بهترین برنامه های افزایش فالوور : اینستاگرام  با بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال روزانه ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های شبکه های اجتماعی است. افراد و مارک ها به طور مداوم از این برنامه استفاده می کنند تا به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنند و محبوبیت خود را پیدا کنند. به عبارت ساده تر ، هر چه تعداد فالوور های بیشتری داشته باشید محبوب تر هستید.

گرچه محتوای خوب و جذاب کلید جذب طرفداران در اینستاگرام است ، اما این روند مدتی طول می کشند. فرقی نمی کند که شما دارای آیفون باشید یا اندروید. همیشه می توانید از اپلیکیشن هایی استفاده کنید تا بتوانید فالووران اینستاگرام را به سرعت افزایش دهید و تعامل خود را افزایش بدهید. اگر بخاطر داشته باشید ، افزایش فالوورها از طریق ربات ها یک ایده عالی نیست ، فقط به این دلیل که برای دیدن آنچه انجام می دهید ، به چشم انسان واقعی احتیاج دارید.

همچنین بخوانید: فالوور فیک چیست ؟

در اینجا ۱۳ برنامه افزایش فالوور رایگان اینستاگرام برای اندروید و آی فون وجود دارد که به شما کمک می کنند تا خیلی سریع فالوور های اینستاگرام خود را افزایش دهید. لینک نصب هرکدام از برنامه ها در عنوان برنامه ذکر شده است.

جم فالوور یکی از به روز ترین نرم افزارهای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام می باشد. با استفاده از این نرم افزار علاوه بر  بالا بردن تعداد فالوورهای پیج تان، می توانید از فالوورهای واقعی ایرانی برای پست های پیچ خود لایک، کامنت و ویو نیز دریافت کنید. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید فالوورهایتان را به صورت رایگان افزایش دهید و از این طریق کسب و کار خود را در اینستاگرام به مخاطبانتان معرفی کنید. همچنین انواع خدمات اینستاگرام مانند لایک رایگان و کدهای تخفیف رایگان در کانال تلگرام  موجود است که می توانید از آنها بهره مند شوید.

فالوورز پلاس یکی از محبوب ترین برنامه ها برای گرفتن فالوور در اینستاگرام است. برای افزودن پست های خود ، محبوب ترین هشتگ ها را پیدا کنید. جدا از آن ، می توانید محتوای مورد نظر خود را دوباره ارسال کنید و همچنین داده هایی را که می خواهید روز دیگر استفاده کنید ، دانلود کنید. این امکان را به شما می دهد تا ضمن ماندن در سیستم عامل ، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین ، به شما کمک می کند تا پروفایل خود را به طرز دلپذیری پیش ببرید ، و به شما کمک می کند تا فالوور های خود در اینستاگرام را چند برابر کنید.

فالوورز پلاس بهترین برنامه افزایش فالوور  Instagram برای دانلود است.

جت فالوور برنامه ای است که به شما کمک می کند تا با کسب سکه از طریق کارهای ساده ، فالوور های اینستاگرام بیشتری را بدست آورید. برنامه به محض بارگیری آن ، برخی از سکه ها را به حساب شما وارد می کند. پس از آن ، از شما می خواهد تا حساب های خاصی را در اینستاگرام دنبال کنید. این برنامه افزایش فالوور خارجی برای هر نمایه ای که دنبال می کنید سکه های خود را به حساب شما اعتبار می دهد. سپس می توانید از این سکه ها برای گرفتن دنبال کننده در اینستاگرام خود استفاده کنید. این برنامه بسیار آسان برای استفاده است و یک رابط کاربر پسند دارد که به هر نیاز شما پاسخ می دهد.

جت فالوور جزء بهترین برنامه های افزایش فالوور سکه ای  Instagram است که باید دانلدو کنید.

