از آنجایی که شما نیز میدانید اینستاگرام این روزها فقط برای تبادل عکس ها و ویدیوها نیست. بلکه به شبکه اجتماعی تبدیل می شود که افراد می توانند کارهای مشابه فروش محصولات، مشاوره، بازاریابی و… انجام دهند. پس میتوانم هدف اصلی را همه کارها و افرادی که دیده میشوند.

ما از راه های میتوانیم در اینستاگرام دیده و مخاطب را جذب کنیم. یکی از این روش ها مسابقات و قرعه کشی است. ما سعی کنید در این مقاله بهترین روش قرعه کشی در اینستاگرام را به شما آموزش دهیم.

روش جذب افراد با برگزاری مسابقه

تجربه نشان داده است که مسابقه در اینستاگرام به افزایش و جذب مخاطبان کمک زیادی می کند.
به عبارتی، بیشتر صاحبان کسب و کار برای دیده شدن مسابقه برگزار می کنند تا علاوه بر افزایش فالوور، اعتماد را در دیگران زنده کنند.

روش هایی که میدانید روش های مختلف برای قرعه کشی وجود دارد. که ما در ادامه میخواهیم در مورد آنها صحبت کنیم.

شما می توانید قرعه را بین کسانی که بیشترین میزان کامنت را گذاشته اند برگزار کنید. یا افرادی که منشن را داشته اند. یا حتی به صورت تصادفی.

هر روشی که انتخاب می کنید نیاز به سیستم دارید و یا برنامه ای برای کمک به شما بیاید تا بتوانید بدون این کار شخصی انجام دهید.یکی از این برنامه ها و سایت ها، سایت getcombot است.

شما به کمک این سایت می توانید بین فالورها، کسانی که کامنت گذاشته اند و… قرعه کشی انجام دهید. بسیاری از افراد برای قرعه کشی از این روش استفاده می کنند. اما استفاده از این سایت معایبی نیز دارد که به ترتیب زیر قرار دارد.

  • از آنجایی که این سایت یک سایت بین‌المللی و مورد توجه است، ممکن است نیاز باشد که در آن زمان فقط تا قرعه‌ای انجام شود (زیرا افراد بسیار زیادی در سایت فعالیت دارند)
  • شما را که برای لایو اعلام کرده شاید نتوانید در آن زمان کار خود را انجام دهید و در این صورت مخاطبان شاکی خواهند شد زیرا می توانند مصرف کنند تا قرعه کشی شروع شود.

از معایب سایت که بگذریم نوبت به آموزش کار با این سایت می باشد. برای انجام قرعه کشی بعد از وارد شدن به سایت در قسمت اول ایمیل خود را وارد کنید و در قسمت دوم کد، پستی را که می خواهید قرعه کشی از آن پست انجام دهید را وارد کنید.(برای این کار به پست مورد نظر در اینستاگرام مراجعه کرده و از سه نقطه بالای صفحه copy link را بزنید)

سپس یک صفحه بزرگ برای شما باز شده و در پایین صفحه لینک قرار دارد. اکنون روی لینک کلیک کنید و حالا می توانید قرعه کشی را آغاز کنید.

شما می توانید قوانین خود را در این قسمت اعمال کرده و سپس به مسابقه بپردازید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید بهترین روش قرعه کشی در اینستاگرام را دنبال کنید.

این سایت روسی، یکی دیگر از سایت های پرکاربرد در زمینه برگزاری مسابقات است. اما اگر می خواهید امنیت پیج خود را بالا ببرید از این سایت زیاد پیشنهاد نمی کنید زیرا باید اکانت اینستاگرام خود را به آن متصل کنید. برای قرعه کشی استفاده کنید)

در لینکی که مقاله ابتدایی قرار داده ایم به طور کامل در مورد انواع روش های قرعه کشی توضیح داده شده است. پس می توانید با مراجعه به آن لینک شیوه های مختلف را بیاموزید.

برای قرعه کشی در این سایت باید روی اینستاگرام در سایت کلیک کنید و با وارد کردن یوزر نیم و پسورد خود وارد اکانت اینستاگرام شوید و لینک پست مورد نظر را کپی کنید و در سایت وارد کنید.(برای مشخص کردن شرایط مسابقه روی چرخ دنده ضربه بزنید)

شرط این سایت برای مسابقه این است که ID سایت را در پست مورد نظر من نشان می دهد. سپس می توانید مسابقه را برگزار کنید.

نکته: قرعه کشی به صورت دستی دقیق تر است. اما در این صورت ممکن است افراد به شما اعتماد نکنند و بگویند که قرعه کشی عادلانه نبوده است. حتی نمی توانید تعداد زیادی را داشته باشید و تمام کامنت ها را دانلود کنید و یا تفکیک کنید.

اما می توانید از نرم افزارهایی مانند اکسل استفاده کنید. اکسل نرم افزاری بسیار دقیق و حرفه ای است و می توانید به آن کمک کنید یک قرعه کشی کاملا عادلانه و قابل اعتماد برگزار کنید.

پس اگر توانستید که از روش دستی استفاده کرد تا مخاطبین نیز آن قرعه کشی را پذیرفتند، اکسل بسیار مناسبی خواهد بود.

ما سعی کردیم نکات کلی در مسابقات و قرعه کشی را به شما بگویم. این را فراموش نکنید که مسابقات یکی از بهترین روش های جذب مخاطب است. اگر پیجتان برای شما مهم است و می خواهید توسط افراد بیشتری از مسابقات کمک بگیرید و سعی کنید خودتان را با کاربران بالا ببرید. امیدواریم این مطلب شما مفید واقع شود و بتوانید بهترین قرعه کشی ها را برگزار کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره اینستاگرام و میزان افزایش فالوور و لایک، می توانید به سایت فالووران سر بزنید و از سرویس های اینستاگرام آن استفاده کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!