بوتپ برنامه نویسی: مکتب شریف به عنوان اولین و بزرگ ترین بوت برنامه نویسی ایران همیشه پرچمدار برگزاری بوت کمپ های تخصصی برنامه نویسی بوده است و طی سال های اخیر با برگزاری کمپ کمپ های مختلف، برنامه نویسان بسیاری را روانه بازار کرده اند. است.

در هر یک از بوت کمپ های مکتب، شرکت های ارائه دهنده یا به اصطلاح کاروندان علاوه بر این که در زمینه برنامه نویسی به سطح توجهی از حرفه ای بودن می رسند، برای شرکت در جلسات یک مصاحبه شغلی و همچنین تهیه رزومه ی مناسب برای همگان. آماده می شوند.

مکتب شریف در تابستان امسال نیز با برگزاری بوت کمپ های تخصصی، فرصتی را فراهم می کند که علاقه مندی ها به حوزه های مختلف برنامه نویسی موقعیت شغلی و حرفه ای خود را در این رشته محبوب و پرطرفدار آغاز می کنند.

در ادامه با هم نگاهی دارد به بوت کمپ های تابستانه مکتب شریف

JAVA یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویس است که برای توسعه اپلیکیشن اندروید مورد استفاده از برنامه نویسان قرار می گیرد. ساده بودن برنامه نویسی اندروید با کمک زبان برنامه نویسی جاوا باعث می شود بیشتر اپلیکیشن های موبایل به این زبان نوشته شوند.

به همین خاطر همیشه فرصت های شغلی زیادی برای این شاخه از برنامه نویسی، در بازار کار وجود دارد.

ری اکت یکی از کتابخانه های جاوا اسکریپت است که برای اولین بار توسط تیم فیسبوک معرفی شد.

سرعت بالا و داشتن رابط کاربری ساده از جمله مهم ترین کاربران ری اکت به می رود.

دقیقاً به خاطر همین مزایا بود که پس از معرفی ری اکت، اکثر قریب به اتفاق سایت ها، پلتفرم ها و برنامه ها برای ایجاد امکاناتی و نظرات در مورد این کتابخانه رفتند و از ری اکتش به شکل شکلی استفاده می کردند.

مسابقات ری اکت یکی از بهترین بازارهای کاری در حرفه ی برنامه نویسی به شماره می رود.

یکی از محبوب ترین زبان های نویسی را به یکی از محبوب ترین زبان های نویسی تبدیل کرده است، برنامه هایی از توابع و دستورهای تعریف شده است که به صورت اختصاصی برای طراحی وب ایجاد شده اند.

در واقع در هنگام کار با زبان پی اچ پی، شما نیازی نخواهید داشت که با اصطلاحات مختلف برنامه نویسی که برخی از آن ها هیچ کاربردی برای شما آشنا نمی شوند.

برنامه نویسان پی اچ پی معمولا با موقعیت های شغلی خوبی بوده و همیشه پیشنهادات جذابی از سوی کارفرمایان دریافت می کنند.

به اذعان خیلی از کارها، زبان برنامه نویسی اندروید در آینده ای نه چندان دور، می تواند دامنه ی توسعه برنامه نویسی را به عرصه های گیاهی تبدیل کند و چه چیزی را از این زبان برنامه نویسی می بینیم تنها آغاز می کند.

با افزایش روز افزون اپلیکیشن های موبایلی، به نظر می رسد به زبان اندروید در آینده ی برنامه نویسی حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد.

در حال حاضر حاضر نویسندگان زیادی برای جذب برنامه اندرویدی در بازار وجود دارد و فارغ التحصیلان این حوزه می تواند از روشن بودن آینده شغلی مطمئن باشد.

پایتون یک زبان بنویسی سطح بالا و همه کاره است که همه می توانند در توسعه آن نقش داشته باشند.

برعکس خیلی دیگر از زبان های برنامه نویسی، کدهای پایتون به اندازه ی زبان انگلیسی قابل فهم است. از پایتون برای وظایف روزانه می شود و به برنامه نویسان این امکان را می دهد که در زمان کوتاهی برنامه خود را توسعه دهند.

بازار کار پایتون به نسبت بسیاری از زبان های برنامه نویسی جذاب تر و محبوب تر است و معمولا هیچ یک از برنامه نویسان حرفه ای پایتون، بی کار نمی کند.

نود جی اس یک زبان برنامه نویسی نیست، بلکه پلتفرمیست که سمت سرور کار کرده و بر پایه ی جاوا اسکریپ بنا شده است.

توسعه بازی‌های آنلاین، شبکه‌های اجتماعی، ابزارهای مشارکت و… همه و همه به کمک نود از محقق می‌شوند.

برنامه نود جی اس، همیشه با پیشنهادات کاری جذابی بوده است و موقعیت های شغلی رضایت بخشی را تجربه می کند.

زبان برنامه نویسی #C در حال حاضر جزو 5 زبان برنامه نویسی محبوب دنیا به شماره می رود.

از زبان سی شارپ به شکل گیری برای تولید برنامه هایی مانند برنامه های دسکتاپ، تحت وب و وب سرویس ها استفاده می شود.

از سوی دیگر زبان سی شارپ استفاده از آن برای تولید انواع بازی ها دارد و با استفاده از آن می توان برای دستگاه های اندرویدی و IOS اپلیکیشن موبایل تولید کرد.

📷

ایام تابستان فصل خوبی برای آموزش، یادگیری و ارتقای مهارت هاست. شرکت دربوت کمپ های تخصصی برنامه نویسی تابستانه در مکتب شریف انتخابی مناسب برای کسانی که به فکر هموار کردن مسیر آینده شغلی و حرفه ای شدن در برنامه نویسی هستند.