مجموعه های منازل دارای کفپوش سخت ازجمله سنگ و سرامیک، پارک یا لمینت هستند که برای سلامت آن ها ارزش سرمایه گذاری و خرید یک دستگاه ناظر خانگی کارآمد را دارند. خیلی از ما وقتی صحبت از نظافت کفپوش ها به میان میآید، خرید جاروبرقی کارچر اولین دستگاه نظافتی است که در ذهنمان تداعی می‌شود. اما در بسیاری از موارد این دستگاه به‌تنهایی پاسخگوی نیاز به نظافت خانگی نیست.

استفاده از آب و مواد شوینده را برای افزایش کیفیت شست‌وشوی کفپوش‌ها پیشنهاد می‌کنند که بیشتر به مصرف زیاد آب و اتلاف آن می‌شوند. اکنون این سؤال مطرح است که به‌غیر از جاروبرقی خانگی و روش‌های معمولی نظافت، از چه دستگاهی برای نظافت و شستوشوی کفپوش‌ها می‌توان استفاده کرد؟

یک دستگاه برای نظافت تمام کفپوش ها

پیشرفت‌ها، تجهیزات ناظر و توسعه فناوری‌های نظافتی، تجهیزات متنوعی برای اجرای فرآیندهای نظافتی یا تجاری خانگی طراحی شده‌اند که از آن‌ها نه‌تنها سرعت و کیفیت نظافت را افزایش می‌دهند. بلکه دارای مقدار زیادی در مصرف آب و مواد شوینده هستند. ازجمله تجهیزات نظافت خانگی کارآمد می‌توان به دستگاه‌های زمین‌شوی خانگی برای کفپوش‌های داخلی و دستگاه کارواش خانگی، برای نظافت محوطه‌های باز و کفپوش‌های سنگی و بتنی اشاره داشت.

استفاده از تجهیزات ناظر مختلف برای هر نوع سطح و کفپوشی می‌تواند کاربر بتواند آزاردهنده باشد و هزینه زیادی برای دوش داشته باشد. قدرت بالای نظافت دستگاه زمین‌شوی خانگی در شست‌وشوی انواع کفپوش‌ها، یکی از برتری‌های این دستگاه نسبت به سایر تجهیزات مکانیزه نظافت است.

کفپوش داخلی خانه پارکت چوبی و پله های سنگ یا سرامیکی را فرض کنید. به‌کارگیری اسکراب یا زمین‌شوی خانگی به شما این امکان را می‌دهد تا هم‌زمان بتوانید چوب، سنگ، سرامیک یا پوشش‌های سخت دیگر از این قبیل را به‌راحتی ناظر کنید. کاربرد این دستگاه ناظر دیگر نیز دارد که به افزایش کیفیت نظافت و سهولت اجرای آن کمک شایانی می‌کند.

سبک و قابل‌حمل

یکی از اولین چیزهایی که هنگام بیرون آمدن کف‌شوی شارژی یا برقی خانگی، نظر شما را جلب می‌کند، سبک‌بودن آن خواهد بود! ساختار پلاستیکی سبک و درعین‌حال بادوام و محکم آن، تضمین‌کننده سهولت کاربری و ماندگاری دستگاه را برای شما خواهد بود. ترکیب این وزن پایین با عملکرد بی‌سیم زمین‌شوی شارژی خانگی، نظافت را برای شما ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند.

سهولت استفاده

راه‌اندازی آسان دستگاه، تنها پرکردن مخزن آب، اضافه‌کردن محلول تمیزکننده و روشن‌کردن دستگاه را می‌شود. بعد با دستگاهی که به غلتک های تجهیز شده به الیاف میکروفایبر است، به شستوشوی کفپوش بپردازید. این دستگاه به نشانگر ال ای دی مجهز است که میزان شارژ دستگاه را می دهد. از این جا به‌بعد نظافت سرعت می‌گیرد.

ساختار باریک بدنه و دسته ارگونومیک دستگاه هدایت آن را بسیار آسان کرده است. چرخش دو برس غلتکی با قدرت بالا نظافت باکیفیت و حفظ کنترل دستگاه را بهبود می‌بخشد و برای سطح نازک نیازی به شست‌وشو یا حرکت رفت‌وبرگشتی نیست. نیروی وارد شده با برس‌های غلتکی چرخان قدرت لازم برای برداشتن کثیفی و از روی کفپوش فراهم می‌کند.

شستوشوی محیط و تجهیزات با کمترین مصرف آب

با استفاده از دستگاه زمینشوی خانگی کارچر محماد قینتهتههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههتتههتتههتتههتتتتتتتههههههههههتهتتهتتهتهکتکک زمین قبل کارت قبل ل )هه در این جا کاربرد یک ابزار همه کاره برای شست‌وشوی کامل و تجهیزات مختلف آن، یعنی دستگاه کارواش خانگی وارد عمل می‌شود. این دستگاه با توان بالای نظافت و شست‌وشوی سطوح مختلف با فشار آب، قادر به تشخیص انواع سطوح از سطوح مختلف است.

