خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

آشپزهای حرفه ای و خانم های خانه دار به دنبال تهیه بهترین مواد غذایی هستند. آنها نسبت به اینکه چه مقدار مواد مختلف را ترکیب کنند تا یک غذای لذیذ را آماده کنند، بسیار حساس هستند. ترازوهای از پر کاربردترین ابزارها جهت سهولت روند آشپزی به شماره میروند. در این بین، انواع ترازوهای آشپزخانه در بازار موجود هستند که هر کدام از ویژگی های خاص خود را دارند. جالب است بدانید که قیمت ترازو آشپزخانه عامل تعیین کننده کیفیت محصول نیست.

برخی از انواع ترازوها وجود دارند که به قیمت مقرون به صرفه خود، بسیار با کیفیت هستند. بنابراین به شما توصیه می کنید در صورت نیاز به خرید یک آشپزخانه ترازوی، فروشگاه آنلاین ما را از دست ندهید.

مهم خرید ترازوی آشپزخانه

آیا تا به این موضوع فکر کرده اید که چرا با وجود این که برای پختن غذاها خوشمزه می شود اما در پایان چیزهایی که منتظرش بودند طعم لذیذی را تجربه کنید؟ یا اینکه هر بار طعم و مزه غذای شما متفاوت است به نظر می رسد؟

علت این موضوع را می توان در مقدار مواد مصرفی برای طبخ غذا، جستجو کرد. افراد در هنگام پختن غذا و یا آماده کردن انواع دسرها و شیرینیجات به اندازه و مقدار موارد اولیه توجه نمی کنند و به این ترتیب همیشه با این چالش مواجه هستند که چرا هر بار، غذای آنها طعم و مزه متفاوتی دارد. راه حل این مشکل، استفاده از ترازوی آشپزخانه دیجیتال است.

استفاده از ترازوی آشپزخانه دیجیتال

دستورهای پخت غذا و یا استفاده از کتاب های آموزشی در تهیه انواع غذاهای خوشمزه و لذیذ، عمومی پیدا کرده است. روند صحیح پخت غذا به کمک گرفتن از کتاب های آشپزی زمانی صورت می گیرد که از یک آشپزخانه ترازوی برای اندازه گیری دقیق مواد اولیه استفاده می شود.

به این ترتیب شما می توانید در هر بار پخت غذا تهیه انواع کیک ها و شیرینی های خوشمزه، مقدار معینی مواد اولیه را ترکیب کنید. در نتیجه طعم و عطر غذای شما مثل همیشه خواهد بود. چیزهایی که تجربه استفاده از ترازوی آشپزخانه دیجیتال را دارند، به خوبی می‌دانند که این ابزار اندازه‌گیری برای کاربرد در آشپزخانه نسبت به نمونه سنتی آنالوگ، بسیار دقیق تر عمل می‌کند و می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

یکی از مزیت های اصلی این نوع ترازوها، به دقت اندازه گیری است. به این معنی که ترازوی آشپزخانه دیجیتال به جهت دارا بودن صفحه نمایشگر، در کسری از اندازه، وزن مواد را اندازه گیری می کند و با اعداد دقیق، نشان می دهد. ترازوهای آشپزخانه معمولی دارای نمایشگرهایی از نوع LCD یا LED هستند.

جالب است بدانید که از این وسیله اندازه گیری، محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید به راحتی مایعات و یا مواد خشک را به طور دقیق اندازه گیری کنید و وزن آنها را مشخص کنید.

انواع معمول ترازوی آشپزخانه

ترازوهای آشپزخانه به لحاظ شکل و ساختار دارای انواع مختلفی هستند و عموما به دو دسته ترازوی تخت و ترازوی کاسه‌دار تقسیم می‌شوند.

