رستوران گردی بی شک یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که در هر نقطه ای از کشور می توان تجربه کرد. به هر شهری مراجعه کنید با رستوران های بسیاری روبرو می شوید که برخی از آن ها جزو بهترین و معروف ترین رستوران های آن شهر بوده اند و همیشه هم شلوغ هستند. همچنین برخی از رستوران ها هم به واسطه ارائه غذاهای باکیفیت یا محیطی لوکس و خاص معروف شده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا با تعدادی از بهترین رستوران های ایرانی بیشتر آشنا شوید.

رستوران گردان برج میلاد

مکانهایی که میدانیم، یکی از نمادهای معروف تهران برج میلاد است. برجی که کاربری مخابراتی داشت اما از بخش های مختلف سالن کنسرت، موزه رستوران و غیره تشکیل شده است. رستورانی که در بالای برج میلاد قرار دارد یکی از معروف ترین رستوران ها در ایران و می باشد که با نام رستوران گردان برج میلاد تهران شناخته می شود. در این رستوران غذاهای ایرانی سرو می شود که کیفیت بالایی دارند. همچنین رستوران گردان برج میلاد از محیط لوکسی هم می شود که دیدی 360 درجه از تهران را می دهد. پیشنهاد می کنیم اگر تصمیم بگیرید به تهران سفر کنید، این رستوران را در برنامه خود قرار دهید.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران باغ راز شیراز

وقتی به شیراز سفر می کنید با تنوعی از رستوران های عالی و درجه یک روبرو می شوید که بهترین غذاهای ایرانی و محلی را در محیط های خاص و جذابشان برای سرو می کنند. اما با کمی پرس و جو در شیراز متوجه شدیم رستوران باغ راز یکی از معروف ترین و بهترین رستوران هایی است که فقط با یکبار مراجعه کنید، نگهبان ثابت می شود. رستوران باغ راز شیراز فضای داخلی دارد که شامل فضای سرپوشیده داخل رستوران، فضای روباز واقع در پشت بام و فضای روباز دیگر در باغ زیبا و سرسبز رستوران هستند. همچنین محیط داخلی رستوران هم دارای دیوارهای شیشه ای بوده و چشم اندازه زیبایی از باغ سرسبز را ارائه می دهد.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران ارکیده مهستان کرج

رستوران کرج پاتوق گردان تهران و اطراف اطراف است. در این شهر انواع و اقسام رستوران ها و کافه های مختلف از جاهای ارزان قیمت رستوران های لوکس و بی نظیر وجود دارد و تمام این رستوران ها هم طرفداران بسیاری دارند. اگر در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به کرج سفر کنید، مشاهده کنید حتی لوکس ترین و بهترین رستوران ها هم مملو از مشتریان می شوند. یکی از بهترین رستوران های کرج از دیدگاه مردم اما، رستوران ارکیده مهستان است. مهستان نام یکی از معروف ترین مراکز خرید در کرج است که در طبقه آخر آن، یکی از شعبات رستوران معروف ارکیده قرار دارد. رستوران ارکیده در زمینه سرو غذاهای ایرانی، یکی از بهترین ها به حساب می آید و در اکثر شهرهای ایران هم شعبه است.

می‌توانیم پیشنهاد بدهیم که قصد اجاره ویلا را داشته باشیم از سایت لوکس ویلا را می‌خواهند و می‌خواهند سفری به کردان، از معروف‌ترین مناطق ییلاقی در اطراف داشته باشند، به این دلیل که شهر کرج می‌تواند یک وعده غذا را به رستوران ارکیده مهستان مراجعه کند. کنند تا خاطرات جذابی را برای خود رقم بزنند.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران نایب وزرا تهران

کسی نیست رستوران نایب را ناشناس. بهترین و قدیمی ترین رستوران های تهران که با تغییر دکوراسیون به یکی از لوکس ترین رستوران های تهران تبدیل شده است. اولین شعبه رستوران نایب در خیابان وزرا تهران قرار دارد و ساختمانی چند طبقه است که هر طبقه، دکوراسیون لوکس و بی نظیری دارد. رستوران نایب از موسیقی زنده است و سرویس دهی در این رستوران هم به بهترین نحو ممکن می شود. لازم به ذکر است با این رستوران نایب وزرا از جمله رستوران های نسبتاً گران تهران به حساب می آید اما غذاهای این رستوران حرفی را برای گفتن باقی نمی گذارند و تجربه بی نظیری از انواع غذاهای ایرانی بخصوص انواع کباب ها را در این رستوران دارند.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران کمالی لواسان

