افزایش فالوور رایگان اینستاگرام
افزایش فالوور رایگان اینستاگرام

یکی از دغدغه‌های اصلی که می‌خواهند پیج خود را بالا ببرند، سخت‌ترین برنامه‌هایی است که این برنامه‌ها با اجرا درآورده می‌شوند. تا چند ماه گذشته بسیاری از کسب و کارها می‌توانند با استفاده از ربات‌ها در لحظه به تعداد فالوورهای خود به صورت واقعی اضافه شوند.

بالا بودن تعداد فاورها برای بسیاری از کسب و کارها از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که با کار افتادن برخی از این مشاغل و کارها نیز به شدت کاهش یافته است.

فعالیت‌های کسب و کار در فضای مجازی یکی از اصلی‌ترین راه‌های معرفی خود و برند آن‌ها برای خرید و کسب و کسب درآمد می‌شود. برنامه با ريتم سختي که اين برنامه را به خود اضافه مي کند، بايد کسب کند و کارها را دنبال کند، به دنبال يک شيوه بهتر براي افزايش دائمي فالوورهاي خود باشند تا بتوانند در اين برنامه خود را بالا بکشند.

برای آن که می توانید فالوورهای خود را به صورت دائمی و هدفمند بالا ببرید در هنگام راه اندازی یک صفحه اختصاصی برای کسب و کار خود این سؤال را پیش می آورید که چگونه باید فالوورها را به سمت کسب و کار جذب کنید؟ روش‌ها و ترفندهایی که بسیاری از کاربران را برای بالا بردن فالوورهای خود از آن‌ها در این برنامه استفاده می‌کنند، می‌توانند از تنوع بالاتری برخوردار باشند. اما می‌توانم کاربردی‌ترین این روش‌ها را به صورت ذیل دسته‌بندی کرد:

• استفاده از تقویم محتوا

اصلاً تقویم چیست! این تقویم را به شما کمک کنید که در هنگام به اشتراک گذاشتن مطالب خود در پیجتان برنامه منظمی را داشته باشید و این باعث شود که خودتان را از روزهای قبل برای این موضوع آماده کنید و مطالب مناسب را آماده کنید.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایی که شما با برنامه محتوای آن را دنبال می‌کنید، این است که به صورت منظم خود را در پیج ارسال کنید، از پست‌ها و مطالب تکراری جلوگیری می‌کند، بیشتر بر روی تولید محتوا و را می‌توان بازگو کرد. کرد. از اصلی‌ترین مزیت این گزینه می‌شود که فالوورهای شما در زمان مشخص منتظر مطالب جدید و مهیج شما باشد و این امر باعث می‌شود که فالوورهای شما روزبه‌روز افزایش داشته باشد.

• استفاده از تصاویر و کلیپ های با کیفیت و جذاب

می‌دانیم که برنامه اینستاگرام یکی از پلتفرم‌های تصویری می‌باشد. به همین دلیل دیجی فالوور به شما پیشنهاد می‌کنید که از انتشار عکس‌ها و ویدئوهایی که از کیفیت پایین‌تری برخوردار هستند، خودداری کنید. محصولاتی که دارای کیفیت پایین هستند علاوه بر آن که به شما کمک می‌کند بیشتر فالوورهایتان را کمک کنید، بلکه باعث می‌شود که فالوورهای شما، شما آنفالو کنید.

برای آن که می توانید فالوورهای خود را به صورت هدفمند بالا ببرید، باید از بهترین و با کیفیت ترین تصاویر و ویدئوها استفاده کنید که از آن مفید باشد و بتوانید کاربران زیادی را به خود جذب کنید.

