ثبت نام کلاسینو
ثبت نام کلاسینو

در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل سایت کلاسینو و نحوه ثبت نام بورسیه کلاسینو و همچنین قیمت کلاس‌های کلاسینو بپردازیم؛ در ادامه همراه ما اطلاعات مفیدی در رابطه با این وب سایت در کنار همدیگر به دست بیاوریم داشته باشید.

با نمایندگان رسمی و تعطیلی مدارس یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌هایی که به جامعه وارد شده است. تضعیف آموزش مجازی به دلیل نبود زیرساختهای مناسب و ضعیف پایه آموزشی دانشجویان بودند.

کلاسینو یکی از وب سایت‌های آموزشی معتبر است که برای تقویت پایه درسی دانش‌آموزان و کمک به آن‌ها برای قبولی در مدارس خاص و یا آزمونی است که دانش‌آموزان از طریق این وب سایت و با کمک اساتید آن‌ها جبران می‌کنند. و به نتیجه دلخواه خود در آزمون‌های پایان‌ترم و کنکور دست یابند.

مطالب جدید همیشه آموزش جزییات سخت می‌شود در این شرایط که آموزش حضوری با مشکل مواجه می‌شود و آموزش از کیفیت لازم و درس خواندن و تحصیل با مشکلات بیشتر برای دانش‌آموزان همراه است. از این روینو برای کاهش مشکلات دانش‌آموزان طراحی‌شده است تا آن‌ها با شرکت در دوره‌های مختلف این وب سایت پایه تحصیلی خود را تقویت کنند و دروسی که در آن مشکل دارند را به کمک مدرسان سایت کلاسینو بهبود بخشند.

در واقع کلاسینو یک وب سایت جامع برای دانش‌آموزان است که می‌خواهند با بهبود مهارت‌های آموزشی خود و تقویت دروسی را داشته باشند که در آن‌ها با مشکل مواجه می‌شوند، شانس خود را برای قبولی در امتحانات مدارس خاص و یا افزایش دهندگان کنکور دارند.

در کلاسینو دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

کلاسینو در طراحی دوره‌های خود گروه‌های دانش‌آموزان مختلف را در نظر می‌گیرند و با نیاز به دانش‌آموزان مختلف کلاسی‌ها را به‌گونه‌ای دسته‌بندی کرده‌اند که به همه این نیازها پاسخ داده می‌شود.

دوره های کلاسینو به طور کلی به پنج گروه مختلف تقسیم می شود.

دانش‌آموزانی که قصد دارند رتبه مناسبی در کنکور به دست بیاورند تا در رشته دلخواه در کنکور ۱۴۰۱ و در دانشگاه دلخواه خود تحصیل کنند. می‌توان از امکاناتی که در قسمت کلاس‌های ویژه کنکور ۱۴۰۱ در وب سایت کلاسینو طراحی شده است استفاده کرد.

علاوه بر این دانش‌آموزانی که می‌خواهند مهارت‌های خود را در یک یا چند مورد از دروس اختصاصی دهم و یازدهم تقویت کنند، دارند. می‌شوند با انتخاب دوره‌های کلاس‌های سال یازدهم و یا کلاس‌های سال دهم و مشاهده آموزش‌های موجود در این دوره‌ها، مهارت‌های آموزشی خود را در انتخاب افزایش دهنده.

همچنین امکانات ویژه‌ای را برای دانش‌آموزانی که در دوره‌های ششم تا نهم تحصیل می‌کنند و قصد دارند در مدارس تیزهوشان شرکت کنند و نمونه دولتی را فراهم کرده است تا با شرکت در این دوره‌ها برای کسب بهترین رتبه در آزمون‌های مدارس خاص به دست برسد. بیاورند و شانس قبولی در این مدارس برای آن‌ها افزایش می‌یابد.

از امکانات جالب و کارهای آموزشی که اکثر کلاس‌های کنکور و سوسات آموزشی در سایت‌های خود فعال ایجاد کرده‌اند برای بورسیه دانش‌آموزانی است که از مؤسسات مالی مفیدی است که یکی از مواردی است که می‌توان آن را آموزش دید.

االی قن رحن مگستههههههههههههههههههههههمههههههههههههههههههههههههههههه بعدفنهنهنهنهنهنهنننننن همن همنننننننننننننننننننننندندندددننننن گرف گنننننننننننننننن نیزن نیزن نیزن نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیز نیزننن نه نهن قط

در این راستا کلاسینو شرایط را فراهم کرده است تا دانش‌آموزانی که مشکلات خاصی دارند؛ تحت حمایت وب سایت کلاسینو آموزش ببینند و مهارت های خود را تقویت کنند. بدون اینکه نگران مخارج تحصیل خود باشند.

یکی از تفاوت‌هایی که با سایر مؤسسات آموزشی در بورسیه افراد این است که به طور مستقیم بورسیه‌ها و فقط افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و یا مؤسسه ابوتراب هستند، می‌توانند از این طریق بتوانند استفاده کنند و با پذیرش شرایط و مقررات آن تحت حمایت این وب باشند. سایت تحصیل خود را ادامه دهند.

شما عزیزان می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر با شماره تماسی که در ادامه دادید با سؤالات و ابهامات خود تماس بگیرید، با آن‌ها در میان بگذارید و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنید.

شماره تماس: 02191008029_داخلی یک

کلاس‌های کلاسینو بر اساس نوع دوره‌هایی که دانش‌آموزان می‌کند متفاوت است؛ اما نکته‌ای که باعث شده است تا موسسه آموزشی کلاسینو نسبت به سایر مؤسسات متمایز شود این است که این وب سایت برای کاربران خود شرایط استفاده از پرداخت اقساط را هم فراهم کرده است.

