها یا لاستیک ولو های پروانه ای در بدنه (بدن) والو ها یا شیرها به دو صورت می شود حالت اول لاستیک ولو به صورت مجزا تولید می کند و بعد از دمونتاژ کردن والو روی آن نصب می شود. حالت دوم سیت آب بند روی بدنه پخت می شود در این حالت به دلیل فرآیند پخت لاستیک رویه درصد انقباض لاستیک بیشتر و طراحی محصول آب بندی متفاوت است. و به عنوان آ ب بند و عایق، از ورود و نشت سیالات جلوگیری می کند و مانع از خوردگی و سایش شیر در زمانی که دیسک و سیت در تماس با سیال است می شود.

گروه صنعتی رویان صنعت قادر به تولید انواع لاستیک ولوهای باترفلای یا لاستیک شیر پروانه ای با طراحی و ساخت با دقت و مهارت خاص صورت می پذیرد.

تولید کننده انواع باترفلای ولو
تولید کننده انواع باترفلای ولو

جنس لاستیک ولوها یا لاستیک شیرپروانه ای با توجه به شرایط کاری متفاوتی از الاستومرها را دارا هستند.

لاستیک epdm الاستومر مهندسی است که با بیشترین کاربرد و مصرف در لاستیک و لو های پروانه ای سهم عمده ای در تولید این لاینر آب بندی دارد. این نوع کائوچو در بازار به نام های تجاری kep و vistalon معروف هستند.

الاستومر epdm در برابر ازون (ازون) . آب شور، اکثر مواد شیمیایی مقاوم است که در قسمت مقالات و جدول مقاومت شیمیایی قرار دارد رویان صنعت می توانید به صورت تخصصی این مطالب را مطالعه کنید .

📷

سیلیکن در لاستیک ولو های پروانه ای در دماهای بالا تا 200 درجه سانتیگراد مصرف می شود، همچنین در کارخانه جات صنایع بهداشتی، غذایی و دارویی والوهای پروانه ای با لاینرهای سیلیکونی مورد مصرف دارند.

همچنین لاستیک ها با پایه پلیمری nbr .sbr.nr.cr.viton هم در لاستیک ولو ها یا لاستیک شیرپروانه ای استفاده می شوند

تماس با ما

تلفن کارخانه : ۰۳۱۳۴۳۹۵۶۱۳

همراه: ۰۹۱۳۱۶۴۸۰۵۴

۰۹۱۳۰۱۰۳۰۹۰

آدرس کارخانه:اصفهان،خیابان امام خمینی، خیابان بسیج، کوچه 127(چوب سبز)

کد پستی: 8436180005

آدرس ایمیل :

[email protected]

لاستیک سازی رویان صنعت

.لاستیک سازی رویان صنعت تولید کننده و طراح انواع قطعات لاستیکی و پلیمری اوینگ،پکینگ،کوپلینگ،ضربه گیرلاستیکی،دیافراگم لاستیکی،لاستیک شیر پروانه ای،گسکت،گردگیر،اکومولاتور لاستیکی 09131648054_ 09130103090 royan

hashtag#لاستیک_شیر_پروانه_ای hashtag#لاینر_شیر_پروانه hashtag#لاینر_سیت_ولو hashtag#لاینر_باتر_فلای_ولو#تولید_لاستیک_شیر_پروانه_ای hashtag#لاستیک_شیر_ولوسازیسازی_روی#1_401_6

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!