مدیرت پیج اینستاگرام- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت
مدیرت پیج اینستاگرام- آژانس دیجیتال مارکتینگ ترنانت

برنامه مدیریت پیج اینستاگرام، اپلیکیشنی است که در ورودی ها و بازخوردهای متفاوتی است که ما در اینستاگرام فعالیت می کنیم. که این کار باعث می شود که ترفندهایی که روی پیجمان انجام می دهند تاثیر آن مثبت یا منفی یا بی اثر برای ما بوده است.

اما در مواقعی که از این برنامه استفاده می کنیم، باید دقت کنیم که باید به این دلیل باشد که این برنامه را از ما می خواهیم و واقعاً از این موضوع استفاده کنیم و حتی ممکن است که پیجتان باشد. را اینستاگرام ببندد. چه برنامه هایی وجود دارد که توسط اینستاگرام تایید شده و حتی برای شما مشکلی را به وجود نمی آورد.

ولی کارها مانند تنظیم ساعت آپلود پست ها، اطلاعات هشتگ ها و … را با این برنامه به آسانی می توان به دست آورد و برای پیشرفت پیجمان از آن ها استفاده کرد. علاوه بر این نکات شما باید بیشتر روی استایل پیج خود داشته باشید. برای اینکه بتوانید به صورت حرفه ای بدرخشید باید از یک متخصص حرفه ای طراحی UI را انتخاب کنید.

البته که خود اینستاگرام به صورت محدود یک سری اطلاعات را در اختیار ما می‌گذارند اما ممکن است با خود اینستاگرام کار را انجام دهد. اینستاگرام اطلاعاتی به تعداد بازدیدهای پست، تعداد افرادی که توسط این پست مارو فالو کرده اند، تعداد لایک و … را به ما نشان می دهند اما این اطلاعات برای کسانی که کار حرفه ای انجام می دهند بسیار کم است و تمام نیازهایشان را نشان می دهند. را ارزیابی نمی کند به همین منظور به سمت برنامه مدیریت اینستاگرام می روند.

نرم افزار آنالیز اینستاگرام:

نرم افزار اینستاگرام در بسیاری از موضوعات با کمک می کند تا بفهمیم دورمان چه خبر است و رقبای ما چه کارایی می کنند. در ادامه نرم افزار را برای آنالیز پیج های اینستاگرام به شما معرفی می کنید تا به آسانی پیج های مورد نظرتان را آنالیز کنید.

این سایت اینستاگرام:

اینسایت اینستاگرام، یک ابزار رایگان است که ابزار پیش فرض خود اینستاگرام می باشد و اطلاعات بسیار خوبی در مورد پست ها در دسترسی ما قرار می دهد و برای آنالیز پیج، ابزاری کار راه اندازی است. ابزار اینسایت اینستاگرام برای کسانی که پیجشان را تجاری کرده اند در دسترس است. اما برای کسانی که هنوز پیجشان معمولی است این ابزار فعال نمی تواند باشد و برای استفاده از این ابزار در ابتدا باید پیجشان را تجاری کند. ابزار اینسایت اینستاگرام، اطلاعاتی چندین تعداد بازدید از پست، تعداد ورودی های فالوور از پست، میزان اشتراک گذاری و … را در اختیار ما می گذارند.

کسانی که در استفاده از اینستاگرام حرفه ای اند، همین ابزار برایشان کافی باشد و صفر تا صد پیج را می توانند آنالیز کنند.

نرم افزار آنالیزگرام:

نرم افزار آنالیزگرام که از کافه بازار می توانید دانلود کنید و قابل استفاده است. با این برنامه پیج خود و دیگران را می توانید آنالیز کنید و بفهمید در پیج ها چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.

یکی از بهترین اطلاعاتی که با استفاده از این نرم افزار می توانید به دست آورید تعداد فالوورهای فیک یک پیج است که با فهمیدن این موضوع فعالیتتان را به گونه ای می توانید که از فالوورهای فیک و تقلبی در امان باشید و بازخوردهای خوبی داشته باشید. از طریق پست هایتان می گیرید، نکات بسیار خوبی را به سمت پیجتان ارسال کند و پیجتان امتیاز خیلی بهتری را به خود بگیرید.

اطلاعات دیگری که شما با استفاده از این نرم افزار می توانید دریابید، بهترین برای آپلود پست هایتان است. به معنای این است که این برنامه به شما می گوید که چه ساعتی در روز و در چه زمانی در هفته بهترین موقع و بهترین زمان برای آپلود چه نوع پستی است.

این برنامه مدیریت اینستاگرام، اطلاعات مفید بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد، حتی بیشتر از مواردی که در این مرحله به آن اشاره می کنید.

التبه این نرم افزار برای آنالیز پیجی که قصد دارید در آن تبلیغ کنید و بسیار کار آمد است.

نکته: این نرم افزار اطلاعات پیجتان را از شما درخواست نمی کنید و با خیالی راحت از این نرم افزار می توانید استفاده کنید.

پلن های مدیرتی شرکت دیجیتال مارکتینگ ترنانت را در سایت ترنانت مشاهده می کنید.

نرم افزار فالوور آنالیزر اینستاگرام:

نرم افزار فالوور آنالیزر اینستاگرام یکی دیگر از برنامه های مدیریت اینستاگرام است. این نرم افزار، فالوورهای یک پیج را مورد بررسی قرار می دهد. با این نرم افزار می توانید متوجه شوید که چه کسانی از پروفایل پیج شما بازدید می کنند و چه کسانی شما را لایک می کنند و برایتان کامنت می گذارند.

میزیت بعدی که این برنامه مدیریت اینستاگرام دارد این است که شما این برنامه را دارید که چند پیج را آنالیز کنید و مدیریت کنید.

برنامه مدیریت اینستاگرام ios:

برنامه مدیریت اینستاگرام ios، طراحی اپلیکیشن هایی تحت سیستم عامل ios هستند که از آنها برای مدیریت پیج اینستاگرام و برای پیشرفت پیج است.

از آنجایی که اینستاگرام چه در سیستم عامل ios و چه در سیستم عامل اندروید قابلیت های محدودی به ما می دهند، اکثر برنامه مدیریت اینستاگرام به کمک ما می رسند و قابلیت های فراوانی برای مدیریت پیج اینستاگراممان به ما می دهند.

نرم افزار فالوورز:

نرم افزار فالوورز امکان مدیریت فالوور هایتان را در اینستاگرام به شما می دهد. با این نرم افزار شما می توانید آمار کسانی را که شما را فالو یا تعداد کسانی که شما را آنفالو کرده اند را متوجه شوید. شما حتی می دانید که شما را بلاک کرده اند را شناسایی کنید. مزیت دیگر این برنامه مدیریت اینستاگرام است که شما پست هایتان را هم می بینید. از این نرم افزار به صورت رایگان نیست و نیاز دارد تا درون برنامه ای داشته باشید.

نرم افزار فالوورز ترکر پرو:

نرم افزار فالوورز ترکر پرو، یک برنامه مدیریت اینستاگرام تحت ios است و یک برنامه آنفالویاب می باشد که شما آن را از استور یا سیب اپ می توانید روی تلفن های همراهتان نصب کنید.

این نرم افزار قابلیت مدیریت فالوور را در اختیار شما قرار می دهد. به معنای واقعی یعنی شما باید این را بدانید که چه کسانی شما را فالو کرده، آنفالو کرده و توسط چه کسانی بلاک شده اید. التبه شما در این نرم افزار چندین پیج را هم زمان می توانید مدیریت کنید.

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!