نیم ست طلا مجموعه کوچکتری از سرویس طلا است که معمولاً شامل یک گردنبند یا یک پلاک و یک جفت گوشواره است که در موارد بسیار محدودی یک انگشتر هم به آنها اضافه می شود.

از طرفی در طراحی و ساخت نیم ست ها توجه ویژه به وزن آن می شود. نیم ست طلای معمولی هم ندارد تا علاوه بر ظرافت و زیبایی صرفه اقتصادی هم داشته باشد و برای استفاده روزمره مناسب باشد. معمولاً افرادی که به دنبال خرید نیم ست طلا می‌روند، دوست دارند برای زیبایی‌های سرویس طلا، مقرون‌به‌صرفه شوند.

اگر چه نیم ست‌های طلای گران قیمت نیز محبوبیت خاصی بین خانم ها دارند ولی به طور کلی، نیم ست ها معمولی اسپرت مهمان هستند و برای استفاده روزمره و دوستانه مناسب تر هستند.

نیم ست ها شامل گردنبند، گوشواره، دستبند طلا و در مدلهای انگشتر می‌باشند. خرید نیم ست طلا بیشتر مناسب دختران کم سن و سال و یا دختران جوان است. همچنین افرادی که علاقه‌مند به طلاهای ظریف هستند نیز می‌توانند اقدام به خرید نیم ست طلا کنند.

در واقع هیچ‌وقت نمی‌توانم بگویم که نیم ست طلا می‌تواند سرویس طلا باشد، اما نیم ست طلا را بیشتر در واقع صرف خرید سرویس طلا می‌کنم. اگر علاقه‌مند به طلای ظریف هستید، می‌توانید به جای خرید سرویس طلا به سراغ یک نیم ست خاص و زیبا بروید که علاوه بر جذابیت، ارزان‌تر از سرویس طلاست.

در طراحی نیم ست طلا از ظروف و کمتر الهام گرفته شده و خبری از زرق‌ برق غیر نیست، اما سرویس طلا معمولاً با وزن بالا و طراحی شلوغش می‌شود.

برای خرید هوشمندانه‌ای، مطمئن باشید که نیم ست طلای اصل را با قیمت مناسب خریداری می‌کنید اصولی را مدنظر داشته باشید که در زیر به صورت خلاصه آورده شده‌اند:

در کشور ما همه سرویس‌ها و نیم‌ست‌ها از طلای 18 عیار ساخته شده‌اند. طلای 18 عیار یعنی 18 بخش از 24 بخش یک قطعه طلا از این فلز گرانبها تهیه شده است و 6 بخش دیگر از فلزات دیگر ساخته شده است. افزودن فلزات دیگر (آلیاژ کردن) به طلای خالص برای افزایش استحکام و پایداری طلاست. زیرا طلا به تنهایی بسیار نرم است. طلای 18 عیار با عدد 750 نیز مشخص می‌شود.

پیش از خرید نیم ست طلا دلیل خرید خود را مشخص کنید. اگر دلیل خریدتان استفاده روزمره است، مدل‌هایی را انتخاب کنید که دوام و استحکام زیادی دارند.

افرادي كه به طلاق دارند، در واقع در مصنوعات طلا آلرژي هستند. نیکل باعث استحکام و سفت شدن طلا می شود. به همین خاطر از این فلز به وفور در ساخت مصنوعات طلایی استفاده می شود. اما برخی از افراد به آن آلرژی دارند. اگر شما جزو این افراد هستید، پیش از خرید نیم‌ست طلا حتماً به بالا بودن عیار توجه کنید. هر چه عیار طلا بالاتر باشد، خلوص آن بیشتر است و در نتیجه احتمال بروز آلرژی کمتر خواهد بود.

به کد طلا توجه کنید: توجه داشته باشید که “750 یا 18k” روی طلا نشان می دهد که آن قطعه از جنس طلا است.

نیم ست شامل یک جفت گوشواره و یک گردنبند یا پلاک طلا است که ممکن است یک انگشتر هم به این مجموعه اضافه شود. اما در اکثر موارد دستبند طلا از نیم‌ست حذف شده است.

