تشخیص لباسشویی اصلی از لباسشویی تقلبی در بازار امروز که محصولات تقلبی توسط سودجویان ساخته شده اندکی سخت است . بنابراین از خرید لباسشویی می‌بایست به صورت کامل در مورد آن اطلاعات کسب کنید تا یک جنس تقلبی خریداری کنید. این موضوع به ویژه در مورد برندهای معتبر مانند ال جی، سامسونگ، بوش، دوو و… صدق می‌کند . بنابراین حتما در هنگام خرید لباسشویی یا هر وسیله دیگری این موضوع را در نظر داشته باشید . بررسی با افزایش سایت‌های فروش اینترنتی و آنلاین، تعداد زیادی از محصولات غیر اورجینال مشاهده می‌شود. برخی از محصولات غیر اصلی طراحی شده اند که به سختی می توان تشخیص داد اصل است یا خیر . بنابراین ما در این قصد داریم شما را با راهکارهایی برای تشیخص لباسشویی ال جی اصل از تقلبی آشنا کنیم . شما با دنبال کردن این مطالب به اطلاعات مفید در این زمینه دست پیدا می کنید . با ما همراه باشید تا یک خرید مطمئن داشته باشید .

از آنجایی که برندهای معروف مورد استقبال افراد قرار می‌گیرند و در هنگام خرید همه به دنبال برندهای معتبر هستند، بنابراین افراد سودجو با کپی کردن حرفه‌ای از محصولات برندهای معروف، به اصل محصولات غیر اصلی را به عنوان مردم می‌فروشند. جی یکی از برندهایی است که به محصولات غیر اصلی این برند را می‌سازند. از آنجایی که لباسشویی نیز به عنوان یکی از محصولات فروش ال جی است، بیشتر درصد غیر اصلی و تقلبی از آن ساخته می‌شود. شما می‌توانید با انجام چند روش ساده به راحتی تشخیص دهید که کالایی را می‌خرید یا خیر. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این موارد آشنا ننمایم .

اولین نکته برای تشخیص لباسشویی ال جی اصل از تقلبی ظاهر لباسشویی است . محصول هیچ تقلبی نمی‌شود یک محصول اصل را عینا داشته باشد. شما می‌توانید با بررسی چند نکته این موضوع را تشخیص دهید. به سایت های اصلی نمایندگی محصولات ال جی مراجعه کنید. از طریق عکس لباسشویی ال جی اصل ظاهر لباسشوییهای اصلی را با لباسشویی که قصد خرید آن را دارید. مدل لباسشویی مورد نظر را در گوگل وارد کرده و تصویر اصلی آن را مشاهده کنید . در صورتی که کوچکترین تفاوت بین لباسشویی ال جی اصل با مدل غیر اصلی آن شدید، مطمئن شوید که لباسشویی که قصد خرید آن را داشته اید غیر اصلی است. تغییراتی که به طور دقیق باید روی آن‌ها زوم کنید چیست؟

  • شکل درب را حتما مورد توجه قرار دهید .
  • به طراحی‌ها و محل قرارگیری آن‌ها توجه کنید.
  • در صورتی که برچسب های غیر از برچسب های اصلی روی محصول باشد یعنی فیک است .
  • تعداد برنامه ها را مورد توجه قرار دهید .
  • ماشین لباسشویی را مورد توجه قرار دهید .
  • جهت باز شدن درب و مدل لباسشویی را در نظر بگیرید .

در صورتی که با مشاهده عکس محصول هنوز هم در اصل بودن و یا غیر واقعی بودن لباسشویی شک دارید، بهتر است از کد محصول و مدل آن استفاده کنید، آن را در گوگل سرچ نمایش دهید. هر کدام از محصولات دارای کد مشخص هستند که می‌توان از طریق آن به اصل محصول پی برد. در صورتی که به صورت حضوری مشغول خرید لباسشویی ال جی هستید کد نامبر را روی دستگاه پیدا کنید . حتی اگر می‌خواهید محصول را سفارش دهید، از فروشنده نامبر را بپرسید. در صورتی که نامبر در لباسشویی کدی وجود نداشته باشد، لباسشویی که قصد خرید تقلبی را دارید. برای خرید لباسشویی ال جی مدل آن را به صورت کامل به صورت لاتین وارد کنید . احتمالا سایت اصلی ال جی برای شما بالا میآید . روی آن کلیک کرده و مدل مورد نظر را با عکس مقایسه کنید . در مواردی که مشخصات و عکس همان محصولی بود که قصد خرید دارید مطمئن شوید که لباسشویی اصلی است . اما در صورتی که با سرچ کردن نامبر لباسشویی را جستجو نکردید یعنی لباسشویی مورد نظر تقلبی است .

از دیگر راه‌های تشخیص لباسشویی اصلی از تقلبی این است که به برچسب‌های لباسشویی و لوگوی آن دقت کنید. برای اینکار نیز مدل لباسشویی را به طور دقیق در گوگل سرچ کنید . یکی از نشانه های اصالت کالا این است که روی کارتون آن لوگو چسبیده شده است . در لباسشویی های تقلبی معمولی لوگو فقط روی لباسشویی درج شده است . بنابراین لباسشویی‌های تقلبی دارای لوگوی برند روی کارتون است. در صورتی که لوگوی لباسشویی شما برجسته و براق نباشد، می‌توانید مطمئن شوید که تنها یک برچسب از لوگو بوده و تقلبی است.

تمامی محصولات اصلی دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش هستند . بنابراین یکی از راه‌های تشخیص محصولات اصلی از تقلبی، گارانتی محصولات معتبر است. در صورتی که در هنگام خرید متوجه شدید لباسشویی گارانتی نیست می‌توانید مشکوک شوید که لباسشویی تقلبی است.

کلام آخر

در مطالب فوق در مورد راههای تشخیص لباسشویی ال جی اصلی از صحبت کردن . با توجه به افزایش لباسشویی‌های تقلبی ال جی بهتر است قبل از خرید لباسشویی حتما به موارد فوق دقت کنید. به طور کامل نکات فوق را رعایت نمائید . به طور کلی برای تشخیص لباسشویی از تقلبی، می‌بایست شکل ظاهری لباس‌شویی را مورد توجه قرار دهید. علاوه بر این، مدل لباسشویی را به طور کامل در گوگل سرچ کرده و شکل ظاهری لباسشویی که قصد خرید آن را دارید، با مدل اصلی آن مقایسه کنید. همچنین به لوگوی ماشین لباسشویی و گارانتی آن دقت کنید . در این مطالب می‌توان با ساده‌ترین روش‌های تشخیص لباس‌شویی‌های اصلی است یا خیر.

تفاوت لباسشویی اصلی و تقلبی

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!