آنالیز اینستاگرام
آنالیز اینستاگرام

در اینجا بهترین سایت‌های آنالیز پیج اینستاگرام را با شرح برخی جزییات مرور می‌کنیم، تا شما مناسب‌ترین اینفلوئنسر را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

یک نرم افزار تحت وب که به بررسی پلتفرم های اینستاگرام و تیک تاک می پردازد. در این ابزار اطلاعات دموگرافیک به علاوه گزارش کمپین و تحلیل محتوا را دریافت می کند. اما این ویژگی‌ها را به صورت کامل در طرح رایگان، ارائه نمی‌کنند.

·میان لایک و کامنت – زمان ارسال پست – مجموع پست، فالور و فالویینگ – میزان نرخ رشد – روند هشتم رشد فالور – پرتکرار

نمونه گزارش سایت آنالیزا
نمونه گزارش سایت آنالیزا

سرویس‌هایی چون دانلود از شبکه‌های اجتماعی، تولید هشتگ، آنالیز پروفایل و.. را می‌کند. ابزاری است بر AI که پروفایل اینستاگرام را با 14 متریک آنالیز و در قالب چهارت نمایش می دهد (مانند عکس زیر ).

نمونه تحلیل تولزو
نمونه تحلیل تولزو

تعدا فالور و بهترین نرخ – فعالیت متوسط ​​- پست‌گذاری روزانه و هفتگی – زمان پست‌گذاری – مورد علاقه مخاطبین – بهترین پست‌ها (براساس لایک، کامنت و هشتگ)

یک نرم افزار تحلیل اکانت و کمپین مونیتورینگ رایگان مبتنی بر AI,NLP,ML که اطلاعات دموگرافیک، بازرسی عمیق و امکان یافتن خویشاوندترین اینفلوئنسر را برای شما مهیا می‌کند. این نرم افزار ایرانی است و به همین دلیل کامل و بهروزی را از کاربران ایرانی، سایر پلتفرم های خارجی را در اختیار شما قرار می دهند.

تعدا فالور، فالوینگ و پست – روند رشد فالور – سنجش کیفیت پیج – برآور قیمت – اینفلوئنسرهای پیشنهادی – بهترین پست ها – هشتگ ها و کلمات پرتکرار – لیست مقایسه اینفلوئنسرهای انتخابی – کمپین مونیتورینگ

بخشی از صفحه تحلیل پروسس
بخشی از صفحه تحلیل پروسس

یکی دیگر از سایت های آنالیز اینستاگرام که اطلاعات کامل درباره اکانت را می دهد. نینجا اپلیکیشنی هم ارائه کرده است که در بازار جهانی محبوب است.

گزارش هفتگی و ماهانه – رتبه بندی – بررسی لایک و کامنت – نرخ رشد فالور – بررسی کلمات و هشتم پرتکرار- تشخیص ربات

نمونه گزارش تحلیلی نینجا
نمونه گزارش تحلیلی نینجا

در این مقاله با مرور پرکاربردترین و بهترین سایت‌های آنالیز پیج اینستاگرام داخلی و خارجی سعی کنید با ارائه گزارشی از هر ابزار، شما را با قابلیت‌های پروسس به عنوان یک ابزار ایرانی آشنا کنیم. پلتفرمی که در عین داشتن تمام ویژگی‌های ابزارهای خارجی، قابلیت‌های بیشتر در کمپین ترکر و تماس با ناشرین و… مهیا می‌کند و به دلیل فعالیت‌ها در اتمسفر ایران، امکان تهیه پلن‌ها به فراخور نیاز، گرفتن پشتیبانی و.. را نیز برای کاربران ایرانی بسیار فراهم می‌کند. راحت تر و بهصرفه تر کرده است.

پروس یک نرم افزار راهاندازی، اندازه گیری و تحلیل هوشمند برای کمپین های اینفلوئنسرمارکتینگ است.

به شما امکان آنالیز پیج‌های پابلیک با بیش از 1000فالور را می‌دهد. در این آنالیز علاوه بر داده‌هایی چون نرخ اینگیجمنت، رشد فالور و… میزان فالور فیک، عدد کیفیت پیج، همپوشانی و پیج‌های مشابه را نیز با تکیه بر AI,ML,NLParائه می‌کنیم.

به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات را جمع آوری کنید. .

به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات را جمع آوری کنید. .

دنبال کردن رفتار اکانتی که می‌خواهید و در پروفایل شخصی خود ثبت می‌کنید، شامل چه کمپینی‌هایی است که راه انداخته‌اند، با کدام اینفلوئنسرها همکاری کرده‌اند و چه نتایجی را دریافت کرده‌اند. تا اطلاعات کامل از کاربرانی که می‌خواهید باشید.

اطلاعات جمع آوری شده از اکانت ها را نیاز خود دسته بندی کنید. لیستی از اینفلونسرها از رقبایی که انتخاب کرده اند یا فیلترهای دموگرافیکی که اعمال می کنند، دریافت کنید. تا کمپین‌های بهینه‌تر و موفق‌تر را راه‌اندازی کنید.

برای هر دسته از کاربران و اینفلوئنسرها که می‌خواهید، پیام شخصی‌سازی ایجاد کنید. با ارسال پیام مناسب به شخص درست، به بالاترین حد از میزان مشارکت رسید.

از لحظه اجرای کمیپن، آن را به صورت لایو رصد کنید. می‌توان نرخ تبدیل کمپین (کاربر به مشتری)، درآمد حاصل از اجرای کمپین، میزان ترافیک ورودی جعلی و.. را در قالب جدول و مشاهده کنید. قبل از آن در پراولیست افراد را با KPIهای مقایسه کنید و مناسب‌ترینشان را به کمپین خود بیافزایید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!