خدماتی که نشان می دهد خدمات تلگرامی آماده برای برند شما می باشد. تبلیغات تبلیغات در تلگرام راهکاری پیشنهادی و مطمئن برای تبلیغات کسب و کار شما در زمینه تلگرام می باشد که در مدت کوتاهی می توانید هزاران بازدید در کانال های مطرح و گروه های تلگرام داشته باشید. با سرعتی بالا و به براحتی کانال خود را با کمترین هزینه مطرح کنید.

تبلیغات پرداخت برای بهتر شدن کسب و کار شما و بالا بردن اعضا صورت می گیرد. بدیل افزایش اعضای تلگرام، کانال اعتبار شما بیشتر خواهد شد.

راه های ارتباطی سریع

ادمین مشاوره و سفارش :
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس جهت مشاوره

۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

تبلیغات تبلیغاتی در تلگرام، تبلیغاتی است که بیشتر از کانال های تلگرامی را در کانال خود قرار می دهد تا افراد بیشتری را تبلیغ کنند و ببینند و کانال شما را جذب کنند. تبلیغات تبلیغات در تلگرام بهترین روش برای توسعه کسب و کار شما. پکیج تبلیغات انبوه در تلگرام که هم ارزان باشد و هم با کیفیت یکی از مهمترین نکاتی است که باید هر ادمین کانال رعایت کند. فیمت مناسب و رضایت یکی از مهم ترین نکاتی است که سایت یافابرند ارائه می دهد.

برای تبلیغات تخصصی تر کمتر سفارش ۳۰۰ الی ۴۰۰ کا ویو جهت سفارش و اطلاعات بیشتر به ایدی زیر پیام دهید:

@yafa_ads

شبکه اجتماعی تلگرام یکی از شبکه های فعال و شلوغ در سراسر دنیا می باشد. تبلیغات در تلگرام بعد از تبلیغات پروکسی تلگرام یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات کانال شما می باشد. حتی با وجود فیلتر شدن تلگرام بازم مردم راهی برای دور زدن فیلتر استفاده کرده اند و این شبکه مجازی را ترک نکردند. تخت های تلگرامی مناسب برای تبلیغات شما می باشد که همه اقشار جامعه در این شبکه عضو هستند. شما با داشتن محصولی جهت فروش در کانال تلگرامی اقدام به خرید مشتری می کنید و فروش خود را از این طریق چند برابر می کنید.

در بالا لیست پنل ها و قیمت ها نوشته شده حداقل سفارش شما ۲۰۰ کا می باشد و قیمت هر پست با توجه به انتخاب کانال محاسبه می شود. از روش های متداول تبلیغات انبوه می توان به درج آگهی در کانال های بزرگ اشاره کرد. به این صورت است که شما می توانید دریافت کنید و در چند کانال با توجه به درخواست بازدید شما می شود.

۱٫ هزینه های شما کاهش پیدا می کند.

۲- کسب و کار آنلاین شما در حال توسعه است.

۳٫ بیشتر دیده شدن برند شما

۴- افزایش فروش محصولات

5. در نتیجه خرسندی شما

برای تبلیغات تبلیغاتی تلگرامی خود باید به پشتیبان مجموعه یافابرند پیام دهید. و با توجه به نوع کانالی که شما ممکن است خبری، بانوان، کسب و کار و یا… باشید، در این کانال قرار می گیرید و بعد از اتمام کار شات کانال هایی که بر شما بارگذاری می شود، می توانید ارسال کنید.

پست آزاد بازار که از اسمش معلوم است کاربر ادمین بدون هیچ محدودیتی از نظر زمان و یا تعداد پست شماره در کانال های تلگرامی تبلیغ می کند. در نتیجه در این نحوه پست گذاری بر شما مدام در تبلیغات است و بازدید زیادی می شود. اما ناگفته نماند که ممکن است. اما در این نوع تبلیغ جذب کمنری دارید.

پست ۴:

در اینجا ادمین پست شما را در کانال تبلیغ می کند اما پست شما را گذاشته اید بعد از آن 4 پست دیگر گذاشته می شود و پست های 6 و 8 هم به همین صورت است.

