بهترین کلاس آنلاین تیزهوشان در ایران
بهترین کلاس آنلاین تیزهوشان در ایران

اگر بدون مشارکت یا دلیل تبلیغات در یک دوره آموزشی استعدادهای درخشان شرکت کردید شاید شما جزوه 90.3 درصدی باشید که در کنکور تیزهوشان قبول نمی شوند…!

سوال اینجاست که بهترین کلاس آنلاین تیزهوشان در ایران کدام است؟
دانش آموزان کلاس ششم و نهم و خانواده ها سوالات بی پاسخی دارند که استرس زا هستند. سوالات مربوط به تحصیلات و مسیر زندگی فرد. از میان این موضوعات، نظام آموزشی و انتخاب رشته، مدرسه، انتخاب رشته (البته برای پایه نهم) مهم ترین ها هستند. در موارد، اولین انتخاب به مدرسه تیزهوشان و تحصیل است (حتی اگر به نظر برخی از دانش آموزان این روش اشتباه باشد!)

انتخاب مدرسه اعم از افراد دارای کار خوب موضوع بحث فعلی ما نیست و به تفصیل به آن پرداخته شده است. با توجه به اینکه آزمون آزمون ورود به مدارس تیزهوشان یا سمپاد کاری است که باید برای اولین بار انجام دهید، در این مقاله می توانید در مورد کلاس های تیزهوشان و انتخاب کنید بهترین دوره آنلاین تیزهوشان در ایران صحبت کنیم.

در این مقاله، ما شروع می‌کنیم به اینکه کدام را بفهمیم کلاس های آمادگی آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزان مناسب هستند و کدام مناسب هستند. سپس در مورد کیفیتهای یک کلاس آنلاین تیزهوشان خوب صحبت می کنیم. معرفی معروف ترین آموزشگاه های تیزهوشان (صرف نظر از کیفیت و سطح تحصیلات) و نقد آنها. بیایید این موسات را با هم مقایسه کنیم و در نهایت بهترین ها را معرفی کنیم.

اما قبل از شروع لطفا به نکاتی توجه کنید:
• مراکز مشاوره، کنفرانس ها، وبینارها و … موضوع بحث ما بحث. با در نظر گرفتن بهترین انتخاب با نیاز به تصمیم گیری.
• دوم، ما از تمام مؤسسات آموزشی مورد بررسی در اینجا پوزش می دانم!
• تعداد سازمان هایی که ذکر نشده دلیلی برای تایید یا رد آنها نیست. ما سخنرانی را کوتاه کردیم اما شما می توانید تمام نقاط ذکر شده را برای سایر موسسات نیز بررسی کنید.

در نهایت به شما اطمینان می‌دهید که پس از مطالعه این مقاله می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام کلاس‌های تیزهوشان یا موسسه آموزشی تیزهوشان را نام‌گذاری کنید.

پاسخ این سوال برای دانش آموزان پایه ششم و نهم کاملاً متفاوت است. به طور خلاصه، دسته بندی ها موجود در این مقاله برای دانش آموزان زیر مناسب است:

 • دانش آموزان نباید در سطح مدرسه و کتاب درسی مشکلات زیادی داشته باشند.
 • برنامه های موازی تقویتی در نظر گرفته نمی شود (به عنوان مثال، استفاده از یک معلم خصوصی یا کلاس های دبیرستان)
 • از نظر ذهنی، برای شرکت در یک امتحان سخت سمپاد، آماده باشند.
 • دانش آموز تصمیم گرفته به میل خود (و نه به درخواست والدینش) وارد یک مدرسه استعدادهای درخشان شود.
  موارد فوق‌العاده کوچکی از شهرهایی است که باید به آنها توجه کرد
 • به هر دلیلی دانش آموز وقت کافی ندارد و در این کلاس ها به آرامش روحی دانش آموز آسیب جدی وارد می کند.
 • کلاس های آمادگی آزمون را با کلاس های تقویتی اشتباه نگیرید. اگر سطح علمی شما بسیار پایین است، این کلاس توصیه نمی شود.
 • اگر فکر می‌کنید این کلاس‌ها را به تنهایی معجزه می‌کنند و استاد دوره سؤالات دارند، سخت در اشتباهید.
 • اگر در مدارسی با امکانات نسبتاً خوب (معلمان خوب، آزمون های با برنامه، مشاوره خوب) شرکت می کنید، شاید بر برنامه درسی تاثیری نزدیک به آموزشگاه های تیزهوشان را داشته باشید.