علاوه بر این برای جلب اعتماد کاربران و نشان دادن کیفیت تدریس اساتید به دانش‌آموزان، مباحث رایگان از تدریس را در اختیار آنها قرار می‌دهند تا آنها در ابتدا از طریق دموی تهیه می‌شوند نسبت به کیفیت تدریس مطمئن می‌شوند و سپس اقدام به خرید می‌کنند. و تهیه دوره.

همچنین دانش‌آموزانی که نیازی به استفاده از کل دوره ندارند و تنها در بحث‌های خاص مشکل دارند می‌توانند از خرید تک جلسه اقدام به تهیه دوره مورد نظر خود به‌صورت جدا و با هزینه کمتر کنند.

اگر قصد تهیه دوره‌های آموزشی کلاسینو را دارید می‌توانید از آن استفاده کنید کد تخفیف کلاسینو دوره نظر خود را با هزینه کمتر تهیه کنید و از مطالب آموزشی آن بهره ببرید. کدهای تخفیف کلاسینو به دو درصد و مقدار مشخص، موجود هستند که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

نحوه ثبت نام در کلاسینو و استفاده از دوره های آن به این صورت است که ابتدا لازم است تا کاربران به صورت اختصاصی خود را در وب سایت کلاسینو به صورت رایگان ایجاد کنید و برای تهیه دوره، شما عزیزان ابتدا سایت کلاسینو را وارد کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید. روی گزینه ورود به‌حساب کاربری کلیک کنید و شماره موبایلی را که با آن نام کردید وارد کنید. در ادامه با وارد کردن کد پنج رقمی که به شماره موبایل شما ارسال می‌شود، می‌توانید وارد پنل کاربری خود شوید.

هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید با کلیک بر روی گزینه سه خط، در سمت بالا و سمت راست صفحه وارد گزینه فروشگاه شوید و کلاس های موردنیاز خود را در این قسمت ثبت کنید.

همچنین از قسمت‌های درس‌های من می‌توانید درس‌ها و دوره‌هایی را که در آن شرکت کرده‌اید مشاهده کنید و برنامه هفتگی کلاس‌های خود را در این صفحه مشاهده کنید و از آن استفاده کنید و از ساعت‌هایی که در آن کلاس‌هایی که در آن کلاس‌هایی که نامشان را مشخص می‌کنند، استفاده کنید.

در بخش کلاس‌های کنکور ۱۴۰۱ علاوه بر تدریس دروس دانش‌آموزان، بخش‌هایی را که برای دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود، با مراجعه به آن‌ها، مهارت‌های موردنیاز در کنکور، افزایش سرعت عمل، دقت، سریع خواندن و… را تقویت کنند. تا در کنکور سراسری نتیجه مطلوب و قابل قبولی را به دست آورد. علاوه بر آن یکی از دوره‌هایی که مورد توجه بسیاری از دانشجویان کنکوری قرار گرفته است؛ دوره‌های نکات تست و همایش‌های جمع‌بندی ویژه کنکور است که دانش‌آموزان می‌توانند مطالبی را در طول سال تحصیلی با شرکت در این دوره‌ها مرور کنند.

برای ثبت نام کلاس‌های کنکور ۱۴۰۱ کافی است وارد قسمت فروشگاه شوید و از طریق منوی کلاس درس فیلترهای کنکور ۱۴۰۱ را انتخاب کنید و در آخر می‌توانید عنوان درس نظر و استاد مدنظرتان را وارد کنید. فیلتری که مد نظر شما گزینه های موجود برای شما قابل مشاهده است.

یکی از وجه تمایزهای مؤسسه آموزشی کلاسینو با سایر مؤسسات این است که این مؤسسه تلاش کرده است تا با ایجاد سازوکاری، برای دانش‌آموزان مهیج کند تا آن‌ها درس بخوانند بر اساس مطالب آموزشی قرار داده است را دریافت کنید.

برای این منظور کلاسینو روند آموزشی خود را به صورت یک بازی طراحی کرده است که دانش‌آموزان را در آن زمان می‌خوانند که درس‌های می‌خوانند، کلاس‌های آنلاین می‌خوانند، نمرات بالاتر در آزمون‌ها را به دست می‌آورند، تمرین حل می‌کنند و… امتیازهایی را به‌عنوان الماس دریافت می‌کنند. و در آخر دانش‌آموزی که بیشترین الماس را دریافت کرده است جوایزی را از کلاسینو خواهد کرد.

کلاسینو به‌صورت هفتگی و ماهانه جواز خود را به ارزش 200 میلیون تومان به دانش‌آموزان می‌رساند که بیشترین امتیاز را کسب کرده است.

در مقاله با نام بورسیه کلاسینو، تمام اطلاعات لازم را برای کسانی که قصد شرکت در دوره های آموزشی کلاسینو را دارند، برای شما عزیزان می توانند با اطلاعات کافی برای انتخاب مورد نظر خود تصمیم گیری کنید و به بهترین نتیجه برسید.

همان‌طوری که گفته‌شده در خواب بسیاری از دانش‌آموزان با مشکلاتی که در کلاس‌های مختلف وجود دارد، می‌شوند که وجود مؤسسات آموزشی مانند کلاسینو باعث می‌شود که دانش‌آموزان از این مشکلات رنج ببرند و دانش‌آموزان را از سؤالات و مشکلاتی که از اساتید و پشتیبان‌هایی که این مؤسسات را می‌خورند. در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند، بپرسند و پیوسته باشند در حالات و رفع اشکال هستند.

اگر شما هم قصد شرکت در کلاس‌های آموزشی را دارید و می‌خواهید در یک نوع موسسه مردد، ما را از خدماتی که موسسه آموزشی کلاسینو در اختیار شما عزیزان گذاشته است، استفاده کنید.


منبع

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!