منطقه لواسان ای ییلاقی و خوش آب و هوا با طبیعت زیبا در شمال شرق تهران است که بخاطر ویلاهای لوکس و گران قیمتی است که از مناطق لوکس ایران و اطراف تهران به شماره می رود. در شهر لواسان رستوران های بسیاری وجود دارد که شلوغ ترین دوران خود را در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه اسپری می کنند. اما یکی از بهترین رستوران های لواسان معروف است که با سرو غذاهای باکیفیت و خوش قیمت در محیطی جذاب و دوست داشتنی به خوبی در میان مردم می شود، رستوران کمالی است.

بزرگترین رستوران های لواسان که شیک و مدرن هستند، رستوران کمالی محیطی به سبک سنتی و دکوراسیون رنگارنگ و زیبا دارد و همچنین غذاها هم در بشقاب های رنگارنگ و جذاب سرو می شود. انواع غذاهای ایرانی را برای رستوران سرو می کند اما از کم نظر، چنجه و کباب لاتی رستوران یکی از بهترین ها در لواسان به حساب می آید.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران خوان گستر اصفهان

غذاهای لذیذ اصفهانی بخصوص بریانی معروف، باعث می شود رستوران گردی در اصفهان از بهترین تفریحات باشد و به لطف این موضوع، رستوران های بی نظیر در اصفهان وجود دارد که برخی از جاذبه های تاریخی رستوران مانند رستوران ملک سلطان جارچی باشی، برخی فقط برای غذایشان هستند. معروف شده اند مانند بریانی اعظیم و برخی هم مانند رستوران های خوان گستر بخاطر تنوعی از غذاهای ایرانی و محلی در محیطی شیک و لوکس خود را در میان بهترین رستوران های اصفهان قرار می دهد.

رستوران خوان گستر اصفهان رستورانی همیشه شلوغ است و فرقی نمی کند هفته باشد یا هفته اول باشد و اکثر مردم که به رستوران مراجعه کنند می کنند معضلی با نام جای پارک دارند. رستوران محیطی زیبا دارد و دیوارهای شیشه ای رستوران، دکوراسیون شکیل و میز و صندلی های چوبی جلوه خوبی را به رستوران داده اند. در وسط رستوران میز سلف سرویس بزرگی قرار داده شده و انواع پیش غذاها، سالادها، ماست ها و همچنین انواع دسرهای لذیذ و خاص هم بر روی این میز می شود. لازم به ذکر است رستوران خوان گستر بخاطر کیفیت بالای غذاهایش و خدمات سرویس دهی مطلوب، رستوران های نسبتاً گران اصفهان به شماره میرود.

بهترین رستوران های ایران به همراه عکس و مسیرهای دسترسی

رستوران کوه نور کیش

کیش جاهای دیدنی بسیاری دارد که برخی تاریخی بوده است، برخی فرهنگ گذشته مردم کیش را نشان می دهد و برخی هم از جاهای دیدنی مدرن منطقه به شمار می رود. اما هدف اکثر افرادی که به کیش سفر می کنند، بازار گردی و تفریحات هیجان انگیز آبی و گران قیمت می باشد و از طرفی، به دلیل تنوع از رستوران های معروف و منحصر به فرد مانند رستوران های معروف شاندیز صفدری، رستوران گردی در کیش هم حال و هوای خاص خودش را دارد. برای رستوران گردی در کیش اگر به دنبال رستورانی خاص و بی نظیر باشد که در میان بهترین رستوران های ایران قرار گیرد، پیشنهاد می کنم نگاهی به رستوران کوه نور بیاندازید.