قبل از وارد کردن این مراکز به دو نکته توجه کنید:
1-تأثیر هر یک از این شهرهای برای هر فرد متفاوت است. به عنوان مثال، توصیه های انگیزشی برای برخی از دانش آموزان مهم و برای برخی دیگر مهم تر است.
2- این رشته ها بر اساس آزمون امسال (آزمون تیزهوشان سال 1401) در نظر گرفته شده است.
فراموش نکنید که می توانید کلاس آنلاین تیزهوشان یا دوره آنلاین تیزهوشان را انتخاب کنید. سلامتی شما و خانواده مهمتر از هر چیز دیگری است و حضور در کلاس های حضوری با استرس ورزش کاری را از پیش نمی برد.
یک کلاس آنلاین تیزهوشان موفق باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • پشتیبانی آنلاین و تلفنی
 • ارتباط ارتباط با مدرس دوره
 • یک پلتفرم استاندارد کلاس
 • در اختیار گذاشتن ویدیوی دوره
 • تجربه مدرس تیزهوشان
  تجربه مدرس دوره آنلاین تیزهوشان مهمترین نقطه تصمیم گیری برای انتخاب کلاس های آزمون تیزهوشان هفتم و نهم است. سوالات بیشتر امتحانی توسط معلمان مدارس سمپاد طراحی شده است پس رزومه مدرس تیزهوشان را به دقت بررسی کنید.
 • اساتید هر دوره باید باشند

متأسفانه دیده شده که مدرس ریاضی، هوش تحلیلی و هوش تحصیلی یک نفر هستند. به نظر شما آیا می توانید همه این مهارت ها را در یک نفر ترکیب کنید؟

 • استفاده از بانک سوالات استاندارد و نمونه سوالات کافی

از دیگر ویژگی های یک آموزشگاه تیزهوشان خوب است.

 • آزمون های مقطعی، میان ترم، پایانی و جمع بندی

شرکت در کلاس های تیزهوشان که از هیچ آزمونی پشتیبانی نمی کند به وجه توصیه نمی شود.

 • ارتباط با والدین و ارائه ایده های کلیدی برای بهبود و تسریع آموزش دانش آموزان
 • مشاوره به دانش آموز و والدین

یکی از جنبه های مهم یک دوره تیزهوشان خوب تیم مشاوره ای است که محیط کنکور را می شناسند و از مسائل انگیزشی و روحی دانش آموزان آگاه هستند.

تاکید می کنیم که موسسات غیر معروف مورد تایید یا انتقاد ما مخالف هستند. اگر مدرسه یا مدیری را می شناسید که نامش در این لیست نیست، می توانید آنها را در کادر نظرات معرفی کنید.
همچنین در صورتی که موسسه دارای وب سایت رسمی باشد، لینک سایت جهت مطالعه بیشتر می شود.

وجه تمایز آموزشگاه تیزهوشان موفق با دیگر موسات تیزهوشان، ویژه بر روی آموزش سوالات هوش تحلیلی است. آموزشگاه موفق دارای کلاس آنلاین تیزهوشان و دوره های جامع هوش تصویری، هوش ریاضی و هوش کلامی است که می توانید با مراجعه به وب سایت آموزشگاه موفق توضیحات مربوطه را مشاهده کنید.

جزوه اختصاصی دکتر پوریا رجب زاده (مدرس هوش تحلیلی و موسس آموزشگاه موفق)، پشتیبانی تا روز آزمون، پلتفرم مناسب برگزاری کلاسهای آنلاین و درصد قبولی بالا از ویژگی های بارز موسسه تیزهوشان موفق است.

دکتر رجب زاده دارای رزومه ای کاملا مرتبط با آموزش تیزهوشان و مباحث هوش تحلیلی است. از جمله موارد قابل ذکر است.

