گر وب سایتی برای فروش محصولات و خدمات خود از پلتفرم های دیگران برای فروش آنلاین خود استفاده می کنید. بهترین راه برای افزایش درآمد، و فروش بیش تر، استفاده از درگاه پرداخت و سرعت دهی به فرآیند پرداخت آنلاین است.

افزایش درآمد با سرعت به روند فروش، همیشه دغدغه اصلی صاحب کسب و کارها بوده است و با وجود تمام راه‌کارهایی که ارائه می‌شود، مستمر این کار است و هیچ روشی آنطور که پیش‌بینی می‌شد، تأثیر قابل توجهی در تغییر و رفع این نگرانی ندارد. ایفا کند. ناگفته نماند که مهم ترین دلیل مشاهده چنین نتایجی است، انحراف از مسیر اصلی، مسیری که نقشه راه آن در دستان ماست، اما همیشه وقت خود را به آزمون و خطاهای نابه جا داده و در نهایت از مسیر اصلی خود خارج می شوم.

کمی به عقب برگردیم و دوباره به نقشه نگاهی بیندازیم! همه‌چیز کاملا مشخص است؛ مبدا، مسیر، مقصد. اگر مبدا را همان شروع و راهاندازی کسب و کار اینترنتی قلمداد کنیم، و هدف را همان هدف اصلی‌مان که موفقیت است، تکلیف مسیر مشخص می‌شود. برای رسیدن به هدف نهایی و موفقیت‌های بزرگ‌تر باید از فروش محصولاتمان استفاده کرد، و برای داشتن یک فروش خوب، می‌بایست رضایت و اطمینان را کسب کنیم. برای جلب رضایت هم باید به بهترین وجه در اختیارش قرار گیرد و برای زمانی که باید خدمات ارائه دهد. کیفیت محصولات شما خوب است اما نحوه ارائه و روش‌ها و روش‌ها و روش‌های چنگی به دل نمی‌زند، زیرا با وجود این، از آخرین ابزارهای معرفی کسب و کار استفاده می‌کنید و می‌توانید حساب کاربری را در شبکه‌های مجازی داشته باشید، همچنان در حال استفاده از روش‌های سنتی پرداخت هستید.

اگر وب سایتی برای فروش محصولات و خدمات خود دارید یا از پلتفرم های دیگران برای فروش آنلاین خود استفاده می کنید. بهترین راه برای افزایش درآمد، و فروش بیش تر، استفاده از درگاه پرداخت و سرعت دهی به فرآیند پرداخت آنلاین است. در این میان شرکت‌های بسیاری وجود دارند که درگاه پرداخت اینترنتی ارائه می‌دهند. بهترین درگاه پرداخت همه امکانات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهید و علاوه بر این برای پشتیبانی داشته باشید تا در مراحل ثبت نام و دریافت درگاه و استفاده از کنار شما باشد.

شرکت همراه پرداز زرین (زرین پال)، از معروفترین شرکتهای ارائه دهنده سرویس درگاه پرداخت اینترنتی در کشور است که از سال 1389 تا کنون، در حال حاضر فعالیت مستمر بوده است. به‌روزرسانی‌ها و سرویس‌ها بوده‌اند و با موفقیت‌هایی که با کسب و کارها انجام می‌دهند، می‌توانند نیازهای اینترنتی را به خوبی شناسایی کنند و برای رفع این نیازها محصولات و خدمات جدید دیگران نیز برای فعالیت‌های سهولتی کسب و کارهای اینترنتی ایجاد کنند. سرعت دهی به مراحل ساخت درگاه پرداخت آنلاین برای کسب و کارها و سهولت ها، از دیگر مثبتی است که زرین پال، به عنوان قدیمی ترین ارائه شده درگاه پرداخت اینترنتی در آن نقشآفرینی می کند.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال، که با هدف کمک به بهبود کارهای مالی خرد و کلان، و به‌سازی فرآیندهای پرداخت و فروش محصولات عرضه می‌شود از جمله مهم‌ترین خدماتی است که زرین پال در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی زرین ‌پال، قابلیت سوئیچینگ و هدایت خدمات به درگاهی است که با بیش‌ترین تضمین تراکنش‌های موفق، کم‌ترین میزان خطا را به همراه دارد. به گونه‌ای که با ارتباط همزمان با ده psp مختلف، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین درگاه را برای هدایت و انجام موفقیت‌آمیز انتخاب می‌کند.

در ظاهر وقتی از زرین پال یک درگاه پرداخت می‌گیرید، یک درگاه پرداخت نگرفته‌اید! در واقع چند درگاه پرداخت از چند بانک گرفته‌شده که هنگام پرداخت در زمان‌های مختلف و بر اساس مراکز مختلف، بهترین درگاه بانکی با بالاترین درصد موفقیت‌آمیز بودن تراکنش، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این یعنی کسب و کار آنلاین شما بدون اصطکاک و دست‌انداز! با این ویژگی موفقیت‌آمیز بودن تراکنش‌ها، زمان و انرژی شما برای پاسخگویی و پیگری پرداخت‌های ناموفق، بیهوده هدر نمی‌رود.

تفاوت میان یک درگاه بانکی تنها با یک درگاه پرداخت آنلاین در کنار سرویس‌های مکمل و کمک‌کننده از آن، مثل تفاوت میان ساعت مچی عقربه‌ای با اسمارت‌واچ است!

هرکدام از ویژگی‌های زیر برای دنیایی است:

در زرین‌پال ضمانت‌ پرداخت وجود دارد، یک طرف دوجانبه از خریدار و پذیرنده. وقتی خریدار مطمئن می‌شود در صورت تحویل نگرفتن محصول پولش برگردانده می‌شود با خیال راحت خرید می‌کند و منصرف نمی‌شود، این اتفاق یعنی فروش بیشتر پذیرنده‌ها است.

