برنامه پست گذاشتن در اینستاگرام چیست؟ چگوه مییم به کمک روش های مختلف به طور خودکار پست بگذریم؟

سایت هایی که میدانید اینستاگرام به این موضوع اهمیت می دهند که افراد در پیج فعالیت ها و پست هایی را به طور منظم در پیج خود منتشر می کنند.

شاید برای شما امکان پذیر باشد که در زمانی که پستی را منتشر کنید. پس می توانید آن را تنظیم کنید تا زمانی که می خواهید پست مورد نظر منتشر شود.

برای این کار هم می توانید از اپیکشن ها استفاده کنید هم می توانید از خود در اینستاگرام کمک بگیرید.

زمانبندی ارسال پست در اینستاگرام، تعداد زیادی را می‌دهد که در زیر به برخی از آنها اشاره شده است:

 • به کمک یک اپلیکیشن زمان‌بندی پست در اینستاگرام، می‌توانید زمانی که خودتان صرفه‌جویی کنید. به‌جای اینکه به‌صورت روزانه برای ارسال هر پست زمان صرف کنید، می‌توانید برای انتشار تعداد انگشت‌شماری خودکار از پست‌های اینستاگرام برنامه‌ریزی کنید.
 • این ابزارها انتشار پست‌ها را آسان‌تر می‌کنند.
 • این ابزارهای بازاریابی اینستاگرام این امکان را دارند که عکس های شما فیلتر مشابه، پالت رنگی یکسان و کپشن تصاویر را داشته باشند. و ازاین‌رو به شما در ایجاد یک هماهنگی میان پست‌های ارسالی کمک می‌کنند.
 • با کمک انتشار خودکار اینستاگرام، شما می‌توانید به‌صورت مکرر پست کنید و از این طریق فالووران را به اشتراک بگذارید.
 • این ابزارها به یافتن کپشن های بهتر کمک می کنند. (برای نوشتن کپشن طلایی، توصیه می‌کنیم مقاله کپشن نویسی را مطالعه کنید.)
 • زمان‌بندی ارسال در اینستاگرام به شما در ایجاد پست در ارسال پست‌ها کمک می‌کند. (به‌عنوان‌مثال، هنگام زمان‌بندی، می‌توان انواع عکس‌های مشابهی را که در گذشته دیده‌اند را بیابید.)

نکته: هنگام انتخاب برنامه زمان‌بندی ارسال پست در اینستاگرام، باید به‌دقت ویژگی‌های ارائه‌شده توسط این ابزار را جستجو کنید. امکاناتی مانند پشتیبانی از ارسال عکس و همچنین فیلم، مکان، تگ کردن کاربر و … را در نظر داشته باشید.

از آنجایی برای این کار اپلیکیشنن های زیادی که وجو دارند ما را از اپلیکیشن های بهترین زمان پست در اینستاگرام را برای شما لیست کرده و توضیح داده ایم.

بهتر است برای اطلاعات بیشتر درباره زمانبدنی پست ها در اینستاگرام، بهترین برنامه های زمان بندی پست اینستاگرام در سال 2022 را دنبال کنید.

لیست زیرترین برنامه‌های رایگان زمان‌بندی پست در اینستاگرام هستند که در بازار به‌راحتی در دسترس عموم قرار دارند.

 1. ترکیب زمانبندی
 2. SEMrush
 3. باد دم
 4. Sked Social
 5. فقط پولت
 6. بعد
 7. بافر
 8. هوت سوئیت

این برنامه زمان‌‌‌‌‌‌ پست در اینستاگرام برای افراد و مشاغل کوچک و متوسط ​​مناسب است.

قیمت: Combin Scheduler سه طرح را می‌دهد: پلن اولیه آن رایگان است، پلن شخصی 7 دلار در هرماه و پلن بیزینسی با 21 دلار در هرماه همراه است.

شما می‌توانید از دسکتاپ، انتشار کاملاً خودکار پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید.

این اپلیکیشن برنامه‌ریزی اینستاگرام به شما امکان می‌دهد سایز تصویر را ویرایش کنید. این برنامه از سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و اوبونتو می‌کند.

کاربران همچنین می‌توانند به لطف پیش‌نمایش تلفن همراه درون برنامه، استایل کلی صفحه اینستاگرام خود را مشاهده کنند.

ویژگی ها:

 • Combin Scheduler دارای ویژگی‌های ویرایش اندازه تصاویر، تگ کردن موقعیت مکانی و کاربران، هشتگ ها و منشن کردن اکانت ها، مدیریت هشتگ ها، بارگذاری لینک در بیو و سری استوری ها است.
 • پلن رایگان این برنامه محدود به مدیریت یک حساب اینستاگرام، 3 پست در اینستاگرام و 15 استوری در هر هفته می‌شود.
 • پلن رایگان این برنامه شامل ویژگی های تگ کردن مکان، بارگذاری سری تصاویر و لینک در بیو است.
 • پلن های پریمیوم، امکان بارگذاری استوری ها و پست ها، کاربران و تفکیک مکان به صورت نامحدود را به شما می دهد.

نتیجه:

Combin Scheduler یک راه حل بازاریابی و برنامه ریزی برای ارسال محتوا در اینستاگرام است که به شما فالوورهای جدید در اینستاگرام کمک می کند.

به لطف ارتباط با آن، برنامه ریزی و انتشار محتوای در اینستاگرام آسان است. می‌توانید به‌طور خودکار هر نوع را منتشر کنید و از طریق بیوی ترافیک اینستاگرام خود را هدایت کنید.

برای دیدن اپلیکیشن های بیشتر به لینک انتهای مقاله مراجعه کنید.

منبع:https://followeran.com/blog/instagram-scheduling-tools/

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!