این روزها تب شرکت در آزمون آیلتس و کسب موفقیت در آن بسیار داغ است. در میان افراد مختلف، هر کس می‌تواند پیدا کند که به دنبال شرکت در آزمون آیلتس و یا کسب اطلاعات در مورد آن نباشد. ادامه تحصیل، کار، و یا ارائه مدرک آیلتس به دانشگاه‌ها و ادارات، از جمله افراد متقاضی برای شرکت در آیلتس است. اما آزمون آزمون آیلتس و کسب نمره ایده آل در آن کار ساده نیست. به عنوان یکی از متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس، می‌توانم بگویم باید هفت خان رستم را برای این هدف طی کرد. شرکت در کلاس آیلتس و مطالعه کتاب‌ها و منابع خودآموز آیلتس از جمله این روش‌ها هستند. اگر در آزمون آزمون آیلتس هستید، قدم نهایی شرکت در خود آزمون است. اما صبر کنید! مگر می‌شود بدون سنجش میزان آمادگی خود و تجربه قرارگیری در شرایط واقعی آیلت، در آزمون اصلی ثبت نام کرد.

بهترین راه برای محک زدن میزان آمادگی قبل از شرکت در امتحان اصلی آیلتس، آزمون ماک آیلتس است. به دلیل بالا بودن هزینه شرکت در آزمون آیلتس و عدم آشنایی و تسلط بر سوالات آزمون و آمادگی 100 درصدی، داوطلبان تعداد زیادی به شرکت در آزمون آزمایشی آیلتس به ویژه آزمون‌های ماک با بازخورد تشریحی جهت استفاده از بازخوردهای آموزشی ممتحنین و معلمان باسابقه آیلتس و عملکرد بهتر در آزمون اصلی دارند. موسسات شروع به برگزاری آزمون ماک آیلتس کرده‌اند که هر کدام با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، می‌توانند به هدفشان برسند یعنی موفقیت در آزمون آیلتس نزدیک شوند. در میان این موسسات، با توجه به تجربه شخصی، موسسه سفیر بالاترین کیفیت و استانداردترین آزمون‌های ماک آیلتس را می‌کند. آزمون اصلی آیلتس، آزمون ماک هم در دو نوع جنرال و آکادمیک برگزار می شود و به دوسته استاندارد و تشریحی تقسیم می شود. نوع اول: با کامنت ممتحن و بازخورد تشریحی و نوع دوم: بدون کامنت و غیر تشریحی، که هر کدام با توجه به نیازتان می‌توانند به شما کمک کنند.

موسسه سفیر گفتمان به عنوان بهترین مرکز آزمون ماک آیلتس، روشی مطمئن برای آشنایی با نحوه برگزاری و فضای آزمون آیلتس است. بعد از شرکت در چند Mock آیلتس سفیر، می‌توانم این موسسه نزدیک‌ترین شرایط را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده شرکت‌ها می‌کند. با ثبت نام در ماک آیلتس سفیر، می‌توان از مزایای ویژه زیر بهره‌مند شد.

  • سوالات استاندارد
  • نمره دهی و استاندارد استاندارد
  • مشاوره پس از آزمون
  • برگزاری منظم و طبق تقویم
  • تصحیح Writing توسط پنل ممتحنین
  • مشاوره بعد از آزمون

مهم‌ترین ویژگی Mock آیلتس سفیر، ارائه شرایط مشابه و درکی صحیح از آزمون اصلی است. علاوه بر این، این آزمون بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و می‌توان در آن شرکت کرد. نباید فراموش کرد که در آزمون آیلتس، مدیریت زمان، و دقت بسیار مهم هستند و هر کدام باید در آن‌ها خبر و کارکشته باشد. بهترین قدم در این راستا، ثبت نام در ماک آیلتس سفیر است.

ماک سفیر در چند سنتر و مکان های مختلف تهران برگزار می شود و به عنوان یک آیلتس، تجربه شیرین و لذت بخشی را از شرکت در یکی از سنترهای ماک آیلتز سفیر کسب کردم. بعد از اولین ماک، متوجه میزان آمادگی و موقعیت خود در مسیر شدم. چه چیزی بهتر از درک نقاط ضعف و قوت خود و آگاهی از دانش زبانی خود!

سالن برگزاری آزمون ماک سفیر دارای تهویه و مکانی مناسب، صندلی‌ها و امکانات و محیطی همراه با سکوت و آرامش برای هرچه بیشتر در زمان آزمون هستند. نحوه پاسخگویی و راهنمایی، کیفیت سیستم صوتی در بخش Listening و تسلط ممتحنین نیز نقش پررنگی در خوب پیش روند رفتن آزمون ماک دارند. ثبت نام در آزمون ماک نیز به انجام می‌شود. در سایتielts.safirmall.com همه آزمون‌های پیش‌رو به صورت منظم و برنامه‌ریزی شده، قرار داده شده و تنها با چند کلیک می‌توان در آزمون مورد نظر خود با انتخاب نوع آزمون آکادمیک و یا عمومی و کارنامه استاندارد یا تحلیلی، نام کرد.

اگر شما نیز به دنبال بهترین مرکز آزمون ماک آیلتس هستید و می‌خواهید شرایط واقعی آزمون آیلتس را تجربه کنید، موسسه سفیر با بهره‌گیری از اساتید و ممتحنین با تجربه و حرفه‌ای و مراکز کاملا استاندارد، گزینه‌ای ایده‌آل برای این منظور هستند. بدون جستجو و برداشتن قدمهای حساب شده، نمی توانم در آیلتس به یک ایده خوب بپردازم. ثبت نام در ماک آیلتس سفیر، یک قدم حساب شده و همان تصمیم درست است.