آیفون تقلبی با اصل چه تفاوت‌هایی دارد؟ خرید آیفون در ایران به دلیل قیمت بالایی که دارد، باید خیلی با دقت انجام شود. این گوشی‌های هوشمند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل است که افراد سودجو قصد دارند نمونه‌های مشابهی از این تلفن همراه تولید کنند و به فروش برسانند. تشخیص تقلبی بودن آیفون برای افرادی که با محصولات اپل کار کرده اند، کمی سخت است. بنابراین در مورد خرید گوشی های هوشمند، نکاتی مانند خرید از یک مرکز معتبر را رعایت کنید. با این حال در این مطلب برای شما راهکارهایی را آورده‌ایم، که به تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبیبه شما کمک می کند. همراه ما باشید.

خرید یک آیفون تقلبی آن هم با قیمت بالای محصولات اپل، اشتباهی است که باید تا حد امکان از آن دوری کنید. کاربرانی که پیش از خرید و قیمت روز آیفون، با این گوشی‌های هوشمند کار می‌کنند، اغلب می‌توانند از طراحی آیفون تقلبی تشخیص دهند که آن گوشی کیفیت پایینی دارد. با این حال برای تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی، می‌توان نکاتی را که در ادامه گفته شده را بررسی کرد.

پیش از معرفی نکات تشخیص گوشی آیفون اصلی از تقلبی، باید بدانید که می‌توانید همین حالا بدون نگرانی از محصولات اصلی بودن، نسبت به خرید آیفون، خرید آی‌فون، خرید ایرپاد پرو و ​​محصولات دیگر اپل‌کشی کنید. اپل‌فا جدیدترین محصولات شرکت اپل را مانند آیفون 13، پروفیل آیفون 13 پرومکس، آیپد پرو 2021 و اپل واچ سری 7 با بهترین قیمت به ارائه خدمات می‌کند.

یکی از روشهای اصلی برای تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی، بررسی شماره سریال گوشی است. با انجام این کار می‌توانید 100 درصد مطمئن شوید که محصول مورد نظر است. برای استفاده از این روش جهت تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی، باید در ابتدا وارد بازار گوشی شوید.

در قسمت گزینه بر روی گزینه General کلیک کنید و سپس گزینه About را انتخاب کنید. در این قسمت گزینه Serial Number را مشاهده کنید. در صورتی که این گزینه خالی بود، آیفون نظر تقلبی است. اما در صورتی که یک شماره سریال مشاهده کردید، می‌توانید برای اصلی بودن آیفون آن را بررسی کنید. برای این کار باید به سایت Checkcoverage.apple.com به این نتیجه رسید که گوشی مورد نظر اصلی می‌باشد یا تقلبی.

پیش از ادامه مطلب، اپل‌فا پرداخت قیمت محصولات اپل را مانند قیمت ایرپاد به ویژه قیمت ایرپاد 3، قیمت MacBook pro، قیمت اپل واچ و قیمت آیفون ۱۳ به کاربران پیشنهاد می‌کند. زیرا این محصولات می‌توانند فعالیت‌های روزانه شما را تا حد زیادی آسان کنند.

یکی دیگر از نکاتی که می‌توان به آن اشاره کرد تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبیبرسید، این است که بتوانید آیفون را از نظر ظاهری بررسی کنید. یکی از واضح‌ترین تغییراتی که در میان آیفون‌های اصلی و تقلبی وجود دارد، این است که در محصولات خود از پیچ‌هایی با فرم خاص استفاده می‌کند. بنابراین نمی‌توان با یک پیچ‌گوشتی ساده آن‌ها را باز کرد.

اگر می‌بینید که پیچ‌های بدنه آیفون، ساده هستند، باید بدانید که آن محصول تقلبی است. یکی دیگر از نکاتی که باید حسابی به آن دقت کنید، نحوه چینش و کیفیت‌های دستگاه است. برای این که بتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید، پیشنهاد می‌کنیم که پیش از خرید یک آیفون اصل را با دقت بررسی کنید.

به طور کلی با روشن شدن آیفون، مشخصات یک آیفون اصلی می‌شود. اگر کاربرانی که وسایل کامپیوتری عاشق کتابی هستند، می‌توان به راحتی بی‌کیفیتی را در صفحه نمایش آیفون تقلبی تشخیص داد. لازم به ذکر است که با روشن کردن آیفون برای اولین بار، با برند اپل روبرو می‌شوید. در صورتی که احتمال دارد در گوشی‌های تقلبی با نوشته خوش آمدید یا نوشته‌های دیگری روبرو شوید.

شما می‌توانید از میزان روشنایی صفحه اصلی و تقلید سنسور صفحه نمایش را ببینید. یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌توان به راحتی یک اصل یا تقلبی را راحت کرد، این است که آیفون اصلی را از سیستم عامل آی او استفاده می‌کند.

چیزهایی که در حال تولید آیفون‌های تقلبی هستند، سعی کرده‌اند تا بتوانند سیستم عامل آیفون‌های خود را شبیه به آی او طراحی کنند. اما در حقیقت سیستم عاملی که استفاده می‌کنند، همان اندروید است. برای تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی می‌توانید به یک سایت دانلود نرم‌افزارهای اندروید مراجعه کنید و هر اپلیکیشنی را که می‌توانید دانلود کنید. این اپ باید پسوند فایل APK داشته باشد. زمانی که می توانید این فایل را روی آیفون نصب کنید، باید آیفون مورد نظرتان را بشناسید.

با استفاده از روش‌های دیگری که می‌توان از طریق تشخیص آیفون، نرم‌افزارهای خاص آیفون‌تانز یا آی‌کلود یا سایر پلتفرم‌هایی را بررسی کرد که می‌توان با خرید آیفون به آن‌ها دسترسی داشت. از آنجایی که تنها سیستم عامل آی او این نرم افزارها را دارند، در صورت عدم وجود آن‌ها، متوجه می‌شوید که آیفون مورد نظر فیک است.

تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی کار سختی نیست، اما نیاز به کمی دقت دارد. اشاره کنیم که عاشقان تکنولوژی و گوشی‌های هوشمند، به راحتی می‌توانند تفاوت‌های بین اصلی و یا فیک را تشخیص دهند. اما کسانی که تجربه کم‌تری در زمینه کار با وسایل دیجیتال دارند، باید نکاتی را بدانند. به عنوان مثال برای تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی ، می توانید شماره سریال این گوشی را بررسی کنید یا به طراحی ظاهری آن دقت کنید. محصولات اپل معمولاً از طراحی زیبا و با کیفیت هستند که مشخصاً محصولات فیک هستند، این کیفیت را ندارند.

با بررسی تمامی روشهای تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبیباید به بهترین راه برای این اشاره کنید که می توانید یک خرید مطمئن داشته باشید، به یک فروشگاه معتبر یا خرید از یک فروشگاه آنلاین معتبر مراجعه کنید. اگر جزوی از کاربرانی هستید که محصولات اپل برای شما ویژه‌ای هستند، همین حالا محصول مورد نظر را از طریق اپل‌فا خریداری کنید.

منبع: اپل فا

تشخیص گوشی آیفون اصل از تقلبی | چگونه یک خرید آگاهانه داشته باشیم؟

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!