همچنین پیج اینستاگرام پوریا رجب زاده به طور فعال در زمینه آموزش تیزهوشان فعالیت دارد.

movafagh-edu.ir

بیشتر برای آزمون تیزهوشان ششم تا هفتم است. نکته ای که توجه می کند مدرس، مشاور و برنامه ریزان دوره همه یک نفر هست. در بیوگرافی مهندس تسلیمی فر اشاره ای به تدریس در مدارس تیزهوشان نشده است.

taslimifar.com

اکثر دانش آموزان مدارس تیزهوشان کشور با موسسه علامه حلی آشنایی دارند. بیشتر آنها در دوره اول یا دوم دبیرستان از کتاب های علامه حلی به عنوان کتاب درسی استفاده کردند. تعداد زیادی از افراد به صورت حضوری و آنلاین در آزمون های علامه حلی شرکت کرده اند و وضعیت تحصیلی خود را در بین دانشجویان برتر کشور و نتایج این آزمون ها بررسی می کنند. به طور خلاصه، امکان ندارد که فرد در این 10 سال عضوی از خانواده سمپاد باشد و به موسسه علامه حلی برنخورد.
این سازمان نیز کلاس ویژه تیزهوشان را برگزار کرده است.
بارزترین ویژگی این کلاس ها از اساتید مجرب و متنوع است که اکثر آنها از اساتید سمپاد هستند. شاید نخواستن رزومه قبلی تنها نکته مبهم این کلاس ها باشد

class.mhelli.ir

موسسه واله تهران از ده سال پیش در زمینه آموزش دروس آمادگی تیزهوشان نهم شروع به کار کرد و نتایج مثبتی در این زمینه کسب شد. این موفقیت مرهون حضور پرسنل و معلمان و مشاوران مجرب در رشته های آموزشی است که علاوه بر ایجاد جایگاه علمی مؤسسه باعث می شود که بسیاری از اولیا باشند. اما دان کلاس های آنلاین در شرایط شرایط کاری که آنها را با فقدان جدی می کند.

ins.valleh.ir

مبتکران یکی از معروف ترین برندها در زمینه آزمون های آزمایشی می باشد. می توان یکی از بهترین کلاس های سال های اخیر گفت. امسال برگزار خواهد شد.

www.mobtakeran.com

با توجه به اینکه کافه پیشنهادی در برگزاری کلاس های آنلاین دارد، کلاس آنلاین و تخت را برای میزبانی کلاس ها را دارا دارد. با این حال استفاده از اساتید جدید و استفاده های مختلف از کلاس ها را کاهش داده است.

cafetadris.com

به همان مکانی که برای کلاس های مهندس تسلیمی فر ذکر شد، شرکت در این کلاس ها توصیه نمی شود.

arashkalantari.ir

این کلاس با این جمله غافلگیر کننده آغاز می شود: “مدرس و سرگروه طراحان سوالات آزمون تیزهوشان(از سال ۱۳۸۲)”
فقط نظر از توجه به ادله فوق باز هم چون استاد به عنوان مدرس ششم، نهم، مشاور و … می شود، حضور در این دوره توصیه نمی شود.

sadsho.com

در نهایت در سالی که به دلیل بیماری شرکت در کلاس های حضوری توصیه نمی شود از کلاس آنلاین تیزهوشان بهترین گزینه استفاده شود. از طرفی برخی از موسسات معتبر مانند واله و مبتکران کلاس های آنلاین برگزار نمی کنند. پیشنهاد ما در کلاس های آنلاین آموزشگاه موفق و موسسه علامه حلی است.
آنچه مهم است این است که این پیشنهاد با در نظر گرفتن وضعیت دانش آموزان عادی ارائه شده است. اما عوامل زیادی در این تصمیم دخیل هستند. به همین دلیل بهترین کار این است که در ابتدای راه ذکر شده را با توجه به شرایط خود اولویت بندی کنید. آنها را برای هر موسسه بررسی کنید.


1- آیا ثبت نام کلاس آنلاین تیزهوشان برای قبولی در نهم الزامی است؟
کلاس های تیزهوشان یکی از راه های موفقیت در آزمون تیزهوشان است. بنابراین در صورت لزوم می توان از این کلاس ها استفاده کرد.
2- نام کلاس آنلاین تیزهوشان را در کدام موسسه توصیه کنید؟
برای انتخاب بهترین کلاس هزینه دوره ها، رزومه اساتید، پشتیبانی، پلتفرم کلاس ها و … بررسی می شوند. پیشنهاد ما آموزشگاه تیزهوشان موفق و موسسه علامه حلی است.
3- آیا کلاس های آموزش تیزهوشان برگزار می شود؟
بله دوره های تیزهوشان به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار می شود.اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!