رستوران کوه نور که از خاص ترین و بهترین رستوران های کیش است که نه محیطی لوکس و آنچنانی دارد و هم آنقدر بزرگ است که چند صد نفر ظرفیت داشته باشد اما این رستوران برای اینکه در دل کوهی قرار دارد و رستورانی صخره ای نامیده می شود، باشد. جمله رستوران های اختصاصی به جزیره فرد به شماره می رود. در رستوران، با سقف و دیوار صخره ای روبرو می شود که تزئینات زیبایی بر روی آن قرار داده شده است و همچنین همیشه صدای دلنشین موسیقی زنده پیانو فضای رستوران را دلنشین کرده است. در این رستوران از غذاهای متنوع ایرانی، دریایی و غیره سرو می شود که از نظر کیفیت، میان برترین های جزیره قرار دارند.رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

در بازار بزرگ تهران، رستوران های مخلتفی وجود دارد که معروف ترین آن ها، رستوران شرف الاسلام و مسلم است. شرف الاسلام بالای یک قرن قدمت دارد و کسی نیست که آن را ناشناس است. اما مسیر دسترسی به شرف الاسلام به مراتب صعب العبور تر از رستوران مسلم است و رستوران مسلم بخاطر قرارگیری در خیابان 15 خرداد، نزدیک تر است. قبلاً، آقای مسلم در رستوران شرف الاسلام کار میکرد و از سرآشپزان حرفه ای شرق الاسلام و به گفته ها، یکی از موفقیت و محبوبیت رستوران شرف الاسلام، آقای مسلم است. بعد از مدتی کار کردن در رستوران شرف الاسلام با مدیریت رستوران به مشکل برخورد و تصمیم گرفت از آنجا خارج شود.

بعد از اینکه آقای مسلم از رستوران شرف الاسلام آمد بیرون، رستوران خودش را با نام مسلم در همان بازار بزرگ تهران افتتاح کرد و از آنجایی که فوت و فن های یک رستوران خوب را میدانست، رستورانش به سرعت به یکی از بهترین رستوران های تهران تبدیل شد. شد. رستوران شرف الاسلام را اگر تا به حال وارد شده باشد، می بینید که بزرگی و بالاترین سطح را دارد، رستوران مسلم رستوران شرف الاسلام را ندارد و برای همین، صف های بسیار بیشتری را در مقابل این رستوران مشاهده می کنید. رستوران مسلم ساختمانی دو طبقه است و محیط رستوران همیشه شلوغ می باشد برای همین، اگر به دنبال رستوران خوبی در تهران هستید که فضایی دنج و دلنشین داشته باشید تا با آرامش و خیال راحت غذاهای بی نظیر را میل کنید حتماً نمی توانید شما را راضی کند چراکه شما بر روی صندلی نشسته و می خواهید غذای خود را در تصاویری از افراد داخل کنید، در حال تماشای شما هستند تا زودتر میز را خالی کنید.

رستوران مسلم انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند. غذاهای مسلم در حقیقت رمز موفقیت رستوران ها هستند چراکه از بهترین مواد تهیه شده اند و سرآشپزانی هم که این غذاها را طبخ می کنند در واقع، آموزش دیده آقای مسلم همیشه در کنار آن، نظارت سختگیرانه در آشپزخانه رستوران از مواد اولیه تا طبخ و بهداشت و تا به غیره را می توانید سفارش دهید اما یکی از معروف ترین غذاهای مسلم از نظر مردم، ته چین با مرغ است و تا به حال هیچکس نمی تواند مانند رستوران دیگری پیدا کند برای همین اکثر رستوران ها به عشق ته چین ها. لذیذ به استوران مسلم تهران مراجعه کنند.

رستوران مسلم است که از رستوران قدیمی تهران به می آید و همیشه هم شلوغ است اما درست است. نشان می دهد هر چند در ازای آن، غذایی بسیار لذیذ، بسیار کیفیت و خاطره انگیز را میل کنید.