نیم‌ست‌ها می‌توانند طرح‌ها و مدل‌های داشته باشند، همچنین امکان خرید نیم‌ست طلا با وزن‌های مختلف نیز وجود دارد. بنابراین نباید از نیم‌ست، طلای سبک و ساده باشید. انواع نیم‌ست طلا شامل موارد زیر خواهد بود:

نیم‌ست ساخته شده از جواهر بدون شک زیباترین نوع نیم‌ست. این نیم‌ست‌ها را می‌توان با انواع سنگ‌های جواهر از جمله یاقوت سرخ، یاقوت کبود، زمرد، الماس و … طراحی کرد. قیمت نیم‌ست‌های جواهر نسبت به نیم‌ست طلای ساده بسیار بالاتر است تا جایی که ممکن است حتی نسبت به یک سرویس طلای ساده نیز گران‌تر باشند.

برخی از نیم‌ست‌ها فقط از طلا ساخته می‌شوند، این نیم‌ست‌ها عموما بدون نگین هستند، از طرح‌های ساده هندسی تا مدل‌های مدرن و مینیمال در این دسته قرار می‌گیرند. با توجه به ظرافت و کمی که این نیم‌ست‌ها معمولاً قیمت مناسبی هم خواهند داشت.

نیم‌ست طلا را می‌توان با ترکیبی از طلای سفید و زرد ساخت. این طلاهای ترکیبی طرفداران زیادی دارند. مدل‌های بسیار زیاد را می‌توان با ترکیب طلاهای رنگی تولید کرد. گل طلای سفید یا طلای رزگلد به میزان نسبت به طلای زرد دارند. به همین دلیل اگر دنبال خرید نیم‌ست طلای جدید هستید، می‌توانید به نیم‌ست‌های چند رنگ یا نیم‌ست طلای سفید یا رزگلد هم فکر کنید.

در برخی از مدل‌ها به جای استفاده از نگین از تراش دادن طلا استفاده می‌کنند. تراش دادن طلا می‌شود که بخش‌های تراش خورده بسیار درخشان و زیبا می‌شوند، طرح تراش بهترین جایگزین نگین است، چرا که در نیم‌ست طلای نگین‌دار به ویژه اگر نگین‌ها بخورد، در زمان فروش ضرر بیشتری می‌کند. اما طلایی که دارای طرح تراش باشد علاوه بر زیبایی و درخشندگی کمتری در هنگام فروش دارند.
اگر علاقه مند به نیم‌ست طلا نگین دار هستید، پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید نیم‌ست با نگین اتمی، از نیم‌ست جواهر استفاده کنید. برای مدیریت بودجه نیز می‌توانید طلاهای ظریف را انتخاب کنید.

یکی از جدیدترین و محبوب‌ترین مدل‌های نیم ست طلا، نوع مرواریدی است. این مدل از ترکیب مروارید به همراهی و یا پلاک طلا تشکیل شده است و در طول سال های گذشته یکی از پرفروش ترین مدل ها بوده است.

نیم ست مرواریدی معمولا از یک گردنبند با ترکیبی از مروارید و همچنین یک جفت گوشواره مرواریدی تشکیل شده است. این مدل نیم ست برای کسانی که به استایل مینیمال علاقه دارند، مناسبی هستند.

یکی دیگر از جدیدترین انواع نیم‌ست، مدل زنجیری یا آویزدار است. اما این مدل نیم‌ست طلا شامل چه چیزهایی است؟ این مدل از یک زنجیر با یک آویز و یا پلاک با طرحی خاص، یا پلاک اسم و همچنین یک جفت گوشواره زنجیری ساخته شده و معمولاً در طرح‌های ظریف طراحی شده و به فروش می‌رسد. نیم ست‌هایی با این طرح از فروش‌ترین نوع نیم ست‌های طلا هستند.

یکی دیگر از مدلهای نیم ست طلا، انواع نیمستهای ماه تولد است. این مدلی که از نمادهای ماه‌های مختلف مانند تیر، مرداد، شهریور و …ساخته شده است، به صورت پلاک و یا آویزهای طلا و یا سنگی طراحی شده است.

این نیم ست معمولا از یک گردنبند و یک دستبند و در برخی مدلها از یک جفت گوشواره تشکیل شده است. این مدل گزینه‌های مناسب و شیک برای هدیه دادن به ویژه برای هدیه تولد است.

