ارسال سریع بسته
ارسال سریع بسته

راهکارهای زنجیره حمل و نقل می بایست با در نظر گرفتن زمان ارزیابی شود، سرویس ها و خدمات دانا حمل در زمینه ارسال سریع به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و در کمترین زمان ممکن محموله های مشتریان به مقاصد رسیده و تحویل می شوند.

دانا حمل در زمینه سرویس ارسال سریع، اقدام به بهینه سازی فعالیت های مختلف خود کرده است. در این شرکت با استفاده از تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری مدرن کمک گرفته شده تا خدمات در تختخواب به روز و حرفه ای اجرا شود و با سرعتی کم نظیر محموله ها تحویل داده شود و لذت بیشتری از پیش حاصل شود.

تنها با چند کلیک ساده در سایت دانا حمل می تونید از سفیران این شرکت می خواهد که در محل مورد نظر شما حاضر و بسته شما را تحویل گیرنده و به شهر تحویل دهنده می دهد. تمام بسته ها در سرویس ارسال سریع، در سریع ترین زمان ممکن ارسال می شود و به صرفه ترین تعرفه ها برای این سرویس ارائه می شود.

دانا حمل چندین شعبه در نقاط مختلف در تهران و به همین دلیل جمع آوری بسته می تواند علاوه بر سرویس درب به درب از طریق این شعب نیز انجام شود و برخی می تواند باعث افزایش سرعت ارسال محموله های مشتریان شود.

شرایط کاری دانا به این صورت است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز از موقعیت خود آگاه شوید و با استفاده از شماره بارنامه یا کد پیگیری محموله خود را از طریق سایت دانا به صورت آنلاین از وضعیت بسته خود آگاه شوید.

بسته بندی خدمات بر اساس نوع نوع و میزان این کالاها را می توان در تصاویری که محتویات بسته بندی شده از بسته بندی مشخص کرد تا محموله به صورت سالم به تحویل داده شود.

امکان پرداخت هزینه توسط دریافت خدمات ارائه شده است و همینطور پرداخت در محل نیز برای کسب و کارهای آنلاین در خدمات ارسال سریع قابل ارائه می باشد. پروسه های کاری با توجه به نیاز قابل توجه و تغییر است.

شعب و نمایندگی های دانا حمل در همه روزهای غیر تعطیل از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر آماده سرویس دهی می باشند.

نکات جالب در سرویس ارسال سریع کالا در تهران

یک سری نکات جالب در خصوص سرویس ارسال سریع کالا در تهران وجود دارد. دقت کنید که این سرویس به نسبت سرویس های معمولی کمی گرانتر است چون سرعت، اولین رکن آن می شود. یعنی کالا شما تحت هر شرایطی در سریع ترین زمان ممکن به دست گیرنده خواهد رسید! این به‌قدری ارزشمند است که کمک می‌کند از کسب و کارها رونق زیادی می‌برد و می‌تواند باعث افزایش بیشتر شود.

در سرویس ارسال سریع کالا نیاز به کد پستی نیست! بله درست متوجه شدید، در صورتی که دریافت کننده کامل باشد الزامی برای کدپستی وجود ندارد و تیم حرفه ای دانا بدون نیاز به این نسبت به تحویل محموله های ارسالی اقدام می کند.

در سایت دانا به زودی بخشی فعال می شود تا هزینه خدمات پستی در ارسال سریع و … را پیش از ثبت سفارش و ارسال گزارش. در بخش تعیین قیمت می توانید پیش از ارسال سریع کالا از هزینه تقریبی ارسال اطلاع کنید و در صورتی که موفق نشدید می توانید از مشاوران فروش ما در این زمینه به شما یاری برسانند.

بسته های ارسالی در تهران طی یک روز ارسال می شوند و برای شهرستان ها نیز افزایش می یابد 24 تا 48 ساعت پس از بسته شدن انجام می شود.

کیفیت تضمینی در ارسال سریع بسته پستی

خدمات ارسال سریع دانا حمل با کیفیت تضمین شده و سرعت همراه است به طوری که بسته پس از ارسال شامل کد رهگیری بوده و کد رهگیری که در اختیار شما قرار می گیرد نشان می دهد که شما را در حال حاضر در کجاست و در چه موقعیتی قرار دارد. بررسی ها اینطور نشان می دهد که کیفیت را تضمین می کند در ارسال از خدمات مهم دان حمل است به طوری که هیچ آسیبی در حمل و نقل محموله ارسالی وارد نمی شود.

در صورتی که به هر دلیلی بسته شما دیرتر از زمانی که فکر می کنید می کنید تحویل داده شده و شکایتی از سوی شما وجود دارد می توانید کدرهگیری یا شماره بارنامه خود را به ما اعلام کنید. در این راستا واحد امور مالیاتی در سریع ترین زمان ممکن بررسی های لازم روی بارنامه شما صورت می گیرد تا به شکایت شما انجام شود و رضایت شما حاصل شود.

همه چیزهایی که توضیح می دهند تنها با چند خدمات ساده صورت می گیرند به طوری که شما می توانید همه مراحل کار را به دقت پشت سر بگذارید و سعی کنید موقعیت را به صورت حرفه ای حمل کنید و حمل کنید. کسانی که قصد ارسال سریع بسته خود باید حتماً می بایست از خدمات ارسال سریع و درب به درب ما استفاده از آن در ارسال معمولی زمان بیشتر برای حمل و نقل و بسته بندی نیاز است.

در صورتی که بسته شما کالای خاص باید قبل از تحویل با پرسنل دریافت کننده محموله تان در میان بگذارد تا بهترین روش ممکن نسبت به ارسال و تحویل آن اقدام شود.

دانا حمل سعی می کند هزینه ها را سرشکن کند به این ترتیب نیاز به پرداخت هزینه زیاد و اضافی برای ارسال مرسوله خود را دارد. در دانا حمل خیالتان بابت ارسال محصول، زمان تحویل و کیفیت حمل و نقل است و در این زمینه می توانید از بهترین سرویس ها کمک بگیرید و شرایط را به دقت ارزیابی کنید.

منبع:

ارسال سریع بسته

اگر دوست داشتی امتیاز دادن یادت نره!