پست شبانه:

پست شبانه پست تبلیغاتی شما همانظور است که گفته شد در شب گذاشته می شود و بعد از آن یک پست دیگر گذاشته می شود و در قسمت ریپلای کردن، روی پست شما ریپلای جدید بهتر دیده می شود انجام می شود.

آخرین پست:

در پست آخر پست تبلیغاتی شما گذاشته می شود و تا زمانی که بازدید از پست کامل شود دیگر هیچ پستی قرار نمی گیرد.

بنر شما در کجای کانال قرار دارد:

در بالاترین محل قرارگیری بنرها را توضیح دادیم، بنر شما با توجه به بودجه انتخابی شما بهترین پست آخری را که مردم معمولا پست آخر را بیشتر مشاهده می کنند. همچنین در پست های دوم و سوم و بابغد می تواند پست شمارا بسازد که کمتری نسبت به بقیه دارد.

بازدهی تبلیغات تبلیغاتی تلگرام بیشتر برای دیده شدن بنر تبلیغاتی شما می توانید تا افزایش ممبر کانال و یا پیام معرفی محصولات و خدمات شما باشد. برای دریافت ممبر واقعی و با کیفیت تضمینی می توانید به خدمات تبلیغات پروکسی تلگرام مراجعه کنید. در مورد بازدهی تبلیغات تلگرام باید بگویم که بهترین روش برای کسب و کار خود در فضای تلگرام به دیگران و افزایش مخاطب است. برای بهتر شدن برند و کسب و کار خود می توانید ثبت سفارش تبلیغات تبلیغاتی در تلگرام را داشته باشید.تبلیغات در تلگرام​:

اگر قصد تبلیغات در صفحات مجازی را دارید اما نمیدانید از کدام شبکه استفاده کنید حتما در تلگرام تبلیغات را تجربه کنید. اگر نمی‌توانید تبلیغ و یا بازاریابی کنید؟ در اینجا به خدمات تبلیغات، تبلیغات، قیمت تبلیغات، انواع و نکات تبلیغاتی می پردازیم. تبلیغات در تلگرام انواع تبلیغات آنلاین است که در شبکه های مجازی علاوه بر تلگرام در اینستاگرامم می توانید تبلیغ کنید. تلگرام نوعی مارک است که توسط پیام رسان انجام می شود. شما می توانید بدون خرید به راحتی تبلیغ خود را به سراسر ایران نشان دهید و محصول خود را بفروشید و به کسب درآمد برسید. تبلیغات در کانال و در گروه های تلگرامی انجام می شود به مشتریان خود این امکان را می دهد که می توانید اول مقایسه کنید و بعد از انجام دهنده خرید کنید.

۱٫ اعتبار سنجی کانال های واقعی و معتبر توسط آنها انجام می شود.

۲- نیاز کانال دیگر با ادمین های وقت خود را صرف رزرو برای تبلیغات کنید.

۳- پول خود را با هدف تنها کانال های واقعی و پر بازدید می کنید.

4. گزارش کامل بازدید را از کانال دریافت کنید.

نتیجه گیری:

تبلیغات در کانال های تلگرام مربوط به کسب و کار شما بدون شک می توانید نتایج خوبی همراه داشته باشید. بنر شما در یک کمپین هدمند در یکی از کانال های انتخابی خود قرار داده می شود و دیگر لازم نیست با ادمین ها برای انتخاب کانال مناسب انتخاب کنید.

برای دریافت خدمات تبلیغات تبلیغاتی می توانید از مجموعه یافابرند با سالها تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ خریداری کنید. مجموعه یافابرند با پشتیبانی ۲۴ ساعت و تحلیل کانال های هدفمند و داشتن تیمی مجرب و حرفه ای می توانید کانال خود را هدفمند و با و یا قیمت مناسب تبلیغ کنید.

تماس شما عامل موفقیت شماست.

ادمین مشاوره و سفارش :
https://t.me/yafa_ads

شماره های تماس جهت مشاوره

۰۹۱۵۹۱۹۸۰۰۱
۰۹۱۵۰۴۶۷۳۳۸

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!