زرین‌پال، زرین‌کارت دارد. یک کارت بانکی عضو شبکه رسمی بانکی کشور (شتاب و شاپرک) که قابلیت‌های فراوانی دارد و برای کارمزد کمتری در نظر گرفته شده است.

هیچ اجباری به داشتن یک وب سایت و دردسرهایش نیست چرا که یکی از سرویس های زرین پال به نام زرین لینک برای همین موضوع ساخته شده است. لینک پرداخت در شبکه های اجتماعی نقش مهمی در افزایش سرعت معرفی و فروش محصولات کسب و کارهای اینترنتی ایفا می کند. کاربران زرین پال می‌توانند پس از ورود به پنل مدیریتی خود در زرین پال، نسبت به ساخت لینک پرداخت محصول اقدام کنند، سپس لینک دریافتی را در اینستاگرام، تلگرام، واتس آپ، یا سایر کانال‌های فروش خود برای مشتریان خود ارسال کنند. در وب سایت و فروشگاه آنلاین خود ارائه دهندگان تا زمانی که خریدار روی زرین لینک می‌کند، به صفحه آن محصول هدایت می‌شود و با اتصال سریع و مستقیم به درگاه، سفارش خود را ثبت می‌کند.

اگر در کسب و کار آنلاین خود شراکتی می‌کنید، درگاه اشتراکی زرین‌پال می‌تواند برای هرکدام از شرکا مبلغ و درصد تعیین شده را تسویه کند.

افیلیت مارکتینگ (همکاری در فروش) از دیگر سرویس های زرین پال است. همه افراد و کاربران با معرفی زرین پال به سایر مشاغل و کارها می‌توانند در ۲۰٪ از کارمزد تراکنش‌های پرداختی به زرین پال شریک شوند.

بسته تراکنشی شروع زرین، به جهت حمایت از کسب و کار کوچک و نوپا طراحی شده است و می‌تواند تنها با پرداخت 299 هزار تومان، به مدت یک‌سال هزار تراکنش بدون کارمزد باشد و مبلغ تسویه حساب خود را در زرین‌کارت خود دریافت کنند.

یکی دیگر از خدمات زرین‌پال، امکان دریافت شماره شبا با شماره کارت برای بانک‌ها و موسسات مالی است. افراد می‌توانند با ورود به صفحه‌ی دریافت شماره شبا از طریق وب‌سایت رسمی زرین پال، نسبت به اخذ شماره شبای بانک مورد نظرشان اقدام کنند. برای دریافت شبا، کافی است ابتدا وارد صفحه دریافت شماره شبا، شماره حساب یا شماره کارت بانکی مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد کنید و روی گزینه‌ای که می‌خواهید دریافت کنید، کلیک کنید تا شبای مربوط به آن حساب را دریافت کنید.

یکی از سرویس‌های عضویت در زرین، دسترسی به پالت به پنل مدیریتی و استفاده از تمام خدمات درگاه پرداخت و سایر خدمات از طریق اپلیکیشن موبایل است. اپلیکیشن زرین پال من از کاربردی‌ترین خدماتی است که زرین پال برای کاربران خود تدارک می‌بیند تا افراد در هر موقعیتی را ببینند و هر زمانی که از طریق دستگاه موبایل خود بخواهند به پنل کاربری‌شان دسترسی راحت و سریع داشته باشند. اپلیکیشن کاربرپسند «زرین پال من» مدیریت تمام بخش‌ها را ساده کرده است، به گونه‌ای که کاربران می‌توانند در یک نگاه اجمالی، آمار تراکنش‌های هر روز خود را در قالب نمودار فروش مشاهده کرده و برای تسویه‌حساب درخواست دهندگان داشته باشند. و همچنین ساختن لینک پرداخت اشاره کرد. از دیگر اپلیکیشن های موبایل زرین پال، ساخت درگاه پرداخت اینترنتی، مشاهده گزارش تراکنش ها بر اساس تاریخ و مشخصات خریدار، ایجاد لینک زرین، استفاده از خدمات تسهیم، ارسال پیام مستقیم به واحد امور مربوط به کار، ساخت محصول جدید، ارائه کد تخفیف و غیره. است.

زرین پال با اپلیکیشن «زرین پال من» در یک محیط بومی‌سازی شده، با استفاده از فوق‌العاده ساده، سرعت دسترسی کاربران به اطلاعات خود و مدیریت کسب و کار را به اطلاعات پنل کاربری در اپلیکیشن زرین پال من، هیچ گونه مغایرتی با ورود ارائه می‌کند. از طریق رایانه یا سایر دستگاه‌ها، تمام امکانات و دسترسی‌ها در اختیار کاربران زرین پال خواهد بود. از جمله دیگر محاسنی که اپلیکیشن موبایل زرین پال از آن استفاده می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • ارتباط سریع با کارشناس پشتیبانی
 • دسترسی به تمام بخش‌های حساب کاربری در وب‌سایت
 • دریافت اعلان برداشت یا واریز وجه
 • گزارش گیری و مدیریت تراکنش ها
 • مشاهده وضعیت تسویه‌حساب‌ها
 • اضافه کردن درگاه پرداخت
 • دریافت زرین لینک و اضافه کردن محصول جدید
 • سفارشی سازی فرم پرداخت یا خرید کاربر
 • ارسال درخواست تسویه‌حساب
 • دریافت نوتیفیکیشن لحظه‌ای
 • حساب کاربری
 • مدیریت تراکنش ها
 • اطلاع از اعلامیه ها و اطلاع رسانی
 • نگاه درگاه پرداخت
 • ویرایش زرین لینک
 • مدیریت حساب کاربری

منبع: تجارت نیوز

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!