شاید اینطور به‌نظر برسد که شست‌وشوی محوطه با دستگاه کارواش مصرف آب بالا داشته باشد و به همان نسبت اتلاف آب نیز بیشتر باشد. اما در حقیقت به دلیل افزایش فشار آب، خارج از دستگاه برای شستوشو حجم بالا و این فشار آب است که تضمین کننده نظافت است. همچنین، در ساختار دستگاه از فیلتر آب استفاده می‌شود تا با استفاده از آب‌گیری در فرآیند شست‌وشو، از مصرف آب‌سازی‌شده جلوگیری شود.

محصولات خانگی ابراهیم

کدام دستگاه را برای نظافت انتخاب کنیم؟

حال با توجه به این که تجهیزات و دستگاه‌های موجود را برای نظافت و شستوشوی محیط داخلی معرفی کنیم، این سؤال مطرح می‌شود که از کدام دستگاه استفاده کنیم؟ مواردی که ما برای خرید این تجهیزات به آن توجه می کنیم، قیمت دستگاه است. اما باید بدانیم موارد و نکات مهمتر از قیمت و هزینه خرید دستگاه‌های مکانیزه نظافت وجود دارند.

انتخاب تجهیزات نظافت مکانیزه

نوع عملیات نظافت یکی از تعیین کننده های اصلی انتخاب تجهیزات نظافت مکانیزه است. قطعاً شما برای شستن پارکت از جاروبرقی استفاده نمی کنید. در این‌جا ابزارهای نظافت خانگی مانند کارواش‌های خانگی یا زمین‌شوی ابزار مناسب‌تری به شماره می‌آیند. استفاده از دستگاه های زمین شوی خانگی به شما امکان شستوشوی سریع و خشک کردن همزمان انواع کفپوش های داخل منزل را می دهد.

این در حالی است که با به کارگیری دستگاه کارواش خانگی قادر به شستوشوی محوطه، و دیواره ها و پنجره ها هستند. همچنین، از این دستگاه می‌توانید برای شستن تجهیزات باغبانی یا حتی خودرو استفاده کنید. بعن‌ححال ، دادر قهتهتههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

انواع طراحی و ساخت این دستگاه مکش انواع مصرف‌ها را در مدل‌های مختلف دستگاه جاروبرقی خانگی مانند مکش هم‌زمان مصرف‌های آب و خاک، مکش خاکستر داغ، خاک و برگ امکان پذیر می‌کند. حتی در چند مدل جاروبرقی‌ها قابلیت دمندگی نیز وجود دارد! این ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف دستگاه‌های مکانیزه نظافت خانگی است که آن‌ها را در فرآیندهای مختلف کارآمد می‌سازند.

محصولات خانگی ابراهیم

تجهیزات تجهیزات نظافت خانگی چیست؟

از اصلی‌ترین و بااهمیت‌ترین راه‌اندازی به‌کارگیری تجهیزات و دستگاه‌های مکانیزه نظافت افزایش سرعت و کیفیت فرآیند پردازش است. بااین‌حال، کاربرد این تجهیزات دیگر نیز به‌همراه دارند. برای مثال، از دستگاه‌های زمین‌شوی خانگی می‌توان به صورت هم‌زمان به شستن و خشک‌کردن سطح کفپوش‌د و آب را به‌طورکامل از سطح کفپوش مکش کرد. توان شست‌وشوی بالای کارواش صنعتی در کاهش مصرف آب و مواد شوینده تاثیر بسزایی و جاروبرقی‌های مختلف، نظافت انواع مصرف‌زایی در کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای شما فراهم می‌کند.

تجهیزات نظافت خانگی را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه‌های تجهیزات ناظر خانگی ابراهیم ارائه‌دهنده دستگاه‌های ناظر خانگی از مجموعه‌های بزرگ ابراهیم است. این مجموعه با پشتوانه سی سال فعالیت در ارائه خدمات و تجهیزات نظافت مکانیزه مشاور و راهنمای انتخاب دستگاه‌های مختلف داخلی باشد.

اگر به‌دنبال دستگاهی هستید که انواع کف‌های سخت مانند کاشی، چوب، سرامیک، لمینت، سنگ و موارد دیگر را بپوشانید. محصولات شرکت کارچر مناسب نیاز شما هستند. می‌توانید کف‌شوی شارژی خانگی دستگاه کارواش یا سایر ابزارهای نظافت را به صورت آنلاین از فروشگاه تجهیزات ناظر خانگی خریداری کنید.

منبع