آدرس رستوران مسلم بازار بزرگ تهران

یکی از مسیرهای اصلی ورود به بازار بزرگ تهران، خیابان خیام است تا از طریق این خیابان وارد خیابان 15 خرداد شوید. در خیابان 15 خرداد، بعد از بازار بزرگ رضا می رسید و بعد از آن هم خیابان سید ولی را مشاهده کرد. مسیر را که ادامه کمتر از 50 متر جلوتر رستوران مسلم را قبل از خیابان بازار کفاشها مشاهده کرد. ورودی رستوران مسلم در داخل کوچه قرار دارد و همیشه صف های طولانی آن از دور هم مشخص است. در نظر داشته باشید در مقابل ورودی رستوران مسلم، کترینگ مسلم هم قرار دارد تا در تصویری که می خواهید غذاهای رستوران را به صورت بیرونی برای سفارش دهید، به آن جا مراجعه کنید.

رستوران شاندیز مشهد

رستوران شاندیز مشهد

زائر باشید چه گردشگر، امکان ندارد مشهد سفر کنید و در میان بهترین رستوران های مشهد قرار بگیرید. منطقه شاندیز یکی از مناطق ییلاقی در اطراف مشهد است که مملو از باغ رستوران های مختلف می باشد. معروف ترین یا یکی از معروف ترین رستوران های مشهد که در شاندیز قرار دارد، رستوران شاندیز مشهد است. رستوران شاندیز مشهد باغ رستورانی زیبا، لوکس و جذاب است و برای طراحی و دکوراسیونش، یکی از لوکس ترین رستوران های مشهد به شمار میرود.

رستوران شاندیز رستورانی گران قیمت است و در اینجا، هزینه های بالا را برای یک وعده غذایی پرداخت می کند اگر به دنبال کیفیت بالا هستید، این هزینه کاملاً ارزشش را دارد. رستوران شاندیز مشهد غذاهای ایرانی و انواع کباب و غذاهای گوشتی را برای مشتریانش سرو می توانید کمتر از هر کسی پیدا کنید در رستوران شاندیز مشهد شیشلیک سفارش ندهد.

آدرس رستوران شاندیز مشهد

رستوران شاندیز یا پدیده شاندیز مشهد در منطقه شاندیز واقع شده و برای دسترسی به رستوران، کافیست وارد میدان اول شاندیز شوید تا بعد از میدان، رستوران را مشاهده کنید. همچنین اگر به دنبال رستورانی دنج و آرامش بخش هستید، رستوران شاندیز بالای 2هزار نفر نظر دارید، رستوران شاندیز نمی تواند ایده آلی باشد. لازم به ذکر است رستوران دارای پارکینگ اختصاصی بزرگ می باشد و حتی در روزهای شلوغ هم به راحتی می توانید پارک مناسب پیدا کنید.رستوران بریانی اعظم اصفهان

رستوران بریانی اعظم اصفهان

محبوب ترین غذای محلی در اصفهان، بریانی است که در واقع، گوشت و مقدار زیادی دنبه با ادویه های مخصوص می باشد و همین غذا است که شاید به ظاهر ساده باشد اما برای پختش، مهارت بالایی نیاز دارد، یکی از جذاب ترین و محبوب ترین غذاهایی است. محلی اصفهان به شماره میرود. اکثراً اکثر رستوران های معروف اصفهان بریانی را سرو می کنند و همه آن ها هم در این زمینه، حرفی برای گفتن دارند اما هیچ کدام به پای بریانی اعظم نمی رسند.

رستوران بریانی اعظم یکی از بهترین رستوران های اصفهان برای تجربه تجربه بی نظیر بریانی است چراکه این رستوران به صورت تخصصی بر روی بریانی کار می کند از همین جهت، همه برای بریانی به بریانی اعظم مراجعه کنند. رستوران بریانی اعظم به قدری این سایت محبوب است که شعبات بسیاری در اصفهان دارند و شعبات هم هیمشه شلوغ هستند. همچنین خوب است بدانید در کنار بریانی، آبگوشت هم در اینجا سرو می شود.

آدرس رستوران بریانی اعظم اصفهان

رستوران بریانی حضور 4 شعبه در نقاط مختلف اصفهان دارد که در دولت و ابتدای چهارباغ پایین، خیابان مسجد سید و نزدیک اداره پست، خیابان چهارباغ بالا واقع در چهارراه نظر و خیابان کمال اسماعیل قرار دارند.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و توسط آن تبلیغ کننده تهیه و نگارش شده است.
دیجی‌رو مسئولیتی در قبال تبلیغاتی ندارد.