برای صاحبان کارها، روش هایی که به ترویج سایت می پردازند تبلیغات تولیدی می شود و توجه ها را به خود جلب می کند، در دهه گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است

توسعه سایت تبلیغات تولیدی
توسعه سایت تبلیغات تولیدی

تا کنون، مهم ترین تغییر در هزینه های تبلیغات دیجیتال بوده است. یک گزارش تحقیقاتی توسط یک موسسه پیش‌بینی می‌کند که هزینه‌های تبلیغات اینترنتی ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ با ۱۲.۴ درصد به بیش از ۱۳۵ میلیارد دلار افزایش می‌یابد که ۵۳ درصد از هزینه‌های تبلیغات را می‌دهد.

این معناست که بیش از نیمی از هزینه های تبلیغاتی اکنون به رسانه های آنلاین منتقل می شود و با تغییر روش زندگی و کار ما توسط تحقیقات، بیشتر جهان به صورت آنلاین انجام می شود. به همین دلیل، جلب توجه آنلاین بیشتر از تجارت شما افزایش یافته است.

با در پیش بودن ۲۰۲۳، اکنون زمان بسیار خوبی برای سرمایه گذاری روی روندهای رو به رشد و تبلیغ کسب و کار است. بازاریابی محتوا، بازاریابی ویدئویی و بازاریابی رسانه های اجتماعی می تواند به عنوان بخشی از تبلیغات کسب و کار شما مورد استفاده قرار گیرد.

در این مقاله پانزده پلتفرم تبلیغاتی محبوب و نحوه تبلیغات و کار خود را در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن بررسی کرد.

گوگل یک ماشین تبلیغاتی ممکن است به نظر برسد که اطلاعات و ابزارهای مفید در اختیار شما قرار می دهد (Google Docs، Gmail، Calendars و غیره) اما همه این موارد جالب را می دهند تا مطمئن شوید که تبلیغات آنها را می بیند. . ۸۵ درصد از درآمد گوگل از پلتفرم گوگل ادز به دست می آید.

رشد محبوبیت تبلیغات گوگل در ده سال گذشته خیره کننده بوده است. در سال ۲۰۱۹، بیش از ۱۶۰ میلیارد جستجوی ماهانه در گوگل انجام شد. کسب و کارها به ازای هر ۱ دلاری که در تبلیغات گوگل خرج می کنند به طور متوسط ​​۲ درآمد دارند.

یکی از سرمایه‌گذاری‌های بزرگ تبلیغاتی به ازای کلیک این است که شما فقط برای چیزی مصرف می‌کنید که روی آن کلیک می‌کنید. چه یک کسب و کار بزرگتر یا کوچک باشید، می توانید موتور را با استفاده از قدرت جستجو کنید.

هدف گذاری و آزمایش بازارهای خاص و اجرای کمپین های خاص به این معنی است که خریدار قابل توجه است. این یک استراتژی ارزیابی کم هزینه عالی و راه حلی برای جذب احتمالی است.

شاید تنها نقطه ضعف آن رقابت با سایر شرکت ها در همان صنعت باشد. به دلیل دسترسی سهولت به تبلیغات گوگل، اکثر بازارهای پرطرفدار تبلیغاتی دارند که برای کسب رتبه برتر رقابت می کنند.

خیلی از ما به دیدن تبلیغات در فید رسانه های اجتماعی خود عادت داریم. این نشان دهنده یک فرصت بزرگ برای تجارت است.

تبلیغات، موتور مالی است که تمام رسانه های اجتماعی را به حرکت در می آورد. لینکدین از اوایل سال ۲۰۰۵ شروع به ارائه تبلیغات پولی کرد و فیس بوک تبلیغات را در سال ۲۰۰۷ راه اندازی کرد.

تبلیغات توییتر را در سال 2010 اضافه کرد و تبلیغات اینستاگرام را در سال 2013 به پلتفرم خود اضافه کرد. حتی TikTok شروع به افزودن تبلیغات به پلتفرم اجتماعی بسیار محبوب خود کرده است.

دنیا دیدن تبلیغات در فید رسانه های اجتماعی خود عادت کرده است. خیلی از مردم از کنار آنها می گذرند، اما همچنان آن ها را می بینند که باعث آشنایی می شود. با اختراع ابزارهایی مانند فرم‌های سرنخ فیسبوک، پلتفرم رسانه‌های اجتماعی راه‌هایی را افزایش می‌دهند که تبلیغ‌کننده‌ها می‌توانند به بازار خود دسترسی پیدا کنند. رسانه های اجتماعی هم برای برند و هم برای تبلیغ کسب و کار عالی هستند. در حال حاضر ۸ روش مختلف برای تبلیغ کسب و کار شما در فیس بوک وجود دارد که ارزش آزمایش را دارد.