• استفاده از بخش آنالیز اینستاگرام

بهتر است پیج خود را به حساب تجاری تغییر دهی که این امر باعث می شود اطلاعات بسیار مفیدی را در رابطه با مخاطبین خود به دست آورید. این اطلاعاتی که شما در این راه کسب می کنید به شما کمک می کند که بهترین زمان را برای انتشار تصویر خود پیدا کنید و بتوانید جنسیت کنید، سن و موقعیت های مکانی دنبال کننده های خود را به خوبی تشخیص دهید. این امر می‌تواند یکی از بهترین استراتژی‌های کسب و کار باشد و باید از این اطلاعات به خوبی استفاده کنید.

• تگ کردن افرادی که با برند شما در حال حاضر هستند

تگ کردن کاربران دیگر در پست‌های باعث می‌شود که آنها خود پست‌ها و پیج شما را مشاهده کنند. این امر برای کسانی است که فالوورهای شما نیز صدق می‌کند. اگر بخواهید این موضوع را بهتر بشناسید به این مثال خوب دقت کنید. فرض کنید که دارای یک ورزشگاه بزرگ برای تناسب اندام می‌باشید و افراد روزانه بسیار وارد این باشگاه می‌شوند.

شما می‌توانید این افراد را از تصاویر و ویدئوهای آنلاین با کیفیت تهیه کنید و در صفحه رسمی خود قرار دهید و نام آن‌ها را در پست منتشر کنید و آن‌ها را بررسی کنید. این موضوع در قدم اول باعث می‌شود که تعداد کاربران شما بالا بود و قدم دوم آن‌ها را دنبال کنید، صفحه خود را ترغیب کرده‌اید. این تکنیک در بسیاری از پیج‌هایی که دارای کسب و کار می‌باشند مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه خوبی را نیز به دنبال داشته است.

• استفاده از هشتگ‌های هدفمند در بیو اینستاگرام

بیویی که شما در پیج خود قرار دهید باید ساده و خلاصه وارانه نوشته شده باشد و تا حدی باعث شود که کاربران را به خود جذب کنند. این بیو به گونه‌ای باشد که کاربران با دید اول به آن می‌گویند که نوع فعالیت شما چیست و چرا باید شما را فالو کنند.

یکی از تکنیک‌هایی که باعث می‌شود پیچ ​​شما بالا استفاده شود از هشتگ‌هایی استفاده می‌شود که در حوزه کاری شما ربط دارد.

•پرسش از کاربران

شاید بعد از گذشت مدت زمانی پست‌هایی که شما می‌دهید یکنواخت می‌شوید و برای کاربران دیگر جذابیت نمی‌کنید. اگر پیج شما در مدت زمان مشخصی به صورت طولانی مدت پست‌هایی که قرار می‌دهد به صورت خنثی باشد این احتمال بسیار بالا است که کاهش تعامل صورت گیرد و با ریزش فالوور مواجه شوند.

منظور در این مطلب از پست‌های خنثی این است که معمولاً مشارکت افراد در آن‌ها بسیار پایین است. یکی از راه‌هایی که باعث می‌شود که به شما روزبه‌روز با افزایش فالوور تبدیل شود، می‌شود که در نتیجه این پست و محتوای وایرال ایجاد شود. با این حرکت پست شما مخاطب‌های بیشتری را به خود جذب می‌کند و این احتمال وجود دارد که بالا فالوور را دنبال کند.

• استفاده از آیکن اینستاگرام در سایت و قالب ایمیل

از روش‌های دیگری که می‌توانید از آنلوورهای خود استفاده کنید، از آیکن‌های شبکه‌های اجتماعی در سایت می‌باشد. با این کار شما به راحتی و در کمترین زمان می‌توانید صفحه خود را در دید عموم قرار دهید.

• درج آیکن و لینک اینستاگرام در سایت فوتر

AccessPress Instagram Feed یکی از برنامه‌هایی است که می‌توانید برای افزایش فالوور از آن استفاده کنید. این برنامه شما در درج آیکن‌ها در قالب امضای ایمیل کمک می‌کند. این روش یکی از روشهای هوشمندانه برای افزایش فالوور رایگان اینستاگرام به شماره میرود.