Fame Boom یک برنامه رایگان فالوور بگیر برای اینستاگرام تحت اندروید است که به شما کمک می کند با ارائه نکاتی در مورد نحوه گرایش در برنامه ، دنبال کننده های خود را بدست آورید. Fame Boom محبوب ترین هشتگ های یک دوره معین را فیلتر کرده و از کاربران خود می خواهد تا محتوای خود را در اطراف آن تولید کنند. بنابراین ، ارسال ها می توانند در اطراف کلمات کلیدی ارائه شده ساخته شده و محتوای شما را برای مخاطبان جذاب تر کنند. این منجر به افزایش تعداد طرفداران و لایک ها می شود.

Fame Boom از بهترین برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام است که باید نصب کنید.

توربو فالوور یکی از محبوب ترین برنامه ها افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است ، برنامه  لایک شما را برای دنبال کنندگان معامله می کند. تنها کاری که باید انجام دهید اینست که از برنامه برای لایک تعداد مشخصی از انواع پست های اینستاگرام هر روز استفاده کنید. این برنامه سپس به حساب شما امتیاز می دهد که می تواند برای به دست آوردن دنبال کنندگان برای نمایه اینستاگرام شما استفاده شود. بنابراین ، می توانید فالوور  های واقعی برای حساب کاربری خود باشید. این برنامه بسیار بصری است و هموار در هر دو تلفن Android و iOS کار می کند.

توربو فالوور یکی از بهترین برنامه های دریافت فالوور رایگان با سکه است که باید نصب کنید.

بهترین راه برای رسیدن به مخاطب خوب در اینستاگرام استفاده از هشتگ های مناسب با هر تصویری است که آپلود می کنید. برنامه HashtagsMix همین کار را انجام دهید. این برنامه بیشترین هشتگ های حاشیه ای را در اطراف شما به ارمغان می آورد تا محتوای شما بتواند آنها را برجسته کند و برای مخاطبان قابل اعتماد تر شود. جدای از آن ، این برنامه همچنین نکاتی را در مورد چگونگی ایجاد نمایه اینستاگرام شما بصورت جذاب تر و تعاملی ارائه می دهد. به این ترتیب ، پیروان معتبر تری کسب می کنید که مدت طولانی در کنار شما هستند.

هشتگ میکس یکی از بهترین برنامه های فالوور Instagram است که باید نصب کنید.

فالوور پومپر یک اپلیکیشن دنبال کننده اندروید است که با استفاده از هشتگ های روند روزمره برای تقویت محتوای فعلی شما استفاده می شود. هرچه هشتگ های شما بهتر باشد ، محتوای شما در سیستم عامل قابل مشاهده تر است. بنابراین ، به راحتی قادر به ایجاد لایک و دنبال کننده برای هر پستی هستید که قرار داده اید. برنامه همچنین بینشی در مورد چگونگی استفاده از هشتگ های روند به موثرترین روش ممکن به شما می دهد تا نه تنها محتوای شما قابل مشاهده باشد بلکه برای مخاطبان شما نیز مرتبط باشد.

فالوور پومپر یکی از بهترین برنامه های افزایش فالوور Instagram شما برای دانلود می باشد.

فالوور فور اینستاگرام به عنوان بهترین برنامه جذب و افزایش فالوور در اینستاگرام دارای سیستم مبتنی بر سکه هست تا بتوانند دنبال کننده ها را برای پروفایل اینستاگرام خود کسب کنند. با دوست داشتن پست ها یا دنبال کردن مجموعه ای از حساب ها در برنامه رسانه های اجتماعی ، می توانید تعداد خاصی از دنبال کنندگان را بدست آورید. اما بزرگترین فایده استفاده از Followers for Instagram این است که هر پستی را که می دهید ردیابی می کند. برنامه به شما کمک می کند با ردیابی انواع پست هایی که بیشتر دوست دارند و افرادی که دنبال شما هستند ، تجزیه و تحلیل حساب کاربری خود را مدیریت کنید. به این ترتیب ، می توانید مطالب خود را با کارآیی بیشتری برای دستیابی به مخاطبان گسترده تری انجام دهید.

فالوور فور اینستاگرام از بهترین برنامه های فالوور واقعی Instagram هستن که باید نصب کنید.