هر کدام از این دو نوع ترازوی آشپزخانه دارای ویژگی ها و ویژگی های خاص خود هستند که آنها را از دیگر متمایز می سازند. علاوه بر دسته بندی فوق، ترازوهای آشپزخانه را نیز از جهت محل قرارگیری، به گروه های مختلف تقسیم بندی می کنند. انواع رومیزی آن را که از نامشان پیداست بر روی میز یا کابینت قرار می گیرند. این در حالی است که مدل های دیواری، بر روی دیوار نصب می شوند.

نوع دیگر تقسیم بندی ترازوهای آشپزخانه به جنس آنها مرتبط می شود. از این نظر می توان آنها را در گروه های مختلف ترازوهای شیشه‌ای، بدنه پلاستیک و سینی پلاستیکی و یا بدنه پلاستیک و شیشه سینی ‌ای تقسیم بندی کرد.

نکته جالب دیگر در مورد ترازو های آشپزخانه دیجیتال این است که با لمس انگشت، روشن می شوند و قابل استفاده هستند. جالبتر اینکه در صورت عدم استفاده، به صورت خودکار خاموش می شوند. این ویژگی از نظر صرفه جویی در مصرف باتری، بسیار مهم و حائز اهمیت است.

ناگفته نماند که دقت ترازوهای آشپزخانه دیجیتال به اندازه است که می تواند وزن مواد را به گرم و اونس نشان دهد. با توجه به این که این نوع ترازو بسیار بالاست، احتمال خطای اندازه گیری آنها چیزی در حدود چند دهم است. البته این خطاها به ندرت رخ می دهند. قیمت ترازو آشپزخانه دیجیتال بسته به مدل، برند، جنس بدنه و طراحی که متفاوت می باشد.

ترازو آشپزخانه دستیار لاغری شما

فرض کنید برای کاهش وزن خود به یک مشاور تعذیه مراجعه کنید و برنامه غذایی خاصی را دریافت کنید. برخی افراد با استفاده از پیمانه یا واحد خاصیت خاص، برای اندازه گیری مواد اولیه برای تهیه غذا می کنند ولی با این حال بدیهی است که دقت این نوع ابزار اندازه گیری در مقایسه با زوای آشپزخانه، صفر به صد است. در مجموع و با یک نکاه تیز بین چنین استنباط می شود که ترازوهای آشپزخانه نه تنها وزن دقیق مواد را مشخص می کنند بلکه اندازه گیری را سریعتر از سایر ابزارها انجام می دهند.

به دنبال ترازو آشپزخانه با قیمت مناسب می شود؟

راهنمای خرید ترازو آشپزخانه – آنچه باید درباره ترازو آشپزخانه دیجیتال بدانید

عوامل مهمی هستند که در زمان خرید ترازو آشپزخانه باید به آنها توجه داشته باشید. از جمله:

نوع و مدل ترازو آشپزخانه

قبل از اینکه نسبت به خرید ترازو اقدام کنید، ابتدا باید مدل ها و انواع مختلف آنها را بشناسید تا به نیاز خود بپردازید، بهترین گزینه را انتخاب کنید. یکی از رایج ترین انواع ترازو های آشپزخانه، مدل عقربه ای است که بدون نیاز به باتری و یا شارژ شدن با برق، کار می کند.

نمونه دیگر رایج و پر کاربرد ترازو های آشپزخانه، انواع دیجیتال آن است. در نمونه های دیجیتال، دقت اندازه گیری بسیار بالاست و وزن وزن مواد بر روی نمایشگر ترازو قابل مشاهده است.

این نوع ترازوها معمولاً به واسطه‌های کار می‌کنند و قابلیت‌های خاصی مانند آلارم زمانی و یا مزیت صفر شدن را ارائه می‌دهند تا اندازه‌گیری به صورت دقیق انجام شود. به این ترتیب عطر و طعم غذای شما لذیذتر از همیشه خواهد بود. پیشنهاد ما به شما مطمئن ترازوی دیجیتال است.

