خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

بسیاری از افراد هنوز هم نسبت به خرید فالوور شک دارند اما خوب است بدانید که این روزها تعداد زیادی از پیج ها حتی سلبریتی ها و اینفلوئنسرها در مقاطعی از فرایند رشد پیج خود نیاز به خرید فالوور دارند. خرید فالوور اگر به تنهایی انجام شود و به درستی انجام نشود نمی‌تواند کار جالبی به نظر برسد و کمکی به رشد یک پیج نخواهد کرد.

اما اگر به صورت یک مکمل انجام شود می تواند تاثیر بسیار زیادی روی روند گسترش و کسب درآمد یک کسب و کار اینستاگرامی داشته باشد.

خرید فالوور واقعی برای شخص من به نقطه عطفی در فرایند کسب و کارم تبدیل شد به همین خاطر تصمیم گرفتم در این مقاله به 2 تا از سایت های خوب به عنوان بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام اشاره کنم. سایت هایی که به کمک آن ها توانستم فروش خود را تا چند برابر افزایش دهم. پیشنهاد می کنم که تا انتها با من همراه باشید.

چرا به فکر خرید فالوور افتادم؟

حدودا چند ماهی می شد که از تاسیس پیجم گذشته بود. تولید محتوا را به بهترین شکل ممکن انجام می دادم و سعی میکردم با استفاده از تعامل و برگزاری مسابقات و جشنواره تعداد فالوورهای خود را افزایش دهم. این فرایند به خوبی انجام می شد اما از یک جایی به بعد دیگر تعداد فالوورها افزایش نیافت.

با خود فکر کردم که ممکن است حد نهایی پیج و حیطه ی کاری من همین قدر باشد اما در کمال تعجب دیدم که پیج های همکاران و رقیبانم از لحاظ تعداد فالوور از من جلو میزدند.

وقتی علت را بررسی کردم متوجه شدم که کاربران از یک جایی به بعد به تعداد فالوورهای یک پیج توجه می کنند. هر چقدر که این عدد بزرگتر باشد راحت تر اطمینان کرده و پیج مد نظرشان را فالو خواهند کرد. این شد که به فکر افزایش تعداد فالوور از طریق خرید افتادم.

بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام کدام است؟

بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام کدام است؟

اولین نکته ای که برای تعیین سایت خوب برای خرید فالوور می توان در نظر گرفت قیمت آن است. قیمت های نجومی یا قیمت های بسیار کم از آن مواردی است که حتما باید به آن ها شک کرد. اصولا سایت های قابل اطمینان که فالوور واقعی به شما تحویل می دهند، قیمت منصفانه ای برای محصول خود در نظر می گیرند.

کیفیت فالوورها، دومین نکته ای است که باید به آن توجه کرد. بایستی مطمئن شوید که سایت مورد نظر فالوورهای واقعی و نه فیک را روح به شما تحویل می دهد.

امنیت داشتن سایت مد نظر هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. آیا سایت برای خرید به درگاه بانکی معتبری وصل می شود؟ آیا اطلاعات پیج شما محفوظ باقی می ماند و … .

تحویل سریع محصول هم از دیگر چیزهایی است که باید به آن توجه کرد. اصلا مردم به این خاطر به دنبال خرید فالوور می روند چون سرعت آن بالاست. به همین خاطر نیاز است که سایت فروشنده هم بعد از ثبت سفارش و خرید مشتری، اضافه کردن فالوورها به پیج را شروع کند. البته این کار باید با سرعت مناسبی انجام شود تا اینستاگرام متوجه خرید فالوور نشود.

پشتیبانی خوب هم که از جمله موارد بسیار مهم است که یک سایت خوب باید از آن برخوردار باشد. پاسخگویی به مشتری در سریع‌ترین زمان ممکن و حل مسائل و مشکلات بسیار حیاتی است.

بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام

من بعد از بررسی های زیاد متوجه شدم که 2 تا از سایت ها در زمینه ی خرید فالوور واقعی جزء بهترین ها هستند. من از هر دوی این سایت‌ها برای افزایش فوری تعداد فالوورهای خود استفاده کرده و از نتیجه ی آن هم راضی بودم. اما این دو سایت کدام اند؟

دیجی فالوور

دیجی فالوور را می توان یکی از قدیمی ترین سایت ها دانست. با این حال هنوز هم با قدرت بسیاری در حال خدمت رسانی است و سعی می‌کند تا آنجایی که ممکن است در صدر سایت های ارائه کننده خدمات اینستاگرامی قرار بگیرد.

وقتی که از این سایت اقدام به خرید فالوور واقعی کردم متوجه شدم که شاخصه هایی که برای یک سایت خوب در نظر گرفته بودم را تا حد بالایی داشت. همین موضوع سبب شد که در دفعات بعدی هم تمایل زیادی به خرید فالوور از آن داشته باشم.

یکی از نکاتی که در سایت دیجی فالوور به شدت توجهم را به خود جلب کرد، ضمانت بازگشت وجه آن بود. این ضمانت به من فهماند که کیفیت در این سایت حرف اول را می زند و رضایت مشتری برایشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سایت خرید فالوور اینستاگرام.کام

من از سایت دیجی فالوور اقدام به خرید فالوور کردم. اما بعد از انجام چند باره ی این کار وسوسه شدم تا سایت خریدفالووراینستا گرام.کام را هم امتحان کنم. چرا که بسیاری از دوستانم از این سایت اقدام به خرید فالوور کرده بودند و از کیفیت آن هم راضی بودند.

این شد که به سراغ سایت خریدفالووراینستا گرام.کام رفتم. در کمال تعجب این سایت هم از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود. قیمت مناسب تمامی محصولات از جمله فالوور واقعی، باکیفیت بودن، پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته و به همراه ضمانت بازگشت وجه و کاربری آسان آن سبب شد که این سایت را هم به عنوان بهترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام در نظر بگیرم.

یکی از نکاتی که در این سایت توجهم را به شدت به خود جلب کرد این بود که آن ها به افرادی که اطلاعات چندانی در زمینه ی خرید فالوور نداشتند مشاوره ی تمام و کمالی می دادند که منجر به رضایت کاربران می شد.

سخن پایانی

خرید فالوور یکی از مراحل مهم در توسعه ی یک پیج است که هر ادمینی دیر یا زود به این مرحله خواهد رسید. انجام این کار اگر در کنار تولید محتوای خوب و حساب شده انجام بگیرد می تواند موفقیت یک پیج را تضمین کند.

البته تنها در صورتی که بتوانید سایت های خوبی برای خرید فالوور پیدا کنید. من با بررسی و جست و جوی زیاد توانستم 2 سایت مناسب برای انجام این کار پیدا کنم. اگر شما هم سایت های دیگری در این زمینه می شناسید خوشحال می شوم که از طریق کامنت به من معرفی کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

بپوش رو
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!