به دنبال بهترین سایت تبلیغات تولیدی هستید؟ نمایش دادن تبلیغات شما در مقابل چشمان بسیاری از اینترنت ممکن است یک چالش مناسب برای شما باشد، اما با پلتفرم‌های مختلف، انتخاب‌ترین گزینه‌های دیگر آنها نیستند. در حالی که خدمات و محصولات خود را به نمایش می گذارند، باید از وب سایت های مناسب برای پرداخت به ازای کلیک (PPC) استفاده کنید.

بهترین سایت تبلیغات تولیدی
بهترین سایت تبلیغات تولیدی

به همین دلیل است که ما فهرستی از بهترین سایت های تبلیغاتی تولیدی را گردآوری کرده ایم تا بتوانیم هدف خود را جذب و تبدیل کنیم، به علاوه به شرکت خود بازگشت سرمایه (ROI) نظر خود را بدهید.

Google Ads این صنعت را رهبری کرده و از بسیاری از رقبای پیشی گرفته است و جایگاه خود را به عنوان پلتفرم پیشرو برای تبلیغات آنلاین به دست آورده است. به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغات و کار شما، می توانید به اهداف خود از طریق شبکه های جستجو و نمایش کمک کنید.

شبکه جستجوی مکانی است که می توانید برای کلمات کلیدی برای تبلیغات در نتایج جستجوی گوگل پیشنهاد قیمت بدهید.

کلمات کلیدی بسته به سطح محبوبیت (یا حجم جستجو) و مطلوبیت (یا رقابت) آنها در بین شرکت ها، دارای ارزش های خاص هستند. بسیاری از کلمات کلیدی رقابت قابل توجهی دارند، اما شما می توانید شرایط مناسبی برای کسب و کار و بودجه خود را پیدا کنید.

پس از اینکه افراد سؤالات خود را تایپ کرده و در نتایج جستجو می کنند، صفحه نتایج جستجوی تبلیغات را در اطراف نتایج ارگانیک نشان می دهد.

تبلیغات در بالا و پایین ظاهر می‌شوند و هر آگهی پولی برچسب‌گذاری می‌شود تا جستجوگران کمک کند. شبکه نمایش دسترسی شما را به وب‌سایت‌های متعلق به Google، مانند Google Maps و Gmail و وب‌سایت‌های شریک گسترش می‌دهد. فرآیند حراج برای شبکه نمایش به جای نتایج جستجو، فضای شما را در این صفحات قرار می دهد.

Google Ads نرخ تبدیل بهتری ایجاد می کند و وب سایت ترافیک را افزایش می دهد و از فناوری هوشمند برای اینترنت با نیازهای شما استفاده می کند.

راه‌اندازی برای افرادی که اولین‌ها هستند ساده است، بنابراین می‌توانید بدون استفاده از ابزارهای تبلیغاتی راه‌اندازی کنید.

تبلیغات بینگ مانند گوگل عمل می کند، بلکه کاربران آنها کوچکتر هستند. همه جستجوگران به گوگل پایبند مشترک، به همین دلیل است که بینگ سومین سهم بازار بزرگ را جستجو می کند. شرکت شما می توانید از این سهم در کمپین تبلیغاتی شما استفاده کنید.

تبلیغات بینگ امتیاز دیگری نیز ارائه می دهد. مخاطبان آنها هنگام خرید آنلاین از دسکتاپ 36 درصد بیشتر از جستجوگران اینترنتی معمولی خرج می کنند، بنابراین تبلیغات Bing نه تنها می تواند بیشتر را به ارمغان بیاورد تبدیل کند بلکه با ارزش بیشتری را نیز به ارمغان می آورد.

با ازدحام قابل توجه و کسب و کارهای بالقوه کمتری که بر سر کلمات کلیدی رقابت می تواند، تبلیغات بینگ نیز یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغات آنلاین و کار در نظر گرفته می شود.

شما می توانید پیشنهادات سفارشی را برای کلمات کلیدی مرتبط ایجاد کنید، و تبلیغات ویژه جستجوی شما را در کنار، بالا و پایین جستجوهای ارگانیک قرار دهید.

تبلیغات بینگ دو جستجوی دیگر را نیز پوشش موتور می دهد:

با این پوشش، تبلیغات شما را در سراسر وب در معرض دید بیشتری قرار می دهد.

رسانه های اجتماعی برجسته، به ویژه فیس بوک، مکان های تبلیغاتی خود را بهبود بخشیده اند و می توانند به طور فردی برای مخاطبان جذاب باشند. به همین دلیل است که آنها به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغ و کار شما هستند.

تبلیغات فیس بوک دسترسی بی نظیری به علایق خاص و بازارهای خاص ارائه می دهد و همچنین می تواند جمعیت شناسی مانند سن و منطقه را با دقت هدف ارائه دهد. برای هدف قرار دادن مخاطب به این معنی است که تبلیغات فیس بوک شما از کلمات کلیدی است.