توسعه سایت تبلیغات تولیدی
توسعه سایت تبلیغات تولیدی

برای کسانی که می خواهند در فیس بوک تبلیغ کنند، هزینه هر خرید (CPA) در فیس بوک معقول است. یک مطالعه در سال 2018 از Wordstream نشان داد که میانگین CPA در تمام صنایع 18.68 دلار در فیس بوک است. (در مقایسه با 48.96 دلار CPA در تبلیغات گوگل)

پانزده سال پیش، وقتی یک ایمیل دریافت کرد، آن را باز کردید. امروز باز کردن تمام ایمیل های شما شانس یافته است. در حالی که نرخ باز شدن ایمیل ها در ده سال گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، میزان نرخ باز شدن ایمیل ها در سال ۲۰۱۹ در ۲۲ درصد ثابت است.

بسته به بازار شما، ارسال ایمیل به مصرف کنندگان می تواند گزینه مناسبی باشد. به‌طور خاص، به‌عنوان بخشی از یک استثنایی که می‌توان از آن استفاده کرد، رایانه‌های ایمیلی می‌توانند به حفظ محصولات و خدمات شما برای مشتریان کمک کنند.

هر بار که کسب و کار شما کاری خبرساز انجام می دهد، ارسال یک بیانیه مطبوعاتی به رسانه های خبری محلی و منطقه ای بسیار آسان است. روابط عمومی یک ابزار رسانه ای قدرتمند برای کمک به ایجاد تبلیغات است. داشتن توزیع رایگان از طریق کانال های خبری قابل اعتماد به این معنی است که بیشتر آن را می بینند و احتمالاً هوشمندانه را درگیر خواهند کرد. وب سایت وجود دارد که می تواند برای انتشار مطبوعات خود از آنها استفاده کنید، مانند PRLog و Press Release .

یک مدل نسبتاً جدید و تا حدودی آزمایشی از تبلیغات از افزایش محبوبیت سلبریتی های خرد و تأثیرگذاران رشد کرده است. «اینفلوئنسرها» که هم در اینستاگرام و هم در یوتیوب محبوب هستند افرادی هستند که پایگاه فالوور زیادی دارند (1000 فالوور به اضافه یک کیفیت معمولی)

اینفلوئنسر مارکتینگ می تواند به رشد شما کمک کند و هم انگیزه های فروش را ارائه دهد. طبق مطالعه‌های که توسط SproutSocial انجام شد، میزان قیمت استفاده از اینفلوئنسر برای تبلیغ یک برند ۲۷۱ دلار برای هر پست است. برای اینفلوئنسرهای بیش از صد هزار فالوور، هزینه هر پست ۷۶۳ دلار بود.

با افزایش محبوبیت پادکست ها در ده سال گذشته، فرصت های زیادی برای تبلیغ وجود دارد تا از مخاطبان علاقه مند استفاده کنند.

تبلیغ‌کنندگان پادکست مجموعه «حامیان مالی» نامیده می‌شوند، زیرا به پادکست‌ها اجازه می‌دهند در تجارت باقی بمانند. به عنوان مبادله برای حمایت مالی، معمولاً یک آگهی خوانده می شود (مشابه رادیو) که میزبان پادکست در هر قسمت ارائه می دهد.

مزیت قابل توجه تبلیغات در پادکست این است که مخاطب به شخصی که تبلیغ را می‌خواند، بالاتر می‌برد. اکثر شنوندگان می شناسند که پادکستر محصولات یا خدمات را که مناسب مخاطبانشان تبلیغ نمی کنند.

اگر می‌خواهید در یک پادکست تبلیغ کنید، معمولاً قیمت آن 18 تا 25 دلار CPM (هزینه هر هزار بارگیری) است. برخی از محبوب‌ترین پادکست‌ها می‌توانند بین 40 تا 80 دلار CPM شارژ کنند و محصولات خاص را که شخصاً استفاده می‌کنند تبلیغ کنند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای کسب و کار است که می‌توانند به شما کمک کنند. با دوستان، آشنایان، کارفرمایان سابق، سازمان های غیرانتفاعی، مدارس و کالج ها و حتی سایر خدماتی که خدماتی ممکن است به شما نیاز داشته باشد، تماس بگیرید.

به آنها توضیح دهید که می دانید شما در تجارت هستید و از آنها بپرسید که آیا می توانید از خدمات شما استفاده کنید یا می توانید به چیزی که شما پیشنهاد دهنده را بفروشید.

ممکن است این یک چیز بسیار ساده به نظر برسد، اما بسیاری از بهترین نتایج در شناخت شخصی که به خدمات شما نیاز دارید، می‌افتد.

توسعه سایت تبلیغات تولیدی
توسعه سایت تبلیغات تولیدی

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه کنید

ترویج سایت تبلیغات تولیدی

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!