سطح دقت اندازه گیری ترازو آشپزخانه

یکی دیگر از عوامل مهم در زمان خرید ترازو های آشپزخانه که باید مورد توجه قرار گیرد، دقت کنید که آنها را انتخاب کنید. قیمت ترازو آشپزخانه معمولی بسته به دقت اندازه گیری است که ارائه دهنده متفاوت است. هر چقدر میزان دقت در وزن کشی مواد غذایی و یا مایعات، بیشتر باشد به همان نسبت قیمت آن نیز گران تر خواهد بود.

در هنگام خرید ترازوی آشپزخانه بهتر است سطح دقت را در مورد بررسی قرار داده و از عدم ایجاد خطا در اندازه گیری وزن مواد، اطمینان خاطر کسب کنید. به این منظور توصیه می شود از فروشنده بخواهید شما را راهنمایی کند و به سوالاتی که در ذهن دارید، پاسخ دهید.

کیفیت طراحی و ساخت ترازو آشپزخانه

ترازوهای آشپزخانه، طراحی و ساخت کاملا متمایزی دارند . در بین انواع موجود در بازار، آن دسته از ترازوهای آشپزخانه که دارای سطح مناسب برای اندازه گیری هستند، به عنوان بهترین ها شناخته می شوند.

سطح مناسب ترازو به شما اجازه می دهد تا مواد مختلف را به راحتی وزن کنید و مقدار دقیق آنها را مشخص کنید. بیشتر شرکت های سازنده بر روی ترازوهای آشپزخانه، ظرف نگهدارنده مخصوصی قرار می گیرند تا بتوانید مواد غذایی را بدون ریختن و پاش و کثیف شدن به وسیله اندازه گیری، وزن کنید.

قابلیت نمایش دقیق وزن مواد غذایی

از دیگر نکات مهمی که در زمان خرید ترازو آشپزخانه باید در نظر داشته باشید، توجه به قابلیت نمایش وزن دقیق مواد غذایی است. به این معنی که اعداد باید کاملا واضح باشد، بدون اینکه مجبور شوید برای خواندن آنها، به چشمهایتان فشار بیاورید.

فرقی نمی کند که شما می خواهید یک ترازوی دیجیتال را بخرید یا ترازوی عقربه ای، بهر حال، هر دوی آنها باید قابلیت نمایش دقیق و دقیق اعداد را داشته باشند. بنابراین، توصیه می کنیم تا امکان ترازوهایی را انتخاب کنید که دارای صفحه نمایش بزرگ هستند.

طراحی و ساختار ظاهری ترازو

با توجه به اینکه ترازوهای آشپزخانه، ابزارهایی برای کاربرد هستند، معمولا باید همیشه باشند. این به این معنی است که آنها ظاهری آشپزخانه شما را تحت تأثیر قرار می دهند. به هیمن جهت بهتر طراحی های شکیل و مدرن ترازوهای آشپزخانه را انتخاب کنید.

معرفی بهترین مارک ترازو آشپزخانه انواع ترازو آشپزخانه

در ادامه مطلب، به معرفی چند ترازو آشپزخانه مدرن پرداخته ایم که توسط مجموعه بازرگانی اسپید با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می‌شود. با خرید این وسایل اندازه گیری می توانید علاوه بر وزن کشی دقیق مواد، برنامه رژیم غذایی خود را تنظیم کنید و به وزن ایده آل برسید.

به دنبال ترازو آشپزخانه با قیمت مناسب می شود؟

ترازو آشپزخانه دیجیتال استیل Kinlee EK15B

این نوع ترازو آشپزخانه، کاسه کاملا ضد زنگ از جنس استیل دارد. در نتیجه می توانید انواع مواد غذایی خشک و مایعات را به راحتی وزن کنید. جنس استیل بدنه، مقاومت خوبی را برای استفاده طولانی مدت ارائه می دهد.