جت فالوور و لایک یک برنامه دنبال کننده رایگان اینستاگرام است که به شما کمک می کند تا با نظارت بر حساب خود ، دنبال کننده های خود را بدست آورید. این برنامه گزارش تحلیلی از نمایه شما را ردیابی لایک و اظهار نظر شما در مورد هر تصویر نگه می دارد. به این ترتیب ، می توانید آنچه را که بیشترین کار را می کند ببینید و برنامه های خود را در اطراف آن برنامه ریزی کنید رابط کاربری نیز با استفاده از این اپلیکیشن محبوب برای به دست آوردن دنبال کنندگان در اینستاگرام بسیار آسان است.

جت فالوور و لایکیکی از بهترین برنامه های افزایش فالوور Instagram است که باید دانلود کنید.

پروفایل های غیرفعال و ارواح زیادی در اینستاگرام وجود دارد که اتفاق می افتد به دنبال شما باشند. اگرچه تعداد فالوورهای شما را افزایش می دهند ، ولی هیچ ارزشی به پروفایل شما نمی دهند زیرا این دنبال کنندگان به اندازه کافی لایک و نظر در مورد پست های شما ارائه نمی دهند. بنابراین ، Followers Insight ردیابی از همه این پروفایل ها نگه می دارد تا بتوانید آنها را فیلتر کنید. این بینش را به شما می دهد نوع مخاطبی را که جذب می کنید و محتوای مورد نظر آنها را جذب کنید. از این رو ، می توانید برای افراد مناسب ، مطالب را ترسیم کنید و دنبال کننده های بیشتری را بدست آورید.

فالوور اینسایت یکی از بهترین برنامه های دنبال کننده Instagram است که باید دانلود کنید.

برنامه (۱۰۰۰+ followers for Instagram) می تواند به شما کمک کنند فوراً بتوانید فالوور  های زیادی برای صفحه اینستاگرام خود بدست آورید. این نرم افزار جذب فالوور رایگان برچسب ها را برای استفاده کنندگان خود طبقه بندی می کند و باعث می شود پست های اینستاگرام شما به مخاطبان گسترده تری برسد. جدای از آن ، شما همچنین می توانید دنبال کننده های اینستاگرام را در این برنامه خریداری کرده و تقریباً بلافاصله ۱۰۰۰ نفر از آنها را بدست آورید. رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده است و به شما کمک می کند تا یک پست عالی برای حساب خود نیز تهیه کنید.

چیف فالوور یک برنامه رایگان فالوور Instagram برای iPhone و Android است. این امر به شما کمک می کند تا از طریق مجموعه ای از نکاتی که برای جذاب تر کردن مطالب شما برای مخاطبان جذاب هستند ، فالوورها را به دست آورید. این برنامه همچنین ردیابی از تجزیه و تحلیل حساب کاربری شما به طوری که شما می توانید تعداد لایک و نظر شما برای هر تصویری که آپلود می کنید را ببینید ، ارائه می دهد. جدا از آن ، این برنامه همچنین حسابهای شبح و حسابهای جمعی را که به هیچ وجه در رشد شما کمکی نمی کند ، حذف می کند.

چیف فالوور یکی از بهترین برنامه های فالوور Instagram است که باید نصب کنید.

اپلیکیشن Get more followers for Instagram یک برنامه کاربردی آسان است که محبوب ترین هشتگ ها را در انجمن به ارمغان می آورد. در این برنامه افزایش فالوور خارجی می توانید از آنها برای پیشبرد بهتر پست های خود استفاده کنید و به مخاطبان گسترده تری دسترسی پیدا کنید. این برنامه همچنین نکاتی را برای بهینه سازی نمایه خود به شما می دهد تا شما نوع پست هایی را که به بهترین شکل کار می کنند درک کنید. به این ترتیب ، شما قادر خواهید بود تا کاربران بیشتری را با حساب کاربری خود درگیر کنید و پیروان خود را برای مدت طولانی وفادار نگه دارید.

یکی از برنامه هایی که به افزایش فالور پیج شما کمک میکند و میتوانید با استفاده از آن فالور بگیرید برنامه نینجاگرام است.