بهترین سایت تبلیغات تولیدی
بهترین سایت تبلیغات تولیدی

برای به دست آوردن یک مکان تبلیغاتی در فیس بوک، به جای یک کلمه کلیدی، یک پیشنهاد برای خود آگهی تعیین کنید. می‌توانید خود را در فیس‌بوک با کمک‌های بصری تقویت کنید، که می‌توانید به شما کمک کنید. ویدئوها و تصاویر ضمیمه شده به متن آگهی شما می توانید توجه بیشتری را به خود جلب کنید.

گستره مکان‌هایی در فیس‌بوک که تبلیغات می‌توانند در آن‌ها نمایش داده شوند، مزیت دیگری است.

تبلیغات می در فید خبری، پانل کناری و منطقه پیام رسان نمایش داده می شوند. تبلیغات ویدیویی همچنین می تواند در طول داستان ها و افزایش کاهش مصرف باشد.

آمازون یکی دیگر از بهترین مکان ها برای تبلیغات آنلاین است. این سومین پلتفرم تبلیغاتی محبوب (پس از گوگل و فیس بوک) است و تعداد زیادی از مصرف کنندگان را به خود جذب می کند.

برای دیدگاه، آمازون دارای بیش از 300 میلیون حساب کاربری فعال، علاوه بر بیش از 100 میلیون عضو Amazon Prime است.

چه محصولاتی را در آمازون بفروشید یا خارج از آن، می توانید در پلتفرم تجارت الکترونیکی تبلیغ کنید.

تبلیغات آمازون برای فروشندگان آمازون عبارتند از:

  • محصولات حمایت شده
  • برندهای حمایت شده
  • نمایش حمایت شده است
  • فروشگاه های آمازون

اگر در آمازون نمی فروشید، می توانید از انواع تبلیغات زیر استفاده کنید:

  • تبلیغات ویدیویی
  • نمایش تبلیغات
  • تبلیغات سفارشی

این تبلیغات در Amazon.com و همچنین سایت های متعلق به آمازون و دستگاه های آمازون ظاهر می شوند. با راه اندازی کمپین از مخاطبان زیاد آمازون و گزینه های تبلیغاتی رو به رشد استفاده کنید.

لینکدین، یک سایت شبکه اجتماعی برای حرفه ای های کسب و کار، می تواند از طریق تبلیغات حمایت شده یا پویا، شرکت شما را به اطلاع دقیق برساند. سیستم تبلیغاتی آن‌ها به جایگاه شرکت‌های تجارت در کسب و کار (B2B) پاسخ می‌دهد، بنابراین می‌توان با تصمیم‌گیری‌ها ارتباط برقرار کرد.

حتی برای سازمان های تجاری به مصرف کننده (B2C)، لینکدین مکانی عالی برای تبلیغات آنلاین است. برای مثال می‌توانید از LinkedIn برای راه‌اندازی یک تبلیغات کمپینی برای استفاده استفاده کنید که مفید است که به دنبال نامزدهای با تجربه یا منفعل در صنعت خود باشید.

تبلیغات می در ستون سمت راست و فید خبری ظاهر می شوند، یا می توانند به عنوان پیام ها یا پست های حمایت شده InMail نشان داده شوند. اینات صندوق ورودی، تبلیغات را مستقیم می کند و حس یک درخواست شخصی را القا می کند.

شما می توانید تبلیغات خود را بر اساس صنعت یا مکان هدف تعیین کنید، اما همچنین می توانید آنها را برای کسب و کار، موقعیت، مدیریت و موارد دیگر تخصصی انتخاب کنید. حراج های تبلیغاتی لینکدین بر روی مخاطبان مانند فیس بوک عمل می کنند.

اینستاگرام نیروگاهی برای پست‌های حمایت شده از برند است، اما آنها تبلیغات رسمی نیز دارند. می‌توان با اینفلوئنسرها یا شخصیت‌های محبوب اینستاگرام خود تماس بگیرید تا با کسب و کار شریک شوید، قیمت گذاری و جزئیات اینفلوئنسر به صورت خودکار انجام شود.

با این حال، تطبیق پذیری اینستاگرام آن را به یکی از بهترین مکان ها برای تبلیغ کسب و کار شما تبدیل می کند.

از آنجایی که فیس‌بوک مالک اینستاگرام است، تبلیغات بیشتر با روش‌های فیس‌بوک سازگار است. با این اینستاگرام به گرافیک متفاوت، بنابراین تبلیغات عکس و ویدیو در استوری ها و فیدها تاکید می کند.

اینها بیشتر به تبلیغات چرخ و فلک منشعب می شوند، جایی که می توانند محصولات مربوط به آن را تند بکشند، و بینندگانی را که بیننده می شوند، مجموعه محصولات را در داخل یک عکس کلیک کنند. اگر شرکتی با تصویر سنگین هستید، اینها می توانند برای کسب و کار مفید باشند.

بهترین سایت تبلیغات تولیدی
بهترین سایت تبلیغات تولیدی

برای مطالعه ادامه مقاله به آدرس زیر مراجعه کنید

https://ad.irpsc.com/2022/06/15/سایت-تبلیغ-بهترین-محصول/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!