در حالی که می توانید، کاسه را از روی ترازو جدا کرده و بشویید. جالب است بدانید که زو آشپزخانه دیجیتال استیل Kinlee EK15B قابلیت توزین تا ترا5 را با دقت اندازه گیری 1 گرم، ارائه می دهد. شایان ذکر است که این ترازو دارای نمایشگر دیجیتال جهت نمایش دقیق وزن مواد است.

ترازو آشپزخانه دیجیتال ارزان قیمت sh-125

ترازو آشپزخانه دیجیتال ارزان قیمت sh-125 از نمونه های بسیار جمع و جور موجود در مجموعه بازرگانی اسپید فارس است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند. برای اینکه بتوانید مواد را به راحتی وزن کنید، یک کاسه بر روی ترازو تعبیه شده است که برای شما راحت تر می شود.

جالب است بدانید که این محصول به چند مقدار کوچکی که دارد، دارای دقت اندازه گیری است و یک نمایشگر LCD استفاده می کند. جالبتر اینکه نمایشگر این ترازو پس از 1 دقیقه کار به صورت کاملا خودکار خاموش می شود. قابلیت خاموش شدن خودکار، به جهت صرفه جوئی در مصرف باتری حائز اهمیت دارد. توجه داشته باشید که این وزن قابل اندازه گیری توسط تراوزی پلاستیکی، 10 کیلو گرم باشد و دقت آن 1 گرم است.

ترازو دیجیتال آشپزخانه TS500

ترازو دیجیتال آشپزخانه TS500 با حجم 60 در 220 در 230 و وزن 0.8 متری به بازار عرضه می شود تا شما با توجه به قیمت مناسب مواد غذایی را بسازید.

جنس این ترازو از پلاستیک فشرده بوده و با باتری کار می کند. همچنین به صفحه نمایش LCD تجهیز شده است و قابلیت های ویژه ای برای وزن داشتن خالص مواد غذایی را به همراه انتخاب واحد توزین پارس می دهد. حداقل وزن قابل اندازه گیری با این ترازو، برابر با 1 گرم و بیشتر میران وزن کشی برابر با 30 کیلو گرم می باشد.

ترازو آشپزخانه پارچی مدل ثابت 14192-141B

چیزی که از نام این محصول برمیآید، ظاهری کاملاً شبیه پارچ دارد. شکل پارچ مانند آن، وزن کشی مایعاتی مانند آب، شیر و غیره را فراهم می آورد. بر روی سطح خارجی ترازو، 4 واحد اندازه گیری درج شده است تا وزن مایعات را نشان دهد. جالب است بدانید که ترازو پارچی مدل Constant 14192-141B دارای درپوش بوده و به راحتی از بدنه جدا می شود.

همچنین به همراه مایعات داخل خود، قابل نگهداری در یخچال نیز هست. حداقل و مقدار قابل اندازه گیری توسط این ترازو به ترتیب برابر با 1 گرم و 5 کیلو گرم است.

ترازو دیجیتال آشپزخانه مدل sh-150

یکی دیگر از انواع ترازوهای آشپزخانه بسیار جمع و جور که حجم کمی دارد و فضای کوچکی را اشغال می کند، ترازو آشپزخانه دیجیتال مدل sh-150 است. بر روی این ترازو، یک کاسه تعبیه شده است که به شما امکان دهد، به راحتی مواد غذایی را وزن کنید.

ترازو دیجیتال آشپزخانه مدل sh-150 انرژی خود را از طریق دو باتری قلمی دریافت می کند و قابلیت استفاده بسیار راحتی دارد. سطح دقت اندازه گیری پایه این محصول 1 و ظرفیت توزین آن برابر با 10 کیلو گرم می باشد. لازم به ذکر است که این ترازو قابلیت اندازه گیری چند واحد از جمله KG، LB، G، OZ را دارا می باشد.

با مراجعه به وب سایت اختصاصی ترازو بازرگانی اسپید Speed-co.ir می توانید انواع قیمت ترازو آشپزخانه را مقایسه کنید و بهترین مدل را با بودجه خود خریداری کنید.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.

مستر بلیط