نینجاگرام در واقع یک ربات  افزایش فالوور اینستاگرام است که بصورت اتوماتیک می تواند همه فعالیت های اینستاگرام شما را مدیریت کند.از جمله قابلیت های نینجا گرام می توان به :

  • جذب و خرید فالوور
  • لایک پست های هشتگ مورد نظر شما و کامنت گذاری

اشاره کرد.

نیننجاگرام یک برنامه افزایش فالوور خارجی است که اگر بخواهید نسخه اصلی آن را دریافت کنید باید بابت آن هزینه پرداخت کنید.اما در غیر اینصورت می توانید از نسخه کرک شده این ربات که برای کامپیوتر موجود است استفاده نمایید.

یکی از روش های جذب فالور رایگان که در این برنامه مورد استفاده قرار میگیرد، ویژگی سوپر لایک نینجاگرام است.به وسیله این قابلیت میتوانید پست جدید کاربران و مخاطبان خود را در کمترین زمان لایک کنید که این موضوع خود مؤثرترین روش برای به دست‌ آوردن فالوئر های بیشتر است.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب این نرم افزار فالوور گیر این است که میتوانید یک هشتگ مشخص را در آن وارد کنید.نرم افزار بصورت خودکار هر پستی راجع به این موضوع را ببیند لایک میکند. البته جدیدا بویژگی های فوق العاده ای به آن اضافه شده ، مثلا علاوه بر لایک کردن پست ، کاربر را فالو میکند و سه پست دیگرش را هم لایک میکند.

به این شکل شما بدون اینکه خودتان متوجه شوید در حال تعامل با دیگران هستید.اما فایده این کار چیست؟

فایده این کار این است که شما با لایک کردن ۵ هزار پست در روز ، میانگین ۵۰۰ فالوور واقعی و ارزشمند به دست می آورید.

تا اینجا همه برنامه هایی که معرفی کردیم برنامه هایی خارجی بودند اما بد نیست که با یک برنامه افزایش فالوور ایرانی نیز آشنا شوید.

این برنامه در کافه بازار قابل دسترسی است و تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال داشته است که نشان دهنده میزان رضایت کاربران و محبوبیت این نرم افزار بین آن ها می باشد.

اگر صاحب یک کسب و کار هستید تنها بالا رفتن فالوور شما برا تان اهمیت نخواهد داشت و ترجیح میدهید علاوه بر افزایش فالوور فروش شما نیز افزایش یابد.به همین دلیل فالور های خارجی و فیک به درد شما نمیخورد و فالوورهای ها باید ایرانی باشند تا با تبلیغات شما امکان این وجود داشته باشد که به زودی به مشتری تبدیل شوند.

خوب است بدانید که این نرم افزار برتر افزایش فالوور اینتاگرام فالوور های که به شما اضافه میکند کاملا ایرانی هستند و به همین دلیل پس از استفاده از این برنامه تعداد لایک پست ها و بازدید آن ها افزایش می یابد.

در این برنامه اطلاعات دیگر کاربران به شما نمایش داده می‌ شود و در صورتی که شما تمایل داشته باشید می توانید با فالو كردن آنها سكه بدست آورید. در نهایت نیز با استفاده از سکه ها می توانید پروفایل خود را در معرض دید هزاران کاربر قرار داده و از آنها درخواست فالوور کنید.

این ارتباط دوطرفه باعث می شود افزایش فالوور های شما کاملا طبیعی باشد و توسط ربات های اینستاگرام به عنوان یک اکانت فیک شناخته نشوید.

ویژگی های این برنامه فالوور بگیر برای اینستاگرام به شرح زیر می باشد :

  • دریافت سریع فالوور ایرانی
  • دريافت سكه با فالو كردن دیگر کاربران
  • افزایش بازدید پست های استوری و هایلایت
  • افزایش دلخواه تعداد فالوورها

مقاله پیشنهادی : 4 راه اصلی برای جذب فالوور اینستاگرام

در حالی که در هر دو پلتفرم Play Store و App Store چندین برنامه وجود دارد که به شما کمک می کند تا با چند قدم ساده دنبال کننده های اینستاگرام خود را بدست آورید ، باید یک مورد مناسب را پیدا کنید. به دنبال برنامه هایی نباشید که نتایج جادویی را وعده می دهند.