در نیم ست طلای کودکان معمولا از اشکال هندسی و حلقوی زیبایی بیشتر استفاده می شود که جلوه خاصی به مدل ها می دهد.

نیم ست طلا سیاه قلم یکی از مدلهای نیم ست و ست کامل طلا است که طرفداران زیادی دارد.

اگر شما تا به حال از خرید چنین طلای زیبایی لذت ببرید، پیشنهاد ما این است که این زیبایی را بخرید و با لباس های خود ست کنید.

رنگ پوست خانم‌ها تاثیر زیادی در خرید نیم ست طلا دارد. برای افرادی که رنگ پوست روشن و سفید دارند نیم ست طلای سفید را انتخاب می کنند گزینه بسیار مناسبی به حساب می‌آید. بلندی و کوتاهی گردن نیز گزینه دیگری است که برای گردنبند طلا باید در نظر داشته باشید. همچنین اگر دستبند طلا در نیم ست موجود بود، سایز مچ تاثیر زیادی در زیباتر شدن آن دارد. انتخاب مناسب سایز از مواردی است که فروشنده می‌تواند به مشاوره‌ای مناسب بدهد.

نیم ست طلا گزینه مناسبی جهت هدیه دادن به حساب می‌آید. پایین‌تر نسبت به کامل باعث می‌شود تعداد زیادی از مردم در مراسمات خدمات این نمونه طلا را انتخاب کنند. در برخی از انواع نیم ست، انگشترطلا به‌همراه گوشواره طلا و آویز است و در برخی دیگر از دستبند طلا نیز وجود دارد. این نوع از زیورآلات برای گروه سنی خاص ساخته نمی‌شود و هر فرد در هر موقعیت اجتماعی می‌توان از این نمونه زیورآلات استفاده کرد.

به این سوال به هیچ عنوان نمی توانم پاسخ قطعی داد. موارد متعددی در تعیین قیمت نهایی طلا نقش دارند. در مورد قیمت نیم‌ست طلایی سایر مصنوعات طلا، همه چیز به اندازه و وزن، وزن و نگین خواهد بود. نیم‌ست طلای سبک و ظریف معمولی قیمت ارزان‌تری هم دارد، نیم‌ست‌های سنگین یا نیم‌ست جواهرات با توجه به وزن و سنگ‌های قیمتی که در آنها به کار می‌روند، قیمت بالاتری خواهند داشت.

ضخیم یا نازک بودن زنجیر، میزان طلای به کار رفتن در ساخت گوشواره و آویز طلا و همچنین آماده یا سفارشی بودن از جمله مواردی است که در تعیین قیمت نیم‌ست طلا تأثیرگذار هستند.

اگر قصد خرید نیم ست طلا دارید، می‌توانید در سایت بازار طلا به صورت آنلاین از مجموعه نیم ست طلا با طرح‌های مختلف گالری‌های موجود در سایت دیدن کنید. به راحتی می توانید تمام مدل های روز بازار طلا را مشاهده و بررسی کنید و در آن ها برای خرید با خرید محصول خرید ارتباط برقرار کنید و حضور پیدا کنید. ما شما را برای خریدی لذت بخش و انتخابی مناسب تا انتها همراهی میکنیم. اگر می خواهید نگاهی به نیم ست های طلا در سایت بازار طلا بیندازید کافیست در قسمت ویترین آنلاین طلا فروشان از منوی دسته بندی گزینه نیم ست طلا را انتخاب کنید.

سایت بازار طلا، با هدف ساخت هوشمند خرید و فروش طلا و جواهرات آنلاین در سال 1400 آغاز به کار کرد و به واسطه حضور طلافروشان و با تنوع فوق‌العاده بالای محصولات آنها برای خرید نیم ست طلای حرفه‌ای، در خدمت شما عزیزان است. اگر شما نیز به فکر خرید یک نیم ست طلای ناب و زیبا برای خودتان یا یکی از عزیزانتان هستید، می توانید بین مدل های مختلف محصولات نیم ست طلا در فروشگاه اینترنتی طلا، نیم ست مورد نظر را انتخاب کنید و یک خرید عالی داشته باشید.

ارتباطی نوین در صنعتی کهن

https://bazaretala.com/
اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!