• انتشار اینستاگرام در سایر شبکه های اجتماعی

شما می‌توانید پست‌هایی را که در پیج خود به اشتراک گذاشته‌اید را با سایر برنامه‌هایی مانند توییتر، فیس بوک و تلگرام به اشتراک بگذارید تا بتوانید فالوورهای خود را افزایش دهید. این کار باعث می‌شود که کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند با پیچ اینستاگرام شما نیز می‌توانید پیدا کنید و در تصاویری که می‌بینید شما را فالو کنید.

• با برگزاری مسابقات و کمپین های تبلیغاتی

برگزاری مسابقه‌های مختلف در این فضا در مناسب‌های مختلف می‌توان به شما در بالا بردن فالوورها کمک شایانی کنند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معروف در اینستاگرام برای افزایش فالوورهای خود از این ترفند بهره می‌برند و یا با استفاده از کمپین‌های تبلیغاتی مختلف پیج خود را رونق می‌بخشند.

به عنوان مثال شما می‌توانید از کاربرانی که شما دنبال می‌کنید می‌توانید با ایجاد یک هشتگ مختصر به کسب و کار پست‌هایی که انتشار می‌دهید را منتشر می‌کنید و یا از آن‌ها می‌خواهید تا دوستان خود را پست‌هایی که در نظر بگیرید.

شما می‌توانید پیج خود را با استفاده از پیج‌های بزرگ‌تر به دیگران معرفی کنید و پیج خود را در آن‌ها تبلیغ کنید به این صورت که مخاطب‌های زیادی به پیج شما اضافه می‌شوند.

صفحه افزایش فالوور رایگان دیجی فالوور
صفحه افزایش فالوور رایگان دیجی فالوور

یکی دیگر از فالوورهای خود را می‌توانید به صورت آنی فالوورهای خود را افزایش دهید و بر اساس شغل و کاری انجام دهید که می‌توانید تعداد فالوورهایی را که نیازمند می‌باشید خریداری کنید. فالوورهایی که از دیجی فالوور خریداری می‌کنند به صورت واقعی با کیفیت بالاتری به شما ارائه می‌کنند. بسیاری از سایت‌ها برای آن‌ها که سود بیشتری از این راه به دست می‌دهند، به فروش انواع فالوورهای فیک زده‌اند.

اگر می خواهید فالوورهای خود را با استفاده از فالوورهای فیک شروع کنید، نباید به فکر بالا رفتن بازدهی پیج خود باشید.

این نوع از فالوورها یعنی فالوورهای فیک با خرید آن‌ها به صورت آنی به پیج شما اضافه می‌شوند اما به سرعت نیز ریزش خواهند داشت و تمام اعتباری را که برای خود جمع کرده‌اید را از دست بدهید. به این صورت شما دیگر نمی‌توانید از دست رفتن کاربران اطمینان حاصل کنید.

شما می‌توانید از راه‌های اصولی تر و منطقی خود را بالا ببرید. شما بهترین سایت را برای خرید خدمات اینستاگرام انتخاب کنید و در هنگام خرید به این اطمینان برسید که بسته‌هایی که فالوورهای واقعی می‌باشند را دریافت کنید.

سایت دیجی فالوور با دارا سال گذشته در این حوزه افزایش فالوور را برای شما به روش کاملاً اصولی و استاندارد انجام خواهد داد و همه فالوورهای آن‌ها واقعی و با کیفیت می‌باشند. دیجی فالوور با دارا پشتیبانی 24 ساعته در کنار شما خواهد شد.

در نتیجه هنگام خرید فالوور از خرید فالوورهای فیک خودداری کنید زیرا بازدید پیج شما به میزان کاهش پیدا خواهد کرد و شما هیچ گونه پیشرفتی نمی خواهید داشته باشید. شما با خرید فالوور فیک ریزش عجیبی را مشاهده کردید. تا حد امکان بهتر است فالوورهای واقعی را بخرید.

منبع مقاله

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!