بسیاری از این برنامه ها همچنین نکاتی را در مورد چگونگی به دست آوردن فالوور های اینستاگرام با ایجاد تعاملی بیشتر در نمایه شما و جذاب تر کردن محتوای شما برای مخاطبان ارائه می دهند. برنامه ها یک روش عالی برای شروع راه بازاریابی در اینستاگرام شما هستند.

شما باید مرتباً پست بگذارید و به مردم دلیلی بدهید که بخواهند شما را دنبال کنند. در حالی که الگوریتم اینستاگرام به این معنی است که بعید است دنبال کنندگان شما همه پست های شما را ببینند ، هرچه بیشتر پست کنید ، پست های بیشتری به دنبال کنندگان شما ارائه می شود.

البته این فرض بر این است که شما پست های ارزشمندی ارسال می کنید .

  • تعداد زیادی عکس بگیرید

یکی از بزرگترین نقاط ضعف اینستاگرام نیز می تواند سقوط آن باشد. اینستاگرام بصری است ، به این معنی که برای ارسال باید از تصاویر با کیفیت بالا و جذاب استفاده کنید. بنابراین ، شما باید بانکی از تصاویر ایجاد کنید تا بتوانید در مواقعی که قادر به گرفتن عکس های جدید نیستید ، مطالبی برای ارسال داشته باشید.

هر زمان که فرصت داشتید عکس های جالب و مرتبط بگیرید. علاوه بر این ، عکس های بیشتری بگیرید. وقتی مطالب تازه کم دارید ، می توانید از آنها برای پست های آینده استفاده کنید.

حتی اگر برای گرفتن عکس های اصلی مشکل دارید ، از ابزاری مانند Canva برای ایجاد گرافیکی استفاده کنید .

  • پست های خود را تغییر دهید

مردم دوست دارند هنگام جستجوی اینستاگرام خود تنوع را مشاهده کنند. اگر انواع پست های خود را تغییر دهید ، توجه بیشتری را به خود جلب خواهید کرد. این شامل استفاده از سایر ویژگی های اینستاگرام ، مانند Instagram Stories ، Instagram Live و IGTV است.

اگرچه استوری های اینستاگرام شما پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند ، اما می توانید بهترین موارد خود را به عنوان برجسته ترین داستانها در بالای فید خود قرار دهید .

مهمترین نکته این است که شما فقط پست هایی را برای فروش محصولات خود ایجاد نمی کنید. اگر یک کسب و کار هستید ، پست های شما باید نشان دهنده شخصیت برند شما باشد. پشت صحنه برند خود را نشان دهید. در حساب شخصی خود ، از این فرصت برای ساختن نام تجاری شخصی خود استفاده کنید و شخصیت خود را برجسته کنید.

  • در بهترین زمان برای دنبال کنندگان خود پست بگذارید

بسیاری از سیستم عامل های برنامه ریزی به شما کمک می کنند تا در بهترین زمان برای مخاطبان خود پست ارسال کنید. CoSchedule داده های مختلف نظرسنجی ها را گردآوری کرده و بهترین زمان ارسال برای هر شبکه رسانه اجتماعی را تعیین کرده است . آنها دریافتند بهترین زمان ارسال برای مشاغل ۸ صبح ، ۱ بعد از ظهر و ۹ شب است. زمانها برای شرکت ها  متفاوت است – ۱۲ ظهر تا ۱ بعد از ظهر ، ۵ بعد از ظهر تا ۶ بعد از ظهر ، ۸ شب تا ۹ شب. به نظر می رسد جمعه روزی است که بیشترین فعالیت در اینستاگرامرها را شاهد خواهید بود.

البته ، این فقط یک میانگین است (و به هیچ وجه مشاغل غیر تجاری را شامل نمی شود). در نهایت ، شما باید آزمایش کنید تا بهترین زمان را برای مخاطبان خود تعیین کنید.

منبع : https://learnparsi.com